2 : 2
Wisła PłockWisła Płock
1. połowa0 : 2
17:52

Fabian Hiszpański po końcowym gwizdku został ukarany drugą żółtą kartką za przepychanki!

17:50

Po ostatnim gwizdku jakieś przepychanki na boisku. Nerwy puściły piłkarzom. Sztaby szkoleniowe uspokoiły sytuację.

93'

Koniec spotkania. Ambitnie grająca w drugiej połowie Sandecja wywalczyła punkt!

93'

Żółta kartka dla Grudnia za faul taktyczny.

90'

Czy któryś z zespołów zdoła jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Mają na to trzy minuty, doliczone przez sędziego.

89'

Wystarczył strzał w środek bramki, bramkarz rzucił się w bok i nie zdołał zatrzymać futbolówki.

88'

Mójta pewnie wykorzystuje rzut karny!

88'

Rzut karny dla Sandecji!

87'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Za Burkhardta wchodzi Sekulski. Większość kibiców bije brawo, dziękując za grę byłemu piłkarzowi Sandecji.

86'

Próbowała odpowiedzieć Wisła, ale nie zdołał wywalczyć piłki Krzywicki.

84'

Okazja na wyrównanie, ale Zawiślan nie wykorzystał dobrego dośrodkowania Kosiorowskiego!

83'

Kiełpin wyłapuje kolejne dośrodkowanie w pole karne Wisły.

82'

Na spalonym złapany Krzywicki.

81'

Czarnecki dostał podanie w pole karne, ale nie wykorzystał okazji.

80'

Zawiślan zmienia Margola. Komplet zmian w zespole Sandecji.

78'

Kontra Sandecji, ale wszystko kończy się na złym podaniu gospodarzy.

77'

Mnożą się teraz faule. Sędzia coraz bliżej sięgnięcia po kolejną żółtą kartkę.

76'

Atak Sandecji lewym skrzydłem. Ciasno jednak w obronie gra Wisła.

75'

Hiszpański zatrzymał atak Grzeszczyka. Wisła nastawiła się defensywnie.

72'

Jako drugi schodzi Dziedzic. W jego miejsce Wlazło.

72'

Zmiana w zespole Wisły. Za Pawła Kaczmarka wchodzi Grudzień.

71'

Strzał z rzutu wolnego, ale piłka prosto w mur piłkarzy Wisły.

70'

Zółta kartka za faul Sielewskiego.

69'

Nerwowo może zacząć się robić w ekipie gości, którym za moment może wymknąć się, pewne wydawało by się zwycięstwo. Czy trener Marcin Kaczmarek zareaguje zmianami? W ekipie gospodarzy wyraźnie one pomogły.

66'

Matej Nather ukarany żółtą kartką

65'

Grzeszczyk wyłożył w polu karnym piłkę Badaljanowi, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować ją do siatki.

65'

Wejście smoka Badaljana! Bramka kontaktowa dla Sandecji!

64'

Druga zmiana w Sandecji. Badaljan zmienia Fałowskiego

63'

Dośrodkowanie Makucha bardzo niecelne. Od bramki Kiełpin.

63'

Ryszard Kuźma szuka nowych rozwiązań taktycznych. Czasu na odwrócenie losów spotkania jest jednak coraz mniej.

62'

Zmiana w Sandecji. Kosiorowski zastępuje Górskiego.

61'

W odpowiedzi akcja gospodarzy. Piłka do Fałowskiego w pole karne, ale za mocna i nie sięgnął do niej napastnik Sandecji.

60'

Kolejna akcja Wisły. Kaczmarek zagrał w pole karne do Krzywickiego, ale ten ostatni został zablokowany w polu karnym.

59'

Sandecja stara się konstruować ataki i grać kombinacyjnie. Gra lepiej niż w pierwszej połowie, ale ciągle brakuje dokładności i ostatniego podania.

57'

Niecelne dośrodkowanie Kaczmarka i od bramki rozpoczął Cabaj.

55'

Żółta kartka dla Hiszpańskiego za ewidentną "symulkę".

