Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Koniec meczu! Legniczanie zasłużenie wygrywają z Termaliką 2-0.

94'

Termalica chce odrobic chociaż jedna bramkę, jednak obrońcy gospodarzy walczą do końca o piłkę.

92'

Jarecki przed szansą zdobycia bramki, lecz strzał z 15 metrów był nie celny.

92'

Sędzia doliczył jeszcze 3 minuty do końca.

91'

Wołczek podaje do Garucha, jednak ten źle przymierzył i piłka poszybowała obok słupka.

90'

Legniczanie ponownie zagrażają Termalice, wynik jednak się nie zmienia.

89'

Biskup podawał w wolną przestrzeń w środku pola, lecz tam nikogo nie było z zawodników Termaliki.

86'

Schulmeister za Horvath

84'

Ponownie Garuch lecz wysoko nad bramką Kasprzika.

84'

Grzegorzewski za Zakrzewskiego.

82'

Garuch przed szansą podwyższenia wyniku, jednak trafia prosto w bramkarza.

78'

Groźnie było przez chwilę pod bramką Aleksandra Ptaka, jednak piłka poszybowała ostatecznie ponad bramką.

77'

Bartoszewicz otrzymuje żółty kartonik.

75'

Garuch na boisku za Szczepaniaka.

75'

Nad Legnicą rozpadał się deszcz. Czy pogoda zamiesza jeszcze w wyniku?

72'

Cierpka otrzymał żółtą kartkę za strzał po gwizdku arbitra.

72'

Piekarski zmienia Kiełba.

68'

Łobodziński otrzymuje żółty kartonik.

67'

Zmiana w drużynie Termaliki. Jakub Biskup wchodzi za Rafała Kujawę.

65'

Łobodziński po raz kolejny czaruje w polu karnym Kasprzika.

65'

Madejski za Łuszkiewicza.

62'

Szczepaniak świetnie podał wzdłuż bramki a akcje kapitalnie zamknął Adrian Łuszkiewicz, który strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Kasprzikowi.

62'

GOOOOL! Łuszkiewicz strzela drugą bramkę.

61'

Adrian Cierpka nie opanował piłki tuż przed bramką gości po świetnym podaniu podcinką od Wojciecha Łobodzińskiego.

57'

Jakub Kiełb miał szanse na oddanie dobrego strzału, jednak bardzo nieczysto trafił w piłkę.

55'

Dośrodkowanie Adriana Łuszkiewicza z rzutu wolnego było nieudane. Kasprzik pewnie złapał futbolówkę

53'

Żółta kartka dla Adriana Łuszkiewicza.

50'

Łobodziński przegrywa pojedynek szybkościowy z obrońcą Termaliki.

47'

Legniczanie ponownie od początku na połowie rywala.

16:03

Zaczynamy kolejne 45 minut.

16:03

Zawodnicy juz na murawie, za chwile pocżatek drugiej części spotkania.

45'

Koniec I połowy. W pierwszych 45 minutach gra przebiegała głównie pod dyktando Miedzi.

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

43'

Obrona Termaliki ma coraz większe problemy. Miedź po raz kolejny przycisnęła gości z Niecieczy.

41'

Szczepaniak bardzo ładnie zgrał piłkę głową do Łuszkiewicza, który dynamicznie wbiegał w szesnastkę. Sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną.

37'

GOOOL! Łuszkiewicz z rzutu rożnego dośrodkował idealnie na głowę Szczepaniaka i ten z łatwością skierował piłkę do bramki.

35'

Szczepaniak dostał żółta kartkę.

31'

Trochę pracy miał w ostatnich minutach spotkania Aleksander Ptak, ale spisał się bez zarzutów. Po rzucie wolnym dla Termaliki pewnie złapał futbolówkę.

28'

Horvath z 30 metrów oddaje silny strzał piłka jednak uderza w poprzeczke.

26'

Goście próbują stworzyć jakąś sytuację spokojnie rozgrywając piłkę w ataku pozycyjnym, lecz za każdym razem obrona gospodarzy odbiera im futbolówkę.

22'

Legniczanie praktycznie nie wychodzą z połowy Termaliki. Ich przewaga w pierwszych dwudziestu minutach tego spotkania nie podlega dyskusji.

20'

Coraz groźniej pod bramką Kasprzika tym razem świetny strzał oddał Szczepaniak

17'

Kolejna bardzo dobra akcja Miedzi tym razem Wołczek nie trafia do pustej bramki z dwóch metrów.

15'

Tempo spotkania nieco spadło. Dominuje przede wszystkim walka w środkowej strefie boiska.

12'

Było groźnie pod bramką Termaliki. Zakrzewski świetnie uderzył głową z około 11 metrów, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

9'

Jarecki obejrzał żółty kartonik

7'

Pierwsza poważniejsza ofensywna próba gości. Jeden z piłkarzy Termaliki oddał strzał, ale Aleksander Ptak pewnie chwycił futbolówkę.

4'

Adrian Łuszkiewicz dośrodkował z rzutu wolnego, lecz Zbigniew Zakrzewski źle uderzył piłkę, która ominęła bramkę strzeżoną przez Grzegorza Kasprzika.

1'

Legniczanie zaczynają szybko i znajdują sie ciągle na połowie gości.

1'

Zaczynamy spotkanie. Od środka Miedź.

15:00

Sędziowi wyprowadzili juz podstawowe 11-stki. Za chwilę początek.

14:53

Zawodnicy juz w szatniach przyjmuja ostatnie wytyczne co do meczu. za chwile początek.

14:33

Piłkarze juz na murawie bardzo mocno rozgrzewaja się przed pierwszym gwizdkiem. Frekfencja na stadionie w dniu dzisiejszym bardzo słaba. Wszyscy w Legnicy czekają na mecz Pucharu Polski z Lechem Poznań.

14:30

Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Wichłacz, Madejski, Garuch, Tanżyna, Kaspekiewicz, Grzegorzewski. Rezerwowi Termalici: Nowak, Biskup, Ceglarz, Foszmańczyk,Kaczmarczyk, Piekarski, Schulmeister.

14:23

Za chwile składy obu drużyn.

14:20

Witamy w relacji na żywo z Legnicy. Meldujemy się na stadionie im. Orła Białego. Na trybunach na razie pustki, ale już za chwile na murawie pojawią zawodnicy obu zespołów, by rozpocząć rozgrzewkę!