Jeszcze w ostatniej akcji meczu żółtą kartkę dostaje Balezianga.

Koniec. Atletico wygrywa na wyjeździe z Bilbao i pozostaje liderem La Liga.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

Costa schodzi z boiska sam. Zmienia go David Villa.

90'

Costa leży na boisku, ale to on faulował. Zaczął się czas doliczony.

87'

Turan świetnie dośrodkowuje do Costy, ale ten jest na pozycji spalonej. Piękna wrzutka.

86'

Laporte chyba zapomniał, że ma już na swoim koncie żółtą kartkę. Teraz sfaulował Diego Costę i wylatuje z boiska. Adios!

84'

Za Rico wchodzi Etxebarria.

83'

Dzisiaj Garcia w cieniu Costy.

81'

Muniain za pyskówkę dostał żółtą kartkę.

80'

Courtois obronił niemożliwą piłkę po główce Aturiza! Co za interwencja!!!

78'

Wiele niecelności w wykonaniu obydwu drużyn.

78'

Za słabego dzisiaj de Marcosa wchodzi Toquero.

72'

Za słabego Susaetę wchodzi Guilermo Fernandez.

70'

Laporte dostaje żółtą kartkę za faul na Diego Costa.

69'

Atletico już gra na czas. Gra bardzo senna.

57'

Za Sosę wszedł Turan.

63'

Iturraspe dostaje żółtą kartkę za brutalny faul na Koke.

60'

Godin dostaje żółtą kartkę.

58'

De Marcos strzelał po nodze rywala. Rzut rożny.

56'

Felipe Luis dośrodkowywał do Koke i strzelił bramkę z bliskiej odlgłości. Atletico już prowadzi!

51'

Godin traci piłkę i de Marcos miał świetną okazję na zdobycie bramki. Uderzył nad bramką. Co za błąd!

49'

Costa przewraca się w polu karnym. Był faulowany. Sędzia popełnił w tej sytuacji błąd.

46'

Gramy! I od razu Diego Costa miał świetną okazję do zdobycia bramki. Bawił się z obrońcami, ale jednak trafił obok.

48'

Wracamy po przerwie.

46'

Sędzia nic nie doliczył do pierwszej połowy i zaprosił piłkarzy do szatni.

43'

Za zagranie piłki ręką żółtą kartkę dostaje Gabi. Sędzia mógł się z tym wstrzymać, gdyż Gabi miał rękę przy ciele.

38'

Iturraspe znów podał do rywali, ale Garcia nie zabrał się z piłką. Słaby mecz Hiszpana.

38'

Świetny moment gry obydwu zespołów. Z Atletico strzelał Garcia, a z Atletic Susaeta. Ależ emocje!

33'

Iraola dośrodkowywał, ale San Jose nie miał z czego uderzyć głową. Kolejny raz bramkarz zmuszony do interwencji.

32'

Iraola dobrze podaje do Aduriza. Ten chciał się obrócić z piłką, ale jednak ją gubi. Bramkarz interweniuje.

30'

Było dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Atletico, ale jednak zbyt głębokie. Bramkarz gospodarzy łapie pewnie futbolówkę.

27'

Na spalonym Diego Costa. Było blisko. Niebywale szybki jest napastnik Atletico.

24'

Iturraspe popełnia fatalny błąd. Costa przechwytuje piłkę i biegnie ile ma sił w nogach w stronę bramki. Strzela mocno po ziemi.

21'

Gabi wrzucał na aferę. Godin walczył z bramkarzem o piłkę. Golkiper wyskoczył wyżej i ściągnął futbolówkę z powietrza.

17'

Słabo wykonany rzut wolny Atletica. Bramkarz gości łapie futbolówkę w koszyczek.

16'

Miranda fauluje Aduriza. Sędzie nie wyciągnął kartki. Jak na razie tylko upomina.

14'

Szybka kontra Bilbao, ale Muniain źle podał do Susaety.

13'

Diego Costa miał wspaniałą okazję której nie wykorzystał. Za długo trzymał piłkę przy nodze.

12'

Jose Sosa fauluje Mikela Rico. Mała przerwa w grze.

9'

To dopiero piąta bramka Muniaina w tym sezonie.

8'

Było bardzo długie podanie. Juafran nie zdążył za Ikerem Muniaina. który posłał piłkę pięknym lobem. Przed tym Aduriz zmienił trochę lot piłki i to mogło zmylić obrońców. Chwila bez koncentracji i Atletic wygrywa z Atletico.

5'

Jak na razie obydwa zespoły rozgrywają piłkę w środku pola. Jest trochę niedokładności.

2'

Na tym stadionie przegrywała w tym sezonie Barcelona i nie wygrywał Real Madryt. Zapowiada się ciekawie.