Niedziela, 10 listopada 2013, godz. 17:00
GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 0
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
18:51

Przed meczem na wyraźnego faworyta spotkania kształtował się GKS Bełchatów, jednak gospodarze nie postawili na swoje, goście ze Stróży poradzili sobie z rozlicznymi rzutami rożnymi oraz wolnymi, dobrze grali w obronie, natomiast Brunatni mało skutecznie grali dziś w ataku. Dziękuję za obserwowanie relacji i do usłyszenia!

90'

Groźna akcja Kolejarza! Stefanik dośrodkowuje, piłkę odbira Wojciech Trochm, podaje do kolegi z drużyny jednak ten został faulowany, wrzutka Trochima ląduje w rękach Malarza a sędzia główny kończy mecz!

89'

Gra coraz dłużej trwa w środku pola, w tym czasie pan Mariusz Złotek doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry

86'

Ładna akcja Kolejarza, piłkę dośrodkował jeden z piłkarzy gości, jednak futbolówka znalazła się w rękach pana Malarza i już mamy kolejny rzut rożny po kontrze gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne... i Radliński znów łapie bez większych problemów.

85'

Ostatnia zmiana, w zespole Kolejarza pojawił się Kaliciak w miejsce Piotra Rockiego.

84'

W miejsce drugiego z braci Maków, wchodzi Andreja Prokić.

83'

Gracze GKSu po raz kolejny marnują znakomitą okazję, podanie od Maka, mógł zamienić na bramkę Wacławczyk, jednak skiksował!

82'

Faulowany w środku boiska Trochim, długa piłka wysłana do Wolańskiego ląduje jednak na aucie

82'

Mecz nie wygląda zbyt ciekawie, piłkarze obu ekip wydają się być zadowoleni z wyniku, a nie tego spodziewaliśmy się po tym spotkaniu...

79'

Z akcją wyszli w końcu goście! Do piłki biegł Rocki, jednak obrońca Bełchatowian wybija piłkę na aut, dośrodkowanie po wykonaniu autu, ląduje jednak wysoko na trybunach!

77'

Na murawie leży piłkarz Kolejarza, po starciu z rywalem, gra na chwile zostaje przerwana.

75'

Trener Przemysław Cecherz nawołuje swoich piłkarzy do spokoju i ustawienia się na pozycjach, w tym czasie faul na Baranowskim popełnia Wolański.

76'

Kibice GKSu są zniecierpliwieni bierna postawą swoich zawodników, zaczynają gwizdać, gdy Ci są przy piłce, patrząc na grę tego zespołu w dzisiejszym spotkaniu, nie jest to nic dziwnego, bowiem dobrze znany jest potencjał tego zespołu.

74'

Dośrdokowanie mogło okazać się trafieniem w bramkę! Jednak dobrą interwencją popisał się obrońca Kolejarza Stróże, wybijając piłkę nogą!

74'

Za faul na Rachwale, Marcin Stefanik ukarany żółtą kartką!

73'

W tej połowie GKS przeważa już bardziej zdecydowanie nad piłkarzami kierowanymi przez Przemysława Cecherza, jednak nie potrafią oni strzelić bramki.

70'

Faul na Wacławczyku w środkowej strefie, gra zdecydowanie jest coraz bardziej spokojna, gospodarze nie atakują na bramkę rywala, a goście czekają tylko na przejęcie piłki i wychodzą czasem z kontrą.

69'

Pierwsza zmiana w zespole PGE GKS Bełchatów, boisko opuszcza Michał Mak, a w jego miejsce pojawia sie Damian Szymański!

68'

Uderzenie z dystansu odnotował Szymorek, jednak było zbyt słabe, by mogło zaskoczyć bramkarza gości.

66'

Świetna interwencja Radlińskiego! Wrzutka Wacławczyka ląduje na głowie jego partnera z zespołu, jednak bramkarz gości pięknie i pewnie łapie piłkę w locie!

65'

Po raz kolejny faulowany Wacławczyk, piłka ustawiona około 25 metra, do piłki podchodzi sam faulowany...

63'

Wacławczyk pięknie wykłada piłkę Baście, jednak ten nie zdążył jej uderzyć dokładnie, ponownie mamy rzut rożny, piłka dośrodkowana przez Wacławczyka wypiąstkowana zostaje przez Radlińskiego, jednak GKS się nie poddaje i atakuje dalej!

60'

Druga zmiana Kolejarza, w miejsce Bajdura wprowadzony został Szymański, yym czasem gospodarze w natarciu!

