Niedziela, 6 października 2013, godz. 12:15
GKS TychyGKS Tychy
1 : 3
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Koniec spotkania. GKS Bełchatów wygrał 1:3 i tym samym tyski klub pozostaje na dnie tabeli.

92'

Baran podaje do swoich kolegów z obrony. Goście oczekują w ten sposób ostatniego gwizdka sędziego.

91'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Bartosik w miejsce Wacławczyka.

90'

Żółta kartka dla Masternaka.

90'

Kolejna zmiana w drużynie z Bełchatowa. Boisko opuścił Mateusz Mak, a w jego miejsce Wroński.

89'

Goście mądrze bronią się choć teraz nie wydaje się aby cokolwiek złego mogło sie im stać. Bełchatowianie utrzymują się przy piłce i wymieniają dużą ilość podań.

88'

Carnota zagrał do Smółki piłkę najwyższych lotów ale tyski napastnik minimalnie chybił.

87'

Napastnik z Bełchatowa trafia do pustej bramki, a wcześniej doskonałym podaniem popisał się Prokić.

87'

GOL !!! !!! !!! Michał Mak dobija gospodarzy i mamy już 1:3

86'

Wacławczyk zauważył wysuniętego Misztala i próbował z własnej połowy pokonać tyskiego bramkarza. Ta próba jednak nieudana.

84'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. W miejsce Renusza - Prokić.

83'

Sawala najwyżej wyskoczył do piłki dośrodkowywanej przez Mateusza Maka ale trafia obok bramki Misztala.

82'

Napastnik GKS-u Tychy wykorzystuje doskonałe dośrodkowanie Chomiuka.

81'

GOL !!! !!! !!! Smółka wlewa nadzieje w serca tyskich kibiców i mamy 1:2

80'

Kapitan tyszan Łukasz Kopczyk jeszcze mobilizuje swoich kolegów do odważniejszych ataktów, ale to goście w ostatnich minutach stwarzają wiecej zagrożeń pod bramką rywali.

78'

Żółta kartka dla Szczęsnego.

77'

Marcin Flis uderza z pierwszej piłki ale trafia w obrońce tyszan i wywalcza kolejny rzut rożny.

77'

Rzut rożny dla gości.

76'

Ostatnia zmiana w drużynie GKS-u Tychy. Za Małkowskiego na boisku melduje się Flis.

75'

Flis lekkim podcięciem podaje do Michała Maka ale ten skutecznie blokowany przez Masternaka.

73'

Bizacki ładnie zagrał z Gąsiorem przed polem karnym rywali ale nie miał możliwości oddania dobrego strzał były zawodnik Legi Warszawa.

70'

Szybkie dwa ciosy zadane przez gości podłamały nieco tyszan. Wciąz utrzymuje się przewaga gości, którzy w dalszym ciągu dążą do zdobywania kolejnych goli.

68'

Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany kapitan GKS-u Tychy - Kopczyk.

66'

GOL !!! !!! !!! 0:2 Michał Mak podwyższa prowadzenie swojej drużyny

65'

Za Dziegielewskiego - Bizacki.

65'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

64'

Szybkie zmiany szykują się w drużynie gospodarzy, za moment na boisku pojawią się Bizacki i Szczęsny.

63'

Grzybek próbuje swoich sił, strzał młodego zawodnika GKS-u jednak bardzo niecelny.

61'

Być może Misztal był zasłonięty przez swoich kolegów i nie widział całej tej sytuacji, mimo to kiepska interwencja tyskiego bramkarza.

61'

GOL !!! !!! !!! 0:1 Kamil Wacławczyk z dystansu pokonuje Misztala, który mógł przy tym strzale zachować się lepiej.

58'

Chomiuk oddał strzał z 5. metrów ale kąt był zbyt ostry, mógł dośrodkować do lepiej ustawionych kolegów.

57'

Mateusz Mak uderza z rzutu wolnego tuż nad spojeniem słupa z poprzeczką. Do bramki Misztala ponad 25. metrów, a mimo strzał okazał się bardzo groźny.

55'

Michał Mak podaje do swojego brata Mateusza ale całą sytuacje odważnym wyjście wyjaśnia Misztal.

54'

Rzut rożny dla GKS-u Tychy.

53'

Aktywny od samego początku drugiej połowy Mateusz Mak popełnia prosty błąd w przyjęciu piłki i notuje stratę.

51'

Smółka oddał strzał z woleja. Jego decyzja bardzo optymistyczna, bo do bramki gości dość daleko. Sytuacyjna okazja bardzo niecelna.

49'

Wacławczyk uderza z dystansu ale trafia w swojego kolegę ... Mateusza Maka.

13:14

Dzięgielewski ze Smółką rozpoczęli drugą część gry.

13:13

Obie dryżuny rozpoczną drugą połowę bez żadnych zmian.

13:13

Piłkarze powracają już na boisko, za moment początek drugiej połowy.

13:03

Na wysokości zadania stanął również Podleśny w ekipie gości. Kilka jego interwencji uchroniło GKS Bełchatów przed stratą gola.

13:03

Jan Żurek dał kolejną szansę Dzięgielewskiemu, który w tygodniu nie trenował z powodu urazu. Na boisku jednak tego nie widać i to z jego strony tyszani stwarzają jak do tej pory najgroźniejsze sytuacje.

13:01

Mimo bezbramkowego remisu oglądamy ciekawe spotkanie w Jaworznie. Toczone jest ono w szybkim tempie, a brak sytuacji podbramkowych w początkowych minutach piłkarze zrekompensowali nam w samej końcówce.

45'

Po akcji Wilusza sędzia zagwizdał poraz ostatni w pierwszej połowie. Zapraszamy na 15. minut przerwy.

45'

I na sam koniec jeszcze Wilusz główkuje nad poprzeczką bramki Misztala.

45'

Kopczyk wyjaśnia wybijając na rzut rożny piłke, a w dogodnej sytuacji znalazł się Renusz.

45'

Do pierwszej połowy spotkania arbiter dolicza 1. minutę.

44'

Bliski pokonania Podleśnego był Masternak. Nawet w asyscie obrońcy oddał on strzał ale tuż przy słupku bramki.

43'

Rzut rożny dla gospodarzy, to chyba pierwszy w tym meczu taki stały fragment gry,

41'

Strzał Dzięgielewskiego z dystansu blokowany przez jednego z obrońców bełchatowian.

39'

Żółta kartka dla Patryka Rachwała.

36'

Misztal piąstkuje dośrodkowanie Basty. Robi się coraz ciekawiej w Jaworznie.

36'

Mateusz Mak w dobrej okazji z bliskiej odległości ale piłkę między nogami zatrzymuje Misztal.

33'

Druga żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu wędruje na konto gospodarzy. Tym razem ukarany Carnota.

33'

Ależ strzał Małkowskiego z rzutu wolnego. Kolejna doskonała interwencja Podleśnego i wciąż mamy 0:0.

29'

Strzałów na bramkę od swoich podopiecznych wymaga także nowy trener tyszan Jan Żurek, który pokrzykuje na swoich piłkarzy.

28'

Bełchatów znów przy piłce ale brak pomysłu na rozwiązanie swoich akcji. Brakuje dziś strzałów na bramkę ...

27'

Kopczyk leży we własnym polu karny, mamy krótką przerwę w grze.

25'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany nią Marcel Gąsior.

24'

Smółka dziś cofnięty nieco do tyłu. Momentami jedynym napastnikiem jest Dzięgielewski, a typową "10" jest wówczas wspomniany Smółka. To chyba nowe ustawienie, którego próbuje szkoleniowiec Żurek.

22'

Z rzutu roźnego nici, a groźny kontratak tyszan przerwał faulem Basta.

22'

Rzut roźny dla gości. W narożniku piłkę ustawił Mateusz Mak.

20'

Groźnie pod bramką Misztala, kilka dziwnych i niepewnych interwencji w obronie na szczęście dla tyszan bez utraty gola.

