Niedziela, 27 października 2013, godz. 14:00
2 : 5
Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa1 : 2
15:52

To wszystko ze stadionu w Niepołomicach, mecz relacjonowali dla Was Jakub Podsiadło i Mateusz Kapera. Dziękujemy za uwagę!

93'

Koniec meczu w Niepołomicach! Arka pokonuje kompletnie roztrzepaną Puszczę 5:2 i nie pozostawia beniaminkowi żadnych wątpliwości!

92'

Ostatnie, desperackie ataki Puszczy.

91'

Nowak fatalnie przymierzył z rzutu wolnego.

90'

Arkowcy będą kończyć mecz w dziesięciu, niepotrzebny faul Radzewicza - druga żółta kartka i czerwona.

91'

Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

89'

Ostatnia zmiana u gości, Łukasz Jamróz za Arkadiusza Aleksandra (Arka).

88'

Strzela Szwoch, zablokowany strzał!

87'

Fatalna postawa Biernata, Arka miała okazję na szóstego gola - dośrodkowanie sfuszerował Tomasik.

15:45

Po bramce dla Arki Gdynia, kibice Puszczy opuszczają trybuny na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem.

86'

To już jest pogrom! 5:2! Z najbliższej odległości pudłuje Tomasik, skutecznie dobija Michał Rzuchowski! Obrona Puszczy w całkowitej rozsypce!

86'

Wojowski za Jarzębowskiego (Arka).

82'

Szwoch mógł mieć swojego drugiego gola w tym meczu, podanie Aleksandra w pełnym biegu bardzo niecelne.

79'

Żółta kartka dla Szromnika (Arka) za kłótnie z sędzią Krztoniem przy bramce kontaktowej dla gospodarzy.

78'

Goooooool! 4:2 dla Arki! Dobry przebój Szwocha, płaska piłka wzdłuż pola karnego, Aleksander przepuszcza, Tomasik już nie ma litości! Hokejowy wynik w Niepołomicach!

77'

Goooooool! 3:2! Niesamowita sytuacja, rzut rożny Nowaka dla Puszczy, w podbramkowym zamieszaniu najwyżej wyskakuje Patryk Kołodziej! Szromnik łapie piłkę, ale sędzia odgwizuje gola dla gospodarzy!

76'

Wspaniale urwał się Bartosz Biel, celność napastnika Puszczy pozostawia wiele do życzenia! Obok bramki w doskonałej sytuacjii!

75'

Marcin Zontek (Puszcza) zmieniony przez Damiana Szymonika.

72'

Ofensywna demolka Arki Gdynia. Zblokowany strzał Aleksandra dobijał Szwoch, Sobieszczyk zwinął się w porę i wybił piłkę znowu pod nogi Aleksandra, teraz napastnik Arki powstrzymany przez obrońcę.

68'

Słaby mecz Marcusa da Silvy (Arka) dobiega końca, wchodzi za niego Michał Rzuchowski.

69'

Mocna wrzutka z rzutu wolnego wyłapana przez Szromnika.

66'

Goooool! 3:1! Bardzo dobre podanie Adriana Budki, do piłki dopada Piotr Tomasik i pewnie strzela obok Sobieszczyka! Kiepska postawa Petra Borovićanina!

64'

Przebój Biela, strzał nad bramką.

63'

Kiepskie dośrodkowanie Tomasika, w polu karnym kłębiło się kilku arkowców, to mogła być szansa na trzeciego gola dla podopiecznych Pawła Sikory.

62'

Biel za Moskwika (Puszcza).

15:19

Zdobywca, jak na razie, jedynej bramki dla Puszczy - Paweł Moskwik - opuszcza boisko na noszach.

61'

Moskwik zauważalnie utyka, najprawdopodobniej za chwilę opuści boisko.

59'

W przypadku Pawła Moskwika będą już potrzebne nosze. Napastnik gospodarzy zderzył się z którymś z obrońców Arki.

56'

Cholewiak i Pruchnik leżą poturbowani na boisku, będzie potrzebna pomoc medyczna dla zawodnika Puszczy.

54'

Janik walczył o piłkę z Juraszkiem do samego końca, nie był w stanie jej przejąć i dobrze rozegrać. Kibice Puszczy pieklą się na byłego pomocnika Wisły Kraków.

51'

Do strzału dobrze złożył się Cholewiak, przymierza mocno, ale obok bramki!

49'

Z pierwszej piłki uderzał Lizak - niecelnie.

47'

Marcin Radzewicz (Arka) ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

47'

Dwójkowa akcja Nowika z Moskwikiem, Szromnik wygarnia temu drugiemu piłkę spod nóg, zanim miał szansę oddać strzał na bramkę.

46'

Arkadiusz Aleksander i Mateusz Szwoch rozpoczynają II połowę od środka boiska.

46'

Petar Borovićanin w przerwie wszedł na boisko w miejsce Mikołajczyka (Puszcza).

15:00

Borovićanin przygotowuje się do wejścia na boisko w drugiej połowie.

14:49

Puszcza zaczęła mecz ze sporym animuszem i pierwsza trafiła do siatki. Arkowcy szybko wzięli się w garść - karygodny błąd Sobieszczyka i niefrasobliwość obrony przy drugim trafieniu sprezentowały im mało zasłużone prowadzenie do przerwy.

46'

Koniec I połowy meczu, Arka prowadzi 2:1!

