Miedź LegnicaMiedź Legnica
0 : 0
Wisła PłockWisła Płock
94'

Koniec! Miedź, choc zdecydowanie przeważała szczególnie w drugiej części spotkania bezbramkowo zremisowała z Wisłą Płock w ostatnim meczu rundy jesiennej.

90'

Sędzia przedłużył drugą połowę o cztery minuty.

90'

Ostatnia zmiana w ekipie gości, Abramowicz za Janusa.

88'

Miedź znów w natarciu nie zamierza składac broni przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Garuch starał się zagrozic bramce Kiełpina, ale jego strzał nie stanowił większych problemów dla golkipera Wisły Płock.

85'

Hiszpański wbiegł w pole karne, do piłki momentalnie doszedł Grudzień, ale strzał przewrotką znów nie trafił w światło bramki.

84'

Stałe fragmenty gry zdecydowanie nie są dziś najsilniejszą stroną legniczan. Prze chwilą zmarnowali kolejną już w meczu okazję by pokusic się o zmianę wyniku właśnie dzięki rzutowi rożnemu.

83'

Ekipa z Płocka całą drużyną broni się na własnej połowie, jak na razie gracze Miedzi nie potrafią wykorzystac swojej przewagi i przedostac się pod pole karne rywali.

80'

Dośrodkowanie Madejskiego prosto na Kaczmarka, który bez chwili namysłu oddalił piłkę od własnej bramki.

79'

Zmiana także w drużynie Wisły, Grudzień zastąpi Krzywickiego.

78'

Ostatnia zmiana w zespole Miedzi, Madejski wbiega w miejsce Łobodzińskeigo.

76'

Dwójkowa akcja Kaczmarka z Krzywickim na lewej stronie, którą zakończyła skuteczna interwecncja Wołczka.

74'

Gospodarze powoli zaczynają kontrolowac przebieg spotkania, z każdą kolejną sekundą kreują obie więcej sytuacji strzeleckich i gdyby byli tylko nieco bardziej skuteczni bez wątpienia w Legnicy oglądalibyśmy już inny wynik.

71'

Cierpka ewidentnie szuka swojej okazji by wpisac się na listę strzelców, po raz kolejny strzelał z dystansu i niestety po raz kolejny mocno niecelnie.

69'

Obie drużyny atakują swoje bramki naprzemiennie, najpierw Burkhardt uderzał z szesnastego metra obok bramki Wisły, a kilka sekund później piłka po strzale Cierpka powędrowała ponad poprzeczką.

67'

Hiszpański balansował na linii pola karnego, aż w końcu oddał strzał na bramkę Ptaka, który w ostatniej chwili został zablokowany przez Midzierskiego.

65'

Za faul w środku pola na Góralskim żółtą kartką ukarany Wołczek.

64'

Roszad w składzie dokonuje także trener Kaczmarek, plac gry opuści Burkhardt, a zastąpi go Nadolski.

63'

Kolejnej zmiany dokonują gospodarze, Garuch w miejsce Łuszkiewicza.

63'

Zmiana w zespole Miedzi, Burkhardt pojawi się na boisku w miejsce Zakrzewskiego.

62'

Cezary Stefańczyk nie zagra już ani minuty dłużej, został ukarany drugą żółtą kartką, czego konsekwencją jest oczywiście czerwony kartonik i opuszczenie boiska.

58'

Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem jednak po stronie gości. Filip Burkhardt uderzał z dwudziestego piątego metra, ale futbolówkę dobrze zablokowali defensorzy z Legnicy.

56'

Nieudana próba rozegrania akcji przez gospodarzy, jeden z graczy Miedzi posłał długą piłkę do Szczepaniaka, ale czujny na posterunku Sielewski w porę przechwytuję piłkę.

53'

Piłka po strzale Janusa musnęła nogę jednego z zawodników gospodarzy, sędzia wskazuję na rzut rożny, który źle rozegrał Kaczmarek i w efekcie od własnej bramki grę wznawia Ptak.

52'

Popis nieskuteczności gospodarzy, najpierw niedokładnym dośrodkowaniem po którym futbolówkę wybijają obrońcy Miedzi popisał się Kaczmarek, z kolei drugie dośrodkowanie tym razem Burkhardta pewnie łapie Ptak.

51'

Janus ładnie podłączył się do akcji prawym skrzydłem, wbiegał w pole karne z piłką jednak ostatecznie został powstrzymywany przez dobrze spisującego się w defensywie Wołczka.

49'

Wołczek zdecydował się na strzał z dystansu z okolic trzydziestego metra, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała prosto w ręce Seweryna Kiełpina.

47'

Cezary Stefańczyk ukarany żółtą kartką za faul na Cierpce.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę meczu w Legnicy!

45'

Koniec pierwszej połowy. Były sytuacje, ale zabrakło bramek. Czekamy na gole po przerwie.

42'

Mnóstwo, naprawdę mnóstwo wrzutek w pole karne z obu strony. Jak na razie kompletnie nic z tego nie wynika, bowiem linie defensywne nie popełniają błędów.

