Sobota, 5 października 2013, godz. 18:00
Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
0 : 5
Pelikan ŁowiczPelikan Łowicz
93'

Koniec! Pelikan rozjechał Garbarnię, której coraz głębiej w oczy zagląda widmo spadku. Goście wyjeżdżają z Krakowa z zasłużonymi trzema punktami. Dla podopiecznych trenera Wesołowskiego są to pierwsze trzy oczka, które przywożą z delegacji! Za wspólnie spędzony czas dziękuję już państwu Mariusz Lesiak.

91'

Kolejna bramka dla Pelikana. Tym razem piłkę w siatce Jękota umieszcza Damian Kasiorek, który bezlitośnie wykorzystuje sytuację sam na sam.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Ładna dwójkowa akcja Nowaka z Ogarem, ale ten drugi z najbliższej odległości trafił wprost w bramkarza.

87'

Ciemne chmury zbierają się nad Garbarnią. Kolejna porażka w lidze daje coraz mniejsze nadzieje na utrzymanie.

85'

Trzecia zmiana w Pelikanie. Bojańczyk zmienił Pomianowskiego.

84'

Bliźniaczo-podobna akcja gości. Rzut rożny bity na krótki słupek i mamy 4 bramkę. Razem na listę strzelców wpisał się Kowalczyk.

80'

Adrian Jękot łapie kartę za dyskusje.

79'

Kolejna próba z dystansu. Tym razem próbowali gospodarze, ale strzał Kostrubrały również nie znalazł drogi do bramki.

78'

Bardzo nieudana próba z dystansu Michała Adamczyka.

77'

Z boiska schodzi Adrian Świątek. W jego miejsce najskuteczniejszy strzelec gości Paschal Ekueme.

77'

Kolejna zmiana w szeregach gospodarzy. Nie za późno?

75'

Byrski ukarany żółtą kartką.

76'

Druga zmiana w Garbarni. Za Metza na boisku pojawił się Fedoruk.

74'

Pelikan dobija Garbarnię! Drugą swoją bramkę w tym spotkaniu strzelił Mariusz Solecki, który skutecznie wykorzystał rzut karny podyktowany za rękę w polu karnym.

73'

Ogar za Leszczaka

72'

Druga bramka! W sytuacji sam na sam znalazł się Mariusz Solecki, który z zimną krwią wykorzystał sytuację i wyprowadził swój zespół na dwubramkowe prowadzenie.

70'

Ostro potraktowany Górecki. Na razie piłkarz gospodarzy nie podnosi się z murawy. Sędzia nie widział jednak przewinienia.

68'

Świetną okazję na zmianę rezultatu miał Świątek, ale po strzale napastnika Pelikana piłka odbiła się od słupka.

65'

Damian Kosiorek jest wychowankiem Pelikana.

63'

Garbarnia - Pelikan

60'

Damian Kosiorek pojawił się na placu gry. Zmienił Wyszogrodzkiego.

57'

GOL! Bramkę dla gości strzelił Piotr Koman. Piłkarz gości wykorzystał wielkie zamieszanie w polu karnym i z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

54'

Sebastian Leszczak ładnie wyłożył piłkę na 15 metr Pawłowi Nowakowi, ale były gracz Cracovii uderzył w środek bramki. Adrian Olszewski co prawda na dwie raty, ale obronił strzał "Garbarza".

50'

Do rozgrzewki ruszył Paschal Ekwueme. Najskuteczniejszy napastnik będzie "Asem" w tali trenera Wesołowskiego?

48'

46'

Zaczynamy drugie 45 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Obie ekipy na razie nie tworzą widowiska, które zapamiętamy na długie lata. Wolno, bez większego pomysłu. 0:0 w pełni zasłużone.

44'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

41'

Nowak z rzutu wolnego, jednak zbyt głęboko. Olszewski bez problemów wyszedł i złapał piłkę.

37'

Leszczak zbyt ostro, sędzia nie miał wątpliwości i wlepił mu zółtą kartkę. Z wysokości trybun wydaje się jednak, że arbiter mógł wstrzymać się z napomnieniem.

34'

Świetna okazja dla gospodarzy. Rewelacyjne dośrodkowanie z prawej strony Leszczaka próbował zamykać Górecki. Zabrakło dosłownie milimetrów a gospodarze wyszliby na prowadzenie.

29'

Patryk Pomianowski próbował na gola zamienić całkiem dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska. Niestety dla gości piłka powędrowała tuż nad poprzeczką bramki Jękota.

26'

Druga kartka dla gości. Patryk Pomianowski ukarany przez arbitra.

25'

Strzał z wolnego Metza minimalnie minął bramkę Olszewskiego.

24'

Kostrurbała faulowany tuż przed polem karnym. Dogodna okazja Garbarni.

20'

Na razie obie ekipy dość mozolnie konstruują swoje akcje. Słaba gra i brak dopingu...

17'

Kolejny rzut rożny dla gości nie przyniósł większego zagrożenia. Futbolówkę bez problemów wyłapał Jękot.

14'

Pierwszy strzał z dystansu gości. Mariusz Solecki uderzył jednak wprost w bramkarza.

13'

Leszczak zdecydował się na strzał z dystansu. Dobry pomysł byłego piłkarza Górnika Zabrze, jednak z wykonaniem już nie najlepiej. Piłka trafiła wprost w ręce Olszewskiego.

11'

Damian Ceglarz ukarany żółtą kartką.

9'

Indywidualna akcja Góreckiego zakończona dośrodkowaniem. Jednak bez większego zagrożenia, ponieważ w polu karnym nie było ani jednego piłkarza "Garcy".

7'

Adamczyk próbował wypuścić na wolną pozycje swojego partnera, ale troszkę za mocno. Od bramki Jękot.

4'

Druga akcja gospodarzy. Nowak ładnie zagrywa do Góreckiego, ale znajdujący się w polu karnym najskuteczniejszy strzelec "Brązowych" nie trafił w piłkę.

2'

Pierwszy strzał Nowaka, jednak próba pomocnika Garbarni zablokowana.

1'

Zaczynamy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

17:50

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Sławomir Pipczyński. Na liniach pomagać mu będą Artur Badowski Paweł Parszewski.

17:46

garbarnia - pelikan

Piłkarze obu ekip już kończą powoli rozgrzewkę.

17:35

Paschal Ekwueme najskuteczniejszy strzelec Pelikana mecz rozpocznie na ławce.

17:31

Ławka gości: Przemysław Perzyna, Daniel Gołuch, Michał Fabijański, Damian Kosiorek, Patryk Bojańczyk, Paschal Ekwueme, Daniel Bończyk.

17:30

Ławka gospodarzy: Robert Błąkała, Przemysław Senderski, Gjentijan Haxhijaj, Tomasz Ogar, Adrian Fedoruk, Piotr Kaczor, Krzysztof Kalemba.

17:29

Do meczu pozostało jeszcze kilka chwil, tak więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

17:16

Witamy serdecznie z Krakowa. Już za około 45 minut na Suchych Stawach rozpocznie się mecz o mistrzostwo II ligi. Garbarnia, która zamyka ligową tabelę zmierzy się z Pelikanem Łowicz.