45'

Cholewiak gubi piłkę podczas ataku Puszczy, wraca się za rozpędzonym Szwochem i wybija mu futbolówkę na wysokości koła środkowego.

44'

Uraz Jarzębowskiego, strzelec bramki na 1:1 na chwilę opuści boisko.

40'

Zontek posyła długie dośrodkowanie do Cholewiaka, pomocnik Puszczy przyjmuje piłkę w sposób znany z żartobliwych kompilacji z Youtube'a - kolanem odbija piłkę sobie na twarz. Od bramki rozpoczyna Szromnik.

38'

2:1 dla Arki! Aleksander oko w oko z Sobieszczykiem oddaje piłkę do Szwocha, młody arkowiec nie ma większych problemów z pokonaniem bramkarza Puszczy!

38'

Naciskany przez Kołodzieja Aleksander upada w polu karnym, doświadczony napastnik Arki raczej nie był faulowany.

37'

Rzut rożny... główka Cholewiaka prosto w ręce Szromnika.

37'

Trochę oszołomiona wyrównującym golem Puszcza odpowiada! Potężny strzał Rodina z dystansu nad poprzeczkę wybija Szromnik!

14:37

Zawodnicy Puszczy Niepołomice i Arki Gdynią walczą o piłkę.

33'

Gooooool!!! 1:1 Lekki, ale kąśliwy strzał Jarzębowskiego z 20 metrów prześlizguje się między nogami Sobieszczyka i mamy wyrównanie! Co za klops bramkarza Puszczy!

31'

Żółta kartka dla Mikołajczyka (Puszcza).

30'

Na prawym skrzydle Szwoch naciska Biernata, piłka wychodzi za linię końcową. Od bramki Sobieszczyk.

26'

Gooooooool!!! 1:0 dla Puszczy! Moskwik wykorzystuje przytomne podanie Nowaka i z najbliższej odległości główkuje do bramki Arki!

25'

Zbyt niskie dośrodkowanie Arki z rzutu rożnego bez większych problemów wybijają stoperzy z Niepołomic.

23'

Płaski strzał Nowaka odbija się od nogi obrońcy Arki. Puszcza walczy o każdą piłkę, goście z Gdyni nie prezentują się najlepiej w obronie.

22'

Lekkomyślna strata Marcina Zontka w środku boiska, Arka wcale nie obchodzi się z odzyskaną piłką lepiej.

22'

Cholewiak już szykował się do woleja w polu karnym Arki, Tomasik zdejmuje mu piłkę z nogi w ostatniej chwili!

21'

Nowak dośrodkowuje w kierunku osamotnionego Janika, centra kapitana Puszczy za mocna.

14:19

Kibice Arki Gdynia wspierani przez liczną grupę fanów Cracovii Kibice Arki Gdynia wspierani przez liczną grupę fanów Cracovii.

17'

Szwoch! Strzał skrzydłowego Arki zablokowany ofiarnym wślizgiem obrońcy!

17'

Szwoch zapamiętale kryty przez Biernata, obrońca Puszczy ratuje się wybiciem piłki na aut.

16'

Pudło Radzewicza z dystansu. Arka nie może zbliżyć się do bramki Sobieszczyka.

15'

Tomasik fauluje Janika.

13'

Biernat dobrze blokuje Szwocha, to mogła być okazja sam na sam dla arkowca.

12'

Ryzykowne wyjście Szromnika próbuje wykorzystać Cholewiak, główka zawodnika Puszczy ląduje obok bramki!

10'

Do tej pory Puszcza jest o wiele częstszym gościem w polu karnym Arki. Goście mają problem z wymienieniem trzech składnych podań bez straty.

9'

Powrót doświadczonego Radzewicza, Nowak traci piłkę.

14:09

Flaga "Cracovia Niepołomice" zawieszona przez kibiców gości, wspieranych przez fanów Cracovii.

9'

Centra Janika z wolnego minęła wszystkich zawodników Puszczy zgromadzonych pod bramką Arki.

8'

Dobry rajd Janika, w pole karne wchodzi Cholewiak, nie sięga piłki! Chwilę później kapitan Łukasz Nowak faulowany 25 metrów od bramki Szromnika.

7'

Nieudany atak niepołomiczan, od bramki Michał Szromnik.

6'

Dośrodkowanie wybite przez obrońców Puszczy, arkowcy skutecznie powstrzymują kontrę gospodarzy.

5'

Rzut rożny dla Arki Gdynia.

4'

Kolejne dośrodkowanie Janika tym razem trafia na głowę Lizaka. Obok bramki!

3'

Janik z rzutu wolnego trafia w mur arkowców.

2'

Przewinienie Sobieraja na szarżującym Cholewiaku, Puszcza dośrodkuje z linii pola karnego.

2'

Faul Marcusa na Lizaku w środku pola.

1'

Sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna rozpoczyna spotkanie Puszczy z Arką! Od środka boiska zaczynają gospodarze!

13:58

Piłkarze obu jedenastek i trójka sędziowska już na boisku. Za moment początek meczu w Niepołomicach.

13:52

Bramkę w okolicach sektora gości zasnuwa dym z grilla. Będą kary, oj, będą!

13:49

Kultura gospodarzy w Niepołomicach. Z głośników leci hymn kibiców Arki, dyplomatycznie mówiąc, inspirowany pieśnią kibiców reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

13:47

Na sektorach gości i gospodarzy spora grupka sympatyków Arki i zaprzyjaźnionej Cracovii, zdjęcia już wkrótce.