Real MadrytReal Madryt
5 : 0
rayoRayo Vallecano
23:48

Lekko łatwo i przyjemnie zwycięża dzisiaj Real Madryt. Królewscy dostali idealnego rywala na przełamanie, zdobycie łatwych punktów i przystąpienie w znacznie lepszych humorach do rywalizacji w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

92'

Koniec! Real gromi Rayo 5:0!

90'

Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

87'

Coentrao złapany na spalonym.

86'

Powinno być 6:0! Po centrze Isco przypadkowy strzał Ramosa minął bramkę Rayo!

85'

Ramos próbował efektownie uderzyć z powietrza, ale fatalnie skiksował.

84'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Rayo! Pepe zamiast do bramki trafia w ustawionego na linii bramkowej Borję!

83'

Bale w indywidualnej akcji próbował zagrać przed bramkę do Ronaldo, ale Ruben przejął to zagranie.

82'

Rayo będzie kończyło ten mecz w dziesiątkę, bo Jose Carlos doznał kontuzji.

81'

Saul z rzutu wolnego uderza w mur gospodarzy.

79'

Piękny techniczny strzał wychowanka Realu z narożnika pola karnego! Ruben bez szans! Nowy image łysego Moraty symbolem nowej formy?

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Alvaro Morata!

77'

Zbyt egoistycznie Ronaldo! Portugalczyk zagubił się w dryblingu w kolejnej znakomitej okazji do zmiany wyniku!

75'

Po zagraniu Isco Ronaldo uderzył z powietrza nad bramką Rayo.

73'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Morata za Benzemę.

73'

Rayo okazuje się idealnym rywalem dla Realu i dla Garetha Bale'a na przełamanie. Królewscy bez większego wysiłku niemiłosiernie punktują najgorszą defensywę ligi.

71'

Potężna kontra indywidualna Bale'a, który wygrał szczęśliwie przebitkę z Ratem, popędził na bramkę rywala i pokonał Rubena! 4:0!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Gareth Bale!

70'

W Realu z kolei szansę gry otrzymuje Casemiro, który zmienia Di Marię.

70'

Larrivey opuszcza boisko, a w jego miejsce Longo

69'

Jose Carlos próbował zaskoczyć Diego Lopeza, ale po rykoszecie piłka wypadła poza boisko. Korner.

69'

Cudowna akcja Realu! Ronaldo zagrywa idealnie w tempo w pole karne do Di Marii, a ten wykłada piłkę Bale'owi, któremu pozostało wpakowanie jej do pustej bramki! 3:0!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!! Gareth Bale!

67'

Kontra za kontrę, ale wszystko kończy się bardzo nieudanym strzałem Jose Carlosa.

65'

Groźny strzał z rzutu wolnego Viery nieznacznie mija bramkę Lopeza!

64'

Faul taktyczny Carvajala na szarżującym Vierze. Kartka.

63'

Zmiana także w Realu. Isco za Illarramendiego.

59'

Jonathan Viera zmienia Alberto Bueno.

58'

Jeszcze raz Saul, tym razem nogą, tym razem z dystansu. Broni jednak pewnie Diego Lopez.

57'

Słupek! Po rzucie rożnym Saul uderza groźnie głową, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki gospodarzy!

56'

Real Madryt - Rayo Vallecano

56'

Pepe zdołał zablokować w polu karnym Larriveya. Rzut rożny.

56'

Będący chyba na minimalnym spalonym Bale zagrał w pole karne, gdzie Ronaldo inteligentnie wystawił piłkę Carvajalowi, który lewą nogą pokonuje Rubena! 2:0!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dani Carvajal!

54'

Bale zagrał niedokładnie do Ronaldo w pole karne.

51'

Ruben pewnie łapie dośrodkowanie Bale'a.

50'

Cristiano Ronaldo wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale sedzia dopatrzył się spalonego.

49'

Koślawy strzał głową Larriveya.

47'

60 174 widzów dzisiaj na Bernabeu. Słaby wynik.

46'

Wracamy do gry! Nie ma zmian w obu zespołach.

22:46

Królewscy trochę na pół gwizdka wygrywają ze znacznie niżej notowanym rywalem. Widać, że w głowach podopiecznych Ancelottiego już coraz więcej miejsca zajmuje ćwierćfinałowy dwumecz w Lidze Mistrzów z Borussią Dortmund. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało po przerwie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi z Rayo 1:0.

42'

Jose Carlos z rzutu wolnego uderz obok bramki Diego Lopeza.

41'

Rayo wciąż pozostaje żywe w tym meczu. Jedna akcja może dać gościom tutaj remis.

37'

Niewiarygodne! Bale wyszedł sam na sam z Rubenem i przy próbie oddania strzału się przewrócił!

34'

No i uwaga, bo ucierpiało kolano Cristiano Ronaldo, które było lekko kontuzjowane już przed tym meczem. Sprawę bagatelizował Carlo Ancelotti, ale jest teraz grymas bólu na twarzy Portugalczyka.

32'

Saul z dystansu uderza bardzo niecelnie.

32'

Teraz groźnie pod drugą bramką! Ramos efektownie uprzedził Larriveya we własnej szesnastce!

31'

Z rzutu wolnego Sergio Ramos uderza nad poprzeczką.

30'

Ruben znowu wygrał pojedynek z Cristiano Ronaldo! Jeszcze Benzema faulowany tuż przed polem karnym Rayo.

29'

Rzut rożny dla Realu nie przyniósł teraz zagrożenia pod bramką Rayo.

28'

Ruben teraz uprzedził w polu karnym Cristiano Ronaldo.

27'

Benzema!!! Po akcji Ronaldo Francuzowi przed samą bramką odskoczyła piłka!

25'

Już jest zmiana w Rayo. Schodzi z boiska Rochina, w jego miejsce Jose Carlos, bohater ostatniego spotkania z Osasuną.

21'

Ronaldo dostał doskonałe podanie za linię obrony, ale w doskonałej okazji źle przyjął piłkę i przejął ją Ruben.

19'

Blokowany Cristiano Ronaldo nie doszedł do centry Di Marii. Chwilę później po indywidualnej akcji Bale nie był w stanie zaskoczyć Rubena.

17'

Bale z dystansu uderza wyraźnie obok bramki Rayo.

16'

Portugalczyk dostał podanie od Bale'a, po czym wjechał przez obronę rywala w pole karne jak w masło i bez trudu płaskim strzałem pokonał Rubena! 1:0!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Cristiano Ronaldo!

13'

Coentrao dośrodkował w pole karne, gdzie bardzo niewiele zabrakło do bramki samobójczej Arbilli. Piłka nieznacznie minęła bramkę!

11'

Na razie dość wyrównane spotkanie na Santiago Bernabeu.

9'

Lopez łapie teraz piłkę po słabiutkim strzale z dystansu Saula.

9'

Diego Lopez łapie piłkę po centrze Iago Falque.

8'

Po błędzie Ramosa goście będą mieli teraz korner.

6'

Bale huknął z dystansu, ale trafił w jednego z rywali.

5'

Gareth Bale wywalczył rzut rożny dla Realu, z którego Królewscy nie zagrozili bramce Rubena.

3'

Dobra interwencja Ramosa po dośrodkowaniu Rochiny.

3'

Już była szansa dla Realu! Dośrodkowanie płaskie w pole karne, gdzie Benzema zostaje zatrzymany przez Rubena!

1'

Zaczynamy mecz na Santiago Bernabeu!

21:50

Atletico pokonało w Bilbao Athletic 2:1 i dzięki temu po tej kolejce na pewno utrzyma pozycję lidera w La Liga. Real traci teraz do lokalnego rywala sześć punktów.

21:47

Kogo brakuje w obu drużynach? W Realu nie zobaczymy chorego Modricia oraz kontuzjowanych Jese, Khediry oraz Arbeloi. W Rayo brakuje Adriana Embarby, Alejandro Galveza, Johana Mojiki, Adrian Gonzaleza, Alberto Perei, Seby Fernandeza i Nery'ego Castillo. Wszyscy oni zostali w domu decyzją trenera. Ponadto kontuzjowani są Tito i Leonel Galeano.

21:43

Rezerwowi Rayo: David Cobeno, Nacho, Jonathan Viera, Raul Baena, Lass Bangoura, Jose Carlos, Samuele Longo.

21:40

Ławka Realu Madryt: Iker Casillas, Marcelo, Nacho, Raphael Varane, Isco, Casemiro, Isco, Alvaro Morata

21:38

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

21:38

Zadanie dla Realu może nie być łatwe, bowiem wprawdzie Rayo jest najgorszą defensywą ligi (63 stracone gole w 30 meczach), ale ostatnio drużyna Paco Jemeza radzi sobie doskonale. Rayo w ostatnich pięciu ligowych spotkaniach zdobyło 13 punktów na 15 możliwych i dzięki temu wydostało się ze strefy spadkowej na trzynaste miejsce w klasyfikacji Primera Division.

21:35

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Real Madryt. Królewscy będą za wszelką cenę chcieli przerwać serię dwóch porażek z rzędu, która zepchnęła ich z pierwszego na trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji. Teraz podopieczni Ancelottiego będą musieli wygrać, żeby nie stracić kolejnego dystansu do swoich rywali, bowiem w tym momencie tracą 5 punktów do Barcelony (która wygrała z Espanyolem 1:0) i sześć do Atletico (które prowadzi w Bilbao 2:1 z Athletikiem, 80 minuta gry).

21:31

Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu 31. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się z Rayo Vallecano.