Żółta kartka dla Nowosielskiego.

90'

Remis? Nie! Znów dobrze blokują obrońcy gości.

89'

Drugi gol Nowaka! Wisła bez problemu wykorzystuje wszystkie błędy, które popełnia dziś obrona Radomiaka.

88'

Żółty kartonik dla Czoski.

87'

Zieloni nadal grają długimi piłkami - bez skutku.

86'

Kibice są wyraźnie rozczarowani postawą arbitra dzisiejszego meczu.

83'

Zieloni muszą pilnować się w obronie, bo Wisła nie złożyła jeszcze broni. Kontratak przerywa obronca Radomiaka.

82'

Co chwilę atakują piłkarze Radomiaka, ale brakuje im już pomysłów na przedostanie się pod bramkę Puław.

80'

Mateusz Radecki, który przed chwilą zgłaszał potrzebę zmiany schodzi z boiska. Za niego wchodzi Stanisławski.

79'

Żółta kartka dla Cieciury

77'

Pierwsza żółta kartka dla przyjezdnych. Za niesportowe zachowanie obejrzał ją Dawid Pożak.

77'

Dwunastym zawodnikiem Radomiaka są kibice. Za to w Wiśle jest nim dziś sędzia.

76'

Będzie kolejna zmiana w Radomiaku. Czwarta - juniorów.

75'

Radomiak nadal przeważa, ale nie potrafi strzelić trzeciej bramki.

74'

Kolejna zmiana Wisły. Pożak za Lytvynuka

74'

Nowosielski wchodzi za Martusia.

68'

Ponownie mamy remis! Jedenastkę na bramkę zamienił Jakub Cieciura!

68'

Rzut karny! Piłka zagrana ręką w polu karnym po niepewnej interwencji bramkarza gości!

66'

Będzie kolejna okazja dla Radomiaka - rzut wolny z okolic 20 metra boiska.

64'

Jak to nie wpadło?! Zamieszanie w polu bramkowym gości, rzut rożny i deja vu. Takiej okazji Radomiak nie mógł nie wykorzystać. A jednak... Piłka odbijała się jedynie od piłkarzy Wisły.

62'

Wiącek wyprowadza Wisłę na prowadzenie strzałem głową!

61'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

58'

Żółtą kartką ukarany Marcin Byszewski. To trzecia indywidualna kara dla gospodarzy.

58'

Zmiana w zespole gospodarzy, której przed momentem domagał się jeden z kibiców Radomiaka. Na placu gry melduje się Patryk Wolski.

57'

Rzut rożny dla drużyny gości, ale niebezpieczeństwa ze strony Wisły nie było.

56'

Poziom sędziowania pozostawia wiele do życzenia. Żółtą kartką ukarany został Mateusz Radecki.

55'

Za to teraz dopatrzył się faulu w nieco teatralnym upadku zawodnika zespołu z Puław.

54'

Z kontrą wychodzi Radomiak, ale sędzia nie zauważył faulu na Leo i piłkę odzyskali goście.

52'

Celny strzał z dystansu sprawił problemy bramkarzowi Wisły, ostatecznie jednak złapał futbolówkę i wciąż utrzymuje się wynik remisowy.

51'

Rzut wolny dla gości w okolicach połowy boiska.

49'

Od początku drugiej połowy lepiej prezentują się piłkarze Radomiaka.

49'

Obrońcy Zielonych zażegnali niebezpieczeństwo dalekim wybiciem piłki.

49'

Radomiak nie potrafi wykorzystać sytuacji które stwarza. Znów dobrze interweniował golkiper Wisły.

48'

Łukasz Białożyt opuszcza plac gry. Na boisku zobaczymy natomiast Pawła Czoskę.

46'

Piłkarze wrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

16:29

Pewnemu kibicowi Radomiaka "spodobał się" jeden z zawodników zespołu gości, który ma bujną fryzurę. Kibic swoimi aktywnymi komentarzami zwrócił na siebie uwagę innych fanów Radomiaka i rozbawił ich kilkukrotnie, pozwalając im zapomnieć na chwilę o tym co dzieje się na murawie. A dzieje się naprawdę niewiele.

16:24

Wisła nastawiona jest dziś na grę z kontrataku. Gra długimi podaniami za plecy obrońców przynosi efekty.

16:21

Kibice zgromadzeni na stadionie przy Struga 63 mogą być rozczarowani postawą swoich ulubieńców. Radomiak nie gra skutecznie i ciężko będzie zdobyć komplet punktów.

46'

Sędzia kończy pierwszą połowę meczu w Radomiu.

46'

Znów było blisko! Krótkie rozegranie, błąd bramkarza Wisły ale Zieloni nie wykorzystują okazji.

44'

Gra przeniosła się pod bramkę gospodarzy. Obrońcy Radomiaka skutecznie rozbijają ataki i po chwili ruszają z kontrą. Rzut rożny.

42'

Napastnik drużyny z Puław pociągał za koszulkę obrońcę Radomiaka. Sędzia odgwizdał rzut wolny.

41'

Nareszcie dobrze rozegrany stały fragment gry mógł przynieść drugą bramkę dla Radomiaka! Zawodnik Zielonych nie sięgnął jednak piłki i od bramki zacznie Wisła Puławy.

40'

Rzut wolny dla Radomiaka w okolicach dwudziestego metra boiska.

40'

39'

Zdobywca bramki wyrównującej Łukasz Cichos został ukarany żółtą kartką.

35'

Na trybunach trwa świetny doping kibiców Radomiaka. Miejmy nadzieję, że piłkarze podziękują im swoją dobrą postawą. Na razie nie wychodzi.

37'

Mamy wyrównanie! Bramkę na 1:1 zdobywa Łukasz Cichos!

31'

Wysoki pressing Radomiaka, ale zamiast obiory piłki mamy rzut wolny dla Puław.

30'

Lewą stroną atakuje Radomiak, ale goście grają dziś wysoko w obronie i ciężko jest przedostać się z piłką w okolice pola karnego.

29'

Kolejny faul piłkarzy Wisły, ale stałe fragmenty nie są dziś mocną stroną Zielonych.

25'

Nie ustają ataki gospodarzy. Po straconej bramce za wszelką cenę chcą doprowadzić do remisu. Tym razem faulowany był Leo.

23'

Ależ obrona bramkarza Radomiaka! Świetna parada!

20'

Rzut wolny dla gospodarzy. Strzał minimalnie mija bramkę! Najlepsza sytuacja Radomiaka w dzisiejszym spotkaniu.

17'

Goooool! Konrad Nowak wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

15'

Rzut rożny dla Radomiaka po strzale głową Leonardo!

10'

Rzut wolny dla Wisły w okolicach środka boiska.

9'

Pierwsza groźna akcja Radomiaka, ale zawodnik gospodarzy na minimalnym spalonym.

7'

Obydwa zespoły grają asekuracyjnie. Pierwsze minuty to głównie gra w środku pola.

1'

Zaczynamy ! Ze środka piłkarze gości.

15:32

Trybuny powoli się zapełniają, nie widać kibiców gości.

15:31

Już za chwilę rozpocznie się spotkanie. Czy gospodarze zdobędą cenne punkty? Obydwa zespoły już na boisku.