Sobota, 12 października 2013, godz. 17:30
2 : 2
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
1. połowa1 : 2
92'

Koniec meczu. W pełni sprawiedliwy remis. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji LIVE także z innych spotkań na Ekstraklasa.net!

91'

Sawala z dystansu bardzo niecelnie.

90'

Doliczono dwie minuty.

89'

Znowu Michał Mak na spalonym!

88'

Znowu Michał Mak, ale po rykoszecie piłka ląduje w rękawicach Kajzera.

88'

Na spalonym Michał Mak!

85'

Mateusz Mak za głęboko dorzucał do brata Michała i od bramki Kajzer.

84'

Kurzawa w miejsce Nowackiego.

81'

Kapitalna obrona Kajzera!! Przed szansą Renusz!

80'

Ostatnie 10 minut meczu. Czy ktoś jeszcze przechyli szalę na swoją korzyść?

77'

Dośrodkowanie w pole karny bełchatowian, ale Podleśny znowu pewnie interweniuje.

75'

Michał Mak dorzucał piłkę z prawej strony, ale za głęboko i od autu rozpocznie ROW.

71'

Zmiana w Bełchatowie. W miejsce Rachwała wchodzi Renusz.

70'

Piłka pod nogami Baranowskiego, postanowił uderzyć, ale obok słupka.

70'

ROW dzisiaj zaskakuje i to na plus. Rybniczanie grają bardzo dobrze. Co rusz atakują bramkę Podleśnego. Bardzo ciekawie zapowiada się to ostatnie 20 minut.

68'

Cisse wchodzi za Szatkowskiego.

67'

Ale bomba Kosteckiego! Podleśny znowu ratuje GKS!

66'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale Podleśny na posterunku.

64'

Sawala na spalonym.

62'

W drugiej połowie widzimy dużo agresywności w środku pola. Jak widać remis dla jednych i drugich nie jest szczytem marzeń w tym meczu.

59'

Muszalik z wolnego w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają.

58'

Znowu kartka. Tym razem dla Kutarby.

56'

Kolejna kartka. Tym razem obejrzał ją Krotofil za faul na Mateuszu Maku.

55'

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany za atak łokciem Sawala.

53'

Po bramce Wacławczyka odżyły także trybuny. Zrobiło się bardzo głośno w Bełchatowie!

51'

Sprytnie rozegrany rzut wolny. Mak krótko do Wacławczyka, ten uderzył i piłka po rykoszecie wpadła do bramki!!

51'

GOOOL! 2-2! WACŁAWCZYK!!

51'

W świetnej sytuacji znalazł się Nowacki, ale Podleśny ratuje GKS przed utratą trzeciej bramki!!

49'

Nowacki oddał strzał, ale zbyt lekki aby sprawić jakiekolwiek problemy.

47'

Dobra akcja gospodarzy. Sawala otrzymał piłkę w polu karnym, ale niepotrzebnie chciał ją cofać i Muszalik ofiarnym wślizgiem przecina to zagranie.

46'

Początek drugiej części gry. Przy piłce GKS.

46'

Koniec pierwszej połowy. ROW zasłużenie prowadzi do przerwy 2-1. Zapraszam za 15 minut.

45'

Mateusz Mak powstrzymany w polu karnym.

45'

Doliczono jedną minute.

41'

Sawala przedłuża piłkę po rzucie wolnym, ale Baranowski jej nie sięga! Mogło być 2-2!!

40'

Sawala do Maka, ten mija bramkarza i pakuje piłkę do bramki!

40'

1-2! MATEUSZ MAK!!

37'

Mateusz Mak pada w polu karnym jak ścięty, ale sędzia nakazuje grać dalej!

36'

Wrzutka Wacławczyka z rzutu wolnego, Kajzer piąstkuje pod nogi Mateusza Maka, ale jego uderzenie fatalne.

35'

Sawala z rzutu wolnego prosto w mur.

32'

Sawala traci piłkę w polu karnym gości.

30'

GKS zamroczony. Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza w dzisiejszym spotkaniu. Czy bełchatowianie się w stanie się przebudzić?

28'

Podanie Wacławczyka zablokowane.

26'

Krotofil zaatakował pressingiem Baranowskiego, który na jego rzecz stracił piłkę, Krotofil wyszedł sam na sam i nie dał żadnych szans bramkarzowi GKS-u!

26'

0-2!!!! KROTOFIL! GKS NA KOLANACH!!

23'

Bramka dla gości wisiała w powietrzu. ROW od początku odważnie ruszył na bramkę gospodarzy.

22'

Świetne podanie Nowackiego z lewej strony w pole karne do Ferugi, który przyjął jeszcze piłkę i otworzył wynik tego meczu!

22'

GOOOOL! 0-1! FERUGA!!

22'

Na trybunach głośne 'Piłka nożna dla kibiców!'.

20'

Mateusz Mak z dystansu i Kajzer czubkami palców paruje piłkę na róg!

19'

Michał Mak wpada w pole karne, ale na rzecz Jarego traci piłkę.

18'

Tym razem Nowacki z rzutu wolnego, ale daleko obok bramki.

17'

ROW nie wystraszył się lidera i całkiem śmiało sobie radzi. Wiele piłek wędruje pod nogi Ferugi, który stara się ciągnąć resztę zespołu na bramkę Podleśnego.

13'

Rajd Mateusza Maka prawą stroną, wrzutka w pole karne, ale defensorzy ubiegli Wacławczyka.

12'

Uderzenie Barana po rzucie rożnym, ale zablokowane.

11'

Piłka toczy się od kilku minut w środku pola.

9'

Od początku meczu jest ostro na boisku. Nikt nie odstawia nogi. Brakuje jednak dokładności w rozgrywaniu ataku pozycyjnego.

6'

Feruga z rzutu wolnego i z ogromnymi kłopotami Podleśny!

5'

Feruga przerzucił sobie piłkę na lewą nogę i został z faulowany. Niezła okazja będzie dla rybniczan.

3'

Wrzutka Flisa na głowę Sawali, ale jego uderzenie obok bramki.

1'

Od razu zakotłowało się pod bramką bełchatowian! Feruga dopadł do piłki i jego strzał wybija obrońca gospodarzy z linii bramkowej!

1'

Pierwsza akcja gości i od razu mamy rzut rożny.

17:30

Początek meczu. Przy piłce ROW.

17:29

Piłkarze już na środku boiska.

17:29

Poruszyć trzeba także temat kibiców z Rybnika. Wobec zamknięcia trybuny dla gości na stadionie przy ul. Sportowej (efekt kary wojewody łódzkiego, pani Jolanty Chełmińskiej za wydarzenia z pamiętnego meczu Bełchatowa z GKS-em Katowice, kiedy to doszło kilkakrotnie do natężonego odpalenia środków pirotechnicznych) mieli oni nie przyjechać na mecz z Brunatnymi. Ostatecznie plan jest jednak taki, że około 150 fanów ROW-u zasiądzie na trybunach obok kibiców gospodarzy.

17:24

Znamy już składy obydwu zespołów. Kto Waszym zdaniem z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko?

17:08

Piłkarze obecnie na rozgrzewce.

16:58

Do meczu pozostało około 30 minut. Zapraszam więc do przeczytania zapowiedzi tego meczu.

16:56

W tabeli zdecydowanie wyżej jest GKS Bełchatów, który obecnie jest liderem. ROW jako beniaminek nie radzi sobie zbyt dobrze, ale też rzadko przegrywa. Jest to typowy zespół remisów i bełchatowianie łatwo dzisiaj wcale mieć nie będą.

16:52

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 12 kolejki pierwszej ligi, gdzie na własnym obiekcie GKS Bełchatów podejmie Energetyk ROW Rybnik.