Sobota, 5 października 2013, godz. 17:00
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
2 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
19:00

Po dobrym meczu Sandecja zasłużenie pokonała Olimpię Grudziądz, 2:0 i wydostała się ze strefy spadkowej. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w serwisie Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!!

92'

Z rzutu wolnego dośrodkował Frańczak. W polu karnym najwyżej wyskoczył Cieśliński, ale uderzył zbyt lekko dla Cabaja

90'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Za strzelca bramki Grzeszczyka wszedł Badalyan

90'

Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz

89'

A za dyskusje z sędzią "żółtko" dostał Kłus

89'

Frańczak ledwo pojawił się na boisku i obejrzał żółtą kartkę za faul na Petranie

89'

Frańczak za żegnanego brawami, byłego gracza Sandecji, Gawęckiego

88'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Fałowski zagrał przed pole karne do Szczepańskiego. Młody pomocnik Sandecji przyjął sobie piłkę i od razu uderzył, ale trafił w obrońcę Olimpii

86'

Gawęcki dostał żółtą kartę za zbyt długą dyskusję z sędzią po faulu na Grzeszczyku

84'

Podbita piłka spadała koło Ruszkula, więc pomocnik Olimpii zdecydował się na strzał z powietrza, ale fatalnie chybił. A z Woźniakiem wszystko już w porządku i były gracz Sandecji kontynuuje grę

83'

Po starciu z Makuchem Woźniak ponownie musi skorzystać z pomocy medycznej

80'

Cieśliński ładnie przyjął sobie piłkę w polu karnym Sandecji, obrócił się i niemal natychmiast dośrodkował, ale wprost na głowę Makucha, który podał piłkę Cabajowi

77'

Roglaski po raz kolejny chciał wymusić faul i znów został ukarany żółtą kartką, a to oznacza, że będzie musiał opuścić boisko

76'

Za dobrze grającego Tomasza Margola na boisku pojawił się Maciej Górski

76'

Petran ukarany żółtą kartą za zagranie piłki ręką

75'

Druga zmiana w zespole gości. Za Marcina Smolińskiego wszedł Piotr Ruszkul

74'

Po podaniu jednego z graczy Olimpii, Smoliński znalazł się oko w oko z Cabajem, ale bramkarz Sandecji dobrze skrócił kąt i strzał poleciał obok słupka!

69'

Piotr Kosiorowski wraca po kontuzji kciuka, zastępując na boisku Zawiślana

66'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Smoliński. W polu karnym najwyżej wyskoczył Rogalskiego, ale jego strzał głową był za lekki dla Cabaja

66'

Tym razem za dość ostry faul na Pisarczuku "żółtkiem" ukarany Mójta

65'

Za próbę wymuszenia rzutu karnego Rogalski został ukarany żółtą kartką

63'

Gracze Sandecji wymienili kilka podań pod polem karnym Olimpii, ale w decydującym momencie Margol zamiast uderzać wdał się w drybling i w łatwy sposób stracił piłkę

59'

W miejsce Szczota na boisku pojawił się były zawodnik Sandecji, Maciej Kowalczyk

18:11

Na stadionie jest dzisiaj około 1,7 tysiąca widzów. Nie ma fanów Olimpii, ponieważ w ramach protestu nie dopingują oni swoich ulubieńców ani w meczach domowych, ani w wyjazdowych

54'

Szczepański ładnie zagrał na wolne pole do Grzeszczyka. Ten zdecydował się na płaskie dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie potrafił zamknąć tej akcji

52'

Długa piłka do Cieślińskiego, który mimo asysty dwóch obrońców Sandecji zdołał oddać strzał, ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki biało-czarnych!

18:05

Zawiślan ładnie wszedł w pole karne i podał do niepilnowanego Marogla. Były pomocnik Górnika Zabrze oddał strzał, który zablokował Michal Piter-Bucko, ale tak nieszczęśliwie, że skierował piłkę do własnej bramki

48'

GOOOOOOL!! 2:0!! Michal Piter-Bucko (samobój)

46'

Olimpia zaczyna drugą połowę!!

17:51

Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Póki co to Sandecja jest stroną przeważającą, co udokumentowała zdobytą bramką. Olimpia dopiero w końcówce się przebudziła i stworzyła dwie groźne okazję, ale piłce na drodze do bramki stawali Czarnecki i Cabaj. Ogólnie rzecz biorąc kibice zebrani na stadionie przy Kilińskiego 47 nie mogą narzekać na poziom tego meczu. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie po przerwie. Na drugą połowę spotkania Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudządz zapraszam za około 15 minut.

45'

Koniec pierwszej połowy!!

44'

Woźniak chyba nabawił się jakiegoś urazu bo jest teraz opatrywany przy linii bocznej boiska

43'

Cieślinśki w dziecinni sposób ograł Czerneckiego i podał do Rogalskiego. Gracz Olimpii uderzył z 5. metrów, ale fantastyczną interwencją popisał się Cabaj, dzięki czemu Sandecja nadal prowadzi!

38'

Po wykonaniu rzutu wolnego, w polu karnym wytworzyło się małe zamieszanie, w którym najlepiej znalazł się Smoliński. Gracz Olimpii zdecydował się na strzał, ale piłce na drodze stanął Czarnecki i wybił ją z linii bramkowej!

37'

Magrol dostał podanie od Petrana, zobaczył, że Fabiniak wyszedł trochę z bramki, więc zdecydował się na strzał z ok. 30 metrów, ale fatalnie przestrzelił

34'

Zawiślan dostał dobre podanie od Petrana, zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Tam z piłką minął się Fałowski, ale biegł do niej Grzeszczyk, lecz w ostatniej chwili piłkę spod nogi wybił mu obrońca gości!

30'

Po raz kolejny w pole karne Olimpii dośrodkowywał Mójta, ale tym razem uczynił to bardzo niedokładnie i piłkę spokojnie opanowali gracze z Grudziądza

17:30

Sandecja gra dzisiaj w biało-czarnych koszulkach i czarnych spodenkach. Natomiast Olimpia w zielonych T-shirtach i białych spodenkach.

27'

Po błędzie obrońców gości do piłki przed polem karnym dopadł Grzeszczyk. Spokojnie ją sobie przyjął, rozejrzał się i uderzył, ale wprost w ręce bramkarza

25'

Po faulu na Czarneckim Sandecja miała rzut wolny na wprost bramki. Do stojącej piłki podszedł Mójta, ale uderzył wysoko nad bramką

22'

Grzeszczyk z Margolem ładnie rozklepali obronę gości, ale niestety dla nich ten drugi dośrodkował za wysoko dla Fałowskiego i przy piłce są gracze Olimpii

17:19

Ładna trójkowa akcja Sandecji. Mójta dośrodkował w pole karne, tam piłkę przyjął sobie Fałowski, ale zobaczył lepiej ustawionego Grzeczyka i odegrał mu. Były piłkarz GKS Bełchatów zdecydował się na strzał w długi róg i pokonał bezradnego Fabiniaka

18'

GOOOOL!! 1:0!! Łukasz Grzeszczyk

14'

Nather zagrał długą piłkę do Zawiślana, ten dobrze ją sobie przyjął, ale sędzia przerwał tę akcję, ponieważ były gracz Kolejarza Stróże był na spalonym

13'

Margol dostał podanie od Fałowskiego, minął jednego rywala i zdecydował się strzał, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

9'

Po dośrodkowaniu Rogalskiego groźnie było pod bramką, ale wszystko dobrą interwencją wyjaśnił Cabaj

8'

Na dośrodkowanie w kierunku Gawęckiego zdecydował się Szczot, ale wychodzący Cabaj wyłapał piłkę

17:08

Kibice Sandecji zawiesili swój protest i w tym momencie rozpoczęli dopingować swoich ulubieńców. Wrócił dwunasty zawodnik Sandecji!

4'

Zawiślan dostał podanie od Fałowskiego, zszedł do środka, oddał strzał, ale piłkę na ciało przyjęli zawodnicy gości

1'

Sandecja rozpoczyna mecz!!

16:57

Obie ekipy są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

16:47

Sędzia z Wrocławia zaprosił obie ekipy do szatni, aby ich zawodnicy mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia tego spotkania

16:37

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

16:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się gracze obu zespołów. A w Nowym Sączu panują wręcz idealne warunki do gry w piłkę nożną: świeci piękne słońce, wieje delikatny wietrzyk, a temperatura powietrza wynosi około 20 stopni Celsjusza