4 : 2
Miedź LegnicaMiedź Legnica
1. połowa2 : 1
93'

Koniec meczu, Stomil wygrywa z Miedzią Legnica 4:2. Dziękuję że byliście Państwo z Nami.

90'

Długie piłki rzucane przez obronę Miedzi do napastników, jednak nie przynosi to rezultatów. Sędzia dolicza 3 minuty

90'

Kibice powoli celebrują zwycięstwo głośnym dopingiem, wszyscy stoją, ale mecz jeszcze się nie skończył

88'

Papka i Kun wykorzystują świeżość i duży zapas sił i starają się szarpać na skrzydłach. Zmęczeni Legniczanie starają się nie stracić kolejnej bramki, na razie to oni wychodzą obronną ręką

85'

Zmiana w Stomilu za Kato wchodzi Patryk Kun

84'

Trzeba powiedzieć, że decyzja Pana sędziego dotycząca podyktowania jedenastki bardzo kontrowersyjna. Strata gola nie zmienia obrazu gry, Stomil dominuje i dąży do zdobycia kolejnej bramki

82'

Gol !!! Zakrzewski pewnie zamienia karnego na gola, mamy 4:2

82'

Próba wybicia piłki przez Kato, pada w polu karnym jeden z zawodników Miedzi i mamy rzut karny

80'

Taktyka jaką obrali olsztynianie opłaca się, w przeciągu dwóch minut mieli trzy kontry ale brakowało precyzji. Legniczanie starają się atakować ale robią to wyjątkowo nieporadnie co raz oddając piłkę rywalom

78'

Stomil oddał inicjatywę Miedzi czekając na okazje do kontry. Przed chwilą okazję miał Kaźmierczak, zdecydował się na inywidualną akcję, wbiegł w pole karne ale stracił futbolówkę

75'

Kolejna zmiana w szeregach gości Kaźmierowski za zdobrywcę dwóch bramek Grzegorza Lecha

73'

Zmiana w Stomilu, Dziemidowicz schodzi a w jego miejsce Papka

71'

Ale teraz to zawodnicy Miedzi doszli do głosu i zepchnęli olsztynian do defensywy. Nie są jednak w stanie przedrzeć się przez dobrze zorganizowane szyki obronne Stomilu

65'

Trzeba dodać że w akcji po której Stomil zdobył czwartą bramkę obrońcy próbujący łapać na spalonym olsztynian nawet nie starali się wracać za wychodzącymi na czystą sytuację graczami Stomilu. Legniczanie ewidentnie stracili wiarę w korzystny rezultat

64'

Za Łobodzińskiego Tanżyna

63'

Gol !!! Prostopadła piłka do Kuna On i partner z drużyny wyszli sam na sam, Kun zatańczył nad piłką i pewnie pokonuje Ptaka

60'

Faul na szarżującym skrzydłem Kato, równo z trawą ściął go Midzierski który otrzymuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę

57'

Rajd Kuna, wbiegł w pole karne, przedryblował 3 obrońców strzelił i bramkarz wybija na rzut rożny. W zamieszaniu piłka spadła pod nogi kato ograł obrońce, był metr przed bramką ale uderzył wprost w bramkarza,

55'

Zmiana w drużynie Miedzi, Garuch za Szczepaniaka

53'

Legniczanie zupełnie zagubieni przeżywają trudne chwile. W natarciu wciąż gospodarze

52'

Gol !!! Znowu atak Stomilu zamieszanie w polu karnym, Lech dopada do piłki kładzie dwóch zawodników i mamy 3:1

48'

Bardzo dobre zawody rozgrywa dzisiaj Kato, w pierwszych minutach drugiej połowy przeprowadził już dwa rajdy, które zakończyły się niepowodzeniem

46'

Zawodnicy obu drużyn na boisku, zaczynamy drugą połowę. Miedź przy piłce.

13:59

Goście już na boisku, czekamy na zawodników Stomilu, za moment druga połowa meczu

13:49

Ten mecz musi się podobać, zawodnicy obu ekip nie odpuszczają żadnej piłki, i zostawiają całe serce na boisku. Akcja za akcje, głośny doping sprawia fantastyczną atmosferę dzisiejszego widowiska. Po dobrym początku Miedzi, goście zdominowani przez Olsztynian i trzeba powiedzieć że zasłużenie prowadzą 2:1. Zapraszamy ponownie do śledzenia relacji po krótkiej przerwie

45'

Pan Kwiatkowski kończy pierwszą połowę a kibice żegnają zawodników owacją na stojąco.

46'

Gol !!! Lech pewnym strzałem w środek bramki daje prowadzenie Stomilowi 2:1 !

45'

Po faulu na zawodniku Stomilu karny dla olsztynian !

45'

Teraz w natarciu Miedź, rzut wolny do piłki strąconej głową dopada dwóch zawodników w czerwonych strojach ale faulują wychodzącego do piłki Mieczkowskiego.