19'

Masternak przewyższający swoim wzrostem Michała Maka zachował się jak profesor przejmując piłkę od młodego napastnika GKS-u Bełchatów.

18'

I poraz kolejny w dzisiejszym meczu okres gry w którym to goście dłużej utrzymują się przy piłce rozgrywając ją głównie w środku pola.

13'

Chwilę później Smółka z dystanusu ale słabo i niecelnie. Rozkręcają się tyszanie.

12'

Dzięgielewski w bardzo groźnej sytuacji fatalnie trafia wprost w ręce Podleśnego.

11'

To pierwsza i bardzo ważna interwencja młodego golkipera drużyny z bełchatowa. Dziś zastępuje on Malarza, pauzującego za czerowną kartkę.

9'

Podleśny piąstkuje groźne dośrodkowanie Małkowskiego i mamy rzut z autu.

8'

Basta faulował tuż przy lini bocznej Małkowskiego. Za moment groźny stały fragment gry dla gospodarzy,

6'

Mateusz Mak stanął przed okazją oddanie pierwszego strzału na tyską bramkę, ale wydaje się, że przekombinował i wywalczył tylko rzut rożny.

4'

Smólka faulowany przez Wacławczyka, akolejna podanie Gąsiora niedokładne.

4'

Gospodarze będąc przy piłce szybką pozdbywają się jej, kolejna strata.

4'

Wacławczyk dośrodkowuje wprost w ręce Misztala.

3'

Tyszanie natomiast skutecznie wybijają gości z rytmu przerywając akcję faulem. Rzut wolny w okolicach środka boiska.

2'

Bełchatowianie starają sie od samego początku utrzymać dłużej przy piłce, co pozwoli narzucić swój styl gry.

12:12

Wacławczyk wraz z Michałem Makiem rozpoczęli dzisiajsze spotkanie.

12:11

Mecz rozpoczną goście z Bełchatowa.

12:09

Oba zespoły na murawę wyprowadza sędzia główny tego spotkania Sebastian Krasny z Krakowa.

12:09

Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze 7. minut.

12:07

Lider z Bełchatowa zdobywając dziś komplet punktów może odskoczyć rywalom w walce o awans. Wczoraj Olimpia Grudziądz niespodziewanie przegrała z Nowym Sączu, punkty tracił także GKS Katowice.

12:06

Trudne zadanie dziś przed GKS-em Tychy. Wczoraj bezpośredni rywale w ligowej tabeli wygrywali bądź remisowali swoje spotkania, zatem tyszanie muszę dzisiaj zdobyć jakiekolwiek punkty by nie tracić kontaktu z rywalami w strefie spadkowej.

12:03

Ciekawostką tuż przed meczem może być obecność kibiców gości w Jaworznie. Nigdy wcześniej (poza kibicami zaprzyjaźnionych klubów) nie mogliśmy oglądać tutaj kibiców gości.

12:01

Oba zespoły już zeszły do szatni po krótkiej przedmeczowej rozgrzewce. Za niespełna 15. minut początek spotkania.

12:00

W drużynie gości również kilka zmian, choć te wydają się być wymuszone. W bramce bełchatowian Podleśny. Brak również Baranowskiego.

11:57

Jan Żurek debiutuje dziś na ławce trenerskiej w "domowym" spotkaniu swojej drużyny. Kibice liczą, że nowy trener spowoduje, że tyski klub zacznie wkońcu zdobywać punkty. Dziś zatem kilka zmian w wyjściowym składzie gospodarzy. Od początku dziś m.in. Chomiuk, Grzybek i Dzięgielewski.

11:55

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania.Zapowiedź.

11:39

Rezerwowi GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik, Damian Szymański, Raul Gonzalez, Andreja Prokić, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak, Mateusz Szymorek.

11:35

Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Ivica Żunić, Krzysztof Bizacki, Damian Szczęsny, Adam Imiela, Bartosz Flis, Damian Krajanowski.

11:33

Witamy z Jaworznie, gdzie za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie GKS-u Tychy z GKS-em Bełchatów. Zapraszamy na relację na żywo!