Niedziela, 10 listopada 2013, godz. 13:00
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
90'

Koniec meczu! Znacznie bardziej agresywna po przerwie Flota zdołała doprowadzic do wyrównania, w efekcie spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i podziałem punktów w Świnoujściu.

89'

Niebywała szansa Floty, Arifović mógł zapewnic Flocie wygraną! Znalazł się sam na sam z Marcinem Cabajem, sprawnie ominął bramkarza, nie wiadomo tylko dlaczego nie potrafił posłac piłki niemal do pustej bramki.

87'

Tym razem Maciej Bębenek próbował zaskoczyc Szymona Gąsińskiego strzałem zza pola karnego, ale między słupkami golkiper Floty stanął ma wysokości zadania i pewnie złapał futbolówkę po uderzeniu przeciwnika.

86'

Ostatnią zmianę wykorzystuje Ryszard Kuźma. Za Tomasza Margola wchodzi Maciej Górski.

85'

Robert Kolendowicz ledwie co pojawił się na boisku, a już jest kreatorem wielu akcji dla swojego zespołu. Przed chwilą mógł podawac do czekającego na piłkę Bartosza Śpiączki, ale zaatakowany przed defensorów Sandecji strzelił prosto w Marcina Cabaja.

82'

Michał Stasiak i Tomasz Margol uderzali na bramkę Sandecji, ale strzały obu piłkarzy mocno niecelne.

79'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Robert Kalendowicz pojawia się w miejsce Rafała Grzelaka.

78'

Gospodarze szukali, szukali i w końcu znaleźli swoją szansę, którą tym razem skutecznie wykorzystał rezerwowy Esnar Arifovic! Bośniak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył bramkę głową w podobny sposób jak pierwszy strzelec tego spotkania.

77'

GOL!!! ENSAR ARIFOVIC!!!!!

73'

Mały przestój w grze, od kilku chwil Flota zamknęła rywali na własnej połowie i co raz bardziej stara się doprowadzic do wyrównania, jednak jak na razie bezskutecznie.

72'

Kolejna zmiana w drużynie z Nowego Sącza, boisku opuszcza strzelec brami, Fabian Fałowski, który zostanie zastąpiony przez Geworga Badaljana.

69'

Zmiany dokonuję także Bogusław Baniak. Mateusza Września na murawie zastąpi Tomasz Mokwa.

68'

Pierwsza zmiana w drużynie Sandecji, boisko opuszcza Łukasz Grzeszczyk, a na placu gry pojawia się Sebastian Szczepański.

66'

Sędzia ukarał żółtą kartką gracza Floty, Krzysztofa Bodziony za usiłowanie wymuszenia rzutu karnego.

65'

Gospodarze chyba obudzili się z letargu, w jaki popadli na samym początku pierwszej połowy. Jednakże w każdej akcji bramowej świnoujścian brakuje precyzji i nieco więcej skuteczności.

61'

Zmiana w zespole Floty, z boiska schodzi Mateusz Szałek, a w jego miejsce pojawia się Ensar Arifović.

60'

Na stadionie w Świnoujściu zasiada dziś około ośmiuset kibiców.

59'

Groźna sytuacja gospodarzy, Michał Stasiak dostał bardzo dobrą piłkę po dośrodkowaniu Rafał Grzelaka, ale w żaden sposób nie potrafił zamienic tego podania na gola.

56'

Krzysztof Bodziony znacznie przecenił swoje możliwości i huknął z dystansu w taki sposób, że piłka nie trafiła nawet w światło bramki Cabaja.

54'

Sędzia wyciąga żółty kartonik i karze nim piłkarza Floty, Marka Opałacza.

51'

Rafał Grzelak mocno uderzał z narożnika boiska, ale piłka po strzale powędrowała ponad poprzeczką bramki Cabaja.

48'

Marek Opałacz przeprowadził właśnie dośc składną akcję, ściągnął na siebie uwagę trzech zawodników Sandecji i po chwili zagrał do niepilnowanego Krzysztofa Bodzionego. Koniec końców arbiter spotkania uznał, że strzelec z Pomorza znalazł się na pozycji spalonej.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę meczu Flota - Sandecja!

13:53

Sędzia sygnalizuję zakończenie pierwszej połowy. Do przerwy po bramce Fabian Fałowski Flota przegrywa na własnym stadionie z Sandecją 0:1.

45'

Małe zamieszanie pod bramką Cabaja, który nie mógł nadążyc za krótką wymianą podań między zawodnikami Floty i biegał bezradnie za piłką. Jego zdezorientowania nie potrafili jednak wykorzystac rywale i mimo dogodnej sytuacji nie doprowadzili do wyrównania.

45'

Sędzia tylko o minutę przedłuża pierwszą połowę.

42'

W Świnoujście nie jesteśmy świadkami porywającego spotkania, a obraz gry nie uległ zmianie od początku meczu. Sandecja jest stroną ,która kontroluję boiskowe wydarzenia, a Flota nie jest w stanie zagrozic bramce rywala i praktycznie nie stwarza sobie żadnych klarownych sytuacji.

36'

Żółta kartka dla piłkarza Sandecji, Mateja Nathera.

