Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Koniec meczu! Radość Termaliki, rybniczanie są w szoku!

90'

Goooooooooool! Dośrodkowanie z prawej strony, głową uderzył Kujawa. Z linii bramkowej wygarnął piłkę Skrzeszewski, ale ta zdążyła już ją przekroczyć!

91'

To mogła być piłka meczowa! Po wrzutce z prawej strony ładnie głową uderzył Rybski, ale Skrzeszewski wyłapał piłkę!

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Żółta kartka dla Jarego. Rzut wolny dla gości 40 metrów od bramki, po lewej stronie.

88'

Strzałem z woleja sprzed pola karnego popisał się Feruga, ale piłkę spokojnie wyłapał Nowak.

88'

Ładną sztuczką techniczną w polu karnym rywali popisał się Krotofil, ale nic z niej nie wyszło, bo dogrywał niecelnie do partnerów.

86'

Na boisku leży Piekarski. Potrzebna jest pomoc medyczna

84'

Kujawa zmienia aktywnego dzisiaj Biskupa.

83'

Do wejścia szykuje się Rafał Kujawa.

82'

Wrzut z autu w pole karne gospodarzy, piłka trafia przed "szesnastkę", ale tam pośliznął się składający się do strzału Biskup i obyło się bez zagrożenia.

80'

Szatkowski za Bałuszyńskiego, ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

80'

Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Feruga, bramkarza zmylił Cisse, ale ostatecznie Nowak sparował piłkę na rzut rożny. Po wrzutce piła wybita, a po kolejnym kornerze Termalika wyszła z akcją, szybko jednak przerwaną przez gospodarzy.

78'

Pewne uderzenie Biskupa z rzutu karnego przy prawym słupku. Bramkarz rzucił się w drugą stronę.

78'

I kolejna kartka, dla Ferugi za dyskusje.

77'

Zółta kartka dla Szarego.

77'

Dyskusyjny rzut karny! Piekarski podcięty w polu karnym.

76'

Piekarski uderzył sprzed pola karnego, ale prosto w bramkarza.

76'

Na trybunach nie milknie doping fanów gospodarzy.

75'

Złe rozegranie kornera i piłkę przejmują gospodarze.

75'

Rzut z autu na wysokości pola karnego gospodarzy. Wrzutka bezpośrednia i piłka wybita na rzut rożny.

74'

Kolejna okazja na wyrównanie! Po dośrodkowaniu z prawej strony w polu karnym zablokowany został Jarecki!

73'

Idealna okazja na wyrównanie dla Termaliki. Rybski uderzył obok słupka z 11 metrów po idealnej wystawce piłki z lewego skrzydła!

72'

Rzut wolny dla ROW. Wrzutka w pole karne, ale piłka w rękach Nowaka.

70'

Sprzed pola karnego uderzył Rybski, ale piłka minęła spojenie bramki w bezpiecznej odległości.

69'

... i Piekarski za Kiełba.

69'

Podwójna zmiana w Termalice. Jarecki za Kaczmarczyka...

69'

Feruga wrzucił piłkę na krótki słupek, ale tam została wybita poza pole karne.

68'

Akcja ROW. Cisse do Kosteckiego, ten do Bałuszyńskiego i po uderzeniu tego ostatniego na rzut rożny piłkę wybił Nowak.

68'

Po dośrodkowaniu z kornera na raty piłkę z własnego pola karnego wyprowadzili zawodnicy ROW.

67'

Rzut wolny dla Termaliki przy narożniku pola karnego. Biskup uderzył bezpośrednio i nad poprzeczką na rzut rożny przeniósł piłkę Skrzeszewski.

65'

Krotofil próbował prostopadłym podaniem uruchomić Cisse, ale pierwsza próba została zablokowana, a druga była bardzo niecelna.

63'

Po przejęciu piłki Cisse ładnie odegrał ją na skrzydło i po wrzutce był bliski oddania strzału, ale piłkę zdjął mu w ostatniej chwili Kopacz!

62'

Sędzia w końcu sięgnął po żółty kartonik. Za faul na Krotofilu ukarany Kiełb.

59'

Kutarba zmienił Adamczyka.

58'

Gooooool! 2:1 dla ROW! Po wrzutce Ferugi z rzutu rożnego Kostecki ładnym uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki!

56'

Z rzutu wolnego wrzutka w pole karne Termaliki, ale Sołdecki wybija ją z dala od bramki.

55'

Na razie pobłażliwy jest sędzia Kwiatkowski, kolejny faul bez żółtej kartki...

54'

Kolejny atak Termaliki, jednak w porę Jary wybił piłkę głową z pola karnego.

52'

Bardzo szybka odpowiedź Termaliki! Biskup po rykoszecie przelobował bramkarza!

50'

Jeden z obrońców wybił piłkę głową z pola karnego, przejął ją Cisse i dograł do Ferugi, który uderzył bardzo ładnie i pokonał Nowaka!

50'

Gooooool! Feruga i 1:0 dla rybniczan!

49'

Ciągle sporo niedokładności, akcja za akcją kończy się stratą piłki, raz z jednej, raz z drugiej strony.

47'

Adamczyk ostro potraktował Biskupa, rzut wolny dla Termaliki 35 metrów od bramki.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęli gospodarze.

19:00

Piłkarze wracają już na boisko. Pierwsi gracze ROW, za nimi Termalica.

46'

Chwilę później sędzia kończy pierwszą, mało porywającą połowę.

45'

W środku pola nieprzepisowo zatrzymywany Cisse. Rzut wolny dla gospodarzy.

45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy jedną minutę.

43'

Dużo walki na boisku, mieliśmy serię desperacki "wślizgów" na pograniczu faulu, skończyło się na rzucie wolnym dla ROW przed polem karnym. Dorzucał w pole karne Feruga, żaden z kolegów nie musnął piłki i złapał ją Nowak.

42'

Cisse naciskał pressingiem bramkarza gości i przyniosło to efekt, bo po szybkim wybiciu rybniczanie przejęli piłkę. Z ataku nic jednak nie wyszło.

40'

Kostecki zagrał ładną, prostopadłą piłkę w pole karne do Adamczyka, ale za mocno i padła łupem Nowaka.

39'

Przekombinowali goście z atakiem pozycyjnym, w końcu Pielorz dogrywał w pole karne do kolegów, ale za mocno i piłkę przejął bramkarz ROW.

38'

Dobre, ostre dośrodkowanie z prawej strony w pole karne w wykonaniu Kiełba, ale piłka wylądowała w "koszyczku" Skrzeszewskiego.

38'

Wrzutka Kiełba na krótki słupek, ale wybita głową przez zawodnika rybniczan.

37'

W odpowiedzi dobra akcja gości i rzut rożny.

36'

Zmarnowana okazja ROW! Po błędzie obrony Krotofil wdarł się w pole karne i miał w nim trzech kolegów, ale wyłożył piłkę tam, gdzie stało akurat trzech... obrońców rywali. Trudno będzie o lepszą okazję.

34'

Z rzutu wolnego, podyktowanego za zagranie ręką przed polem karnym, bezpośrednio uderzył Biskup i Skrzeszewski z trudem wypiąstkował piłkę. Drugi celny strzał gości, tym razem groźny.

34'

Zmiana w zespole gospodarzy. Kilkukrotnie poturbowanego Kurzawę zmienia Cisse.

33'

ROW długo budował akcję, raz po raz tracąc na moment piłkę i po chwili ją odzyskując, w końcu zniecierpliwiony Bałuszyński uderzył sprzed pola karnego, ale piłka minęła prawy słupek bramki Nowaka.

32'

Po stracie gospodarzy Termalika próbowała wyprowadzić kontrę, ale bardzo szybko przeistoczyło się to w atak pozycyjny, zakończony płaskim strzałem sprzed pola karnego Biskupa, który nie sprawił kłopotów Skrzeszewskiemu.

29'

Po wrzutce z kornera kilku piłkarzy minęło się z piłką i ostatecznie wybili ją obrońcy.

29'

Ostre dośrodkowanie w pole karne gości i piłka wybita na rzut rożny.

28'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne Termaliki, ale obrońcy wybijają piłkę.

27'

Biskup pośliznął się, wykonując rzut wolny, po chwili jeden z jego kolegów faulował rywala w walce o straconą piłkę.

26'

Rzut wolny dla Termaliki z prawej strony po wydawało się czystym odbiorze.

26'

Po błędzie obrońcy Termaliki na dobrą pozycję wyszedł Buchała, ale niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił piłkę.

24'

Karol Piątek ostro potraktował Kurzawę, ale nie dostał nawet żółtej kartki.

23'

W odpowiedzi rzut wolne z prawej strony boiska przed polem karnym gospodarzy. Kiełb rozpoczął bez gwizdka i sędzia nakazał powtórzyć. Drugie rozegranie było ciekawe. Kiełb wypuścił prawym skrzydłem Biskupa, który dośrodkował spod linii końcowej, Kopacz uderzył głową, ale słabo i piłkę wyłapał Skrzeszewski.

22'

Rzut wolny dla ROW z lewej strony pola karnego. Feruga wrzucił piłkę w "szesnastkę", głową zgrał ją Kostecki, ale ostatecznie wyłapał ją Nowak.

20'

Drozdowicz zamieszał po prawej stronie pola karnego obrońcą i zacentrował, ale tam Kiełb został uprzedzony przez rywala i gospodarz zażegnali niebezpieczeństwo.

19'

Feruga naciskał Nowaka, który wybił piłkę do przodu, ta po chwili wróciła w jego pole karne, ale pewnie ją wyłapał.

17'

Kurzawa próbował prostym zwodem minąć Kopacza, ale stoper Termaliki po profesorsku sobie z nim poradził.

15'

Kolejne podanie w ataku Termaliki przecięte i ROW wyszedł z akcją. Ostro potraktowany przed polem karnym został Feruga, który leży na boisku, ale faulu nie było.

13'

Rzut rożny dla gospodarzy. Wrzuci piłkę Feruga, ale pewnie wyłapał ją Nowak.

12'

Dobrze grają dzisiaj defensorzy gospodarzy, Termalika nie potrafi się przebić pod pole karne.

11'

Ostro potraktowany w środku pola Buchała. Rzut wolny dla ROW

10'

Krótko rozegrany korner i Kiełb wrzucił futbolówkę w pole karne, ale po zgraniu głową przez jednego z niecieczan spokojnie wybił ją Szary.

10'

Po dośrodkowaniu Piątka uprzedzony przez obrońcę w polu karnym został Rybski. Rzut rożny dla gości.

8'

Pierwsze minuty wyraźnie dla gospodarzy, Termalica nie potrafi stworzyć sobie okazji.

7'

Kolejna akcja ROW, dośrodkowanie z prawej strony i Buchała głową uderzył nad bramką.

6'

Energetyk ROW Rybnik - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

6'

Z rzutu wolnego Feruga wrzucił piłkę w pole karne Termaliki, Szary próbował ją zgrać głową do kolegi, ale zrobił to niecelnie i ROW zmarnował szansę.

4'

Po rzucie rożnym obrońcy wybijają piłkę z pola karnego gości.

3'

Ależ okazja ROW! Jak tu nie padła bramka? Bałuszyński przeszedł przebojowo przez obronę i w sytuacji sam na sam dwukrotnie uderzył w Nowaka! Świetnie bramkarz Termaliki, a ostatecznie asekurujący go obrońca wybił piłkę na rzut rożny!

3'

Po przechwycie w środku pola Termalica próbowała wyprowadzić akcję, ale skończyło się na niecelnym odegraniu piłki przez Kiełba i stracie.

2'

W odpowiedzi atakował prawą stroną zespół gości, ale poradzili sobie z zagrożeniem obrońcy rybniczan.

1'

Pierwsza akcja gospodarzy i od razu groźnie. Po dośrodkowaniu z prawej strony strzał głową oddał Kurzawa, ale ponad bramką!

1'

Od środka rozpoczynają piłkarze Termaliki.

17:59

Gospodarze zagrają w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach, goście w pomarańczowych kompletach, a sędziowie biegać będą w białych koszulkach.

17:57

Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę, wyprowadzani przez trójkę sędziowską.

17:52

Do rozpoczęcia spotkania pozostało niecałe 10 minut. Oba zespoły już zeszły z rozgrzewki. Na trybunach przybyło nieco kibiców.

17:40

Ławka rezerwowych Termaliki: Maciej Pochroń, Jakub Czerwiński, Vojtech Horvath, Dariusz Jarecki, Rafał Kujawa, Dariusz Pawlusiński i Piotr Piekarski.

17:39

Ławka rezerwowych ROW Rybnik: Daniel Kajzer, Daniel Kutarba, Paweł Staniczek, Michaj Stroka, Mateusz Szatkowski, Marek Gładkowski i Idrissa Cisse.

17:38

Na trybunach jak na razie tylko niewielka grupa sympatyków ROW Rybnik. Na płycie boiska trwa intensywna rozgrzewka.

17:35

ROW Rybnik - Termalica

17:29

Oba zespoły już na rozgrzewce, za moment zaprezentujemy składy.

17:29

Witamy w relacji na żywo ze stadionu w Rybniku, gdzie w meczu zespołów strefy spadkowej ROW podejmie Termalikę.