Sobota, 19 października 2013, godz. 14:00
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
0 : 0
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

Arbiter z Warszawy kończy mecz. Po nudnawym meczu Okocimski bezbramkowo remisuje z Niecieczą. Dziękujemy za uwagę!

94'

Rzut wolny w mur, dobitka Kujawy w maliny. To by było na tyle.

93'

Brud fauluje Kaczmarczyka, Nieciecza ma szansę na rozstrzygnięcie losów meczu w samej końcówce z rzutu wolnego! 16 metrów do bramki!

92'

Mecz z trybun obserwował były szkoleniowiec Niecieczy, Kazimierz Moskal.

91'

Plasowany strzał Pielorza mija bramkę Okocimskiego. Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Kiełb! Ni to strzał, ni to dośrodkowanie... Pączek zignorował zagrożenie, ale piłka pofrunęła niebezpiecznie blisko dalszego słupka.

89'

Bardzo nerwowa obrona gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

88'

Schulmeister zatrzymany w ostatniej chwili przez Jacka, zanim znalazł się sam na sam z Pączkiem.

87'

Kaczmarczyk wywrócił się przy próbie strzału z ostrego kąta i nie trafił nawet w światło bramki.

86'

"Świeca" Nowaka po dalekim wyjściu z bramki, bez konsekwencji.

86'

Niskiemu bramkarzowi Okocimskiego starczyło wzrostu, żeby wyłapać kolejne dośrodkowanie Kaczmarczyka. Końcówka meczu należy zdecydowanie do Niecieczy.

85'

Pączek ofiarnie rzuca się na dośrodkowaną piłkę, zanim przejmie ją Schulmeister.

81'

Vojtech Horvath miał czas, żeby spytać Pączka w który róg ma strzelać po słowacku i po polsku. Jakimś cudem tak złożył się do woleja, że spudłował obok bramki!

80'

Poturbowany Wawryka już nie wróci na boisko. Piotr Stach wykorzystał limit zmian, więc "Piwosze" kończą mecz w dziesięciu.

79'

Błyskawiczna kontra Niecieczy, Kaczmarczyk szykował ostatnie podanie do Schulmeistera, powstrzymuje go Smoliński.

76'

Niesygnalizowane uderzenie Bruda w ostatniej chwili wybija Nowak!

75'

Jeden z brzeszczan zniesiony z boiska na noszach.

74'

Ostatnia zmiana w ekipie "Słoników", Drozdowicz za Biskupa (Nieciecza).

73'

Biskup nie sięga dośrodkowania Kaczmarczyka.

73'

Robert Smoliński zmienił przeciętnego Termanowskiego (Okocimski).

70'

Ponownie nieporadne opanowanie piłki Darmochwała udaremnia doskonałą okazję dla "Piwoszy".

70'

Schulmeister zmienia Ceglarza (Nieciecza).

68'

Jacek mija się o centymetry z centrą Sobotki!

67'

Znowu okazja na dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, Ceglarz fauluje Niechciała.

66'

Przez chwilę na boisku leżał znokautowany Termanowski, już się pozbierał. Zacznie Nieciecza.

65'

Płaski strzał Niechciała grzęźnie w nogach obrońców.

64'

Rzut wolny dla Okocimskiego z 18 metrów.

64'

Zamieszanie pod bramką Nowaka. Termanowski nieczysto trafia w piłkę.

62'

Stefański zmienił niewidocznego Michała Szewczyka (Okocimski).

61'

Teraz strzelał Ceglarz, nad bramką!

60'

Półwolej Rafała Kujawy obok bramki!

60'

To już któreś z rzędu dynamiczne wejście Kujawy z piłką między obrońców Okocimskiego. Były napastnik ŁKS-u wywraca się na linii pola karnego, sędzia Kwiatkowski kwalifikuje to jako próbę wymuszenia faulu.

59'

Brud do Darmochwała, kiepskie przyjęcie napastnika "Piwoszy".

58'

Zła centra Niechciała w rękach Nowaka.

