Kaczmarczyk dostał prostopadłą piłkę od Pielorza, wbiegł między dwóch obrońców i z bliska pokonał Cabaja.

83'

GOOOL!! KACZMARCZYK DAJE HONOROWE TRAFIENIE!

81'

Czerwiński z rzutu wolnego podsumował występ Niecieczy. Bez pomysłu i niedokładnie.

79'

Kujawa także gra dziś słabo. Kolejna zła decyzja i strata piłki w dogodnej sytuacji.

78'

Kaczmarczyk drybluje, oddaje strzał... prosto w Cabaja.

76'

Dobra kontra Sandecji. Dynamiczna i pomysłowa. Ostatecznie jednak niedokładna.

76'

Schodzi wyeksploatowany Jarecki, za niego świeże siły. Tomasz Foszmańczyk.

75'

Sandecja broni się mądrze i ambitnie. Chyba nic im nie grozi, ale dopóki piłka w grze powstrzymamy się wydawania wyroków.

74'

Czysty mecz dzisiaj w Niecieczy. Żadnej żółtej kartki jak do tej pory nie widzimy.

72'

Peteran ofiarnie wślizgiem uprzedza Piotrowskiego.Rożny dla gospodarzy.

70'

Bębenek chciał lobować z dużej odległości Nowaka i o mały włos mu się to nie udało. Nowak z trudem na rzut rożny.

68'

Piotrowski za obronę do Schulmeistera, ale Cabaj był pierwszy.

67'

Zmiana. Schodzi Andrzej Rybski - słaby mecz w jego wykonaniu. Za niego Vojtech Schulmeister.

66'

Kaczmarczyk po raz drugi fatalnie chybi z bliskiej odległości. Tego meczu zawodnik Termaliki na pewno nie będzie dobrze wspominał.

64'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Schodzi Margol, strzelec bramki, za niego Szczepański.

63'

Niecieczanie niby walczą, ale gdy przyjdzie do szybkiego wyprowadzenia piłki, już tak im się nie pali.

61'

Jarecki centruje z lewej strony, Cabaj pewnie piąstkuje!

60'

Piotrowski w słupek! Świetnie piętą zgrał mu Kaczmarczyk, a ten z pierwszej piłki huknął potężnie. Zabrakło jednak szczęścia.

58'

Centra Mójty na długi słupek, tam Czarnecki zamykał akcję i strzałem głową z ostrego kąta pokonał Nowaka!

58'

3-0 DLA SANDECJI! POGROM! STRZELCEM GOLA CZARNECKI!

57'

Fałowski wywalczył rzut rożny w okolicy lewego narożnika Termaliki.

56'

Piotrowski głową, ale lekko i niecelnie!

56'

Termalica wzięła się do roboty. Wydaje się, że trochę za późno.

54'

Kaczmarczyk mógł odkupić swoje winy, ale z bardzo bliska przestrzelił! Na usprawiedliwienie można dodać, że piłka nie należała do najłatwiejszych.

53'

Centra Moskala z prawej strony bardzo niedokładna i Cabaj od bramki.

51'

Kaczmarczyk naciskał Grzeszczyka i Termalica ma aut.

50'

Fatalnie rozpoczyna drugą połowę Termalika.

49'

Mójta mocno w środek bramki i 2:0!!!!

49'

Rzut karny dla Sandecji! Kaczmarczyk fauluje Bębenka!

46'

I zaczynamy drugą połowę! Liczymy na dużo lepsze widowisko niż przed przerwą!

47'

Koniec pierwszej połowy. Jedyna klarowna sytuacja w pierwszej połowie wykorzystana w 100% i Sandecja schodzi na przerwę będąc na prowadzeniu.

45'

60 sekund dłużej gramy pierwszą połowę.

44'

Bębenek wjechał w pole karne jak nóż w masło i wywalczył rzut rożny.

44'

Bez pomysłu gra Termalica. Teraz zła decyzja Piotrowskiego. Zamiast strzelać z 18. metra podawał do Kujawy, a sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Spalony.

41'

Kosiorowski wyraźnie spóźniony fauluje Jareckiego, sędzia nie wyciąga kartki. Czy słusznie?

41'

Pleva "na chaos" i Termalika ma rzut rożny.

40'

Moskal na wolne pole do Kujawy, ale Cabaj czujnie na przedpolu.

39'

Sektor gości: Termalica - Sandecja

36'

Głośny doping niesie się ze sektora gości. Tam zabawa trwa w najlepsze. W sektorze kibiców Termaliki cisza jak makiem zasiał.

36'

Piotrowski indywidualnie, zatrzymany przez Makucha. Od bramki Cabaj.

35'

Piotrowski próbował uderzenia na bramkę Cabaja, ale nie jesteśmy pewni czy piłka przekroczyła 20km/h.

32'

Centra z prawej strony idealna, Margol idealnie wychodzi w powietrze i idealnie uderza piłkę głową. Perfekcja. Nowak bez szans!

31'

GOOOOOLLLL!!! 0-1 MARGOL!!!

30'

Świetna kontra sądeczan. Bębenek mijał rywali jak tyczki, ale w końcu Pleva ofiarną interwencją wybił piłkę na korner.

28'

Tradycji musiało stać się za dość. Karol Piątek leży na murawie.

27'

I mamy zmianę. Schodzi Dariusz Pawlusiński, kompletnie niewidoczny. Nie wiemy czy to jakiś uraz. Za niego Damian Piotrowski.

