Sobota, 26 października 2013, godz. 14:00
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
98'

Koniec meczu. Stomil Olsztyn pokonuje na własnym stadionie Okocimskiego 2:0.

98'

Ależ okazja, Bzdęga wyszedł na czystą pozycję z bramkarzem Okocimskiego, ale nie wykorzystał swojej sytuacji i nie zdobył gola.

93'

Stomil walczy do samego końca, Tomasz Bzgęda był w posiadaniu futbolówki i mógł jednym celnym zagraniem otworzyć Karolowi Żwirowi drogę do bramki gości, jego podanie pozostawiało jednak wiele do życzenia.

92'

Żółta kartka dla Karola Żwira.

91'

W drużynie Stomilu zmiana. Z boiska schodzi Kucharski, z kolei pojawia się Mroczkowski.

90'

Sędzia aż o dziewięć minut przedłuża drugą połowę.

88'

Piotr Darmochwał strzelał zza pola karnego, futbolówka po jego uderzeniu powędrowała minimalnie obok bramki Mieczkowskiego.

87'

Okocimski trafia do siatki rywali, ale sędzia odgwizduje spalonego.

87'

Darmochwał ukarany żółtą kartką.

86'

Gospodarze nie zamierzają spocząć już na laurach i wciąż choć już z nie tak dużą częstotliwością jak w pierwszej części spotkania, szukają swoich szans na zdobycie kolejnej bramki. Przed chwilą Paweł Głowacki popisał się płaskim strzałem po ziemi, ale zabrakło w jego wykonaniu przede wszystkim precyzji.

80'

Sędzia pokazuję żółtą kartkę Radosławowi Jackowi za faul na rywalu.

78'

Stomil stanął przed dogodną szansą na podwyższenie wyniku, strzał Tomasza Bzdęgi minimalnie niecelny.

76'

Ostatnia zmiana zespołu Okocimskiego, za Burasa pojawia się Cebula.

71'

Piotr Skiba, golkiper Stomilu musiał opuścić plac gry z powodu doznanej w trakcie meczu kontuzji.

70'

Mamy także zmianę w zespole gospodarzy, z boiska schodzi Skiba, którego zastąpi Mieczkowski.

68'

Piotr Stach przeprowadza kolejną zmianę, Smoliński pojawia się za Stefańskiego.

64'

Lech ładnie podawał do wbiegającego w pole karne Dominika Kuna, jednak ten ostatecznie zmarnował to dośrodkowanie niecelnym strzałem na bramkę Pączka.

59'

Kolejna wyśmienita interwencja Piotra Skiby po uderzeniu Wojciecha Wojcieszyńskiego. To była najlepsza akcja Okocimskiego, po której goście mogli zdobyć bramkę kontaktową.

56'

Stomil nie zwalnia tempa, Bzdęga szukał swojej okazji pod polem karnym drużyny gości i oddał mocny strzał na bramkę Pączka, który miał wiele problemów, by go obronić.

53'

Bardzo dobra interwencja Piotra Skiby, który uchronił swój zespół przed stratą gola po tym, jak Darmochwał zdecydował się na strzał z dystansu.

52'

Trener Piotr Stach szybko reaguje i ściąga z boiska ukaranego kartką Łukasika. Na placu gry zastąpi go Żwir.

50'

Paweł Łukasik ukarany żółtą kartką.

46'

Zmiana w zespole Okocimskiego, murawę opuszcza Żołądź, a w jego miejsce pojawia się Szewczyk.

45'

W Olsztynie rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Stomil prowadzi z Okocimskim 2:0.

41'

Sporu fauli i rzutów wolnych z których tak naprawdę niewiele wynika. Wysokie piłki zagrywane w pole karne padają łupem obrońców.

38'

Mamy przestój w grze. Niewiele dzieje się ciekawego pod obiema bramkami.

35'

Niecelne uderzenie z dystansu Damiana Burasa.

33'

No i proszę! Zamiast gola kontaktowego, mogliśmy mieć już 3:0! Tomasz Bzdęga popisał się dryblingiem po czym kropnął potężnie w światło bramki i tylko parada Pączka uratowała Piwoszy.

32'

Okocimski nie poddaje się. Piłkarze z Brzeska szukają swoich okazji, ale jak na razie brakuje im wyraźnie wykończenia.

28'

Bardzo ładne trafienie młodzieżowca, który przytomnie uderzył piłkę z powietrza i nie dał szans Pączkowi.

27'

GOOOOOOOL!!! Dominik Kun podwyższa na 2:0 dla Stomilu!

25'

Ależ okazja dla Stomilu! Dwa uderzenia zawodników gospodarzy zostały w ostatniej chwili zablokowane.

22'

Dobre tempo tego spotkania. Po zdobyciu gola pewnie poczuli się piłkarze Adama Łopatko i coraz lepiej wygląda ich gra. Czy Okocimski będzie w stanie doprowadzić do wyrównania?

18'

Otwarte spotkanie w Olsztynie. Oba zespoły nie ograniczają się wyłącznie do kontr. Widać, że do końca oglądać będziemy walkę o komplet punktów.

16'

Zaskakujący "centrostrzał" o mało co nie wpadł za kołnierz Marka Pączka. Ostatecznie bramkarz gości wybił piłkę na korner.

13'

Składny kontratak gospodarzy przeprowadzony lewą flanką, ale w decydującym momencie nie opanował futbolówki Łukasik.

11'

Mocne uderzenie z dalszej odległości jedno z piłkarzy Okocimskiego, ale w bezpiecznej odległości mija bramkę.

8'

Piękne uderzenie Głowackiego tuż sprzed linii pola karnego. Stomil prowadzi 1:0.

7'

GOOOOOOOL!!! Paweł Głowacki wpisuje się na listę strzelców bezpośrednio z rzutu wolnego!

6'

Faulowany tuż przed szesnastką Paweł Łukasik. Będzie rzut wolny.

4'

W pierwszych minutach lepiej piłką operują goście. Raz jeszcze sprawdzona czujność bramkarza Stomilu. Uderzał celnie Wojciech Wojcieszyński, który dzisiaj gra na szpicy.

5'

2'

Pierwsze interwencja Piotra Skiby, który przejął prostopadłe zagranie w kierunku napastników Piwoszy.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

13:57

Piłkarze wychodzą już z powrotem na boisko, za moment zaczynamy.

13:50

Rezerwowi Okocimski: Palej, Cebula, Abubakar, Smoliński, Szewczyk, Termanowski, Marut.

13:48

Rezerwowi Stomil: Mieczkowski, Żwir, Mroczkowski, Kaźmierowski, Kato, Łysiak, Michałowski.

13:45

Liczymy dzisiaj na ciekawe widowisko. Wprawdzie do końca sezonu jeszcze daleko, ale utrata punktów z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie, może okazać się za kilka miesięcy kluczowa.

13:40

Bez wątpienia Stomil jest królem domowych remisów. Podopieczni Adama Łopatko w Olsztynie zremisowali 5 na 7 rozegranych spotkań. Jeśli chodzi o Okocimskiego, to piłkarze z Brzeska częściej punktują na wyjazdach, gdzie wygrali 2 spotkania i 2 zremisowali. Trzy razy wracali z kolei do domu bez punktów.

13:33

W poprzedniej kolejce olsztynianie przegrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:1, a Piwosze zatrzymali u siebie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza (0:0).

13:33

Oba zespoły przed tym pojedynkiem dzielą dwa punkty. Okocimski jest na miejscu 15., a Stomil 17. Dzisiejsi rywale solidarnie więc plasują się w strefie spadkowej i bardzo potrzebują punktów.

13:30

Witamy z pochmurnego Olsztyna, gdzie miejscowy Stomil za 30 minut rozpocznie swój mecz z Okocimskim KS Brzesko. Zapraszamy na relację na żywo!