56'

Nieporadne rozgrywanie wykorzystuje Piątek i mocno uderza na krótki słupek, piłka trafia w boczną siatkę.

53'

Niechciał szarpie Ceglarza, żółta kartka dla gracza Okocimskiego.

51'

Biskuuup... tak niewiele zabrakło! Od bramki Pączek, chociaż piłkarze w pomarańczowych strojach domagają się rzutu rożnego za rykoszet.

50'

Z piłką urywa się Kujawa, fauluje go Jacek i Nieciecza ma okazję do strzału z rzutu wolnego z około 16 metrów.

49'

Ceglarz ładnie złożył się do strzału z przewrotki, przy karkołomnej akrobacji fauluje Rysia i sędzia dyktuje rzut wolny.

46'

Faul Czerwińskiego na Szewczyku.

45'

Sędzia Kwiatkowski rozpoczyna drugą część meczu w Brzesku!

45'

W przerwie Konrada Cebulę zmienił Brud (Okocimski).

14:50

Przy Okocimskiej oglądamy bardzo wyrównany mecz i trudno wskazać na dominującą stronę. Mimo świetnych okazji Kujawy i Termanowskiego w tarnowskich derbach nadal bez bramek.

47'

Koniec pierwszej połowy meczu. W Brzesku bezbramkowy remis.

46'

Kapitan Okocimskiego i Kaczmarczyk jeszcze poza boiskiem, ale już o własnych siłach.

46'

Bolesne zderzenie głowami Jacka i Kaczmarczyka, obaj zawodnicy opatrywani na murawie.

45'

Ładne zagranie Jacka do Termanowskiego, napastnik gospodarzy uprzedzony wyjściem Nowaka.

43'

Klepkę Horvatha z Kujawą w polu karnym Okocimskiego psuje ten drugi.

42'

Ofiarny wślizg Nawrota po własnej stracie powstrzymuje niechybny kontratak niecieczan.

41'

Dośrodkowuje Sobotka, Darmochwał źle przyjmuje piłkę klatką piersiową! Gdyby udało mu się ściągnąć piłkę na ziemię, bramka dla "Piwoszy" byłaby murowana.

40'

Pełne ręce roboty Rysia, kolejne przytomne wybicie. Szybka kontra zepsuta przez Termanowskiego.

38'

Ceglarz wyszedłby sam na sam z Pączkiem, gdyby nie perfekcyjny wślizg Rysia. Tylko rzut rożny dla gości.

36'

Horvath strasznie zły na siebie za lekkomyślne pudło z 20 metrów.

35'

Kaczmarczyk piętką próbował zagrać do Kujawy. Zagranie jak z Copacabany, ale przyjęcie napastnika Niecieczy to mocna pustynia Błędowska.

33'

Dobry zamysł Niechciała, wykonanie górnej piłki do nieobstawionego Termanowskiego lepiej przemilczeć.

33'

W pole karne z impetem wpada Ceglarz, koszmarny strzał gracza Niecieczy ląduje nad bramką.

31'

Świecka tradycja w Brzesku - Termanowski niemiłosiernie maltretowany przez rywali, tym razem fauluje go Kiełb.

29'

Mocny strzał Ceglarza z daleka, zerowe zagrożenie dla bramki Pączka.

27'

Szewczyk zakręcił obrońcami Niecieczy, strzał mija bramkę Nowaka.

26'

Niecodzienna sytuacja, Sebastian Nowak wychodzi daleko z bramki i fauluje Termanowskiego. Żółta kartka dla bramkarza Niecieczy!

26'

Zdradliwe dośrodkowanie Biskupa wyłapuje Marek Pączek.

23'

Faul Kiełba na dynamicznym Darmochwale.

23'

Termanowski! Strzał zawodnika Okocimskiego nad poprzeczkę przenosi czujny Nowak!

20'

Jakub Biskup posyła mocną piłkę w pole karne, Kaczmarczyk próbował przepuścić piłkę, ale ta zdążyła odbić się od niego. Nici z ataku Niecieczy.

19'

Wawryka wygrywa walkę o piłkę z Biskupem na lewej stronie boiska.

