Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
93'

Koniec! Były sytuacje dla obu zespołów, ale zabrakło tego najważniejszego, czyli bramek. Okocimski - Sandecja 0:0.

92'

Jeszcze kartka dla Nawrota.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Są sytuacje, ale obu zespołom brakuje skuteczności. Żaden z graczy nie może się dzisiaj wstrzelić.

87'

Niemal od razu po wejściu Zawiślan ukarany kartką za faul taktyczny.

85'

Ostatnia zmiana w meczu: Rafał Zawiślan w miejsce Piotra Kosiorowskiego.

82'

Spotkanie zbliża się do końca. Czy zobaczymy jeszcze jakieś bramki?

78'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z brzeszczan fauluje w ofensywie. Rozpoczynają goście z Nowego Sącza.

77'

Niedoszły strzelec bramki, Maciej Górski (Sandecja) ogląda żółtą kartkę za wejście od tyłu w Konrada Wieczorka.

75'

Wejście wyprostowaną nogą Damiana Burasa (Okocimski) ukarane żółtą kartką.

74'

Ostatnia zmiana u gospodarzy, Patryk Stefański w miejsce Konrada Cebuli (Okocimski).

72'

Piłka meczowa dla Sandecji! Maciej Górski kładzie Marka Pączka na ziemi i posyła piłkę do pustej bramki, jak spod ziemi wyrasta Wieczorek i wybija futbolówkę z linii bramkowej!

71'

Fauluje powracający Cebula, Sandecja ma rzut wolny z 30 metrów. Dośrodkowanie mija wszystkich potencjalnych adresatów w polu karnym.

70'

Płaskie podanie Darmochwała w pole karne wybija solidny Matej Nather.

69'

Zręczna kiwka Górskiego przyprawiona niecelnym podaniem na piąty metr przed bramką Pączka, partnerzy z ataku mają wielkie pretensje do młodego napastnika za to zagranie.

68'

Aktywny Badaljan już nie strzeli dzisiaj gola, zmienia go Fabian Fałowski (Sandecja).

65'

Precyzyjne dośrodkowanie trafia wprost na głowę Czarneckiego! Pączek wygina się jak struna, fenomenalna interwencja bramkarza OKS!

65'

Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą, tym razem z kornera dośrodkuje Sandecja.

64'

Obrońcy Sandecji nie mają większych problemów z pacyfikowaniem piłkarzy Okocimskiego przy stałych fragmentach gry.

63'

Rzut rożny dla Okocimskiego KS.

62'

Gdyby Górski był aktywniejszy, pewnie zauważylibyśmy go wcześniej :) Teraz zawodnik Sandecji kiwnął Żołędzia i Rysia, płaski strzał nie sprawia problemów Pączkowi.

58'

Damian Buras (Okocimski) zmienił Macieja Termanowskiego.

58'

Płaski strzał Margola z rzutu wolnego grzęźnie między obrońcami gospodarzy.

46'

Przysnęliśmy my, przysnął stadionowy spiker - w przerwie Bębenka zmienił Górski (Sandecja).

54'

Niesamowite! Po rzucie rożnym do piłki dochodzi Bruno Żołądź i w klarownej sytuacji strzela... wprost w swojego partnera z drużyny!

51'

Z "Szewą" już wszystko w porządku, młody piłkarz Okocimskiego wraca na boisko.

50'

Michał Szewczyk zauważalnie utyka i schodzi za linię boczną.

48'

Łukasz Grzeszczyk dobrze zauważa Badaljana, ustawienie Ormianina znacznie gorsze, niż podanie jego partnera - spalony.

47'

Ryś celną główką zażegnuje niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu z kornera.

47'

Próba Grzeszczyka po nogach któregoś z brzeszczan wychodzi na rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą część derbów Małopolski w Brzesku!

13:04

Obie drużyny już wróciły na płytę boiska, zaraz rozpoczęcie drugiej połowy.

46'

Sędzia Malec zaprasza piłkarzy obu drużyn na przerwę. Po pierwszych 46 minutach trudno wskazać faworyta - oba zespoły z Małopolski stwarzają sobie dobre okazje do zdobycia gola. Jedno jest pewne, w drugiej odsłonie przy Okocimskiej 34 nie zabraknie emocji. 0:0!

45'

Badaljaaan! Wysoki napastnik Sandecji świetnie odnajduje się w polu karnym przy dośrodkowaniach. Tym razem główkuje niewiele obok okienka!

44'

Termanowski miał okazję wypuścić Wojcieszyńskiego w tempo, zagranie młodego pomocnika Okocimskiego wprost pod nogi Nathera.

42'

Co za nieporadność Szewczyka! Napastnik "Piwoszy", co prawda z obrońcą na plecach, ale wyszedł sam na sam z Cabajem! Piłka zaplątała mu się pod nogami i były golkiper Cracovii bez problemu broni jego strzał!

41'

Z powodu urazu boisko opuścił Piotr Darmochwał (Okocimski), zastąpił go Bartosz (nie Piotr...) Sobotka.

41'

Do zmiany przygotowany jest Piotr Sobotka.

37'

Nather ratuje się wybiciem podania Cebuli na rzut rożny.

35'

Po dośrodkowaniu Margola niewiele zabrakło Grzeszczykowi do celnej główki! Powrót pomocnika Sandecji kończy się faulem i urazem jednego z brzeszczan, który teraz jest opatrywany za linią boczną.

34'

Przy dośrodkowaniu Bębenka z lewej strony boisku ponownie w dobrym miejscu i czasie znajduje się Arkadiusz Ryś.

33'

W asyście całej obrony Sandecji na strzał znienacka decyduje się Wojcieszyński! Obok słupka!

32'

Rzut wolny dla Okocimskiego, piłka będzie wkręcana w pole karne... główkuje Nather i wybija piłkę ze strefy niebezpieczeństwa.

31'

Podkręcona bomba Makucha z 20 metrów zakręca nad poprzeczką. Za wysoko, żeby zagrozić Markowi Pączkowi.

30'

Strata niewidocznego Cebuli w środku pola prokuruje kontratak Sandecji, dzięki przytomnej postawie Rysia nic konkretnego z niego nie wynika.

28'

Cabaj piąstkuje dokładną i mocną centrę Niechciała z rzutu rożnego.

27'

Spiker wzywa właścicieli dwóch samochodów na sądeckich numerach do przestawienia ich w inne miejsce. W centralnej Małopolsce kierowcy z okolic Nowego Sącza mają szczególnie wątpliwą renomę...

26'

Bardzo łatwo pomylić Badaljana z Grzeszczykiem, ale tym razem to Polak oddawał strzał na bramkę Pączka. Piłka po plecach obrońcy Okocimskiego wychodzi na rzut rożny, wybity przez brzeszczan.

24'

Sprytna, górna piłka do Badaljana... Ormianina ofiarnym wejściem uprzedza Marek Pączek. Bramkarz Okocimskieog ryzykował swoim zdrowiem na darmo, bo napastnik Sandecji był na pozycji spalonej.

23'

Do klubu fatalnych centr dołącza Marcin Makuch, dośrodkowanie prawego obrońcy Sandecji ląduje w malinach.

22'

Centra sądeczan z narożnika boiska jakimś cudem wyszła poza pole gry, zanim wylądowała w polu karnym Okocimskiego.

22'

Rzut rożny dla gości po strzale Kosiorowskiego i rykoszecie.

18'

Sędzia odgwizduje przewinienie Bębenka na Termanowskim w środku pola.

16'

Odważny przebój Darmochwała lewym skrzydłem czystym wślizgiem powstrzymuje doświadczony Makuch.

13'

Wojcieszyński w kotłowaninie w ostatniej chwili zagrywa prostopadłą piłkę do Szewczyka, napastnik Okocimskiego na wyraźnym spalonym.

11'

Tylko złe przyjęcie Grzeszczyka oko w oko z Pączkiem ratuje gospodarzy przed niechybną stratą bramki!

10'

Bębenek podciągnął piłkę i mocno uderzył po ziemi z szesnastki. Na posterunku powracający do bramki "Piwoszy" Marek Pączek.

9'

Kolejna próba z dystansu, tym razem strzał oddał Wojcieszyński, nad poprzeczką Cabaja.

7'

Składna akcja Okocimskiego, piłkę już w polu karnym przyjmuje Szewczyk. Strzał wypożyczonego z Wisły napastnika pozostawia wiele do życzenia, piłka ląduje nad bramką.

3'

Uwikłany w drybling Darmochwał traci piłkę na szesnastym metrze.

3'

O piłkę z Rysiem walczył Badaljan, pojedynek wygrywa młody stoper Okocimskiego. Od bramki Pączek.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Małka rozpoczyna derby Małopolski! Od koła środkowego zaczęli zawodnicy z Brzeska.

11:59

Sędzia Paweł Malec z Łodzi wyprowadza obie jedenastki na murawę. Okocimski w tradycyjnych, biało-zielonych strojach, goście w niebiesko-czarnych kompletach.

11:55

Kibice zauważają, że na półmetku rozgrywek w ubiegłym sezonie obecny dorobek punktowy Okocimskiego gwarantował "Piwoszom" miejsce poza strefą spadkową. Runda rewanżowa będzie prawdziwym testem dla Piotra Stacha i jego piłkarzy, choć bezpieczne miejsce od gospodarzy dzielą tylko trzy punkty.

11:53

Niekwestionowanym faworytem dzisiejszych małopolskich derbów są właśnie goście, plasujący się na 8. pozycji w ligowej tabeli. Okocimski pozostaje czerwoną latarnią I ligi i okupuje ostatnie miejsce.

11:51

Sandecja jest dzisiaj wspierana przez bardzo liczną grupę kibiców z Nowego Sącza, chyba najliczniejszą spośród wszystkich ekip wyjazdowych, które tej rundy pojawiły się przy Okocimskiej 34.

11:48

W zespole gospodarzy brakuje kapitana Radosława Jacka. Etatowy stoper "Piwoszy" również nie wystąpi dzisiaj z powodu zawieszenia za żółte kartki.