Sobota, 19 października 2013, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 0
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
19:00

Po bardzo dobrym, szybkim, otwartym i pełnym emocji spotkaniu Sandecja pokonała Stomil Olsztyn i podtrzymała passę zwycięskich meczy. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!!

92'

Sandecja też kończy w "10" bo drugą żółtą kartkę otrzymał Fałowski

92'

Bębenek dostał podanie od Fałowskiego, złamał akcje do środka i oddał strzał, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

91'

Szczepański przyjął sobie piłkę w środku pola. Zobaczył, że Skiba jest trochę wysunięty, więc oddał strzał z prawie 30. metrów, ale fatalnie chybił

90'

Minimum trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie

89'

Mójta przebiegł z piłką kilka metrów po czym dośrodkował w pole karne, ale tam nadbiegającego Fałowskiego uprzedził interweniujący Skiba

88'

Hempel ukarany żółtą kartą za to że uderzył Bębenka łokciem w klatkę piersiową

85'

Górski otrzymał od Bębenka, wszedł w pole karne i oddał strzał, który został zablokowany przez obrońcę. Mamy rzut rożny dla Sandecji

82'

Fałowski próbując dobić strzał Bębenka, niechcący kopnął w twarz interweniującego Skibę za co obejrzał "żółtko"

80'

W drużynie z Nowego Sącza na boisku pojawił się Szczepański, a opuścił je Margol

77'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Za Mroczkowskiego wszedł Łysiak

77'

Górski ciesząc się z bramki ściągnął koszulkę za co musiał i obejrzał żółtą kartkę

18:32

Mójta ładnie zagrał w pole karne. Tam piłkę przyjął Górski, położył obrońcę i pewnym, mocnym strzałem pokonał Skibę

77'

GOOOOOL!! 1:0!! Maciej Górski

75'

Mójta uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w Skibę, który pewnie wybił piłkę poza pole karne

73'

Nather zagrał w pole karne do Bębenka. Ten ładnie przepchnął Mroczkowskiego, ale będąc sam na sam z bramkarzem źle przyjął sobie piłkę i ta padła łupem Skiby!

70'

Druga zmiana w drużynie gości. Za Łukasika wszedł Hempel

69'

Kosiorowski dostał podanie od Nathera, zszedł na lewą nogę i oddał strzał w krótki słupek, ale nie trafił w światło bramki

68'

Grzeszczyk próbował wymusić faul przed polem karnym Stomilu za co obejrzał "żółtko"

66'

Kosiorowski złapał za bark rozpędzonego Lecha za co musiał i obejrzał żółty kartonik

65'

Górski z Bębenkiem próbowali kilkoma podaniami rozmontować defensywę Stomilu, ale dobrze ustawiony Remisz przejął piłkę

61'

A w Sandecji za Certika (!) wszedł Górski

61'

Trener Łopatko boi się gry w "9", dlatego w miejsce Kuna na boisku pojawił się Kucharski

60'

Sandecja długo rozgrywała atak pozycyjny do momentu w którym Certik zagrał do Bębenka, a były zawodnik Górnika Zabrze źle przyjął sobie piłkę i ją stracił

56'

Kun faulował Kosiorowskiego. Sędzia mógł dać za to zagranie żółtą kartkę, ale jeszcze oszczędził zawodnika Stomilu

51'

Bębenek został sfaulowany przez Kopruckiego, za co gracz Stomilu zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką

18:03

Na stadionie przy ulicy Kilińskiego zebrało się dzisiaj około dwóch tysięcy kibiców. W tym około stu kibiców z Olsztyna

46'

Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

17:49

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

17:48

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Optyczną przewagę posiadał Stomil, jednak nie potrafił tego udokumentować zdobytą bramką, bowiem jego zawodnikom brakowało precyzji. Sandecja ograniczała się do gry z kontrataku, ale podobnie jak w przypadku Olsztynian tak i biało-czarnym brakowało tzw. ostatniego zagrania, dlatego na tablicy świetlnej widnieje bezbramkowy remis. Na drugą połowę spotkania Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia Małyszek doliczył minutę do pierwszej połowy

41'

Mając stojącą piłkę na linii pola karnego Margol uderzył, ale niestety dla niego fatalnie przestrzelił

40'

Bębenek przebiegł z piłką kilka metrów, po czym złamał akcję do środka, gdzie został sfaulowany przez Kuna. Gracz Stomilu obejrzał za to zagranie żółtą kartkę

36'

Kun ładnie przyjął sobie piłkę po prawej stronie i zagrał w pole karne do Bzdęgi, ale strzał tego drugiego został zablokowany przez Petrana

33'

Piękna trójkowa akcja Sandecji zakończona dośrodkowaniem Fałowskiego, ale strzał Bębenka poleciał milimetry obok lewego słupka bramki Skiby!