34'

Kolejny błąd sędziego. Peter Petran zagrał piłkę w rękę we własnym polu karnym, ale arbiter nakazał kontynuowanie gry.

33'

Krzysztof Bodziony dobrze podawał do wchodzącego w pole karne Śpiączki, ale sędzia niepotrzebnie zasygnalizował spalonego, z czym teraz nie może pogodzic się trener Floty, Bogusław Baniak.

31'

Potężne uderzenie Rafała Grzelaka z okolic dwudziestego metra, czujny na posterunku Marcin Cabaj popisał się świetnym refleksem i w porę sparował strzał gracza Floty.

29'

Gospodarze nie chcą pogodzic się z widniejącym na tablicy wynikiem, dlatego wciąż szukają swoich okazji, które doprowadziłyby ich do zmiany panującego obecnie rezultatu. To, że ni w ząb nie wiedzą jak to uczynic to już inna historia, a najlepszym dowodem na ich bezradnośc jest sytuacja sprzed kilku sekund, kiedy to Jasiński i Niewiada po kilku swobodnych wymianach piłki stracili ją po zetknięciu się z jednym z obrońców Snadecji.

27'

Marek Opałacz chciał posłac piłkę prostopadłym podaniem do Bartosza Śpiączki, który zmierzał w kierunku bramki rywali, jednak zrobił to na tyle niecelnie, że napastnik Floty nie był w stanie dobrze opanowac piłki, dlatego też akcja ta zakończyła się niepowodzeniem.

25'

Stały fragment gry tym razem dla gospodarzy, Rafał Grzelak z rzutu wolnego uderzał na długi słupek. W obronie skuteczną interwencją popisał się Arkadiusz Czarnecki i uchronił drużynę przed poważnymi problemami.

20'

Adam Mójta szukał swojej szansy w stałym fragmencie gry wybijał piłkę z rzutu wolnego, a dystans jaki dzielił go od bramki rywala wynosił około trzydzieści metrów. Strzelił bardzo dobrze, jednak piłka minimalnie powędrowała obok słupka.

17'

Nieśmiała próba Marka Niewiady na wyprowadzenie kontrataku, którą w środkowej strefie boiska zablokował Mathej Nather faulując przeciwnika.

16'

Kwadrans gry za nami, a na boisku widoczna jest znaczna przewaga gości dzisiejszego spotkania. Zawodnicy Floty chyba nie wyszli jeszcze z szatni, nie są w stanie wyprowadzic żadnego skutecznego ataku, który przybliżyłby ich do zdobycia bramki. Wszelkie słabości w grze świnoujścian umiejętnie wykorzystuję Sandecja, dlatego zasłużenie wyszła na prowadzenie.

11'

Co za okazja na szybką odpowiedź gospodarzy, Flota mogła zdobyc błyskawiczną bramkę! Bartosz Śpiączka wyszedł na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem Sandecji, Marcinem Cabajem, ale ostatecznie pomylił się i uderzał tuż obok słupka.

10'

Akcję rozpoczął Adam Mójta, który ładnym dośrodkowaniem z okolic czterdziestego metra skierował piłkę prosto w kierunku Fałowskiego, a ten niemal wchodząc do bramki Gąsińskiego głową wpakował futbolówkę do siatki.

10'

Peter Petran zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

9'

GOL!!! FABIAN FAŁOWSKI!

5'

Teraz do akcji przystąpili goście, Maciej Bebenek tuż przed polem karnym Floty dobrze się ustawił i oddał strzał z okolicy dwudziestego metra, futbolówkę próbował wybijac Niewiada, ale ta ostatecznie znalazła się w rękach Szymona Gąsińskiego.

2'

Krzysztof Bodziony prawą stroną zagrał do Mateusza Września w nadziei, ze ten zdoła stworzyc jakąś groźną akcję, jednak czujni piłkarze Sandecji bez większych trudności przewidzieli ich zamiary i w porę udaremnili atak.

13:03

Rozpoczynamy spotkanie w Świnoujściu!

12:51

W Świnoujściu panuje dziś iście jesienna aura. Temperatura wynosi zaledwie osiem stopni, jest pochmurno, a synoptycy zapowiadają także, że możliwe są opady deszczu. Na chwilę obecną jednak na cale szczęście dla widowiska nic takiego nie ma miejsca.

12:49

Rezerwowi piłkarze Sandecji: Kozioł, Szarek, Zawiślan, Certik, Szczepański, Badalyan, Górski.

12:48

Rezerwowi piłkarze Floty: Forenc, Kieruzel, Nnamani, Mokwa, Ekwueme, Arifović, Kolendowicz.

12:44

Zupełnie inne nastroje panują z zespole Floty, która na chwilę obecną znajduję się na przedostatnim miejscu w tabeli. Jeśli jednak podopieczni Bogusława Baniak zdołają pokonać rywali prawdopodobnie wydostaną się ze strefy spadkowej.

12:40

Piłkarze Sandecji do dzisiejszego spotkania przystąpią w bardzo dobrych nastrojach. Dlaczego? W miniony czwartek udało im się w 1/8 finału Pucharu Polski pokonać Widzew Łódź i awansować do dalszej fazy rozgrywek.

12:37

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz! Spotkanie rozpoczniemy za niespełna dwadzieścia minut.