Sobota, 5 października 2013, godz. 15:00
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec meczu! Po raz pierwszy od czerwca trzy punkty zostają w Brzesku po bramce Wojcieszyńskiego w 15. moinucie! Dziękujemy za uwagę!

91'

Bilard w polu karnym Okocimskiego wyjaśnia Jacek. Chwilę później płaskie dośrodkowanie mija wszystkich potencjalnych strzelców. "Piwosze" w opałach!

90'

Sędzia Zając doliczył trzy minuty.

88'

Niecelnie główkuje Orłowski, chwilę później kiepski strzał Ziąbskiego. Chojniczanka ostatkiem sił szuka wyrównania.

86'

Mikołajczak boleśnie zderzył się z Jackiem. Kapitan Okocimskiego schodzi na chwilę z boiska, a napastnik gości otrzymuje żółtą kartkę.

83'

Fatalne wykończenie Chojniczanki! Najpierw dośrodkowuje Bednarek, nurkując wybija Kozioł. Chwilę później doskonałą sytuację marnuje Ostalczyk, z bliskiej odległości strzelając nad bramką!

81'

Żółta kartka dla Szewczyka (Okocimski).

80'

Stefański... ale by to było wejście! Znowu fenomenalny Jałocha broni!

79'

Stefański za Wojcieszyńskiego (Okocimski). Bardzo dobry mecz strzelca jedynej, jak dotąd, bramki.

77'

Kiedy kibice wstrzymują oddech, wiedz, że coś się dzieje. Grobowa cisza, gdy Nawrot składał się do potężnego strzału z szesnastu metrów. Tylko jęk zawodu, kiedy mierzoną bombę Jałocha cudem wybija nad poprzeczkę!

75'

Ostatnia zmiana u gości, za Ropiejkę młodzieżowiec Ziąbski (Chojniczanka).

75'

Świetna kontra "Piwoszy" rozpoczęła się od odbioru Wawryki. Egzekutorem miał być Wojcieszyński, ale po rajdzie zabrakło mu siły i strzelił z dystansu w Jałochę.

74'

Smoliński wyłuskał piłkę na 16. metrze i przyłożył, ale piłka zdecydowanie za wysoko. Ten futbol amerykański to wcale nie taki zły pomysł - piłkarze Okocimskiego tak pudłują, że poprzeczkę należałoby podwyższyć o kilka metrów.

73'

Faul Iwanickiego w ofensywie, poszkodowanym kapitan Radosław Jacek.

71'

Ryś przytomnie wybija piłkę z pola karnego Okocimskiego. Już na drugiej połowie boiska Bednarka goni Szewczyk,i wywalczył aut dla gospodarzy.

70'

Przyzwoity mecz Termanowskiego to już przeszłość. Zastępuje go Smoliński (Okocimski).

68'

Poważny błąd i strata Jędrzejczyka bez konsekwencji dla gości, Wojcieszyński musiał zwolnić akcję i nic z tego nie wynikło.

67'

Lecąca łukiem bomba Niechciała z daleka nie zaskoczyła Jałochy. Pewny chwyt.

65'

Szybki zryw Chojniczanki, centrę Bednarka głową wykańcxa Iwanicki i nie trafia, za chwilę - jak w futbolu amerykańskim - przygnieciony Jackiem i Rysiem.

64'

Znowu Szewczyk... wypożyczony wiślak pudłuje z narożnika pola karnego.

63'

Akrobatyczne zagranie Nawrota do Szewczyka w stylu karate, Jałocha pierwszy łapie piłkę. "Za linią złapał!" - komentuje starszy pan uwieszony jednego z drzew za płotem brzeskiego stadionu.

62'

Upór pomocników Okocimskiego w zagrywaniu na głowę niskiemu Szewczykowi prawie by się powiódł, strzał "Szewy" minimalnie mija okienko!

62'

Z przeciwległej strony boiska próbował dośrodkować Wojcieszyński, zagrywa prosto w gąszcz nóg obrony gości.

60'

Znowu udane dośrodkowanie Sobotki z podobnego miejsca, co poprzednio - tym razem niebezpieczeństwo zażegnuje odważne piąstkowanie Konrada Jałochy.

59'

Za nami godzina gry. Żółta kartka dla kapitana Chojniczanki, Roberta Bednarka (Chojniczanka)

58'

Płaska piłka z rzutu rożnego w kierunku Pawła Iwanickiego. Ten zupełnie nie przemyślał podania w pole karne i oddaje futbolówkę prosto pod nogi obrońców "Piwoszy".