25'

Piątek zawiesił piłkę za linię obrony. Cabaj nie chciał wychodzić i przez to Peteran musiał radzić sobie z Rybskim.

23'

Dobra akcja gości zakończona soczystym strzałem z dystansu Kosiorowskiego. Piłka jednak leciała prosto w ręce Nowaka.

23'

Piątek fauluje Nathera, który dobrze się odwrócił. O kartce jednak nie ma mowy.

21'

Mójta centrował z rzutu rożnego, Nowak piąstkuje z problemami.

19'

Kaczmarek świetnie zagrywał do schodzącego ze skrzydła Moskala, ale Cabaj dobrze wyszedł do piłki!

17'

Mójta dobrze centrował w pole karne, ale tam było tylko Fałowski i nie mógł za wiele zdziałać.

17'

Pierwszy kwadrans za nami, a nie mieliśmy jeszcze bardzo klarownych sytuacji. Patrząc na historię tych spotkań, można było się tego spodziewać.

15'

Piątek trafił w piłkę... ale przez nogi Fałowskiego. Faul.

14'

Dobra akcja Piątka na prawej stronie, ale został zatrzymany przez Mójtę i tylko aut.

12'

Fauluje Grzeszczyk Rybskiego. Bez kartki, mimo, że ten mógł wyprowadzić groźną kontrę!

11'

Korner wykonany bardzo kombinacyjnie, natomiast efekt z tego żaden, bo centra Jareckiego była niedokładna.

10'

Przyznać trzeba, że Peteran zaczął ten mecz, lekko mówiąc, nie najlepiej. Kolejna kiepska interwencja daje gospodarzom rzut rożny.

10'

Próbowała Sandecja, ale podanie otwierające Grzeszczyka było kompletnie nie w tempo.

8'

I rzeczywiście uderzał Pawlusiński, jednak nazwijmy ten strzał "rozgrzewkowym"...

8'

Teraz faul na wysokości 25. metra dla Termaliki! Idealna piłka dla "Plastika"

7'

I znów niepewnie w obronie goście! Pawlusiński jednak nie miał szczęścia i piłka odbita od niego trafiła do Cabaja.

6'

A tymczasem kibice gości urządzili sobie doping... na dwie trybuny!

5'

Niepewnie w obronie goście! Kosiorowski zbyt lekko do Cabaja, ten wybija w aut!

4'

Jarecki w rękę Grzeszczyka i mamy rzut wolny z prawej strony na wysokości 10 metra.

3'

Piątek do Kujawy, ten piątą zgrał Kaczmarczykowi, który szukał karnego, ale tylko rzut rożny.

3'

Źle przyjął piłkę Moskal i teraz od boku goście.

2'

Czerwiński nabija Mójtę i aut dla Termaliki.

1'

Przed meczem minuta ciszy, a teraz już zaczynamy! Od środka gospodarze! Pierwszy gwizdek i GRAMY!

11:28

Piłkarze już na murawie! Czekamy na rozpoczęcie i liczymy a emocjonujące spotkanie!

11:25

Pięć minut do rozpoczęcia spotkania. Termalica zagra tradycyjnie na pomarańczowo, Sadecja także tradycyjne w biało-czarnych trykotach.

11:22

Wiemy jacy zawodnicy wybiegną w pierwszych składach swoich drużyn. Czas zatem na ławki rezerwowych. Termalica: Pochroń, Kogut, Kopacz, Foszmańczyk, Piotrowsk, Horvath, Schulmeister Sandecja: Kozioł, Szarek, Besta, Szczepański, Zawiślan, Górski, Giel

11:20

Na meczu pojawił się był szkoleniowiec niecieczan, Kazimierz Moskal. Wraz z żoną będą zapewne dopingować swojemu synowi, który dziś w pierwszym składzie Termaliki.

11:18

Termalica - SandecjaTermalica - SandecjaTermalica - SandecjaTermalica - Sandecja

11:07

Sytuacja kadrowa gospodarzy nie przedstawia się zbyt różowo. Brakuje Skołorzyńskiego, Olszara,Kasprzika i Piekarskiego. W Sandecji komfort bogactwa. Wszyscy zawodnicy są zdrowi.

11:00

Trudno wskazać przed tym meczem faworyta Od momentu, gdy zespół Sandecji przejął nowy trener Ryszard Kuźma, drużyna wyraźnie odżyła i spisuje się coraz lepiej – tym razem słowa trenera Radolsky’ego nie są przejawem kurtuazji, a realną oceną faktów.

10:59

Spora gruba fanów z Nowego Sącza wybrała się do Niecieczy. Wydaje się, że sektor gości może się szczelnie wypełnić. Zapowiada się ciekawa atmosfera.

10:56

Piłkarze właśnie wybiegli na rozgrzewki. Do pierwszego gwizdka jeszcze sporo czasu, zapraszamy do zapoznania się z OBSZERNĄ ZAPOWIEDZIA SPOTKANIA.

10:54

Od mocnego akcentu zaczynamy piłkarską niedzielę. Trwa co prawda przerwa na mecze reprezentacji, ale gra nasza Polska 1. liga. O 11:30 pierwszy gwizdek na stadionie w Niecieczy, gdzie odbędzie się derbowy mecz pomiędzy Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a Sandecją Nowy Sącz.