Niedziela, 3 listopada 2013, godz. 12:15
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 0
GKS TychyGKS Tychy
93'

Koniec spotkania. Bez bramek i emocji obyło się dzisiaj w Brzesku, gdzie Okocimski podzielił się punktami z GKS-em Tychy. Remis wydaje się sprawiedliwy, mimo, że więcej sytuacji stworzyli gospodarze.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Nie dokończy meczu Mączyński, który zobaczył właśnie drugą żółtą kartkę.

86'

A także Mateusz Niechciał za Konrada Wieczorka. Komplet zmian za nami.

86'

Ostatnia zmiana u gości. Marcel Gąsior za Dzięgielewskiego.

82'

W ostatnich minutach nie oglądamy sytuacji podbramkowych. Czyżby remis odpowiadał obu zespołom?

80'

Adrian Chomiuk wchodzi za Mąkę. Ta zmiana pokazuje, że tyszanie będą już bronić remisu.

79'

Jeszcze jedna próba boiskowej riposty Carnoty, ale wyłapuje strzał Pączek.

76'

Sprzed pola karnego próbował szczęścia rezerwowy Buras, ale na posterunku jest bramkarz GKS-u.

75'

Ostatni kwadrans przed nami. Piłkarze nas dzisiaj nie rozpieszczają... Czy doczekamy się decydującego ciosu jednego z zespołów?

72'

Patryk Stefański wchodzi w miejsce Wojcieszyńskiego.

71'

Raz jeszcze na wysokości zadania stanął Igaz, skończyło się na rzucie rożnym dla miejscowych.

70'

Paweł Lisowski ukarany kartką.

68'

Starał się odpowiedzieć Patrik Carnota, ale strzelił obok bramki.

67'

To powinien być gol dla Okocimskiego! Igaz zatrzymuje uderzenie Darmochwała z najbliższej odległości!

64'

Zmiana w Okocimskim. Damian Buras za Macieja Termanowskiego.

62'

Aktywny jest Smółka, który stara się pokazać przed publicznością w Brzesku. Przed momentem jednak skiksował.

61'

Nie opanował futbolówki Smółka, a mogło być groźnie.

59'

Żółtym kartonikiem ukarany Mateusz Mączyński.

58'

Indywidualny rajd Dzięgielewski przerwany przez obrońców gospodarzy.

54'

Do pozycji strzałowej po dośrodkowaniu Mąki doszedł Smółka, zabrakło jednak precyzji przy wykończeniu.

52'

Zamieszanie po wrzutce z rzutu wolnego Małkowskiego, ostatecznie radzą sobie brzeszczanie.

48'

Kopczyk nabawił się kontuzji i musi opuścić boisko. W jego miejsce Tomasz Balul.

46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu zespołach.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek i emocji w Brzesku. Liczymy na coś więcej po przerwie. Zostańcie z nami.

44'

Gospodarze domagają się rzutu karnego, po rzekomym faulu, ale sędzia nakazuje grać dalej.

43'

Pomocy medycznej potrzebuje Kopczyk, którego mocny strzał trafił prosto w głowę.

41'

W natarciu Okocimski, przed momentem zablokowane dośrodkowanie z bocznego sektora.

39'

W ostatniej chwili Mariusz Masternak zatrzymał w polu karnym Michała Szewczyka.

36'

Ależ sytuacja! Z najwyższym trudem Marek Igaz wybija uderzenie z główki Piotra Darmochwała! Będzie tylko rzut rożny.

32'

Teraz to goście więcej faulują. Wydaje się, że inicjatywę przejęli Piwosze. Czy doczekamy się bramki jeszcze przed przerwą?

30'

Ogromne zamieszanie w szesnastce goście, ale ostatecznie wybili defensorzy GKS-u.

27'

Jeszcze jedna próba strzału z wolnego w wykonaniu gospodarzy. Słabiutko (i niecelnie) Wojciech Wojcieszyński.

26'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Ivica Zunić.

25'

Baaardzo niecelne uderzenie jednego z zawodników Okocimskiego z rzutu wolnego. Futbolówka przeleciała wysoko nad bramką.

23'

Wygrany pojedynek główkowy Łukasza Kopczyka, który przeskoczył rywala w walce o górną piłkę.

21'

Uparcie długich zagrań próbują tyszanie, radzi sobie z nimi bramkarz Okocimskiego.

19'

Siłę fizyczną zaprezentował Mateusz Mączyński, który przepchnął rywala przy linii końcowej.

17'

Sporo pracy w tym fragmencie przed Pączkiem. Tym razem golkiper gospodarzy wyszedł z bramki i uprzedził Smółkę. Było groźnie.

15'

Dobry strzał z dalszej odległości Łukasza Małkowskiego, ale pewnie interweniuje Marek Pączek.

13'

Dla odmiany rzut wolny dla miejscowych, tuż przy narożniku pola karnego. Strzał Bartosza Sobotki jednak prosto w mur.

11'

Zapędził się nieco za mocno Paweł Smółka - spalony.

9'

Póki co więcej faulują gracze Okocimskiego, ale warto podkreślić, że nie dopuszczają się przewinień bezpośrednio przed polem karnym.

6'

Na razie nie można mówić o przewadze żadnego z zespołów. Zarówno Okocimski jak i GKS grają rozważnie, bez ryzyka.

4'

Konstruowali akcję goście ze Śląska, ale w końcowej fazie niecelnie zagrywał Daniel Mąka.

2'

Zablokowany pierwszy strzał gospodarzy. Próbował Michał Szewczyk.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Jacka Małyszka, gramy.

12:17

Najpierw minuta ciszy, by uczcić pamięć Tadeusza Mazowieckiego.

12:05

W Brzesku pogoda bardzo dobra do gry. Na niebie nie ma chmur, a termometry wskazują blisko 13 kresek.

11:55

Rezerwowi GKS: Piotr Misztal, Tomasz Balul, Damian Szczęsny, Adrian Chomiuk, Adam Imiela, Mateusz Grzybek, Marcel Gąsior.

11:49

Rezerwowi Okocimski: Jarosław Palej, Sani Abubakar, Damian Buras, Mateusz Niechciał, Robert Smoliński, Patryk Stefański, Bruno Żołądź.

11:38

Przyjście Jana Żurka całkowicie odmieniło tyszan, którzy dzięki serii trzech wygranych z rzędu, wydostali się ze strefy spadkowej. Aktualnie oba zespoły dzielą 4 pozycje i tylko 2 punkty.

11:37

Ostatnio Piwosze mają problem z wygrywaniem spotkań. Podopieczni Piotra Stacha czekają na zwycięstwo od trzech kolejek. Ostatnio ta sztuka udała im się 5 października z Chojniczanką Chojnice (1:0).