Athletic BilbaoAthletic Bilbao
4 : 0
Granada CFGranada CF
93'

Koniec meczu. Athletic zasłużenie wygrywa 4:0. Za uwagę dziękuję, Bartosz Czekała.

92'

Ależ okazja Muniaina, ale uderzył on prosto w Roberto!

90'

Doliczono 3 minuty.

87'

Mamy piątego gola, ale jednak bramka nie uznana. Był spalony.

85'

W miejsce Aduriza, który ustrzelił dziś hattricka wszedł Guillermo. Owacje na stojąco.

82'

Saborit w miejsce Belenziagi.

80'

Zamieszanie w polu karnym, Roberto piąstkował piłkę, ale zbyt krótko, Gurpegui oddał strzał i podwyższył prowadzenie!

80'

GOOOL! 4:0!

79'

De Marcos za Herrere.

78'

Mocny strzał Rikiego Iraizoz paruje na róg!

76'

Boateng za Pereire.

74'

Aduriz pewnym strzałem w środek bramki pokonuje Roberto!

74'

GOOOL! ADURIZ Z HATTRICKIEM!

73'

Rzut karny! Mainz faulował Aduriza i otrzymał czerwoną kartkę!

69'

Tym razem przed szansą Susaeta, ale jego uderzenie wysoko nad bramką!

68'

Muniain dwukrotnie uderzał nożycami, ale dwukrotnie jego strzał był blokowany!

65'

Herrera w sytuacji sam na sam za długo czekał i ostatecznie defensorzy Granady wyjaśnili tę akcję!

63'

Uderzenie Rikiego zablokowane!

60'

Indywidualna akcja Aduriza, oddał strzał, ale bardzo niecelny.

58'

Bomba Herrery, ale świetnie broni Roberto!

56'

Bilbao stara się strzelić trzeciego gola i już rozstrzygnąć ten mecz.

53'

Mogło być po meczu! Aduriz wrzucał na długi słupek i tylko Angulo ratuje Granade przed stratą bramki!

51'

Riki w miejsce Nyoma.

49'

Po centrze z rzutu rożnego do strzału doszedł jeden z gospodarzy, ale jego strzał Roberto broni bez zarzutu.

47'

Brahimi ukarany żółtą kartką.

46'

Początek drugiej części gry.

46'

Koniec pierwszej połowy. wracamy za 15 minut.

42'

El-Arabi na spalonym.

40'

A teraz z dystansu próbował Iraola, ale bardzo wysoko nad bramką!

36'

Tym razem próbował Iturraspe, ale ponownie Roberto na miejscu!

34'

Świetna akcja Muniaina1 Jego strzał jednak świetnie broni Roberto!

30'

Muniain zagrał z Adurizem, ten drugi był bliski skompletowania hattricka! Niewiele zabrakło....

28'

Iturra dość sprytnie wykonywał rzut wolny, ale nie zaskoczył tym Iraizoza.

25'

Już mamy pierwszą zmianę w tym meczu. Za Fatau, który na początku meczu ujrzał żółty kartonik wszedł Foulquier.

23'

Tempo meczu nieco siadło. Gospodarze kontrolują boiskowe wydarzenia, a Granada nie ma pomysłu w jaki sposób zagrozić bramce Bilbao.

20'

Granada głęboko cofnięta na własnej połowie.

18'

Ależ bramka Aduriza! Świetna kontra gospodarzy, Aduriz uderzył z dość ostrego kąta, piłka wpadła w same okno!

18'

GOOOL! 2:0!

17'

Rico uderzał z dystansu, ale bardzo lekko i Roberto nie miał z tym strzałem problemów.

15'

Wrzutkę Muniaina wybijał Mainz.

13'

Za mocne podanie Susaety do Aduriza i od bramki Roberto.

11'

Susaeta na spalonym.

8'

Athletic chcę pójść za ciosem! Wrzutka Rico w pole karne, ale zbyt mocne.

6'

Iraola świetnie wrzucił na głowę Aduriza, który daję swojemu klubowi prowadzenie!

6'

GOOOL! ADURIZ!

3'

Dośrodkowanie w pole karne, ale pewnie interweniuje Roberto.

2'

Już mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany Fatau za ostry faul na Rico.

20:30

Początek meczu. Od środka Granada.

20:28

Zawodnicy już na środku boiska.

20:27

W pierwszym meczu tych drużyn Granada u siebie pokonała Athletic 2:0.

20:26

Piłkarze w tunelu odprowadzającym na murawę.

20:20

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Alfonso Alvarez.

20:18

Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy plasują się na czwartym miejscu. Ich rywale za to są na miejscu trzynastym.

20:16

Rezerwowi Granada: Karnezis, Foulquier, Fran Morante, Buonanotte, Dani Benitez, Boateng, Riki.

20:12

Rezerwowi Athletic Bilbao: Lago, San Jose, Saborit, Erik Moran, Kike Sola, De Marcos, Guillermo.

19:55

Już za ponad 30 minut rozpocznie się mecz na San Mames Barria, gdzie Athletic Bilbao podejmie Granade.