Garbarnia KrakówGarbarnia Kraków
1 : 0
Olimpia ZambrówOlimpia Zambrów
94'

Koniec spotkania! Garbarnia wygrywa z Olimpią 1:0. Tym samym podopieczni Roberta Orłowskiego wygrywają pierwsze spotkanie przed własną publicznością. Dla gości jest to czwarta porażka w tym sezonie. Za wspólnie spędzony czas dziękuję Mariusz Lesiak.

93'

Nowak ukarany żółtą kartką.

93'

Ostatnia akcja Olimpii! Rzut wolny z około 25 metrów!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

86'

Wajda zastąpił Leszczaka.

84'

Świetna okazja gości! Najpierw strzał Jakuszewskiego z linii pola karnego został zablokowany, a chwilę później Zapolniak minimalnie koło bramki!

84'

Już wszystko dobrze z piłkarzem Garbarni. Gra wznowiona.

82'

Paweł Byrski leży na boisku.

80'

Michał Steć kończy strzałem ładną, składną akcję Olimpii, jednak jego uderzenie mija słupek bramki Jękota.

76'

Metz ukarany żółtą kartką.

76'

Schodzi Olszewski, za niego Jakuszewski.

74'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany nią Michał Steć.

70'

Druga zmiana w Garbarni. Na placu gry pojawił się Piotr Kaczor, zmienił Tomasza Kalickiego.

67'

Grzybowski strzela, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

62'

Coraz śmielsze ataki Olimpii. Garbarnia w odwrocie.

61'

Grzybowski minimalnie koło bramki.

60'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Za Ogara wchodzi Metz.

55'

Zupełnie odmienieni na drugą połowę wyszli goście. Stwarzają coraz większe zagrożenie pod bramką Jękota.

53'

Zapalnik faulowany na środku boiska. Od wolego zaczną goście.

51'

Ładnie prawym skrzydłem urwał się Kowalski, ale jego dośrodkowanie za miękkie. Bez problemów futbolówkę złapał Czapliński.

48'

Grzybowski faulowany w środku boiska. Od rzutu wolnego Olimpia.

46'

oraz Steć zmienił Dzierbickiego.

46'

Dwie zmiany w ekipie gości. Gagacki zmienił Hryszko.

45'

Rozpoczynamy drugie 45 minut! Tym razem od środka goście

15:59

Teraz dopiero na plac gry wybiegają gospodarze.

15:55

Piłkarze gości już na boisku.

46'

Koniec pierwszej połowy. Garbarnia zasłużenie prowadzi z Olimpią 1:0. Na Suche Stawy wracamy za około 15 minut.

45'

Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

43'

Pluta ładnie złożył się do strzału głową, ale zabrakło precyzji.

42'

Kolejny rzut rożny dla Garbarni.

37'

Aktywny Leszczak decyduje się na strzał, jednak zabrakło mocy i bez problemów futbolówkę złapał Czapliński.

36'

Jest to pierwsza bramka Nowaka w barwach Garbarni.

35'

I mamy bramkę dla gości! Fantastyczne uderzenie zza pola karnego Pawła Nowaka, bez szans Czapliński!

31'

Dobre zagranie Kostrubrały, ale na spalonym Górecki.

30'

30 minut gry za nami. Na razie oglądamy, jak na II ligę, całkiem dobre spotkanie.

27'

Rzut wolny dla gospodarzy z około 30 metrów. Na strzał zdecydował się Kostrurbała, jednak jego strzał wpadł wprost w ręce bramkarza.

25'

Od razu odgryźć próbowała się Garbarnia, ale idealnej okazji nie wykorzystał Jakub Górecki.

24'

Dobre dośrodkowanie Dzierbickiego, ale jeszcze lepsza interwencja Jękota, który dobrze wyszedł z bramki.

22'

Zagranie ręką blisko pola karnego. Świetna okazja dla gości.

20'

Przy linii bocznej faulował Byrski, ale dośrodkowanie gości nie przyniosło zagrożenia. Całą akcję skasował obrońca Garbarni.

20'

Gospodarze mają o co grać. Ewentualne zwycięstwo Garbarni pozwoli jej opuścić ostatnie miejsce.

15'

Dobra akcja Leszczaka, który minął zwodem rywala i posłał mocną piłkę wzdłuż bramki, nie znalazła ona jednak odpowiedniego adresata.

13'

Indywidualna akcja Michała Hryszko, który przebiegł z piłką dobre 40 metrów zastopowana dopiero przez Kosturbałę. Olimpia ma kolejny rzut rożny.

11'

Strzał z dystansu Kosturbały, jednak próba byłego piłkarza Cracovii powędrowała wysoko ponad bramką.

8'

Lekka przewaga od samego początku gospodarzy, którzy pewniej czują się na boisku.

5'

Próba strzału Sebastiana Leszczaka mija minimalnie bramkę Czaplińskiego.

2'

Pierwsza akcja Garbarni, ale na spalonym złapany Byrski.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmiał nad prawie pustym stadionem Hutnika. Od środka zaczynają gospodarze.

14:43

Mecz poprowadzi Rafał Sawicki z Tarnobrzega.

14:31

Garbarnia - Olimpia Z

14:25

Pierwotnie spotkanie miało rozpocząć się o 18:00, ale z powodu derbów Krakowa zostało przełożone.

14:24

Piłkarze obu ekip już rozpoczęli rozgrzewkę

14:22

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

14:21

Witamy serdecznie z Krakowa. Stadion Hutnika Kraków, kolejny mecz o mistrzostwo drugiej ligi, choć w tym wypadku śmiało można mówić, że stawką jest tylko i wyłącznie utrzymanie. Dziś naprzeciw siebie staną Garbarnia Kraków oraz Olimpia Zambrów. Pierwszy gwizdek sędziego przewidziany jest na godzinę 15:00.