Zapraszam do dzielenia się opiniami na mojeg twittera. To już wszystko na dziś. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

Koniec meczu! Osasuna nie dała sobie wyrwać wysokiego zwycięstwa!

Raul Garcia świetnie wrzucił piłkę w pole karne do Diego Costy, który ekwilibrystycznie zagrał do Koke, który nie zdołał pokonać Fernandeza.

Arda Turan nie otrzymuje żółtego kartonika za ewidentne zagranie piłki ręką. Przypomnę Arda Turan jest zagrożony przed derbami z Realem.

86'

Loe wchodzi za Cejudo.

85'

Dieeego Costaaa! Przykleił sobie piłkę do stopy! Zakręcił w polu karnym rywalami i uderzył potężnie nad bramką.

81'

Flano zmienia Lotiesa. Kontuzja Lotiesa.

80'

Raul Garcia posyła piłkę tuż koło bramki. Było blisko zdobycia honorowego gola.

77'

Diego Costa przewraca się na skraju pola karnego! Sędzie nie odgwizduje rzutu karnego, ale także nie pokazuje żółtej kartki za symulowanie.

74'

Cejudooo! Świetne podanie od Torresa, ale Cejudo zamiast uderzać z pierwszej piłki zdecydował się poczekać, co tylko utrudniło mu oddanie późniejszego strzału. Trafił w boczną siatkę.

70'

Pakiet zmian wykorzystany przez Simeone, ale nic to nie zmieniło w grze Atleti.

67'

Obrońca Osasuny Loties ruszył jak z procy do przodu spod własnego pola karnego i został zatrzymany dopiero na własnej połowie.

64'

Atletico po godzinie gry wciąż bez celnego strzału.

63'

Davida Villa opuszcza boisko na rzecz Raula Garcii.

60'

Diego opuszcza boisko. Zmienia go Arda Turan.

56'

Atletico nie ma pomysłu na stworzenie sobie sytuacji bramkowej.

55'

Osasuna gra długo piłką rozwścieczając tym zawodników Atleti.

53'

Cejudo sponiewierany w starciu z Koke, ale już pojawił się na boisku.

45'

W przerwie także zmiana w Atletico. Boisko opuścił Suarez. Za niego pojawił się Koke.

45'

W przerwie zszedł w drużynie Osasuny Bertran. Zastąpił go Oier.

46'

Zaczynamy drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

21:45

Zapraszam do dzielenia się opiniami na mojego twittera.

47'

Koniec pierwszej połowy! Osasuna gromi Atletico!

44'

Dośrodkowanie Damii z lewego skrzydła prawie spod linii końcowej na pole karne, gdzie adresatem podania był Roberto Torres, który mocny strzałem głową pokonał Courtoisa.

41'

Coś nieprawdopodobnego! ROOOBERTOO TORRRES 3:0!!!

37'

Świetny pressing Osasuny i przejęła piłkę przed własnym polem karnym, kontra zatrzymana nieprzepisowo przez Suareza. Zółta kartka.

31'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego. Suarez wyskoczył najwyżej, ale nie sięgnął piłki.

28'

Diego Costa! Villa wślizgiem zdołał dograć do Costy, który z miejsca zdecydował się na uderzenie tuż koło słupka.

27'

Atletico powoli otrząsa się. Osasuna cofa się do tyłu.

24'

Piękne uderzenie Armenterosa sprzed pola karnego. Strzał idealny, piłka otarła się o słupek i wpadła do siatki. Courtois bez szans.

22'

ARMEEENTEEEROOOOS GOOOOOOLAAAZZZOOOO!

21'

Sprytnie rozegrany rzut różny przez Osasunę. Mocno płaskie dośrodkowanie do nadbiegającego Armenterosa, który trafia w nogi rywali.

19'

Dośrodkowanie w pole karne Atletico i obrońcy gości ratują się wybiciem piłki poza plac gry. Rzut różny.

17'

Diego Simeone zmartwiony przy linii bocznej boiska. Gestykuluje żywiołowo, ale jest bezradny.

13'

Cejudo przewraca się w polu karnym i domaga się karnego. Gwizdek sędziego milczy.

11'

Suarez! Blisko gola samobójczego! Piłka minęła bramkę w niewielkiej odległości.

7'

Ależ zaskoczyli rywali piłkarze Osasuny! Krótkie rozegranie rzutu rożnego, szybkie dośrodkowanie na wbiegającego z prawego skrzydła kompletnie niepilnowanego Alvaro Cejudo.

6'

CEEEJUUUUDOOO GOOOOL!!!

5'

Silva w uliczkę do Roberto Torresa, który przegrał walkę o pozycję z obrońcami.

5'

Wymiana po jednym ciosie z obu stron, ale zbyt słabe, żeby objąć prowadzenie.

1'

Wczoraj Real Madryt pokonał Elche, a Barcelona przegrała z Sociedad. Jeśli Atletico wygra wyżej niż 4:0 to przejmie fotel lidera.

20:59

Rozpoczyna Atletico!

20:58

Ławka rezerwowych Atletico: Aranzubia, Insua, Miranda, Koke, Arda, Cebolla, Raúl García

20:57

Ławka rezerwowych Osasuny: Riesgo, Flaño, Oier, Loé, Lobato, Acuña, Nino.

20:55

Atletico bez Koke, Turana i Mirandy zagrożonych absencją w następnym meczu z powodu kartek. Simeone oszczędza ich na spotkanie derbowe z Realem.

20:50

Dobry wieczór. Przed nami spotkanie Osasuny z Atletico. Początek za 10 minut. Zapraszam!