Radomiak RadomRadomiak Radom
1 : 1
Stal RzeszówStal Rzeszów
52'

Zamieszanie w polu karnym i piłka w siatce gości! Do bramki wepchnął ją Wichtowski! Mamy remis.

19:06

Stal Rzeszów utrzymuje pozycję lidera tabeli grupy wschodniej drugiej ligi.

90'

Koniec meczu!

90'

Zmiana w ekipie gości w doliczonym czasie gry. Za Łukasza Szczoczarza wchodzi Kacper Drelich.

87'

Mimo kilku okazji do strzelenia bramki utrzymuje się wynik remisowy.

80'

Trener Stali - Krzysztof Łętocha odesłany na trybuny !

78'

Czwarta zmiana Zielonych - młodzieżowcy. Patryk Wolski schodzi, na boisku mamy już Marcina Byszewskiego.

78'

Kolejna zmiana w Radomiaku. Cichos zastępuje Cieciurę.

74'

Zmiana w zespole Stali. Sitek zmienia Szelę.

70'

Puton za Leandro.

79'

Przepraszam za przerwę w relacji, niestety zawiodła technologia.

62'

Baran niebezpiecznym wejściem przerywa akcję Radomiaka. Efekt? Leandro nie podnosi się z murawy, a obrońca Stali został ukarany żółtą kartką.

60'

Strzał celny - Radomiak. Świetnie broni jednak golkiper drużyny z Rzeszowa i piłka nie znajduje miejsca w siatce!

58'

Lewandowski interwencją przed polem karnym "szczupakiem" ratuje Stal przed utratą drugiej bramki!

57'

Ostatnie minuty przynoszą wiele ciekawych akcji z obydwu stron.

53'

Kolejna kartka dla gospodarzy. Ukarany Leandro Pereira.

54'

Zmiana w zespole gości.

50'

Druga żółta kartka dla piłkarza Stali.

48'

Schodzi Radecki, wchodzi drugi debiutant - Szymon Stanisławski.

46'

Bez zmian w obydwu zespołach, zaczyna Radomiak.

18:02

Stal przeważa, stwarza więcej sytuacji podbramkowych i jedną z nich zdążyła już wykorzystać. Bramka, którą zdobył Szczorzarz wisiała w powietrzu od dłuższego czasu. Kibice obydwu drużyn prezentują wysoki poziom i wspierają swoje ukochane kluby. W oczekiwaniu na drugą połowę odbył się konkurs rzutów karnych dla kibiców.

48'

Nie było zagrożenia. Sędzia Podlecki zaprasza piłkarzy do szatni, koniec pierwszej połowy.

48'

Jeszcze jedna okazja z rzutu wolnego dla Stali, wykonuje Jakubowski.

44'

Agresywny wślizg i druga żółta kartka dla piłkarza gości.

43'

Piękne uderzenie z rzutu wolnego Łukasza Szczorzarza i mamy 1:0 dla Stali !

43'

Pierwszy raz w dzisiejszym spotkaniu sędzia sięga po kartonik. Ukarany obrońca Radomiaka - Maciej Wichtowski.

41'

Słaby strzał zawodnika Radomiaka i z kontrą wychodzą goście.

41'

Wolny dla Radomiaka, faulowany Białożyt ustawia już piłkę na dwudziestym metrze.

39'

Groźny strzał gości minimalnie mija jednak bramkę strzeżoną przez Banasiaka.

35'

Rzut wolny dla Stali.

31'

Ależ okazja Radomiaka! A nawet trzy! Najpierw z rzutu wolnego uderzył Białożyt jego strzał obronił jednak Lewandowski, a następnie dwie dobitki zablokowali obrońcy Stali.

30'

Znów rzut wolny dla Zielonych, około 25 metrów do bramki.

29'

Na boisku leży jeden z piłkarzy Stali, który ucierpiał w starciu powietrznym.

24'

Faul na Leandro, mamy pierwszy rzut wolny dla Radomiaka.

20'

Trener gospodarzy dzisiejszego spotkania gestykulacją wyraźnie daje do zrozumienia co myśli o grze swoich podopiecznych.

19'

Mocno niecelny strzał piłkarza Stali. Kilka metrów ponad bramką i wznawia Banasiak.

17'

Zbyt lekkie podanie Wichtowskiego do golkipera Radomiaka, ale ten zdążył jeszcze wybić piłkę na aut.

15'

Pierwsze piętnaście minut spotkania zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych. Tymczasem kibice gości pojawili się na stadionie.

13'

Z kontrą wychodzą "Zieloni" ale Stal szybko odzyskuje piłkę i już jest pod bramką Banasiaka.

12'

Groźne uderzenie Kamila Jakubowskiego z rzutu wolnego mogło przynieść pierwszą bramkę Stali, ale świetnie interweniuje Piotr Banasiak!

8'

Drugi niecelny strzał gospodarzy, tym razem główka przechodzi nad bramką rzeszowian.

7'

Drugi rzut wolny dla Stali, tym razem w okolicach "szesnastki" przynosi im rzut rożny.

5'

Odważna próba strzału zawodnika "Zielonych". Strzał jest jednak niecelny i gre wznawia bramkarz gości.

3'

Rzut wolny dla Stali z połowy boiska i gra przenosi się w okolice pola karnego Radomiaka.

1'

Piłkarze Stali rozpoczynają ze środka boiska.

17:01

W zespole Radomiaka debiutuje dziś Patryk Wolski, który został wypożyczony z Lecha Poznań.

16:52

Na trybunach frekwencja nie powala na kolana, najwierniejsi fani przybyli jednak żeby dopingować Radomiaka. Brak kibiców gości,

16:51

Zawodnicy kończą właśnie rozgrzewkę, spiker wyczytuje nazwiska zawodników obydwu drużyn.