30'

Pierwsza zmiana w Sandecji. Za Marcina Makucha wchodzi Jozef Certik

25'

Margol od tyłu faulował rozpędzonego zawodnika Stomilu za co dostał żółtą kartkę

22'

Łukasik ograł Czarneckiego i Mójtę, po czym zdecydował się na strzał, ale piłkę na raty złapał Cabaj

21'

Ładna dwójkowa akcja Kosiorowskiego z Bębenkiem zakończyła się dośrodkowaniem tego drugiego, ale piłkę bez problemu złapał Skiba

19'

W środku pola Koprucki kopnął Kosiorowskiego w czoło za co został ukarany "żółtkiem"

17:19

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach. Natomiast zawodnicy Stomilu ubrani są w biało-błękitne koszulki i błękitne spodenki

18'

W środku pola Petran taktycznie faulował Łukasika, za co obejrzał żółtą kartkę

16'

Grzeszczyk zagrał na lewo do Mójty, który zdecydował się na dośrodkowanie. W polu karnym Stomilu najlepiej znalazł się Grzeszczyk, ale jego strzał głową o milimetry minął poprzeczkę!

14'

Lech miękko dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Bzdęga i uderzył piłkę głową, ale po raz kolejny dobra interwencją popisał się Cabaj

11'

Jegliński złamał akcje do środka, po czym zdecydował się na strzał z lewej nogi, ale było to za słabe uderzenie dla Cabaja, który pewnie interweniował

9'

Dośrodkowaną przez Lecha piłkę wybili obrońcy Sandecji, ale wprost pod nogi Bzdęgi, który zdecydował się na natychmiastowy strzał, ale piłka poleciała obok bramki Cabaja

8'

Makuch przebiegł z piłką kilka metrów i podał do Fałowskiego, ale młody napastnik Sandecji w momencie próby dośrodkowania poślizgnął się i piłka wyszła poza boisko

7'

Grzeszczyk minął jednego rywala po czym podał do Mójty. Były gracz Warty zdecydował się na dośrodkowanie, ale piłka trafiła prosto w ręce Skiby

5'

Lech prostopadle zagrywał do Bzdęgi, ale dobrze ustawiony Petran wślizgiem wybił piłkę na aut

1'

Stomil rozpoczyna mecz!!

16:57

Obie ekipy są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

16:47

Sędzia z Lublina zaprosił obie ekipy do szatni, aby ich zawodnicy mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia tego spotkania

16:37

16:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się gracze obu zespołów. A w Nowym Sączu panują wręcz idealne warunki do gry w piłkę nożną: świeci piękne słońce, wieje delikatny wietrzyk, a temperatura powietrza wynosi około 15 stopni Celsjusza

16:27

Ławka rezerwowych Stomilu: Dawid Mieczkowski, Kamil Hempel, Bartosz Papka, Daniel Michałowski, Piotr Łysiak, Dawid Kucharski, Szymon Kaźmierowski

16:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Jozef Certik, Przemysław Szarek, Maciej Górski, Sebastian Szczepański, Rafał Zawiślan, Pavel Besta

16:25

Również Stomil wygrał swój ostatni mecz 3:1. Zespołem, który okazał się gorszy od biało-niebieskich była Flota Świnoujście. Podobnie jak w przypadku Sandecji tak i w przypadku Stomilu ani przez chwilę nie było zagrożone. Gracze z północy Polski grali z wielkim zaangażowaniem co zaprocentowało pierwszym zwycięstwem pod wodzą nowego trenera.

16:20

W swoim ostatnim meczu ligowym Sandecja wygrała na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, aż 3:1. Bramki dla biało czarnych-zdobyli: Tomasz Margol, Adam Mójta i Arkadiusz Czarnecki. Wygrana podopiecznych trenera Kuźmy ani przez chwilę nie była zagrożona, ponieważ przeważali oni od samego początku meczu i do samego końca grali w pełni skoncentrowani, dzięki czemu ustrzegli się prostych błędów.

16:15

16:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

16:05

Czy Sandecja przełamie klątwę Stomilu? Czy też podopieczni trenera Łopatko wygrają drugi mecz z rzędu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

16:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 13. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Stomil Olsztyn. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