Niedziela, 17 listopada 2013, godz. 12:30

Grzybek na ostatnie sekundy

90'

180 sekund dolicza sędzia

89'

Jedna z ostatnich szans na gola - wolny z 25 metrów dla gospodarzy. Piłka jednak ląduje w rękach bramkarza

87'

Imponuje dziś GKS> Mimo, że mamy już praktycznie 90 minutę goście dalej konsekwentnie i co najważniejsze wzorowo wykonują powierzone im przez trenera Żurka zadania

84'

Do końca spotkania coraz bliżej - czy doczekamy się w niedzielne wczesne popołudnie goli w Legnicy?

81'

Damian Szczęsny przez chwilę leżał na murawie ale szybko się pozbierał

81'

Marcin Burkhardt z 30 metrów wprost w ręce bramkarza

79'

Fatalnie z rzutu wolnego strzela Carnota. Zawodnik GKS zmarnował doskonałą okazję

78'

Woźniczka za faul na Smółce

78'

Najaktywniejszym zawodnikiem w ostatnich minutach Miedzianki jest Marcin Garuch. Zawodnik, który niedawno pojawił się na boisku jest wszędzie

75'

Jeżeli nawet miejscowi przebiją się pod bramkę gości to zawsze brakuje tego ostatniego, celnego zagrania. Miedź dziś ma przewagę ale brak jest skuteczności.

74'

Łuszkiewicz zmienia Madejskiego. Trener Fedoruk stawia wszystko na jedną kartę

70'

Ostatnie 20 minut meczu przed nami

69'

Garuch zmienia Szczepaniaka

67'

Jak do tej pory ani jednego celnego strzału w tej części meczu nie oddała żadna z drużyn!

65'

Dobra akcja gości ale Smółka nie podał dokładnie w pole karne do nieobstawionego partnera.

61'

Godzina meczu za nami i obraz meczu niewiele niestety się zmienił w porównaniu do pierwszej połowy.

60'

Burkhardt zmienia Łobodzińskiego

60'

Kiks Masternaka pod bramką Igaza nie kończy się jednak źle dla gości

57'

Seria rzutów rożnych dla GKS Tychy, Jednak wielkiego zagrożenia z tego nie ma.

55'

Przewaga gospodarzy wzrasta ale piłkarze trenera Fedoruka biją głową w mur. Obrona gości gra perfekcyjnie.

52'

Dwójkowa akcja Madejski - Wołczek kończy się rzutem rożnym

50'

Solidności i konsekwencji w grze obronnej zespołowi z Tychów może pozazdrościć wiele klubów z Ekstraklasy.

49'

Piotr Madejski ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego

46'

Czupryna zmienił słabego Lisowskiego - to druga zmiana od początku drugiej połowy

46'

Zaczynamy drugą połowę! Oby ciekawszą!!

46'

Zmiana w przerwie nr 1

45'

Koniec 1 połowy.

45'

60 sekund dolicza sędzia

43'

100% okazja dla gości!!! Szczęsny wyszedł sam na sam z Ptakiem ale uderzył za lekko!!! Błąd Midzierskiego!

41'

Strzał Łobodzińskiego w środek bramki

41'

Marcel Gąsior ogląda żółtą kartkę za faul tuż przed polem karnym gości

39'

Ostatnie minuty pierwszej połowy. Będzie dobra okazja dla gospodarzy bo będzie rzut wolny z około 25 metrów

37'

Marek Igaz bohaterem meczu!! Znów nie daje się zaskoczyć strzałowi z dystansu. Tym razem strzelał Łobodziński.

34'

Miedź przyciska ale ciągle brak dokładności i komunikacji

33'

Kolejny już bardzo niecelny strzał zawodników gospodarzy. Tym razem w wykonaniu Szczepaniaka

31'

Pół godziny meczu za nami i obraz niewiele się zmienia. Tychy mądrze na swojej połowie czekają na Miedź, która nie potrafi przebić się przez mur gości.

30'

Carnota padł w polu karnym ale sędzia słusznie nie użył gwizdka

28'

Tychy rozgrywają piłkę na własnej połowie licząc na możliwość skonstruowania jakiejś akcji ofensywnej.

27'

Popularny "Łobo" źle dogrywa do kolegi na prawą stronę co powoduje wściekłość trenera.

24'

Ładnie dośrodkowywał Madejski po błędzie Mączyńskiego ale w polu karnym żaden z kolegów nie potrafił wykorzystać centry kolegi.

22'

Bardzo mądrze gra dziś GKS. Schowany na swojej połowie kapitalnie się broni nie pozwalając bezradnym gospodarzom na wiele.

20'

Goście przez chwilę byli na połowie Miedzi ale teraz znów akcja przenosi się pod bramkę gości. Jednak sytuacji brakuje.

17'

Łobodziński strzela z lewej nogi z 25 metrów obok słupka

16'

Kwadrans meczu za nami. Jak do tej pory oglądamy wyrównane spotkanie.

14'

Kolejny ładny techniczny strzał Madejskiego i znów musi bronić bramkarz GKS Tychy

12'

Imponować może liczba kibiców gości, którzy mimo średnio korzystnej godziny w dużej liczbie wybrali się do Legnicy.

11'

Marcel Gąsior wpadł w pole karne Ptaka ale w ostatnim fragmencie akcji pogubił się i piłka wpadła w ręce Ptaka . Po szybkiej kontrze ładnie strzelał Madejski ale pięknie piłkę odbił Igaz.

9'

Mączyński dośrodkowuje do Smółki ale lepsi w polu karnym obrońcy z Legnicy

7'

Cierpka próbował kombinacyjnie zagrać do Łobodzińskiego ale goście rozczytali się w zamiarach zawodników Miedzianki

5'

Nerwowo przechadza się koło linii bocznej trener Żurek instruując swoich zawodników

5'

Bardzo dobre dośrodkowanie Łobodzińskiego do Cierpki. Strzał tego drugiego jednak przelatuje obok słupka

3'

Miedź spokojnie rozpoczyna spotkanie. Tychy schowane na swojej połowie czekają na kontry.

1'

Pierwsza ciekawa akcja gości ale Smólka podaje niedokładnie na prawe skrzydło.

1'

Zaczynamy spotkanie 17. kolejki 1 ligi

12:29

Na czerwono goście, na niebiesko gospodarze.

12:29

Arbiter z Koszalina wyprowadza obie drużyny na boisko. Za moment początek meczu

12:20

Kto jeszcze nie przeczytał to ma ostatnią chwilę na zapoznanie się z zapowiedzią tego meczu.

12:19

W ostatniej kolejce oba zespoły odniosły niespodziewane wyniki. Miedź przegrała w Olsztynie 2:4 a Tychy także niespodziewanie wygrały z GKS Katowice 3:1.

12:14

Czy Miedź znajdzie sposób na GKS Tychy? A może goście podtrzymają dobrą passę?

12:14

Rezerwowi GKS: Piotr Misztal, Damian Czupryna, Dawid Dzięgielewski, Adam Imiela, Krzysztof Bizacki, Mateusz Grzybek, Bartosz Flis.

12:13

Rezerwowi Miedź: Andrzej Bledzewski, Marcin Burkhardt, Daniel Tanżyna, Adrian Łuszkiewicz, Marcin Garuch, Mateusz Fedyna, Zbigniew Zakrzewski.

12:11

Niemal w samo południe w Legnicy, miejscowa Miedź zmierzy się z GKS Tychy. Zapraszamy na relację na żywo.