55'

Mogło być już po meczu! Kaczmarek wyszedł sam na sam z Cabajem, ale tym razem bramkarz Sandecji wygrał ten pojedynek!

54'

Rzut wolny dla Sandecji. Mójta wrzucił piłkę w pole karne i piąstkował Kiełpin. Piłka trafiła do Grzeszczyka, który uderzył z ostrego kąta, ale obok bramki.

52'

Rzut rożny dla Wisły, ale radzą sobie z zagrożeniem obrońcy.

50'

Cabaj dobrym wyjściem uprzedził Burkhardta.

48'

Sprzed pola karnego strzelał Mójta, ale Kiełpin łapie piłkę.

47'

Z dużym opóźnieniem w Nowym Sączu pojawili się kibice Wisły! Na razie mają powody do radości.

47'

Po kontrze Wisły za mocne podanie do Krzywickiego i piłka dla Sandecji, która rozpocznie od autu.

46'

Pierwszy atak Sandecji, ale piłka po wrzutce padła łupem Kiełpina.

46'

Początek drugiej połowy! Od środka Sandecja!

45'

Sędzia nie doliczył ani minuty. Koniec pierwszej połowy!

45'

Rzut rożny dla Sandecji, ale szybko poradzili sobie piłkarze Wisły.

44'

Tempo gry znacznie spadło. Niedługo ubiegnie regulaminowy czas gry.

42'

Trochę chaosu w grze Sandecji. Gospodarze nie potrafią wyprowadzić groźnej akcji, Wisła dobrze gra w defensywie i nie spieszy się, mając korzystny wynik.

41'

Krótkie rozegranie piłki i Wisła rozgrywa spokojnie piłkę.

40'

Faul na Krzywickim. Rzut wolny dla Wisły z boku pola karnego.

39'

Atak Wisły, ale niedokładnie wrzucał piłkę Burkhardt i wybijają obrońcy.

38'

Sandecja odważniej, ponownie piłka posłana w pole karne Wisły, ale znów łapię ją Kiełpin.

36'

W końcu akcja Sandecji, ale bez problemu broni strzał głową Kiełpin!

35'

Inny wariant rzutu rożnego i Cabaj musiał bronić strzał sprzed pola karnego.

34'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Sandecji i po zamieszaniu piłka wybita na rzut rożne. Ponownie wrzuca Burkhardt, tym razem rozegrał krótko, musiał interweniować Cabaj po uderzeniu Krzywickiego i kolejny korner!

32'

Dośrodkowanie w pole karne Sandecji z rzutu wolnego, wydawało się, że było zagranie ręki, ale skończyło się na rzucie rożnym. Wrzucił Burkhardt, ale z kontrą wyszła Sandecja.

31'

Żółta kartka dla Szczepańskiego.

30'

Najbardziej widocznym zawodnikiem Sandecji jest dzisiaj Mójta, ale sam niewiele jest w stanie zdziałać.

29'

Nieporadna gra Sandecji, po raz kolejny przejmuje piłkę Wisła, ale po chwili Mójta naprawia błąd.

28'

Kaczmarek za mocno zagrywał do Dziedzica i od bramki Sandecja.

27'

Wrzutki w pole karne Wisły nie przynoszą Sandecji żadnej korzyści...

26'

Wisła uskrzydlona dwubramkowym prowadzeniem prowadzi kolejne akcje. Sandecja wyraźnie nie weszła dzisiaj w mecz.

24'

Kolejny gol dla Wisły! Dziedzic wyszedł sam na sam, Cabaj skrócił kąt, ale nie dał rady zatrzymać piłki! Dziedzic odegrał do Krzywickiego, który wpakował piłkę do bramki po raz drugi.

24'

Były zawodnik Sandecji, Burkhardt wrzucił piłkę z rzutu rożnego, ale bez problemu wypiąstkował ją Cabaj.

23'

Rzut rożny dla Wisły po tym, jak Czarnecki przerwał kontrę gości.

22'

Nafciarze kontrolują spotkanie. Utrzymują się przy piłce i budują ostrożnie akcje. Sandecja stara się grać pressingiem, ale nie wychodzi jej to tak, jak wcześniej Wiśle.

20'

Wrzutkę Mójty bez problemów wyłapuje Kiełpin.

19'

Po błędzie defensywy Sandecji w dogodnej sytuacji znalazł się Dziedzic, ale sam na sam z Cabajem lobował za mocno i piłka przeszła nad bramką. To powinien być gol!

18'

Piłkę w pole karne przy bramkowej akcji wrzucał Janus. Wracając do wcześniejszej sytuacji, nie pozostaje powiedzieć nic innego jak: niewykorzystane sytuacje się mszczą.

17'

Ależ błąd Cabaja, który nie chwycił piłki! Wykorzystał to wysoki Marcin Krzywicki i z bliska wpakował ją do bramki!

16'

Ależ okazja Grzeszczyka po kontrze! Dostał piłkę w polu karnym od Mójty, opanował ją i oddał strzał, ale tuż obok prawego słupka bramki Wisły!

16'

Rzut wolny dla Wisły z 40 metrów. Poradzili sobie obrońcy Sandecji.

15'

Rzut rożny dla Wisły. Ponownie nic z tego nie wyszło.

14'

Sandecja musi budować akcje od obrony, przegrywając piłkę przez... Cabaja. Wisła założyła wysoki pressing i gospodarze nie mają swobody rozgrywania piłki.

13'

Kibice prowadzą głośny doping, zagrzewając swoich zawodników do lepszej gry.

12'

Margol faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Sandecji. Szybko piłkę odzyskują jednak piłkarze Wisły.

10'

Wisła ciągle w ataku. Z rzutu wolnego wrzucał Kaczmarek, ale z piłką w polu karnym minął się Krzywicki.

8'

Wrzutka Mójty w pole karne za mocna. Piłka za linią końcową i od bramki Kiełpin.

7'

Od początku meczu Wisła dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się grać pressingiem. Na razie wyraźnie przeważa.

5'

Krzywicki wyszedł sam na sam z Cabajem, ale bramkarza Sandecji górą w tym pojedynku!

5'

Rzut rożny dla Wisły, ale nic z niego nie wynikło.

4'

Petran dobrze interweniuje w obronie, powstrzymując szarżującego Janusa.

3'

Akcja Sandecji prawą stroną, ale w porę zatrzymana przez defensorów Wisły.

2'

Daleka piłka pod pole karne Sandecji, ale Wisła wywalczyła tylko aut na wysokości pola karnego. Po kolejnym zagraniu, kolejny aut, a po chwili piłka wyszła za linię końcową. Od bramki rozpocznie Cabaj.

1'

Początek spotkania. Od środka Wisła.

15:59

Piłkarze już na murawie. Spotkanie poprzedza minuta ciszy ku pamięci zmarłego w tym tygodniu Tadeusza Mazowieckiego.

15:50

W tabeli Wisła wyprzedza Sandecję o cztery punkty, ale podopieczni Ryszarda Kuźmy będą chcieli dzisiaj za wszelką cenę zmniejszyć stratę, do jednego "oczka".

15:45

Za gośćmi przemawia dzisiaj korzystniejszy bilans spotkań bezpośrednich. Wisła w starciach z Sandecją do tej pory wygrała czterokrotnie, a po 2 mecze zakończyły się remisami i zwycięstwami piłkarzy z Nowego Sącza. Bilans bramkowy również jest korzystniejszy dla Nafciarzy i wynosi 18:12.

15:40

- Do tej pory grali otwartą piłkę, a nam łatwiej się gra z takimi przeciwnikami - mówił przed spotkaniem o taktyce Wisły trener Sandecji Ryszard Kuźma. Czy rzeczywiście spotkanie będzie otwarte i obfitujące w bramki? Z pewnością na to liczymy!

15:35

Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Tomasz Grudzień, Łukasz Nadolski, Marko Radić, Łukasz Sekulski, Piotr Wlazło, Grzegorz Wawrzyński

15:35

Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Kamil Słaby, Przemysław Szarek, Piotr Kosiorowski, Jozef Certik, Rafał Zawiślan i Gevorg Badalyan.