Koniec meczu w Rybniku. Skuteczniejsza Puszcza wywozi cenne trzy punkty!

Żółta kartka dla Szatkowskiego, za ostrą dyskusję z sędzią.

93'

Ostatnią szansę na zdobycie bramki miał Cisse, ale uderzył ponad bramką.

92'

Bramkę dla Rybnika zdobywa Feruga, ale nie może zostać ona uznana, gdyż napastnik gospodarzy znalazł się na pozycji spalonej.

90'

I kolejna zmiana u gości. Zontek pojawia się na boisku za Janika.

88'

Zmiana w Puszczy. Boisko opuszcza Cholewiak, a zastąpi go Borovicanin.

85'

Na bramkę uderzał Cisse, ale niecelnie.

82'

Trudno było zgadnąć czy Kurzawa dośrodkowywał czy uderzał, wyszło to drugie i tylko dobrej interwencji Stępniowskiego mamy nadal wynik 0:1!

79'

Szatkowski faulowany został przez Pereza i mamy kolejny żółty kartonik dla gości.

77'

Dobra akcja Cholewiaka, ale jego uderzenie było zbyt słabe, by móc zaskoczyć Skrzeszewskiego.

74'

I ostania zmiana w Energetyku. Z boiska schodzi Kutarba, a zamiast niego pojawi się Cisse.

73'

Dobra kontra Puszczy. Nowak zagrał na lewą stronę do Janika, ale po jego dośrodkowaniu dobrze piłkę przejęli piłkarze z Rybnika.

68'

Rybniczanie w ataku. Kurzawa zgrywał piłkę w pole karne do Ferugi, ale uprzedził go Ukwame!

67'

Kolejna akcja Energetyka, na bramkę uderzał Kostecki. Jeden z napastników był sygnalizował faul, ale wcześniej jego kolega znalazł się na spalonym.

63'

Ależ blisko było wyrównania! Piłkę w pole karne zgrał Kutarba, trafiła ona do Kurzawy, który minimalnie uderzył obok bramki!

62'

Za faul na Muszaliku żółtą kartką ukarany został Cholewiak.

61'

Feruga zgrywał piłkę w kierunku Gładkowskiego, ale tym razem górą byli piłkarze Puszczy.

59'

Druga zmiana w Energetyku. Boisko opuszcza Staniczek, a zastąpi go Szatkowski.

56'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Janik, ale zbyt mocno i piłka znalazła się w dłoniach Skrzeszewskiego.

55'

Za długo z zagraniem piłki zwlekał Janik i Puszcza straciła szansę na szybki kontratak.

51'

Na boisku leżał przez chwilę Stróżik, który został sfaulowany przez Gładkowskiego, ale z zawodnikiem Puszczy już wszystko w porządku.

48'

W ataku od początku drugiej połowy ROW Rybnik, niepewną interwencję obrońców chciał wykorzystać Feruga, ale uprzedził go bramkarz z Niepołomic.

47'

Mamy zmianę w przerwie wykorzystaną przez Dariusza Wójtowicza. Z boiska schodzi Biernat, a zastąpił go Łukasz Nowak.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

46'

Przerwa w Rybniku! Po pierwszej połowie sensacyjnie prowadzi Puszcza!

45'

Wymuszona zmiana w Rybniku. Kontuzjowanego Nowackiego zastąpił Kurzawa.

44'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na bramkę uderzać Perez, ale piłka wylądowała na górnej siatce.

41'

Kolejna wyśmienita akcja na zdobycie wyrównującej bramki niewykorzystana przez Energetyk. Muszalik zgrał do Gładkowskiego, ale ten uderzył ponad bramką.

39'

Kolejny raz do ofensywnej akcji włączył się Krotofil, który zagrał piłkę przed pole karne do Ferugi, napastnik Energetyka stanął przed dobrą okazją, ale spudłował.

38'

Kolejna akcja Puszczy i na bramkę uderza Lizak, ale ponownie niecelnie.

37'

Swojej okazji na strzelenie bramki szukał Biel, ale jego uderzenie minęło bramkę Skrzeszewskiego.

36'

Wcześniej żółtą kartką ukarany został Biernat.

34'

Powinno paść wyrównanie! Z rzutu wolnego na bramkę uderzał zawodnik Energetyka, ale piłka odbiła się tylko od słupka!

30'

I kolejna akcja Energetyka, tym razem z lewej strony piłkę dośrodkowywał Kutarba. Do akcji włączył się Krotofil, ale zabrakło mu kilkudziesięciu centymetrów, aby uderzyć na bramkę.

28'

Dobra akcja Energetyka, ale w ostatnim momencie piłkę spod nóg Kosteckiego wygarnął jeden ze stoperów Puszczy.

24'

I mamy małą sensację w Rybniku! Przed karnym znalazł się Janik, który zdecydował się na uderzenie. Piłka odbiła się jeszcze od Krotofila czym zmyliła Skrzeszewskiego i wpadła do bramki!

23'

Goollll! Puszcza Niepołomice! Janik!

22'

Z prawej strony piłkę w pole karne wrzucał Nowacki, jednak zbyt mocno by dobrze mógł uderzyć Kostecki.

21'

Uwakwe ostro fauluje Kosteckiego i sędzia jest zmuszony pokazać żółtą kartkę.

18'

Dobry przechwyt piłki przez Uwakwe, który zagrał ją do Cholewiaka. Napastnik Puszczy został jednak powstrzymany przez Szarego.

15'

Na uderzenie zdecydował się Lizak, ale został zablokowany przez Krotofila.

13'

Marcin Skrzeszewski zrehabilitował się jednak dobrą interwencją po strzale Lizaka.

12'

Ależ błąd bramkarza Energetyka, który złapał piłkę w polu karnym po podaniu od swojego zawodnika!

10'

Bardzo dobre podanie Muszalika w kierunku Ferugi, ale napastnik z Rybnika znalazł się na pozycji spalonej.

9'

Kolejna akcja prawą stroną Krotofila, który otrzymał piłkę od Nowackiego. Dośrodkowanie obrońcy z Rybnika nie znalazło jednak żadnego adresata.

8'

Z prawej strony piłkę w pole karne zagrywał Krotofil, a uderzał na bramkę Gładkowski, jednak bardzo niecelnie.

5'

Po błędzie obrony Energetyka sam na sam z Skrzeszewskim znalazł się Cholewiak, ale nie czysto trafił w piłkę.

4'

W pierwszych minutach częściej w ataku znajdują się piłkarze gości.

2'

Daleka piłka w kierunku Gładkowskiego, ale od napastnika z Rybnika szybszy był Biernat.

1'

Spotkanie rozpoczęli piłkarze z Rybnika!

18:00

Minuta ciszy ze względu na śmierć Tadeusza Mazowieckiego.

17:58

Piłkarze już na murawie, jeszcze tylko przywitanie się, minuta ciszy i można zaczynać granie.

17:52

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Paweł Malec.

17:49

Piłkarzami na których goście powinni uważać są niewątpliwie Daniel Feruga, który już siedmiokrotnie trafiał do bramki rywala w rundzie jesiennej, a także Senegalczyk Idrissa Cisse, który zdobył cztery gole. Zagrożenie pod bramką Energetyka będzie siać natomiast Łukasz Nowak.

17:48

ROW Rybnik to drużyna, która najczęściej remisuje w lidze. W czternastu meczach już dziesięć razy dzieliła się punktami ze swoimi przeciwnikami.

17:48

Dla jednej z drużyn będzie to możliwość zwiększenia przewagi nad strefą spadkową, dla drugiej początek mozolnej drogi na wydostanie się z niej. Kto wyjdzie zwycięski z tego pojedynku?

17:45

Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Sobieszczyk, Zontek, Borovicanin, Kołodziej, Kałat, Nowak, Rodin

17:41

Ławka rezerwowych ROW Rybnik: Musioł, Słodowy, Jary, Bałuszyński, Szatkowski, Kurzawa , Cisse