59'

GKS odzyskuje piłkę! Organizzuje akcję, jednak piłka po raz kolejny wychodzi na rzut rożny! Znów żaden z piłkarzy Brunatnych nie znalazł jej podczas lotu, ale podopieczni Kamila Kieresia nadal rozgrywają futbolówkę

61'

Indywidualną akcją popisał sie Michał Mak, przeszedł pokaźny fragment boiska dośrodkował, jednak uderzenie głową jego kolegi z drużyny przelatuje nisko nad poprzeczką!

57'

Gra robi sie ostra na 30 metrów od bramki Radlińskiego faulowany Wacławczyk, jednak sędzia nie dał w tym spotkaniu jeszcze żadnej kartki. Rzut wolny po raz kolejny zakończony kontrą Kolejarza!

56'

Faul na 20 metrze, przed bramką Kolejarza, dośrodkowanie Wacławczyka ponownie rozbite przez piłkarzy Kolejarza, krótka, szybka kontra, kończy się piłką w rękach Malarza.

55'

Mogło być niebezpiecznie! Piłkę spod nóg Trochima wybił jeden z graczy GKSu, w stronę własnej bramki, gdyby Wolański był trochę szybszy mógłby przyjąć piłkę i mieć sytuacją sam na sam!

53'

Michał mak otrzymuje piłkę przed polem karnym, zostaje przewrócony, jednak sędzia uznaje to, za normalną walkę o piłkę, z kontrą wyszli goście, ale jedyne co wywalczyli to aut.

52'

Rzut rożny nie przyniósł bramki Kolejarzowi, a jedynie kontrę gospodarzy, którzy w świetnej sytuacji nie mogli się odnaleźć i dobrze porozumieć, jednak nadal utrzymują się przy piłce w środkowej strefie boiska.

50'

Piotr Rocki w indywidualnej akcji! Pięknie przyspieszył, uderzył, piłka po nodze jednego z Bełchatowian wychodzi za pole, mamy rzut rożny, chyba pierwszy dla Kolejarza w tym meczu!

49'

Po długiej walce o piłkę, gracze GKSu ostatecznie zdobywają piłkę i trzymają ją na swojej połowie, zupełnie jak gdyby remis był dla nich wystarczającym wynikiem.

47'

I już groźnie! Wacławczyk uderza zza pola karnego dość mocną piłkę, jednak Radlińskiemu udało się sparować piłkę na rzut rożny, ratując zespół przed stratą bramki!

46'

Zmiana w drużynie gości, Majchrzak opuszcza boisko podczas Mazurka Dąbrowskiego w wykonaniu kibiców GKSu, piękny gest fanów Brunatnych.

45'

Piłkarze ponownie wbiegają na murawę, tym razem grę rozpoczną gospodarze, przy piłce stają Mak, oraz Wacławczyk i mamy gwizdek sędziego głównego.

17:50

Na stadionie można zaobserwować właśnie gromadę uroczych dziewcząt z grupy "Cheerleaders Bełchatów", które chcą rozgrzać wszystkich znajdujących się na stadionie, bowiem temperatura wydaje się być ujemna, miejmy nadzieję, że piłkarze obu ekip rozgrzeją nas emocjami w drugiej połowie spotkania.

17:47

Jeśli piłkarze z Bełchatowa myślą o zyskaniu trzech punktów w tym spotkaniu, muszą zdecydowanie poprawić swoją grę, póki co ligowy średniak nie odstaje bardzo znacząco od lidera 1 ligi, co prawda to gracze Brunatnych stworzyli więcej okazji, jednak ich nieskuteczność jest wprost rażąca.

45'

Żadna ze stron w tej połowie nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, pan Mariusz Złotkiem, bez doliczania kolejnych minut kończy pierwszą część spotkania!

43'

Cóż za akcja! Wrzutka w stylu Barcelony! Jeden z graczy GKSu wrzucił piłkę w środek pola, tam znalazł się Mateusz Mak, uderzył ładnie głową jednak piłka odbiła się od poprzeczki!

41'

Ponownie widzimy dużo walki w środku pola, jednak piłkarzom GKSu ostatecznie udaje się wyłuskać piłkę, prowadzą kornkową akcję i Wacławczyk dośrodkuje z rzutu rożnego.

42'

Dośrodkowanie Wacławczyka zdołał uchwycić w locie Sawala, uderzył głową piłkę jednak ta delikatnie nad poprzeczką i nadal mamy 0-0!

39'

Faulowany Trochim, do piłki podchodzi jeden z jego kolegów z rzutu wolnego dośrodkowanie w stronę bramki, tam piłka prawdopodobnie gdzieś uderzona głową, przechodzi tuż obok słupka Arkadiusza Malarza! Było groźnie!

