Real Betis SewillaBetis Sevilla
0 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
18:51

Atletico wygrało na wyjeździe z Betisem 2:0. Bramki w drugiej połowie zdobyli Gabi i Diego Costa. Dziękuję za uwagę, Mateusz Kapera.

92'

Koniec meczu!

90'

Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Diego otrzymuje żółtą kartką

88'

Spokojnie Atletico rozgrywa sobie piłkę na własnej połowie.

85'

Jorge Molina uderza na bramkę. Strzał został stonowany przez jednego z obrońców.

84'

Koke opuszcza boisko. Za niego pojawia się Jose Sosa.

82'

Suarez zagrywa piłkę ręką. Sędzia jednak jest niekonsekwentny i nie wyciąga żółtej kartki.

80'

Diego świetnie zagrywa do Costy w pole karne, ale w ostatniej chwili zablokowany Diego Costa przez Adana.

78'

David Villa faulowany przed polem karnym Betisu. Chwilę później trafiony w głowę na pozycji spalonej zdezorientowany Villa.

75'

Matilla wchodzi za Lolo Reyesa.

73'

Juan Carlos zmieniony przez Cedrica.

71'

Świetne podanie w pole karne, Costa przepuścił piłkę do Koke, który trafił jedynie w obrońcę Betisu.

68'

Bramka dla Atletico padła w następujący sposób: Koke zgrał głową w pole karne do Costy, który silnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

68'

Schodzi Arda Turan. Wchodzi David Villa.

67'

DIEGO COOOOSTA! GOOOOL!

65'

Diego Costa wpada w pole karne i ląduje na ziemi! Sędzia nie gwiżdże jednak.

63'

Jorge Molina otrzymuje żółty kartonik za dyskusję.

63'

Raul Garcia opuszcza boisko. Wchodzi na niego Diego.

61'

Nieatakowany Gabi zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i posłał pikę tuż przy słupku.

60'

GAAAABI! GOOOL! Świetne uderzenie z dystansu! Atletico prowadzi 1:0!

57'

Braian Rodriguez zagrał piłkę ręką. Za przewinienie otrzymuje drugi żółty kartonik, w konsekwencji czerwony.

53'

Bardzo szarpana jest gra na początku drugiej połowy.

49'

Molina świetnie zagrywa na dobieg do Juan Carlosa, który trafia w słupek!

45'

Rozpoczynamy drugą połowę.

47'

Koniec pierwszej połowy! Remis bezbramkowy.

44'

Paulao zrewanżował się Diego Coscie. Wszedł w niego z całym impetem. Zabolało to Diego Costę.

42'

Faul Filipe Luisa i żółta kartka dla niego.

41'

Pauloa ucierpiał z pojedynku z Diego Costą. Piłkarz Atletico popchnął w ostaniej chwili Paulao na bandy.

37'

Diego Costa miał okazję na zdobycie bramki. Jednak nie udało mu się opanować piłki w polu karnym.

30'

Braian Rodriguez ukarany żółtym kartonikiem.

30'

Wymuszona zmiana. Boisko opuszcza Amaya. Wchodzi Nono.

25'

Diego Costa zdobywa bramkę, ale gol nie zostaje uznany przez sędziego, który odgwizdał pozycję spaloną. Diego Costa jednak nie był na pozycji spalonej. Błąd sędziego.

25'

Groźna akcja Atletico. Arda Turan zakręcił obrońcami w polu karnym tuż przy linii końcowej boiska i szukał dośrodkowaniem Raula Garcię. Jednak Hiszpan nie doszedł do piłki.

21'

Leży na murawie B. Rodriguez. Tu już nie pierwszy piłkarz, który ucierpiał.

18'

Fatalne dośrodkowanie Betisu z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

16'

Z pomysłem rozegrany rzut wolny, ale nie dający prowadzenia ekipie Simeone.

14'

Paulao fauluje Diego Costę tuż przed polem karnym! Będzie okazja z rzutu wolnego dla Atletico.

13'

Diego Costa przedzierał się prawym skrzydłem i ostatecznie został zatrzymany przez obrońców.

10'

Pierwszy strzał Atletico, ale bardzo niecelny.

9'

Jak na razie Atletico ma problem z oddaniem strzału na bramkę. Co więcej mają problem ze swobodnym wyprowadzeniem piłki.

8'

Betis ma dziś bardzo trudne zadanie, gdyż Simeone jeszcze w Sewilli nie przegrał.

5'

Rzucili się od pierwszych minut zawodnicy Betisu na rywali.

5'

Strzał piłkarza Betisu Juanfrana, ale Courtois nie musiał wyciągać piłki z siatki.