ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1 : 2
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
95'

Koniec meczu w Rybniku! Olimpia wygrywa po emocjonującym i obfitującym w kartki meczu. Głównym bohaterem spotkania został sędzia!

94'

Okazję miała także Olimpia, ale w dogodnej sytuacji Szczot przeniósł piłkę nad bramką.

93'

Emocje w Rybniku w końcówce spotkania. Najpierw podczas rzutu wolnego, a chwilę później rożnego ale nie udało się umieścić piłkę w siatce.

90'

Sędzia dolicza 5 minut.

88'

Ostatnia zmiana w Rybniku. Buchała schodzi z boiska, a zastąpi go Gładkowski.

86'

W odpowiedzi zza pola karnego uderzał Cisse, ale jego strzał został zablokowany obrońcę gości.

85'

Olimpia wykorzystała wreszcie przewagę dwóch graczy na boisku. Zabłocki zgrał piłę w do Ruszkula, a ten znajdując się przed bramkarzem umieścił precyzyjnie ją w bramce!

84'

Dobrą akcję Olimpii powstrzymał Krotofil.

84'

Dużo dzisiaj kartek, tym razem żółtą otrzymał Ruszkul.

81'

Oraz Olimpii. Gawęckiego zmienia Zabłocki.

80'

Zmiana w Energetyku. Z boiska schodzi Feruga, a za niego pojawi się Szatkowski.

79'

Buchała otrzymuje żółtą kartkę za faul.

76'

Zmiana w Olimpii. Mazurkiewicza na boisku zastępuje Łabędzki.

75'

Ależ emocje w Rybniku! Kurzawa wypuścił na wolną pozycję Ferugę, był on faulowany przez obrońcę, ale sędzia nie użył gwizdka co rozzłościło kibiców!

73'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Banasiak, ale Cieśliński przeniósł piłkę nad poprzeczką.

72'

Przerwa w grze, bo na trybuny za dyskusję został wyrzucony kierownik drużyny.

67'

Cieśliński podchodzi do jedenastki i zdobywa wyrównującą bramkę!

66'

Ale się zrobił mecz! Grolik fauluje Cieślińskiego w polu karnym i otrzymuje czerwoną kartkę! Energetyk gra w 9!

62'

Czerwona kartka ! Ostre wejście Kosteckiego w Mazurkiewicza, który otrzymuje za to żółtą kartkę, a miał już jedną na swoim koncie i musiał opuścić boisko przed czasem!

61'

1:0! Cisse dopadł doprostopadłej piłki, która jeszcze w międzyczasie odbiła się od głowy defensora gości. Napastnik rybniczan popędził z nią w stronę bramki i precyzyjnym uderzeniem zdobył gola!

60'

I w międzyczasie z boiska zszedł Woźniak a zastąpił go Robert Szczot.

59'

Żółta kartka dla Woźniaka, za faul bez piłki.

56'

Pierwsza zmiana w Rybniku z boiska schodzi Jary, a zastąpi go Cisse.

54'

Po uderzeniu Gawęckiego niezbyt pewnie interweniował Kajzer wypuszczając piłkę przed siebie, biegł do niej Cieśliński, ale swój błąd naprawił bramkarz rybniczan.

53'

I w odpowiedzi bramkę mogła zdobyć Olimpia. Perfekcyjnie Cieśliński zgrał piłkę do Ruszkula, ale ten minął się z nią.

52'

W polu karnym z piłką znalazł się Feruga i wycofał ją do Krotofila, ale dobrze interweniował Wróbel.

49'

Okazję na zdobycie bramki miała Olimpia, gdy ze środka boiska prostopadła piłka zmierzała w stronę napastników, ale szybszy od nich był Kajzer.

46'

Żółta kartka dla Mazurkiewicza za faul na Buchale.

46'

Czas wznowić spotkanie!

45'

Mamy przerwę w Rybniku. Miejmy nadzieję że druga połowa będzie wyglądała ciekawiej niż to miało miejsce w pierwszej.

45'

Żółta kartka dla Pitera Bucko, za faul taktyczny na Ferudze.

44'

Poprzeczka! Ale zamieszanie pod bramką Olimpii, jeden z defensorów gości chciał wybić piłkę, ale prawie zdobył bramkę samobójczą, gdyż odbiła się ona od poprzeczki.

42'

Olimpia wywalczyła sobie rzut rożny. Piłkę dośrodkował Smoliński, do główki wyskoczył Piter Bucko, ale piłka znalazła się w dłoniach Kajzera.

39'

W odpowiedzi Ruszkul dośrodkowywał do Cieślińskiego, ale napastnik gości też znalazł się na spalonym.

37'

Dobra prostopadła piłka Buchały do Kurzawy, ale ten drugi znalazł się na pozycji spalonej.

37'

Rzut rożny dla Energetyka wykonywał Kurzawa, do przewrotki zbierał się Buchała, ale obrońca gości wybił piłkę jak najdalej.

34'

Po krótko rozegranym rzucie rożnym przez Olimpię w pole karne dośrodkowywał piłkę Banasiak, ale do tak mocnego dośrodkowania nie mógł dojść żaden z partnerów.

33'

Smoliński decyduje się na uderzenie zza pola karnego, z trudem piłkę na rzut rożny wybija Kajzer.

32'

Próba dośrodkowania Ruszkula, ale piłka po rykoszecie wychodzi po za boisko.

31'

Pierwsza dogodna akcja Energetyka. Buchała przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu Ferugi.

28'

Kostecki wyszedł do prostopadłej piłki, ale szybszy był bramkarz Olimpii.

28'

Słabe widowisko oglądamy dzisiaj w Rybniku. Mecz wyrównany, ale żadna z drużyn nie potrafi stworzyć sobie groźnej sytuacji.

25'

Często skrzydłami atakują dzisiaj piłkarze gospodarzy. Piłkę w pole karne dośrodkowywał Krotofil, ale znalazła się ona w dłoniach Michała Wróbla.

22'

Kurzawa otrzymuję żółtą kartkę za potraktowanie łokciem przeciwnika.

20'

Akcja Olimpii lewą stroną boiska, piłkę starał się dośrodkować Banasiak. Piłka po rykoszecie spadła pod nogi obrońcy gospodarzy i mogli oni ruszyć z kontrą.

19'

Kostecki jako pierwszy otrzymał w tym spotkaniu żółtą kartkę za ostre wejście w przeciwnika.

18'

Banasiak zgrywał piłkę egzekwując rzut wolny, ale zrobił to niezbyt umiejętnie.

16'

Buchała ostro wszedł w Bucko, ale tym razem obędzie się bez żółtej kartki.

14'

Stały fragment gry pod bramką gości nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia.

14'

Z prawej strony dośrodkowywał Krotofil i wywalczył dla rybniczan rzut rożny.

10'

Ślisko dziś w Rybniku, Feruga chciał dośrodkować piłkę w pole karne, ale się poślizgnął.

8'

Dobra okazja Olimpii, Ruszkul zgrał prostopadłą piłkę do wybiegającego Gawęckiego, ale ten nie potrafił skierować jej w stronę bramki.

5'

Tym razem Energetyk wykonywał rzut wolny z prawej strony, ale dośrodkowanie było zbyt słabe, by mogło przynieść jakiekolwiek zagrożenie.

3'

Z lewej strony boiska faulowany był Buchała. Piłkę w pole karne dośrodkował Muszalik, ale napastnik z Rybnika znalazł się na pozycji spalonej.

2'

Dobra piłka zagrana do Cieślińskiego, on starał się dośrodkować w pole karne, ale na rzut rożny piłkę wybił jeden z defensorów.

1'

Rozpoczynamy mecz w Rybniku!

17:55

Na trybunach w Rybniku pojawił się właśnie Ryszard Wieczorek.

17:50

Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę. Za około dziesięć minut rozpoczynamy widowisko.

17:48

Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Fabiniak, Łabędzki, Pisarczuk, Górka, Frańczak, Szczot, Zabłocki

17:46

Ławka rezerwowych Energetyka ROW Rybnik:Skrzeszewski, Staniczek, Musiolik, Bałuszyński, Szatkowski, Gładkowski, Cisse

17:37

Nowy trener ROW-u Rybnik będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Zagrożeni nadmiarem żółtych kartek są natomiast Marek Krotofil, Daniel Kutarba i Paweł Staniczek.

17:36

Wciąż kontuzjowani w Olimpii są Maciej Kowalczyk, Marcin Staniek oraz Maciej Rogalski.

17:35

Po bardzo dobrym początku sezonu, podopieczni Tomasza Kafarskiego przegrali cztery spotkania z rzędu. W poprzedniej kolejce na własnym stadionie musieli uznać wyższość Arki Gdynia.

17:34

Dzisiejsze spotkanie będzie szczególne zwłaszcza dla Marka Wleciałowskiego, który zadebiutuje w roli szkoleniowca ROW-u, zastępując tym samym Ryszarda Wieczorka, który przeniósł się do Zabrza.

17:32

Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się już na murawie.

17:30

Witamy podczas relacji LIVE z meczu w Rybniku gdzie miejscowy Energetyk podejmie Olimpię Grudziądz!