37'

Gospodarzom zależy bardzo na zyskaniu przewagi przed końcem pierwzej połowy, znów na bramkę uderzenie w wykonaniu Renusza, Radliński ledwo ratuje zespol przed stratą gola!

36'

I GKS po raz trzeci! Faulowany jeden z zawodników około 25 metra, dobre dośrodkowanie, piłka odbita przez obrońcę, trafia pod nogi Baranowskiego, jedfnak ten kiksuje i uderza piłkę wysoko w trybuny!

35'

Gospodarze znowu atakują, koronkową akcję przeprowadzali Basta, z braćmi Mak, zdołali wywalczyć rzut rożny, po którym piłka nieomal znalazła się w siatce! Jednak piłkarzom gospodarzy nadal brakuje szczęścia!

34'

Piłkę w środkowej strefie boiska zdołał wyłuskać Piotr Rocki, przeszedł kawałek boiska z futbolówką i uderzył w lewą część bramki, jednak Malarz niezawodny, łapię piłkę i rozpoczyna kontrę, do piłki dopada Mak, uderza z prawej strony po długim słupku, jednak piłka minimalnie obok bramki!

32'

Kuriozalna sytuacja, piłkę na aut wybija Wacławczyk, natomiast sędzia przyznaje wyrzut z autu Kolejarzowi, trener Cecherz, nie omieszkał skrytykować głośno sędziego za jego decyzję.

30'

Póki co to kibice prowadzący doping sprawiają lepsze wrażenie niż ich piłkarze, przy takim dopingu GKS powinien prowadzić już w tym spotkaniu, niestety w dzisiejszym meczu swoich ulubieńców nie mogą wspierać kibice Kolejarza, mimo to goście dość dobrze stawiają opór liderowi tabeli.

28'

Dobre wejście Rachwała przed pole karne, został obsłużony przez Wacławczyka, jednak upada! Gwizdek sędziego milczy! To mogło być groźne dla piłkarzy ze Stróży!

27'

Defensywa GKSu także nie zawodzi, składną akcje pomiędzy Trochimem a Gryźlakiem ostatecznie przerywa Wilusz.

25'

Rzut wolny został po raz kolejny "wyczyszczony" przez ofiarnych zawodników Kolejarza, póki co tworzą barierę nie do przejścia dla graczy w zielono-czarnych strojach.

24'

Trochim dobrze, choć trochę wolno dryblował w środku boiska, chciał ostatecznie podać do Rockiego, jednak obrońcy GKSu przecinają piłkę, ta ląduje u stóp Wacławczyka, który zostaje faulowany, rzut wolny z 30 metrów dla GKSu.

23'

Zawdonik z numerem 4, jednak wraca na murawę i wygląda na to, że czuje się już dobrze.

22'

Marcin Majchrzak tymczasowo schodzi z boiska utykając, sędzia natomiast wznawia spotkanie, póki co goście grają w 10.

21'

Faul na samym środku boiska, z bólu zwija się piłkarz Kolejarza, faulowany wcześniej przez Barana, do gracza w białym stroju dobiegają masażyści!

20'

Wrzutka w pole karne i piłkę czyści Bajdur, jednak gospodarze odzyskali piłkę i są nadal w natarciu, wyrzut z autu, podanie do Renusza, wrzutka Szymorka, kończą się uderzeniem zza pola karnego, Radliński jednak skutecnie wybija piłkę!

19'

Faul na jednym z braci Maków około 25 metra, do piłki podchodzi Wacławczyk...

18'

Znowu groźnie pod bramką gości! Michał Mak zdołał w powietrzu podbić piłkę, jednak wyprzedził go obrońca i piłka po rzucie rożnym ostatecznie ląduje pod nogami Malarza, który spowalnia tempo gry przytrzymując chwilę piłkę

16'

Niane zdołał podać do Rockiego, Rocki do Trochima, ten uderzył ledwo w piłkę, jednak Malarz zdołał ją złapać, gorąco teraz pod bramką gospodarzy!

14'

Po raz kolejny Brunatni, piekna wymiana podań miedzy Renuszem, Wacławczykiem i Makiem, ostatni z nich składał się już do strzału, kiedy z poświęceniem piłkę przeciął gracz Kolejarza, po rzucie rożnym, piłkę odzyskali gracze w białych strojach.

13'

Faul na maku, szybke wznowienie przez Wacławczyka, podanie do Maka, Mak chciał wypuscić kolegę z drużyny, jednak posłał mu piłkę na zapalenie płuc, akcja kończy sie fiaskiem!

