Sobota, 19 października 2013, godz. 20:00
1. połowa1 : 2
95'

Koniec meczu remisowym wynikiem 2-2.

93'

Chojniczanka cała cofnięta na swoja połowe a Misztal wyprawia cuda by tylko nie wpuśćić gola.

92'

Faulowany Wołczek w polu karny jednak sędzia puszcza gre dalej.

90'

4 minuty dolicza sędzia do końca meczu.

89'

Gospodarze wciaż walczą na połowie rywala jednak żadna sytuacja nie zbliża ich do zdobycia bramki.

89'

Przemek Laskowski na boisku za Orłowskiego.

86'

Madesjki próbuje ponownie dobrze lecz z problemami broni Misztal i wybijają obrońcy.

83'

Bartoszewicz oddaje silny strzał jednak obok słupków gości.

82'

Znów Madesjki lecz w polu karnym walke wygrywa bramkarz.

80'

Madejski oddaje kolejny zakręcony strzał lecz tym razem pewnie piłkę łapie Misztal.

79'

Grzegorzewski na boisku za Szczepaniaka.

74'

Legniczanie cały czas na połowie gości ale bramkarz chojnic łatwo się nie poddaje.

73'

Pląskowski na murawie za Mikołajczyka.

71'

Na boisku Fedyna za Cierpke.

69'

Gra cofnięta do środka pola lecz Legniczanie wciąż przy piłce.

66'

Ropiejko na boisku za Ziąbskiego.

61'

Kolejny atak Miedzi lecz brak zamknięcia w polu karnym.

58'

Trwa oblężenie połowy Chojnic Misztal z coraz większymi problemami broni bramki.

54'

Po rzucie rożnym do piłki dochodzi Midzierski i umieszcza piłkę w siatce.

53'

GGGGGOOOOOOLLLLL Midzierski.

53'

Madesjki za Łuszkiewicza.

51'

Cierpka o milimetry minął się z piłka tuż przy słupku bramki Misztala, po świetnym podaniu Łobodzińskiego.

49'

Kolejny błąd Miedzi tym razem źle uderzył piłke zawodnik z Chojnic.

48'

Legniczanie od początku w natarciu na połowie Chojnic.

46'

Drugą połowę od środka rozpoczęła Chojniczanka!

48'

Koniec I połowy.

47'

Feciuch dostaje kartonik żółty.

47'

2 minuty doliczył arbiter.

46'

Łobidziski przed szansą wyrównania, jednak obok bramki.

44'

Chwila przerwy w grze na murawie opatrywany jest Mikołajczak. ale juz gramy dalej.

42'

Legniczanie w większości na połowie Chojnic, jednak bez trafnych strzałów.

38'

Zakrzewski dostał żółty kartonik za kłótnie z sędzią.

36'

Gol a jednak nie sędzia nie uznaje bramki. Po strzale Łuszkiewicza z lini pola karnego.

35'

Orłowski otrzymuje żółty kartonik.

32'

Po błędzie Zasady w polu karnym szanse wykorzytał Ziąbski.

31'

GGGGGOOOLLLLLLLL dla Chojniczanki

26'

Legniczanie coraz częściej na połowie gości, lecz piłka nie trafia w światło bramki.

22'

GGGGOOOOLLLL Mrozik strzela z 20 metrów.

18'

Wołczek ratuje zespoł przed utrata gola po zamieszaniu w polu karnym Ptaka.

17'

Radler otrzumyje kartkę za faul w polu karnym.

17'

Wołczek zdobywa gola z karnego po faulu na Zakrzewski.

16'

GGGGGOOOOOLLLLLLL

15'

Karny dla Legniczan.

11'

Zakrzewski uderza głową po podaniu Szczepaniaka, nadal piłka leci nad bramką.

9'

Legniczanie po raz kolejny tworzą sytuacje do strzału, lecz znowu nad bramka Misztala. Goscie goście również próbują sie przebić przez obrone Legniczan, narazie nie skutecznie.

7'

Szczepanik oddaje strzał, lecz sporo nad bramka rywala.

5'

W Legnicy pojawiło się około 30 kibiców gości.

3'

Od pocżatku swobodna wymiana piłki wysokimi podaniami od bramki do bramki bez zagrożenia dla bramkarzy.

2'

Gra w środku pola. Widać, że Chojniczanka nie odda łatwo zwycięstwa.

20:02

Rozpoczynamy mecz, Miedź pierwsza.

20:00

Zawodnicy juz na murawie za chwile początek meczu. Miedź na niebiesko Chojniczanka na Czerwono-Żółto.

19:54

Kibice powli schodzą na trybuny stadionu im Orła Białego.

19:53

Zawodnicy już w szatniach na stadionie juz pełne oświetlenie za pare minut początek spotkania.

19:43

Czy Legniczanie będą potrafili wygrać kolejne spotkanie z dorbze sprawujacym się beniaminkiem. Na to pytanie uzyskamy odpowiedż juz niebawem.

19:38

Trwa rozgrzewka zawodników, w ten zimny wieczór. za niespełna 20 minut zaczynamy spotkanie.

19:35

Rezerwowi Miedzi: Bledzewski, Garuch, Grzegorzewski, Kasperkiewicz, Madejski, Tanżyna, Fedyna. Rezerwi Chojniczanki : Jałocha, Laskowski, Laskowski, Pląskowski, Ropiejko, Podgórski.