57'

Ostalczyk próbuje z rzutu wolnego, strzał z 25. metra mija prawy słupek o dobre pół metra.

56'

Michał Nawrot na boisku w miejsce Konrada Cebuli (Okocimski).

55'

Dobrze wymierzona centra Sobotki z rzutu wolnego, w ostatniej chwili interweniują stoperzy gości.

53'

Mikołajczak obraca się z obrońcą na plecach, płaski strzał wybija nogą Kozioł! To było jedenaście metrów, prawie jak rzut karny dla doświadczonego napastnika Chojniczanki.

52'

Po rzucie rożnym głową uderza Ostalczyk, mały ping-pong w polu karnym i piłka ląduje nad poprzeczką Okocimskiego.

51'

"Piwosze" nie pozostają dłużni, teraz do notesu sędziego Zająca trafia Mateusz Niechciał.

50'

Chojniczanka gra dzisiaj bardzo agresywnie, kolejna żółta kartka - ukarany Orłowski.

50'

Tak doświadczony zawodnik jak Robert Bednarek nie powinien mieć takich problemów z przyjęciem piłki, jak przed momentem na lewej flance.

48'

Znowu poniewierany Termanowski nie podnosi się z murawy. Lekarze ze sztaby Okocimskiego doprowadzają go do porządkuza linią boczną.

46'

W przerwie Wojdygę zmienił Tomasz Ostalczyk (Chojniczanka).

45'

Zaczynamy!

16:00

Piłkarze wracają na boisko, a my zapraszamy na drugie 45 minut emocji na kameralnym stadionie w Brzesku.

15:49

W Brzesku wczesne prowadzenie gospodarzy to już świecka tradycja. Dobre sytuacje Sobotki i Cebuli mogły podwyższyć prowadzenie zdeterminowanych "Piwoszy". Druga połowa będzie prawdziwym testem dla podopiecznych Piotra Stacha - w ostatnich meczach na własnym stadionie brzeszczanie szybko trwonili przewagę i w ostatecznym rozrachunku tracili punkty.

46'

To wszystko w pierwszej połowie meczu. Sędzia Zając zaprasza piłkarzy do szatni. Okocimski prowadzi 1:0!

45'

To mógł być gol! Przytomne zagranie Iwanickiego z prawej strony pola karnego mija Ropiejkę i nabiegającego Wojdygę! Do wykończenia zabrakło naprawdę niewiele.

45'

Wojcieszyński wbiegł w pole karne niekryty - piłka od Cebuli znacznie za mocna, zacznie Jałocha.

45'

Małe zamieszanie w polu karnym Okocimskiego, piłka wyłuskana spod nóg Ropiejki.

41'

Strzał samego poszkodowanego z serii tych, po których najlepiej zapaść się pod ziemię.

41'

Postawny Mrozik powalony na murawę kilkanaście metrów od bramki Kozioła, Chojniczanka będzie miała okazję na wyrównanie z dogodnej pozycji.

38'

Mateusz Niechciał próbował skopiować z rzutu wolnego osławiony wyczyn z Youtube'a - przysłoniony przez kolegów znienacka oddał cwany strzał na bramkę, piłka za kołnierzem Jałochy ląduje tylko na górnej siatce!

37'

Ruszył Wojcieszyński, przegrał do Termanowskiego, niski pomocnik "Piwoszy" musiał trochę wyhamować. Strzał z dystansu mija bramkę Jałochy.

33'

Prawie idealny geometryczny trójkąt. Wojcieszyński do Termanowskiego, Termanowski podaje do Cebuli... pod jakim kątem strzelił ten ostatni oko w oko z bramkarzem, zostanie tylko między nim a Panem Bogiem. Piłka wyszła na aut...

31'

Mariusz Pawlak szybko reaguje na boiskowe wydarzenia - napastnik Mikołajczak zmienił obrońcę Wypija (Chojniczanka).

30'

Orłowski mógł otworzyć Ropiejce drogę do bramki, lecz prostopadłe podanie na poziomie trampkarza. Kozioł od bramki.

15:29

Kibice Chojniczanki w trakcie podróży na mecz mieli wypadek w okolicach Torunia. Całe szczęście, nikomu nic się nie stało.

26'

W pojedynku Szewczyk-Bednarek na prawej stronie boiska zwycięża doświadczenie kapitana Chojniczanki.

24'

Wypij (Chojniczanka) ukarany żółtą kartką za agresywne wejście w Termanowskiego.

22'

Korner Chojniczanki wyekspediowany poza pole karne przez Rysia.

21'

Szewczyk zakręcił obrońcami gości, Termanowski przejmuje piłkę i podaje w próżnię.

20'

Iwanicki decyduje się podciągnąć piłkę pod polem karnym, oddaje na czas do Wojdygi, pomocnik Chojniczanki plącze się w dryblingu i traci futbolówkę.

17'

Mrozik fauluje aktywnego Wojcieszyńskiego. Okocimski ma rzut wolny z 30 metrów od bramki Chojniczanki. strzał Jacka prosto w ręce Jałochy.

15'

1:0 dla OKS! Sprytna, miękka centra Cebuli trafia na głowę Wojcieszyńskiego, który technicznym strzałem pokonuje Jałochę!

13'

Po faulu na Ropiejce goście mają rzut wolny z 20 metrów... Próba płaskiego uderzenia na krótki słupek nie trafia nawet w światło bramki.

12'

Przytomne zagranie Sobotki w kierunku Wojcieszyńskiego. Na posterunku debiutant Tomasz Wypij, piłka wychodzi za linię końcową zanim napastnik "Piwoszy" ją przyjął.

11'

Faul w ofensywie Ropiejki, z rzutu wolnego spod własnej bramki rozpocznie Kozioł.

10'

Kontra gości, próba centry Iwanickiego wybita przez obrońców Okocimskiego.

7'

Sędzia był niewzruszony i ukarał Iwanickiego żółtą kartką za próbę wymuszenia faulu.

5'

Ostre starcie w polu karnym Okocimskiego, na murawie leży Iwanicki. Będzie potrzebna pomoc lekarska.

5'

Naprawdę składna akcja "Piwoszy", strzał Sobotki z bliskiej odległości nogami broni Jałocha! Dobitka Cebuli nad poprzeczką!!!

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową próbował Wojdyga... nad bramką!

3'

Mocna centra Wojdygi pada łupem wychodzącego Kozioła.

2'

Niechciał zagrywa ręką, Chojniczanka ma rzut wolny na połowie gospodarzy. Piłka po strzale głową i rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

1'

Zaczynamy! Okocimski gra z Chojniczanką!

15:00

Wśród największych nieobecnych u gości są Jankowski, Ikegami i odprawiony z powrotem do Porrtugalii Filipe Godinho. U "Piwoszy" zabraknie najlepszego strzelca zespołu Piotra Stacha - Piotra Darmochwała.

14:58

Sędzia Michał Zając z Sosnowca wyprowadza obie jedenastki na boisko, zaraz początek meczu.

14:56

Ciekawostka - obie drużyny dzisiaj bez trenerów bramkarzy. Szkoleniowiec golkiperów gospodarzy, Janusz Piątek, z dniem 1 września opuścił drużynę "Piwoszy" z powodu obowiązków naucyzciela WF.

14:54

W Brzesku słoneczna pogoda, ale mecz nie przyciągnie oszałamiającej widowni. Główne tematy wśród miejscowej publiczności to jutrzejszy mecz Wisły z Legią i... żużel. W Brzesku mieszkają bowiem liczni fani tarnowskiej Unii.

14:53

Wbrew doniesieniom "Przeglądu Sportowego" o kontuzji Wojciecha Wojcieszyńskiego, drugi najlepszy strzelec Okocimskiego wystąpi dzisiaj w pierwszym składzie.

14:29

Gospodarze pozostają bez zwycięstwa na własnym stadionie w obecnym sezonie - ostatnio przegrali w Brzesku z Kolejarzem Stróże 1:3. Ostatnia wygrana na swoim terenie miała miejsce 8 czerwca, gdy "Piwosze" pokonali Wartę 2:0.

14:26

Rezerwowi Okocimskiego KS: Pączek, Abubakar, Buras, Nawrot, Shereni, Smoliński, Stefański.

14:25

Rezerwowi Chojniczanki: Misztal, Laskowski, Mikołajczak, Ostalczyk, Pląskowski, Ziąbski.

14:20

Witamy z Brzeska, gdzie o 15 Okocimski podejmie Chojniczankę Chojnice. Zdecydowanym faworytem spotkania są goście, którzy zajmują 6. miejsce w tabeli I ligi. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!