Niedziela, 13 października 2013, godz. 12:15
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
3 : 1
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
14:10

Stomil pewnie pokonuje Flotę Świnoujście po dwóch bramkach Dominika Kuna i jednej Tomasza Bzdęgi. Dla gości do siatki olsztynian tylko raz trafił Charles Nwaogu.

94'

KONIEC MECZU!

90'

Adam Lyczmański przedłużył drugą połowę o cztery minuty.

84'

Ostatnia zmiana w drużynie Stomilu. Plac gry opuszcza Łukasik, a zastępuję go Kaźmierowski.

81'

Marek Opalacz fauluje Łukasika i zostaje ukarany żółtą kartką.

78'

Adam Łopatko dokonuje kolejnej zmiany. Tym razem Wojciech Dziemidowicz wchodzi za Arkadiusza Mroczkowskiego.

75'

Łukasik uderzał z rzutu wolnego, włożył w to wykonanie zbyt dużo siły i piłka ostatecznie nie trafiła nawet w światło bramki.

70'

Zmiana również w zespole Floty. Piotr Kieruzel wbiega na murawę za Ekweueme.

68'

Zmiana w drużynie Stomilu. Z boiska schodzi Lech, a w jego miejsce pojawia się debiutujący dziś w barwach olsztynian Japończyk Yasushiro Kato.

61'

FLOTA ZDOBYWA BRAMKĘ! CHARLES NWAGOU!

54'

Śpiączka wchodzi za Arifovicia.

58'

Jegliński dobrze uderza z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Gąsiński.

54'

CO ZA MECZ, KOLEJNA BRAMKA DLA STOMILU! TYM RAZEM STRZELA TOMASZ BZDĘGA!

50'

GOL! DOMINIK KUN PO RAZ DRUGI POKONUJE SZYMONA GĄSIŃSKIEGO!

46'

W przerwie Bogusław Baniak dokonał w swoim zespole zmiany. Na boisku nie pojawił się już Robert Kolendowicz, a w jego miejsce wszedł Rafał Grzelak.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Stomil prowadzi z Flotą 1:0 po bramce Dominika Kuna.

40'

Olsztynianie w końcowych minutach pierwszej połowy są bardzo aktywni pod polem karnym Floty. Przed chwilą Jegliński oddał mocny strzał z dystansu, ostatecznie jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki rywali.

39'

Łukasik postanowił bezpośrednio uderzać na bramkę Gąsińskiego, gdyby włożył w ten strzał więcej precyzji mógłby powiększyć prowadzenie Stomilu nad Flotą.

36'

Łukasik zostaje ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

32'

Stomil po raz kolejny nie wykorzystał stałego fragmentu gry, Głowacki źle wykonał rzut wolny, uderzał piłkę zbyt mocno i ta powędrowała wysoko ponad bramkę Floty.

29'

Bzdęga próbował swoich sił strzałem głową, ale nie zdołał tym uderzeniem pokonać golkipera Floty.

25'

W polu karnym Stomilu znów ogromne zamieszanie, Flota choć straciła gola nie ustaję w atakowaniu bramki Skiby, który po raz kolejny swoją interwencją uchronił drużynę przed stratą prowadzenia.

22'

Kun dostał podanie od Łukasika i celnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

19'

GOL! DOMINIK KUN!

16'

Jeden z piłkarzy Stomilu próbował przedrzeć się pod bramkę rywali lecz został nieprzepisowo zatrzymywany przez Ekwueme.

9'

Łukasik zdecydował się na strzał z dystansu, wykonał go jednak bardzo niecelnie.

9'

Przez ostatnie kilka sekund spore zamieszanie w polu karnym Stomilu. Kolejny stały fragment dla gości, którzy mają teraz okazję na zdobycie bramki z rzutu rożnego.

8'

Po rzucie rożnym dla Floty Robert Kalendowicz bliski był pokonania Piotra Skiby.

6'

Janusz Bucholc ładnie zatrzymał szalejącego w polu karnym gospodarzy Roberta Kolendowicza.

4'

Łukasik silnie uderzał piłkę, ale bramkarz gości pewnie obronił jego strzał.

3'

Sebastian Zalepa został ukarany żółtą kartką.

3'

Faul Zalepy na Łukasiku w okolicach pola karnego. Rzut wolny dla Stomilu.

2'

Piłkarze Stomilu na boisku pojawili się w koszulkach z napisem dziękującym trenerowi Kaczmarkowi.

12:16

W Olsztynie rozpoczynamy pierwszą połowę!

12:14

Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

12:04

Rezerwowi piłkarze Floty: Forenc, Kieruzel, Siwiec, Nnamani, Grzelak, Mysiak, Śpiączka.

12:03

Rezerwowi piłkarze Stomilu: Mieczkowski, Dziemidowicz, Szymonowicz, Kaźmierowski, Kato, Łysiak, Michałowski.

11:57

W drużynie Stomilu za kartki musza pauzować Dawid Kucharski oraz Kamil Hempel. W niedzielę w zespole gospodarzy będzie mógł za to zadebiutować ich nowy nabytek Japończyk Yasuhiro Kato.

11:55

W dzisiejszym meczu zespół z Pomorza wystąpi niemal w najsilniejszym składzie, gdyż do drużyny po problemach zdrowotnych dołączyli Sebastian Zalepa i Marek Opałacz i Michał Stasiak. Za kartki pauzować będzie jedynie Mateusz Wrzesień.

11:48

Jeśli chodzi o zespół Floty ich sytuacja prezentuję się znacznie bardziej optymistycznie., na chwilę obecną plasują się na 10 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów zgromadzonych na swoim koncie. W poprzedniej kolejce Podopieczni Bogusława Baniaka bezbramkowo zremisowali z Termalicą Bruk-Bet.

11:46

W ostatniej kolejce olsztynianie w Płocku zremisowali z miejscową Wisłą 1:1. Po tamtym meczu z posadą trenera Stomilu pożegnał się Zbigniew Kaczmarek, a jego miejsce zajął drugi trener, Adam Łopatko.

11:44

Gospodarze obecnego sezonu z pewnością nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Po 11. kolejkach udało im się zdobyć zaledwie 9 punktów i jak na razie zajmują dalekie, przedostatnie miejsce w tabeli.

11:42

Serdeczne witamy w relacji LIVE z meczu 12. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście.