Sobota, 26 października 2013, godz. 14:00
2 : 3
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
1. połowa0 : 2
93'

Koniec spotkania!! Po niezwykle emocjonującej drugiej połowie Pogoń wywozi trzy punkty z Krakowa. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

93'

GOOOOOOOL!!! Grająca w 10 Pogoń strzela bramkę na 2:3!! Strzelcem bramki Zaniewski.

90'

4 minuty doliczone!

89'

Ogar zderzył się z Tarachulskim. Bardziej ucierpiał piłkarz gości ,który nie podnosi się z murawy! Potrzebna będzie pomoc lekarzy. Na boisku pojawia się karetka!

87'

Nieprzepisowo akcję zastopował Rodak. Od rzutu wolnego z okolic środka boiska Garbarnia.

84'

Powinno być 3:2! Fantastyczną okazję zmarnował jednak Tomasz Ogar, który z około 10 metra trafił piłką w poprzeczkę!

81'

Kolejna próba Tarachulskiego, tym razem zablokowana w ostatniej chwili przez obrońców.

79'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Tomalski za Stromeckiego.

74'

Strzał z dystansu Tarachulskiego. Uderzenie powędrowało jednak wysoko ponad bramką Błąkały.

72'

Pogoń w drugiej połowie gra bardzo zachowawczo. Minimalizm został skarcony bardzo szybko. Garbarnia złapała wiatr w żagle i dalej atakuje. Podopieczni Roberta Orłowskiego chcą ten mecz jeszcze wygrać!

69'

Druga zmiana w szeregach gości. Na placu gry pojawił się Tarachulski, zmienił Dziubińskiego.

66'

Cichy zastępuje Metza.

65'

GOOOOOOL!!! Coś nieprawdopodobnego 2:2!!! Strzelcem gola Tomasz Ogar, który wykorzystał spore zamieszanie w polu karnym.

63'

Na boisku leży Tomasz Ogar.

61'

Odunka został zmieniony przez Demianiuka.

61'

GOOOOOOOL!!! Mamy bramkę kontaktową!!! Na listę strzelców wpisał się Paweł Nowak, który sprytnym zwodem minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej już bramki.

61'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy. Za Leszczaka wchodzi Wajda.

60'

Pierwsza próba gości w drugiej połowie. Na uderzenie zdecydował się Zaniewski, ale jego strzał minęło w znacznej odległości bramkę Błąkały.

57'

Na początku drugiej połowy więcej z gry ma Garbarnia, ale Pogoń bardzo dobrze się ustawia i neutralizuje zagrożenie w zarodku.

53'

Kostrubała z dystansu, ale uderzenie byłego piłkarza Cracovii bardzo nieudane.

50'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Na placu gry pojawił się Damian Guzek, zmienił Krystiana Wójcika.

49'

Dobra okazja dla Garbarni, ale Paweł Nowak uderzył w boczną siatkę.

47'

Po pierwszej części Pogoń zasłużenie prowadzi. Podopieczni Daniela Purzyckiego lepiej operują piłką, widać u niech większą dyscyplinę taktyczną.

46'

Druga połowa rozpoczęta! Od środka gospodarze.

46'

Koniec pierwszej połowy. Pogoń prowadzi z Garbarnią 2:0. Na Suche Stawy wracamy za kwadrans!

44'

Ciekawie rozegrany rzut rożny przez gospodarzy, ale centro-strzał Metza nie znalazł drogi do bramki.

41'

Powinno być 0:3! Świetną okazję zmarnował jednak Odunka, który w sytuacji sam na sam strzelił w boczną siatkę.

37'

GOOOOOOL!!! Druga bramka dla gości!! Samobójczą bramkę strzelił Karol Kostrubała.

34'

Z dystansu Piszczek. Strzał obrońcy Garbarni odbił się od jednego z obrońców, stracił na sile i wpadł wprost w ręce Kozaczyńskiego.

31'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Garbarni. Najwięcej zimnej krwi zachował jednak Błąkała i wypiąstkował futbolówkę.

29'

Daniel Dybiec ukarany żółtą kartką.

25'

GOOOOOOOOL!! Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu!! Na listę strzelców wpisał się Marcin Stromecki, który popisał się fantastycznym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego!

22'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Napomniany został Jarosław Ratajczak.

19'

W odpowiedzi gospodarze, ale i tym razem piłka nie znalazła drogi do bramki. Strzelał Paweł Nowak.

17'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego, ale strzał z 16 metra Ratajczyka w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę Garbarni.

19'

Kostrubała złapany na spalonym. Trzeba jednak pochwalić gospodarzy za pomysł rozegrania akcji.

14'

Kosturbała złapany na spalonym. Trzeba jednak pochwalić gospodarzy za pomysł rozegrania akcji.

10'

10 minut meczu za nami. Lekka przewaga gości, którzy dużej utrzymują się przy piłce, niestety dla Pogoni nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

7'

Ostry atak Ratajczyka przy linii bocznej. Od rzutu wolnego Garbarnia.

3'

Pierwsza okazja dla gości, ale prostopadłe podanie nie dotarło do adresata. Czujny Błąkała wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał nad stadionem! Od środka rozpoczęła Pogoń.

14:00

Piłkarze obu ekip już wychodzą na murawę, za chwilę startujemy...

Garbarnia - Pogoń

13:42

Od godziny 13:00 trwa już jedno spotkanie w ramach II ligi grupy wschodniej. Stal prowadzi w Stalowej Woli z Concordią Elbląg 2:0.

13:38

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Bielawski. Na liniach pomagać mu będą Zbigniew Szymanek oraz Mateusz Bielawski. Sędzią technicznym jest Pan Bogdan Drobot.

13:34

Ławka Pogoni: Karol Budzikur, Łukasz Wójcik, Damian Guzek, Cezary Demianiuk, Hubert Tomalski, Bartosz Tarachulski, Bartosz Kaszubowski.

13:33

Ławka Garbarni: Adrian Jękot, Łukasz Cichy, Adrian Fedoruk, Piotr Kaczor, Tomasz Kalicki, Piotr Wajda, Krzysztof Kalemba.

13:23

Piłkarze obu ekip już wybli na rozgrzewkę. Dziś pogoda na prawdę wręcz idealna do gry.

Garbarnia - Pogoń Siedlce

13:18

Tradycyjnie przed pierwszym gwizdkiem arbitra zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzą tego spotkania

13:15

Witamy serdecznie ze słonecznego Krakowa! Emocje związane z II ligą czas rozpocząć! Już za niespełna 45 minut początek meczu Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce.Stawka tego meczu jest ogromna, więc emocji nie powinno brakować.