40'

Dośrodkowanie z narożnika wybili pewnie defensorzy gospodarzy.

39'

Na strzał z bardzo ostrego kąta zdecydował się mało widoczny Krzywicki, ale poradzili sobie obrońcy. Będzie korner.

36'

Kolejny raz dobrze zachował się Kiełpin, który złapał dośrodkowanie.

34'

Uderzenie Wlazły po dośrodkowaniu Burkharda, ale znowu niecelnie.

32'

Tym razem ostrze wstrzelenie piłki w wykonaniu gości, ale zabrakło napastnika w szesnastce.

30'

Zakrzewski znalazł się w polu karnym, uderzenie sparował Kiełpin, ale ostatecznie sędzia dopatrzył się spalonego.

27'

Zaznaczył swoją obecność Mariusz Zasada, który sprawdził Kiełpina, ale był to zbyt słaby strzał żeby zaskoczyć golkipera Nafciarzy.

25'

Mocny strzał Łuszkiewicza ze stałego fragmentu i z najwyższym trudem broni Kiełpin! Za moment bramkarz został jeszcze sfaulowany przez Tanżynę.

24'

Wysokie zagranie Adriana Łuszkiewicza, ale nikt nie był w stanie zamknąć akcji.

23'

Kolejne brzydkie faule, tym razem Stefańczyka i Tanżyny. Na razie nie oglądaliśmy żadnej żółtej kartki.

21'

Nie dochodzą dośrodkowania do Zbigniewa Zakrzewskiego. Górne piłki zgarniają obrońcy lub wychwytuje Kiełpin.

18'

Legniczanom dzisiaj wyraźnie się nie spieszy. Czy cierpliwa gra jest właściwą receptą na sukces w tym spotkaniu?

16'

Próbował odpowiedź na sytuacje rywali Mateusz Szczepaniak, ale uderzenie przeszło nad poprzeczką.

14'

Czujny jest Seweryn Kiełpin, który wychwytuje momentalnie zbyt długie podania gospodarzy adresowane w kierunku napastników.

12'

Tym razem to już powinno być 1:0 dla Wisły! Jacek Góralski dostrzegł w polu karnym Pawła Kaczmarka, który z ostrego kąta sprawdził Aleksandra Ptaka!

10'

Sporo niedokładności i fauli w tym fragmencie. Przed momentem znowu przewinił popularny "Łobo".

8'

Cezary Stefańczyk faulowany przez powracającego Wojciecha Łobodzińskiego.

6'

Szukał Marcina Krzywickiego podaniem Filip Burkhardt, ale zagrywał niecelnie.

5'

Dobra interwencja w powietrzu Pawła Magdonia, który wygrał pojedynek w powietrzu.

3'

Ależ sytuacja dla Wisły! Niepilnowany na 11. metrze Piotr Wlazło nie zdołał przymierzyć w bramkę!

1'

Początek spotkania, gramy.

14:57

Rezerwowi piłkarze Miedzi: Robert Winogrodzki, Marcin Burkhardt, Piotr Kasperkiewicz, Piotr Madejski, Mateusz Fedyna, Marcin Garuch, Jakub Grzegorzewski.

14:56

Rezerwowi piłkarze Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Dawid Abramowicz, Krzysztof Garczewski, Tomasz Grudzień, Łukasz Nadolski, Marko Radić, Grzegorz Wawrzyński.

14:47

W pierwszym meczu sezonu, który rozgrywany był w Płocku Miedź prowadziła z Wisłą już 2:0 po kwadransie gry i bramkach Jakuba Grzegorzewskiego. Jednak po czerwonej kartce Tomasza Midzierskiego i kontuzji Daniela Tanżyny (już wcześniej Miedź wykorzystała wszystkie zmiany) rywale zdołali doprowadzić do remisu 2:2 i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

14:46

Po stronie Nafciarzy na boisku zabraknie dziś Janusza Dziedzica, który pauzuje za 4. żółtą kartkę oraz kontuzjowanych Bartłomieja Grzelaka i Łukasza Sekulskiego. W kadrze znalazł się natomiast debiutant, 21. letni napastnik Krzysztof Garczewski. Z kolei W drużynie gospodarzy nie zagra pauzujący za nadmiar żółtych kartek Adrian Woźniczka. Poważny uraz wyeliminował z gry także Grzegorza Bartczaka.

14:43

Sytuacja obu drużyn w ligowej tabeli prezentuję się na chwilę obecną następująco: Miedź plasuje się na dziewiątym miejscu z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów na swoim koncie, z kolei goście dzisiejszego spotkania znajdują się dwie lokaty niżej od rywali, a dwadzieścia sześc punktów jakie zgromadzili gwarantują im siódmą lokatę.

14:38

Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu 18. kolejki 1. ligi Miedź Legnica - Wisła Płock, będącym zarazem ostatnim jaki obie drużyny rozegrają w rundzie jesiennej.