Niedziela, 13 października 2013, godz. 12:30
Wisła PłockWisła Płock
94'

Koniec meczu! GKS Tychy wygrywa z Wisłą Płock 1:0!

92'

Igaz fantastycznie broni uderzenie Kiełpina, który znalazł się w polu karnym tyszan! Sekundy do końca!

91'

Sędzia doliczył 3 minuty...

90'

Smółka uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego- zabrakło centymetrów by przypieczętować zwycięstwo!

89'

Szybka kontra gospodarzy, jednak przytomnie Kiełpin wybiega na przedpole i ratuje zespół.

88'

Wlazło strzela, Igaz broni na raty.

88'

Wisła oblega pole karne tyszan... czy GKS wytrzyma?

87'

W dobrej sytuacji mógł się znaleźć Grzelak, jednak był na spalonym.

85'

Uderzenie jednego z płocczan głową ponad bramką. Piłka dla tyszan.

84'

Smółka fauluje Kiełpina. Od bramki golkiper gości.

78'

Już tylko nieco ponad 10 minut dzieli tyszan od zwycięstwa, które pozwoli im zrównać się punktami z Puszczą Niepołomice.

75'

To mogło być wejście smoka! Czupryna przestrzelił z kilku metrów!

74'

Sędzia pokazuje drugą żółtą kartkę Carnocie, za opóźnianie gry, ale zapomina pokazać czerwoną!

74'

...oraz Czupryna za Carnotę.

74'

Dwie zmiany. Chomiuk za Dzięgielewskiego...

72'

Carnota niecelnie uderza ze stałego fragmentu gry.

71'

Żółty kartonik dla Wlazło. To już szósta indywidualna kara w tym meczu.

69'

Uważna, konsekwentna gra tyszan w obronie. Czy wytrzymają do końca bez straconej bramki?

66'

Bardzo niedokładnie grają dziś goście. Teraz, po szybkiej kontrze, bardzo nieprecyzyjnie dośrodkowywał jeden z piłkarzy.

64'

Krzywicki pojawia się na boisku w miejsce Kaczmarka.

61'

Niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego Mączyńskiego. Piłkę chwyta Kiełpin.

59'

Dużo walki, mało emocji w tej części gry. Wisła niby próbuje atakować, ale póki co nieumiejętnie- nie jest w stanie zagrozić bramce Igaza.

56'

Zmiana. Za Nadolskiego wchodzi Wlazło.

54'

Żółta kartka za ostre przewinienie dla Dzięgielewskiego.

53'

Igaz pewnie broni uderzenie ze stałego fragmentu gry Kaczmarka.

51'

Stały fragment dla gości z nieco ponad 20 metrów. Może być groźnie.

49'

Próba szybkiej akcji gospodarzy-Smółka na spalonym.

46'

Od początku drugiej połowy płocczanie z jedną zmianą. Za Sekulskiego na boiksu melduje się Grzelak.

46'

Zaczynamy II połowę!

45'

Koniec I połowy. GKS Tychy-Wisła Płock 1:0.

45'

Po szybkiej kontrze tyszan Szczęsny umieszcza piłkę w siatce z najbliższej odległości.

45'

Gooooooooooool! W doliczonym czasie gry I polowy tyszan na prowadzenie wyprowadza Szczęsny.

45'

Wysyp żółtych kartek... Tym razem sędzia karze Kaczmarka za niepotrzebną dyskusję.

44'

Kiełpin z trudem broni uderzenie głowa Zunicia. Było groźnie!

43'

Było groźnie w pole karnym tyszan. W wielkim zamieszaniu nikt jednak nie potrafił umieścić piłki w siatce. Obrońcy tyscy wybijają na korner.

40'

I kolejny kartonik- tym razem dla Nadolskiego.

39'

Żółta kartka dla Carnoty.

37'

Szansa Szczęsnego, jednak piłka po jego uderzeniu trafia w boczną siatkę.

35'

Już wszytsko w porządku z płockim bramkarzem. Gramy dalej.

34'

Chwila przerwy. Bramkarz Wisły Płock ucierpiał w jednym ze starć. Na boisku meldują się fizjoterapeuci drużyny gości.

32'

Kolejny nieudany stały fragment gry. Zunić bez problemu radzi sobie z niezbyt precyzyjnym dośrodkowaniem.

29'

Efektowny strzał przewrotką Dziedzica. Bez problemów łapie piłkę Igaz.

27'

Pierwsza, wymuszona zmiana. Za Imielę wchodzi Szczęsny.

26'

Kiełpin piąstkuje piłkę poza pole karne po wrzutce Małkowskiego.

23'

Pierwszy kartonik w tym meczu- ukarany zostaje Stefańczyk.

22'

Carnota oddaje celny strzał- bez problemu broni Kiełpin.

20'

Burkhardt nie dobiegł do podaniu Janusa i piłka wyszła poza pole gry. Rozpocznie golkiper tyszan.

18'

Ostry faul Imieli na Hiszpański. Obyło się tym razem bez kartki.

16'

Pierwszy korner w tym meczu po dośrodkowaniu Kaczmarka dla płocczan.

14'

Niezbyt wiele ciekawego się dzieje na boisku. Dużo walki, sporo chaosu i niedokładności. Oby szybko się to zmieniło.

10'

Próba wrzutki Jansua zablokowana przez Małkowskiego. Na razie obserwujemy sporo gry w centralnej części murawy.

7'

Zbyt mocne dośrodkowanie tyszan ze skrzydła- piłka wychodzi poza boisko. Rozpocznie od bramki Kiełpin.

5'

Próba długiego podania Magdonia do Smółki przerwana przez defensorów płocczan.

4'

Przerwana szybka akcja Wisły Płock. Będzie rzut z autu.

2'

Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu. Próbował Żunić- piłka przelatuje wysoko ponad poprzeczką.

1'

Zaczynamy!

12:23

Piłkarze już za chwile pojawią się na murawie wraz z obsadą sędziowską, której przewodniczyć będzie Robert Małek.

12:13

Nad stadionem świeci słońce, jest prawie bezchmurnie. Nic, tylko grać!

12:13

Ławka rezerwowych Wisły: Szczpankiewicz, Wawrzyński, Krzywicki, Mysona, Radić, Wlazło, Grzelak.

12:11

Ławka rezerwowych GKS-u: Budka, Bizacki, Szczęsny, Czupryna, Sadowski, Krajanowski, Chomiuk

12:03

yszanie są nadal „czerwoną latarnią” w 1. lidze oraz najsłabszą defensywą, z dorobkiem 24 straconych bramek. Sztab szkoleniowy, do którego oficjalnie w tym tygodniu dołączył Piotr Mrozek, musi wykrzesać większe możliwości z zespołu, które przecież istnieją.

11:58

Wisła Płock to tegoroczny beniaminek, który w ubiegłym sezonie drugoligowe rozgrywki "przeszedł" jak burza, zapewniając sobie awans z 1. miejsca. W tym sezonie drużyna nie raz udowodniła już, że nie będzie przysłowiowym „chłopcem do bicia”. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka pokonali do tej pory takie zespoły jak Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Arka Gdynia. Wisła zajmuje obecnie 6. miejsce w lidze z dorobkiem 16 punktów.

11:58

Będzie to pierwszy pojedynek tych drużyn w historii- za faworyta dzisiejszego spotkania uznaje się gości z Płocka.

11:51

Już za nieco ponad pół godziny na stadionie w Jaworznie rozpocznie się mecz 12. kolejki I ligi pomiędzy GKS-em Tychy a Wisłą Płock. Zapraszamy na relację live z tego spotkania!