Niedziela, 27 października 2013, godz. 12:30

Koniec spotkania! Cenne trzy punkty zostają w Tychach!

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Sandecja stara się walczyć chociaż o honorowego i kontaktowego gola, ale niewiele z tego wychodzi. Tyszanie coraz bliżej celu.

84'

Piłka w bramce GKS, ale sędzia wcześniej słusznie dopatrzył się spalonego

83'

Dobra okazja tyszan, ale obrońcy i Cabaj poradzili sobie z zagrożeniem.

82'

Żółta kartka dla Mójty za faul.

81'

Nie ma co ryzykować czerwonej kartki, więc Smółka szybko zmieniony przez Flisa.

80'

Zółtą kartką ukarany Smółka za brzydki faul.

76'

Zmiana także w GKS. Dzięgielewskiego zmienia Grzybek.

74'

Margol, który jakiś czas temu był opatrywany nie dokończy jednak spotkania. W jego miejsce Zawiślan. Komplet zmian w zespole Sandecji.

72'

Po kolejnej wrzutce w pole karne GKS piłkę pewnie łapie Igaz.

71'

W zupełnie innych nastrojach mogą być dzisiaj tyszanie, dla których z kolei może to być właśnie... trzecie z rzędu zwycięstwo!

70'

Sandecja nie potrafi sforsować obrony GKS Tychy. Wygląda na to, że zakończy się dzisiaj seria jej trzech zwycięstw z rzędu.

68'

Tomasz Margol przez chwile opatrywany poza boiskiem, ale już oba zespoły w pełnych składach.

64'

Niecelny strzał Carnoty, GKS kontroluje sytuację.

62'

Strzał Mójty z rzutu wolnego wybronił Igaz.

60'

... a za Kosiorowskiego wchodzi Szczepański.

60'

Podwójna zmiana w Sandecji. Za Fałowskiego wchodzi Badaljan...

58'

Kolejna żółta kartka dla piłkarza Sandecji. Tym razem faulował Kosiorowski.

55'

Z rzutu wolnego wrzucał Małkowski, ale wybili piłkę obrońcy Sandecji.

53'

Dwa do zera! Smółka trafia w sytuacji sam na sam!

52'

Mamy pierwszą żółtą kartkę. Ukarany Bębenek za faul na Lisowskim.

51'

Wrzutkę Chomiuka w pole karne wyłapuje Cabaj.

48'

Słabo rozegrany rzut wolny Sandecji i piłkę przejęli tyszanie.

47'

Rzut wolny dla gospodarzy. Carnota posyła piłkę nad poprzeczką.

46'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

46'

Chomiuk w drugiej połowie zagra w miejsce strzelca bramki, Krajanowskiego.

46'

Koniec pierwszej połowy. Mądrzej grający GKS Tychy prowadzi z Sandecją 1:0.

45'

Minuta doliczona.

45'

Rzut wolny dla GKS. Wrzutka i piłkę wyłapuje Cabaj.

43'

Sandecja stara się szukać kolejnych szans w strzałach z dystansu, ale uderzenie znowu niecelne.

42'

Próbowała Sandecja, ale strzał Margola przeszedł nad poprzeczką.

37'

Dogodna sytuacja dla GKS na podwyższenie, ale Cabaj ratuje Sandecję dobrym wyjściem z bramki w sytuacji sam na sam!

35'

Trochę chaosu w grze obu zespołów. Mniej ciekawy fragment spotkania.

31'

W końcu atak Sandecji, ale Mójta się nie popisał i posłał zdecydowanie za mocne podanie w pole karne gospodarzy.

30'

Czarnecki przechwycił podanie do Smółki i Sandecja wychodzi z kontrą.

28'

Tyszanie starają się dłużej utrzymywać przy piłce i atakować na połowie rywala. Na razie idzie im to nieźle, chociaż okazji bramkowych nie stwarzają.

25'

Sandecja w szoku, na razie nie rzuciła się do huraganowych ataków. Jak widać defensywna taktyka gospodarzy nieco zaskoczyła rywali.

22'

Gooooooooooool! Krajanowski zamienia "jedenastkę" na gola! Sandecja, która do tej pory przeważała, nagle przegrywa i musi gonić wynik!

21'

Rzut karny dla gospodarzy! Niesamowita zmiana sytuacji boiskowej!

19'

Napór gości trwa, a pełne ręce roboty ma Igaz. Tym razem zmuszony był wypiąstkować piłkę na kolejny rzut rożny.

17'

Po kolejnym rzucie rożnym dla Sandecji piłkę wybił z pola karnego Kopczyk. Na razie przewaga w posiadaniu piłki przez gości - miażdżąca.

15'

Po kolejnym rzucie wolnym dla gości do piąstkowania zmuszony bramkarz GKS. Sandecja ma wyraźną optyczną przewagę.

13'

Pierwszy korner w spotkaniu. Po wrzutce z rzutu rożnego piłkarzy Sandecji piłka wyszła jednak na aut.

12'

Rzut wolny dla Sandecji po faulu nieco ponad 30 metrów od bramki tyszan. Po wrzutce wybijają jednak obrońcy.

11'

Próbowali tyszanie, ale strzał Krajanowskiego zablokowany na granicy pola karnego.

10'

Piłkarze GKS po raz kolejny uciekają się do faulu, by zatrzymać rywali. Na razie bez kartek.

9'

Carnota fauluje Bębenka w środku pola. Rzut wolny dla Sandecji.

7'

Lisowski przed polem karnym odegrał do Carnoty, ale ten uderzył niecelnie.

4'

Od początku lepsze wrażenie sprawia zespół gości, ale tyszanie dobrze w obronie przecinają kolejne próby Sandecji.

2'

Pierwsza dobra okazja gości. Tomasz Margol zdecydował się na strzał z linii pola karnego i niewiele się pomylił. Piłka przeszła niewiele obok słupka.

1'

Od środka Sandecja! Gramy!

12:30

Gospodarze zagrają na zielono-czarno, Sandecja zaś w kompletach w czarno-białe pasy.

12:29

Oba zespoły już na boisku, za chwilę początek spotkania.

12:22

Arbitrem głównym pojedynku w Jaworznie będzie Artur Aluszyk ze Szczecina. Zapraszamy do zabawy w typowanie wyniku spotkania w komentarzach.

12:18

Po zmianie trenera GKS powoli odbija się od dna. Łukasz Kopczyk, kapitan tyszan tonuje jednak nastroje. - Trener uczula nas, że sześć zdobytych punktów w dwóch meczach to za mało. Mobilizuje nas do walki o następne punkty, bo to, że nie jesteśmy już na ostatnim miejscu w tabeli, niczego nie załatwia. Chcemy wydostać się ze strefy spadkowej. Zwycięstwa są więc nam bardzo potrzebne - mówił przed meczem Łukasz Kopczyk.

12:09

ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Rafał Zawiślan, Jozef Čertík, Sebastian Szczepański, Geworg Badaljan, Kamil Słaby.

12:08

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Tomasz Balul, Krzysztof Bizacki, Maciej Budka, Damian Szczęsny, Mateusz Grzybek, Artur Flis, Adrian Chomiuk

11:50

Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 14. kolejki 1. ligi. Grający domowe mecze w Jaworznie GKS Tychy podejmie Sandecję Nowy Sącz, zespół, który wygrał trzy ostatnie mecze.