12'

GieKSa w natarciu, piękne dośrodkowanie Szymorka, po podaniu Renusza przecina jeden z obrońców, piłka jednak znowu zatrzymuje się w środkowej strefie boiska.

10'

Ładnie zapowiadała sie kontra Kolejarza! Gryźlak podał długą piłkę na Majchrzaka, jednak ten ył zbyt wolny, żeby sprostać w sprincie Baranowi.

9'

Faul w środkowej strefie boiska, ucierpiał Szymorek, jednak szybko pozbierał się i gramy dalej.

8'

Rzut rożny GKSu nie przyniosła nic temu zespołowi, z szybką kontrą wyszli gracze Kolejarza, jednak po nieudanym zagraniu, piłkę wybije Malarz.

8'

Ładna akcja piłkarzy GKSu, podawali długo pod piłką rywala, uderzył Michał Mak, jego strzał zablokował obrońca, mamy rzut rożny.

6'

Tym razem akcja na połowie GKSu, długą piłkę posyła Niane, jednak tam czujny Renusz wybija ją na aut, po rozegraniu stałego fragmentu, ostatecznie to gospodarze znaleźli sie przy piłce.

4'

Długa piłka do Adriana Basty, ten chcuiał minąć zwodem obrońcę jednak wywalczył aut, po wyrzucie krótka akcja, uderzenie Michała Maka, jednak zablokowane przez obrońcę i piłka ostatecznie znalazła się w rękach Radlińskiego.

3'

Pierwsza akcja GKSu! W pole karne dośrodkowuje Mateusz Mak, jednak piłka w rękach bramkarza gości!

3'

Póki co piłkarze obu ekip sprawdzają siebie nawzajem, dużo walki w środku pola, dwa faule dla obu drużyn, żadna z drużyn nie chce póki co grać "do przodu", widzimy aktywnego Przemysława Cecherza przy linii bocznej. Tymczasem kibice GKSu wspieraą dopingiem swoich zawodników.

1'

Piłkę do gry wprowadzą piłkarze gości, do piłki dochodzą Rocki i Trochim i mamy pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu!

16:59

Piłkarze już na boisku, po oficjalnym wstąpieniu na murawę, wszyscy zawodnicy zajmują swoje miejsca na murawie, kapitanowie losują między sobą piłkę i wymieniają się proporczykami.

16:56

Tradycyjnie już, piłkarze obu drużyn zostaną wyprowadzeni na boisko przez młodych piłkarzy GKSu Bełchatów.

16:54

Warto przypomnieć, że dzisiejszy mecz jest ostatnim w rundzie jesiennej, na obiekcie przy Sportowej 3, miejmy nadzieję, że to widowisko zapadnie nam w pamięci, dzięki rozmaitości sytuacji i strzelonych bramek.

16:54

"Mień się Giekso mień..." można usłyszeć w tym momencie, wszyscy kibice podnieśli się z krzesełek i wznieśli barwy w górę śpiewając hymn klubu.

16:53

Piłkarze zeszli już do szatni w celu przebrania się w swoje stroje meczowe, gospodarze wystąpią w swoich standardowych zielono czarno zielonych strojach, podczas gdy goście ubrani będą dziś całkowicie na biało. Sędzią spotkania będzie pan Mariusz Złotek, a wspierać go będą Tomasz Listkiewicz, oraz Paweł Wysocki, sędzią technicznym będzie pan Paweł Małodziński, a rolę delegata PZPN spełniać dziś będzie Zbigniew Kuleta.

16:48

Dariusz Walęciak, oraz Łukasz bocian w przeszłości reprezentowali barwy GKSu Bełchatów, spiker właśnie wspomniał ich ciepłymi pozdrowieniami, a swoje pozdrowienia wysłali także kibice GKSu gromkimi brawami.

16:42

Jest to pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami, do tej pory piłkarze obu ekip nie spotkali się dotąd w żadnym oficjalnym meczu, Jest to dlatego pierwszy, historyczny mecz tych drużyn.

16:41

Witam państwa w relacji z meczu GKS Bełchatów kontra Kolejarz Stróże, obie drużyny wyszły już na boisko w celu rozgrzania się przed niewątpliwie ważnym dla siebie pojedynkiem. Światła reflektorów rozgrzewają się już by przyświecać piłkarzom drogę do bramki przeciwnika. Dla Bełchatowian ten mecz to ważne spotkanie w aspekcie utrzymania się na pozycji lidera, natomiast goście będą starać się dzisiaj zdobyć punkty i umożliwić sobie wspinanie się w górę tabeli. Pierwszy gwizdek pana Mariusza Złotka rozbrzmi punktualnie o godz. 17.00.