43'

Fedoruk i Łopatko czyli trenerzy obu ekip, omal nie wbiegną na boisko tak podpowiadają swoim podopieczny. Piłkarze kibicie i trenerzy, wszyscy żyją meczem na Piłksudskiego

41'

Gol !!! Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę w polu karnym przyjął Kato przedryblował dwóch rywali i strzela bramkę na 1:1

39'

Żółta kartka dla Kasperkiewicza za faul na skrzydłowym Stomilu. Co raz więcej emocji w Olsztynie !!!

39'

Teraz Miedź atakuje, Zakrzewski starał się przelobować bramkarza, piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny. Stały fragment gry zmarnowany jednak przez gości

37'

Piłkarze Miedzi znów zamknięci w na swojej połowie, przy każdej okazji udowadniają iż nie śpieszy im się ze wznawianiem gry. Stomil dąży do wyrównania, kibice coraz głośniej dopingują swoich zawodników

34'

Za dyskusję z sędzią żółtą kartką ukarany Mroczkowski

33'

Teraz zderzenie w walce o piłkę wślizgiem zawodnika Stomilu i Miedzi, potrzebna będzie pomoc medyczna

32'

Miedź nareszcie opuściła swoją połowę i wywalczyła rzut rożny. Po wznowieniu gry defensorzy Stomilu wybijają piłkę uspokajając grę

30'

Teraz Kun padał w polu karnym ale sędzia uznał że ten symulował i ukarał go karą indywidualną - żółta kartka

28'

Teraz niezwykle gorąco pod bramką Ptaka, dośrodkowanie Mroczkowskiego po ziemi, przyjął ze zwodem Kun, strzelił niecelnie, do piłki jednak doszedł zamykający akcję Kato który stanął oko w oko z Ptakiem ale był na spalonym

27'

Kibice "Dumy Warmii" nie ustają w staraniach walki o nowy stadion. Na płocie jednej z trybun zawisł transparent adresowany do władz miasta "Nowy stadion dla Olsztyna !!!'

24'

Piłka po strzale Dominika Kuna wyblokowana przez szczelny, gęsto ustawiony mur Miedziowych. Ale Stomil dalej w natarciu nie daje odetchnąć defensorom gości

23'

Żółta kartka dla Woźniaczka

22'

Teraz na dobrej pozycji był Papka, zbliżał się do bramki rywala ale faulowany przed polem karnym, żółć dla Woźniaczka

22'

Stomil zamknął gości na ich połowie i cały czas stara się odrobić straty. Swoim piłkarzom pomagają kibice głośnym dopingiem z sektoru "Biało-niebieskiego"

20'

Teraz groźnie zaatakował Stomil, po dośrodkowaniu Kato z lewej strony do piłki doszedł Lech lecz jego strzał głową nie celny. Do piłki doszedł Kun ale jego strzał był zbyt lekki i Ptak pewnie broni

17'

Jedna i druga drużyna wykazuje dużą chęć zdobycia punktów w tym meczu, na razie jednak atakują nie skutecznie. Po przerwie spowodowaną lekkim urazem zawodnika gości grę wznowi Stomil

12'

Prostopadłe zagranie z głębi pola do Szczepaniaka, ten wyszedł sam na sam z Mieczkowskim ale bramkarz Stomilu minimalnie szybszy i wyłapał piłkę

9'

Zawodnik Stomilu faulował obrońce Miedzi i grę zaczną goście

8'

Mecz toczy się w dobrym, szybkim tempie. Raz gospodarze raz goście starają się atakować rywali. Rzut rożny dla Stomilu

7'

Gol dla Miedzi !!!! Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego i ze spokojem piłkę do siatki kieruje Bartczak !!!

4'

Na razie gra toczy się w środkowej części boiska, z małą przewagą legniczan którzy od pierwszych minut ruszyli do ataku

1'

Pierwszy gwizdek Pana Tomasza Kwiatkowskiego rozpoczyna mecz. Przy piłce Stomil

12:59

Zawodnicy wychodzą właśnie na pierwszą połowę spotkania. Gospodarze dzisiaj w biało-błękitnych trykotach, natomiast goście w jednolitych czerwonych strojach

12:52

Zawodnicy obu drużyn udali się już do szatni i lada moment pojawią się na płycie boiska

12:51

Pogoda nad Olsztynem deszczowa, cały czas pada deszcz. Murawa jest grząska i śliska tak więc warunki do gry są dzisiaj bardzo ciężkie

12:50

Warto nadmienić, iż od niedawna prowadzący pierwszy zespół Stomilu Adam Łopatko w meczach u siebie inkasował ze swoją drużyną komplety punktów

12:35

Miedziowi notują fantastyczną serię, w dziewięciu ostatnich meczach nie zaznali smaku porażki. Obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli z dorobkiem dwudziestu jeden oczek. W środę w Pucharze Polski Miedź wygrała z Lechem Poznań 2:0. Drużyna z Dolnego Śląska zbudowana awansem do kolejnej rundy będzie zapewne chciała podtrzymać znakomitą passę. Zwycięstwo w meczu z "Dumą Warmii" byłoby kolejnym krokiem w walce o miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy.