Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
1 : 1
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
94'

Koniec spotkania! Chojniczanka zremisowała z Energetykiem 1:1 i nie ma powodów do narzekań. Goście byli lepsi w pierwszej połowie, po przerwie mieli kilka piłek meczowych, lecz ostatecznie bramkę sami stracili.

93'

Na ostatnie sekundy Roland Buchała za Mariusza Muszalika.

92'

Jeszcze kartka dla Bałuszyńskiego.

93'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mikołajczaka!

92'

Poszkodowany we własnym polu karnym Misztal, po czym doszło do małych przepychanek. Bramkarz Chojny musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Zanosi się na podział punktów w Chojnicach, który byłby zasłużonym rozstrzygnięciem.

86'

Grzegorz Wojdyga wchodzi w miejsce Orłowskiego.

83'

Teraz kartonik dla Szarego.

83'

Mikołajczyk ostro potraktował Krotofila. Żółta kartka.

81'

Po dośrodkowaniu w pole karne, Chyła z bliskiej odległości wpakował głową piłkę do siatki.

80'

GOOOOOL!!! Daniel Chyła strzela na 1:1!

77'

Kartonikiem upominany Chyła.

75'

Schodzi Feruga. W jego miejsce Łukasz Bałuszyński.

74'

Raz jeszcze dobre piąstkowanie Kajzera po kornerze Chojniczanki.

71'

Mocne uderzenie Chyły i piłka zatrzymuje się do słupku! Ależ było blisko wyrównania.

67'

Jeden z graczy gości doszedł do strzału po rzucie rożnym, ale trafił w boczną siatkę.

65'

Mateusz Szatkowski zastępuje Cisse.

64'

Kurzawa do Kosteckiego, ale kapitan Energetyka minimalnie przestrzelił! Znowu zapachniało drugą bramką dla gości.

63'

Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu wypuścił piłkę Misztal, skończyło się na rzucie rożnym dla ROW-u.

61'

No i proszę! Mogło być już po sprawie! Idrissa Cisse strzelił w nogi Misztala!

59'

Starają się gracze Chojniczanki, ale rozważnie broni się Energetyk.

56'

Coraz więcej fauli. Bardzo zaostrzyła się gra. Zawodnicy obu zespołów nie przebierają w środkach.

53'

Brutalne wejście Feciucha, będzie żółta kartka.

52'

Świetna akcja rezerwowego Mikołajczaka! Rezerwowy Chojny przebiegł niemal pół boiska, ale zabrakło mu już sił, by mocniej uderzyć. Obronił Kajzer.

50'

W odpowiedzi centrostrzał Krotofila wylądował prawie w siatce Chojniczanki.

46'

A Tomasz Mikołajczak w miejsce Jakuba Mrozika.

48'

Dobra akcja Ostalczyką prawą stroną, ale nikt nie zdołał zamknąć ostrego dośrodkowania.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście.

46'

Maciej Ropiejko zastępuje Pawła Iwanickiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka przegrywa z Energetykiem 0:1.

42'

Kibice Chojniczanki niezadowoleni. Czy gwizdy pomogą piłkarzom gospodarzy?

40'

Kartka dla Mrozika.

38'

Udane piąstkowanie Kajzera po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy.

36'

Większą ilością zawodników stara się zaatakować Chojniczanka, ale niewiele z tego wynika.

34'

Feruga przypomniał się publiczności w Chojnicach. Przypomnijmy, że w barw Chojniczanki bronił w poprzednim sezonie, mocno przyczyniając się do awansu.

33'

Indywidualna akcja Ferugi, który wyprzedził obrońców i mocno uderzył. Piłka jeszcze zdołała odbić się od słupka.

32'

GOOOOOL!!! Daniel Feruga wpisuje się na listę strzelców!

29'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie poradzili sobie z wybiciem piłki zawodnicy Ryszarda Wieczorka.

27'

Daniel Kutarba ukarany żółtą kartką.

27'

Bardzo aktywny jest dzisiaj Feruga, który wywalczył rzut rożny dla gości.

26'

Wrzutka w pole karne ROW-u, najwyżej wyskoczył Kajzer.

24'

Tym razem Orłowski doszedł do strzału, pięknie się złożył, ale znakomita interwencja bramkarza Energetyka ratuje przyjezdnych!

23'

Marcin Orłowski wychodzi na czystą pozycję, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

21'

Jeszcze jedna próba zaskoczenia Misztala w wykonaniu Ferugi, jeszcze jedna spokojna obrona bramkarza.

19'

Leciutkie uderzenie po ziemi Daniela Ferugi, spokojnie interweniuje Misztal.

17'

Zbyt długie podanie w kierunku Chojniczanki, ale wyłapuje ją czujny Kajzer.

15'

Ni to uderzenie ni to strzał jednego z graczy Energetyk, piąstkuje futbolówkę Rafał Misztal.

13'

Sławomir Szary musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

12'

Błąd w defensywie gości, zderzyło się dwóch obrońców ROW-u, którzy przez chwilę nie mogli się podnieść z boiska.

10'

Pierwszy strzał Chojniczanki w tym spotkaniu, bardzo niecelnie Jakub Mrozik.

7'

Piłkarze skupili się głównie na faulach. Sporo przewinień po obu stronach, ciągle czekamy na jakąś akcję podbramkową.

5'

Pierwsze minuty bez przewagi żadnego z zespołów. Dużo gry w środku pola i wzajemnego badania sił.

3'

Na trybunach dzisiaj ok. 700 kibiców, w tym 30-osobowa grupka fanów z Rybnika. Kibice gości wywiesili transparent "R. Wieczorek dziękujemy".

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

13:49

Rezerwowi Energetyk: Marcin Skrzeszewski, Mateusz Słodowy, Paweł Staniczek, Łukasz Bałuszyński, Marek Gładkowski, Mateusz Szatkowski, Roland Buchała.

13:47

Rezerwowi Chojniczanka: Konrad Jałocha, Patryk Laskowski, Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski, Maciej Ropiejko, Grzegorz Wojdyga, Karol Ziąbski.

13:40

Niewątpliwie w Chojnicach oczy wszystkich zwrócone będą na osobę Ryszarda Wieczorka, obecnego szkoleniowca ROW-u, dla którego prawdopodobnie będzie to ostatni mecz w roli trenera pierwszoligowca z Rybnika. Nieoficjalnie mówi się, że Wieczorek przyjął ofertę jaką przedstawili mu włodarze Górnika i już od przyszłego tygodnia zastąpi w Zabrzu Adama Nawałkę, który kilka dni temu zrezygnował z prowadzenia Górnika na rzecz reprezentacji Polski.

13:35

Chojniczanka i Energetyk ROW Rybnik w przeszłości mierzyły się ze sobą czterokrotnie, zaś dzisiejszy mecz będzie ich trzecią rywalizacją w tej samej lidze. W czerwcu oba kluby wspólnie wywalczyły awans na zaplecze Ekstraklasy. Bilans bezpośrednich spotkań przemawia jednak na korzyść rybniczan, którzy dwa razy wygrywali, raz zremisowali i raz przegrali z Chojniczanką.

13:29

Witamy z Chojnic! Dzisiaj miejscowa Chojniczanka zmierzy się w pojedynku beniaminków 1. ligi z Energetykiem ROW Rybnik. Zapraszamy na relację na żywo.