Niedziela, 17 listopada 2013, godz. 14:00
2 : 3
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1. połowa0 : 2
16:00

Po średnim meczu, w którym praktycznie istniała tylko jedna drużyna Kolejarz zasłużenie przegrał z Puszczą Niepołomice, 2:3. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!!

91'

Ostatnią zmianę wykorzystał trener Wójtowicz. Za Janika wszedł Zontek

90'

Minimum trzy minuty dłużej potrwa mecz Kolejarza Stróże z Puszczą Niepołomice

90'

Druga zmiana w drużynie Puszczy. Za Kałata wszedł Nowak

15:41

W pole karne dośrodkował Trochim, tam do Szymańskiego przedłużył Szufryn, a młody pomocnik Kolejarza po rękach bramkarza wpakował piłkę do siatki

87'

GOOOOOL!! 2:3!! Patryk Szymański

15:39

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Puszczy najwyżej wyskoczył Wolański i strzałem głową pokonał bramkarza

85'

GOOOOOL!! 1:3!! Janusz Wolański

82'

Lizak faulował wychodzącego na dobrą pozycję Wolańskiego za co obejrzał żółtą kartkę

80'

Pierwsza zmiana w drużynie Puszczy. Za Biela wszedł Czychowski

78'

Gryźlak zagrał w pole karne do Szymańskiego. Młody pomocnik Kolejarza dośrodkował z pierwszej piłki, ale ta wpadła do rąk bramkarza

77'

Kaliciak dostał podanie od Trochima. Wpadł w pole karne Puszczy, gdzie był podcinany przez Szymonika, ale sędzia nie podyktował "jedenastki"

72'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Bajdura na boisku pojawił się Szymański

70'

Zawodnicy Puszczy krótko rozegrali rzut wolny, po czym strzał oddał Janik, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

67'

Rocki przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, po czym zdecydował się na dośrodkowanie, ale piłka spadła prosto na głowę Lizaka, który wybił ją poza własne pole karne

65'

Bocian ukarany żółtą kartką za rozpędzonym Janiku

15:18

Na stadionie w Stróżach zebrało się dzisiaj około trzystu widzów, w tym siedemnastu z Niepołomic

59'

Rocki wpadł w pole karne i zagrał do Kaliciaka, ale dobrze ustawiony obrońca Puszczy przykrył gracza Kolejarza, dzięki czemu nie było zagrożenia pod bramką gości

56'

Biel zagrał przed pole karne do Strózika, który uderzył z pierwszej piłki i tylko dzięki dobrej interwencji Lisaka Kolejarz nie stracił kolejnej bramki!

54'

Majchrzak nabawił się jakiejś kontuzji, dlatego w jego miejsce na boisku pojawił się Kaliciak

15:07

Janik uderzył płasko w lewy róg bramki, a Lisak rzucił się w prawy i mamy podwyższenie wyniku

51'

GOOOOL!! 0:3!! Sebastian Janik

50'

We własnym polu karnym Cichy faulował Biela, za co obejrzał "żółtko". Dodatkowo mamy karny dla gości

49'

Szufryn ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku Puszczy

49'

Z lewej strony boiska dośrodkował Trochim, ale piłkę poza pole karne wybił bramkarz

47'

Rocki zagrał w pole karne do Bajdura. Ten odegrał do Majchrzaka, który oddał strzał, ale na ciało przyjął go obrońca Puszczy, Piłka spadła jeszcze pod nogi Wolańskiego, lecz jego strzał poleciał wysoko nad bramką!

46'

Puszcza rozpoczyna drugą połowę!!

15:00

W przerwie nastąpiła jedna zmiana. W drużynie ze Stróż za Niane wszedł Wolański

14:46

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Od początku stroną przeważająca była Puszcza, co udokumentowała zdobyciem dwóch bramek. Gracze Kolejarza nie mają pomysłu na grę, ich akcje są prowadzone chaotycznie i nie przynoszą żadnego zagrożenia pod bramką Stępniowskiego. Jeśli myślą o tym by w tym meczu zdobyć choćby jeden punkt, to muszą zdecydowanie poprawić swoją grę. Na drugą połowę spotkania Kolejarz Stróże - Puszcza Niepołomice zapraszam za około 15 minut

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy spotkania Kolejarz Stróże - Puszcza Niepołomice

14:40

allegro848@... - Łukasz Radliński nie gra, ponieważ jest kontuzjowany

40'

Szufryn zagrał długą piłkę w kierunku Majchrzaka, ale uczynił to za mocno i od bramki rozpocznie Stępniowski

35'

Biel uderzył z narożnika pola karnego, ale zrobił to za lekko i Lisak sparował piłkę na rzut rożny

14:32

Janik wykorzystał błąd obrońców Kolejarza i zagrał w pole karne do Kałata, który znalazł się sam na sam z Lisakiem i pewnym strzałem go pokonał

32'

GOOOOOL!! 0:2!! Dawid Kałat

29'

Po prawej stornie boiska Janik ładnie ograł Cichego i dośrodkował w pole karne, ale tam najlepiej znalazł się Szufryn, który wybił piłkę na rzut rożny

27'

W polu karnym Puszczy Majchrzak ładnie przyjął sobie piłkę, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału, co skończyło się zmarnowaniem dobrej okazji do wyrównania

14:22

Cholewiak minął trzech zawodników Kolejarza i oddał lekki strzał sprzed pola karnego, ale to wystarczyło by pokonać Liska, który już miał piłkę w rękach, ale i tak wpuścił ją do własnej bramki

22'

GOOOOOL!! 0:1!! Mateusz Cholewiak

21'

Trochim podał do Bajdura, który odegrał piłkę do Gryźlaka. Były zawodnik Sandecji zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale uczynił to tak źle że piłka wyszła na aut po drugiej stronie

14:19

Kolejarz gra dzisiaj w białych koszulkach i białych spodenkach, a gracze z Niepołomic cali ubrani są na niebiesko

17'

Po podaniu Trochima, Rocki znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale jego strzał trafił prosto w ręce Stępniowskiego!

14'

Po podaniu od Cichego, w polu karnym Puszczy piłkę wywalczył Trochim, ale jego dośrodkowanie wpadło prosto w ręce bramkarza

10'

Niane trochę za lekko wycofał piłkę do własnego bramkarza, ale na szczęście do piłki nie zdążył dopaść Cholewiak

8'

Majchrzak przyjął sobie piłkę przed polem karnym i natychmiast oddał strzał, ale trafił obok bramki

7'

Po prawej stornie Szymonik zagrał do Biela, ale uczynił to za mocno i piłka wyszła poza plac gry

5'

Janik ładnie ograł Niane i wrzucił piłkę w pole karne. Tam dopadł do niej Kałat, ale jego strzał został zablokowany przez Szufryna

1'

Kolejarz rozpoczyna mecz!!

13:57

Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego, pucharowego spotkania

13:51

Sędzia z Olsztyna zaprosił obie ekipy do szatni, aby spokojnie mogli przygotować się do rozpoczęcia tego, ligowego spotkania

13:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Stróżach panują bardzo dobre warunki do gry w piłkę: niebo jest bezchmurne, wieje lekki wietrzyk, ale jest dosyć chłodno