18'

Dobry przebój Darmochwała, dośrodkowanie do Sobotki za mocne.

17'

Zbyt koronkowa próba rozegrania przez atak Okocimskiego, uwikłany w drybling Darmochwał traci piłkę.

16'

Kujawa popisuje się techniką, oddaje piłkę na lewe skrzydło do Kiełba. Centra młodzieżowca wybita przez obronę "Piwoszy".

15'

Czerwiński uderzył potężnie, tyle, że nad bramką.

14'

Biskup zrezygnował z przywileju korzyści i poczekał, aż piłka wyjdzie na aut. Faul gospodarzy i Nieciecza ma rzut wolny 25 metrów od bramki Pączka.

13'

Składny atak gości kończy Horvath płaskim strzałem z szesnastki. Obok słupka!

11'

A jednak zmiana. Piotr Ceglarz zmienia kontuzjowanego Piotrowskiego (Nieciecza).

10'

Przytomne wybicie obrońców Niecieczy, Darmochwał i Niechciał nie doszli do tej piłki.

9'

Kolejny rzut rożny dla Okocimskiego, piłka wybita spod nóg Cebuli, powtórka. "Uwaga na przedpole!" - krzyczy Sebastian Nowak.

8'

Dobry odbiór Jacka, Kaczmarczyk bez szans.

7'

Sobotka... daleka wrzutka nie znalazła adresata.

6'

Teraz korner mają "Piwosze". Przejęcie piłki na 20. metrze przez Niechciała i fatalne pudło z dużej odległości.

5'

Piotrowski próbował dośrodkować na głowę Kujawy, na posterunku Pączek. Piłkarz Niecieczy lekko utyka, ale raczej będzie kontynuował grę.

4'

Po rzucie rożnym w zamireszaniu z najbliższej odległości uderza Kaczmarczyk. Fantastyczna parada Pączka! Nie ma gola!!!

3'

W polu karnym z piłką odnalazł się Kujawa, mocny, kąśliwy strzał broni Pączek!

2'

Żółta kartka dla Michała Szewczyka (Okocimski).

1'

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek arbitra, od środka rozpoczynają goście.

13:58

Sędzia Tomasz Kwiatkowski z Warszawy wyprowadza obie jedenastki na boisko, już za kilka chwil początek derbowego meczu w Brzesku.

13:55

Z powodu pauzy za kartki w zespole Piotra Stacha nie zagra dziś Wojciech Wojcieszyński. Nieciecza bez Grzegorza Kasprzika, Dariusza Pawlusińskiego i Sebastiana Olszara.

13:54

W Brzesku słoneczna, jesienna pogoda. Swój przyjazd do Okocimia zapowiedziało 36 kibiców Termaliki.

13:49

Obu zespołom regionalne derby kojarzą się fatalnie. W zeszłej kolejce Nieciecza uległa Sandecji aż 0:3, a wcześniej sporą wpadkę z Kolejarzem Stróże zaliczyli piłkarze z Brzeska.

13:46

Goście nie mogą wygrać meczu ligowego od 22 września, kiedy wygrali z GKS Tychy. Od tej pory zaliczyli remis i dwie porażki, a w tabeli plasują się na dziewiątej pozycji.

13:45

"Piwosze" dwie kolejki temu odnotowali pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie w tym sezonie, pokonując Chojniczankę 1:0. W tabeli I ligi zajmują 14. miejsce i nadal znajdują się w strefie spadkowej.

13:44

Rezerwowi Okocimskiego KS: Palej, Abubakar, Brud, Buras, Smoliński, Stefański, Żołądź.

13:44

Rezerwowi Niecieczy: Pochroń, Ceglarz, Drozdowicz, Kopacz, Piekarski, Sołdecki, Schulmeister.

13:39

Zapowiedź dzisiejszego meczu można przeczytać TUTAJ.

13:34

Zapraszamy na relację na żywo z Brzeska, gdzie o 14:00 w małych derbach Małopolski Okocimski Klub Sportowy Brzesko podejmie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza.