1. połowa0 : 2
94'

Koniec spotkania. Real pewnie pokonuje Getafe i zrównuje się punktami z Barceloną i Atletico.

93'

Marcelo podawał na aferę w pole karne Getafe. Isco dopadł piłki, jednak wywalczyli tylko rzut rożny.

91'

Jeden z zawodników Getafe symulował faul na wysokości pola karnego Realu. Sędzia nie dał się nabrać.

89'

W strzałach na bramkę 0:7 dla Realu.

88'

Rzut rożny dla Getafe. Może uda im się strzelić honorowego gola.

88'

Końcówka spotkania nie należy do porywających. Chyba już obydwie drużyny czekają na końcowy gwizdek sędziego.

86'

Niecelny strzał Arbeloa po podaniu Bale'a.

85'

81'

80'

Imponuje sposób rozgrywania piłki Królewskich i dobre przerzuty przez całe boisko.

79'

Getafe - Real MadrytGetafe - Real Madryt

78'

Angel Di Maria dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką.

78'

Isco chciał strzelić zza pola karnego, ale obrońca przeciwnika był za blisko.

77'

Moment uspokojenia na boisku. Niewiele akcji ofensywnych.

76'

76'

75'

Trener Luis Garcia wykorzystał już limit zmian. Carlo Ancelotti jeszcze czeka. Widać jego zawodnicy nie są zmęczeni meczem.

74'

73'

Warto przypomnieć że Getafe nie oddało jeszcze ani jednego celnego strzału w dzisiejszym meczu.

71'

Diego Lopez mija się z piłką po wrzutce jednego z zawodników Getafe. Obeszło się bez konsekwencji.

69'

68'

Luka Modrić pięknym uderzeniem zza pola karnego pokonuje bramkarza gospodarzy. Asystuje Marcelo.

67'

66'

Rzut wolny dla Getafe. Zamiast strzelić w bramkę piłkarz chciał zgasić światło w odległym mieście. Tak to wyglądało.

62'

Di Maria lekko podcina piłkę, która leci do Benzemy. Ten drugi niestety jej nie opanował, ale chciał oddać strzał.

60'

Kolejny niecelny strzał Getafe na bramkę pilnowaną przez Diego Lopeza.

53'

58'

Sergio Ramos wyłuskuje piłkę napastnikom Getafe i zażegnuje zagrożenie pod własną bramką.

56'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Getafe na 40. metrze. Ale to nie zaskakuje ani obrońców Realu, ani Diego Lopeza.

52'

54'

Mocny strzał zza pola karnego di Maria. Bramkarz odbija przed siebie. Piłkę dopada Jese, ale ponad bramką.

53'

53'

Sprzeczka na boisku. Posypią się kartki.

52'

Coraz śmielsze poczynania Marcelo. Getafe zamknięte na własnej połowie.

51'

Dobre włączenie się Pepe podczas wykonywania rzutu rożnego. Jednak nieco ponad bramką.

50'

Zablokowany strzał Marcelo.

48'

Real chciał zacząć drugą połowę z wysokiego C, ale w polu karnym Getafe zrobili o jedno podanie za dużo.

46'

Sędziowie sprawdzają bramki. Zaraz zaczynamy.

17:58

Jeśli korzystny wynik dla Realu utrzyma się do końca meczu, Królewscy wyprzedzą w tabeli Atletico lepszym bilansem bramek.

17:56

Posiadanie piłki:

Getafe 45 % - Real Madryt 55 %

17:47

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja Królewskich. Kluczowe było zamknięcie środka pola przed Getafe, które większość swoich akcji próbowało przeprowadzić właśnie tą częścią boiska.

46'

45'

W ostatniej akcji pierwszej połowy Gareth Bale próbował zdobyć bramkę, ale zaplątał się o własne nogi.

44'

Dobra akcja drużyny Getafe lewą stroną boiska. Wrzutka okazała się zbyt słaba, by zaskoczyć Diego Lopeza.

41'

Real próbuje zdobyć bramkę z rzutów rożnych. Gospodarze zdołali obronić się przez stratą trzeciej bramki.

40'

39'

Gareth Bale wywalczył rzut rożny dla Realu.

38'

Juan Rodriguez dostaje żółtą kartkę za popychanie Luki Modricia przy lewej stronie boiska.

36'

Piłkarze Luisa Garcii próbują przedrzeć się środkiem pola. Defensywa Królewskich jak na razie bardzo skuteczna.

35'

Di Maria trzyma się za prawe kolano po starciu z Diego Castro.

33'

Benzema wykłada piłkę w polu karnym Bale'owi jednak Anglik minimalnie się myli. Nie ma bramki.

32'

Bale uderzył w mur złożony z gospodarzy.

31'

Modrić faulowany na 40. metrze. Będzie próba strzału Królewskich.

29'

Bale próbował dorzucić na wolne pole do Benzemy. Bramkarz gospodarzy łapie piłkę w ręce.

27'

Po idealnej wrzutce z lewej flanki Di Marii Karim Benzema uderza pewnie prawą nogą i zdobywa bramkę. Obrońcy byli bezradni.

27'

26'

25'

Jak na razie w rzutach rożnych 4:1 dla Getafe.

23'

Getafe próbuje zaskoczyć Królewskich strzałami zza pola karnego. Te próby są zupełnie nieudane. Strzały nawet nie próbują dotrzeć w światło bramki.

22'

Rzut rożny dla gospodarzy po niebezpiecznym wybiciu przez Pepe.

22'

Kolejna akcja Bale'a. Schodził po lewej stronie w pole karne. Strzał był za słaby by zaskoczyć bramkarza gospodarza.

20'

Getafe miało szanse na wyrównanie, jednak ją zmarnowało. Po chwili Bale miał okazję na wspaniałą kontrę. Pogubił się.

19'

Arbeloa nie zdołał opanować trudnej piłki w polu karnym rywali.

18'

Kolejna groźna akcja Getafe, jednak Marcelo faulowany w polu karnym.

16'

Piłkarze Getafe oddają pierwszy niecelny strzał na bramkę Diego Lopeza.

14'

Benzema podaje do Bale'a. Ten biegnie z piłką w stronę pola karnego, jednak udaje mu się podać do bramkarza przeciwnika.

12'

Bale według sędziów był na pozycji spalonej. Błąd sędziów.

6'

Jese strzelił z rogu pola karnego w kierunku prawego słupka bramki. Brawo za akcję.

5'

Real obejmuje prowadzenie.

5'

Real ma problemy z dorzuceniem piłki na pole karne Getafe. Gospodarze dobrze się bronią.

3'

Real Madryt utrzymuje przewagę w środku pola.

2'

Getafe nie strzeliło bramki w La Liga od trzech meczów.

1'

Zespół Getafe rozpoczyna od środka boiska.

17:01

16:54

Ławka rezerowych Getafe: Lafita, Pablo Sarabia, Codina, Fornies, Sammir, Michel

16:53

Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Varane, Fabio Coentrao, Casemiro, Isco, Illarramendi, Nacho

16:51

Wielką zagadką jest postawa "Królewskich" bez swojego lidera - Cristiano Ronaldo.

16:51

Real Madryt zajmuje w tabeli La Liga 3. miejsce i musi wygrać dzisiaj z Getafe, by Barcelona i Atletico nie czuły się zbyt pewnie w walce o tytuł mistrza kraju. Getafe to aktualnie 15. zespół hiszpańskiej ekstraklasy.