Koniec spotkania! Termalica do końca biła głową w mur, a defensywa Wisły stanęła na wysokości zadania!

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Strzelca bramki zmienił Nadolski.

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

Czerwiński faulował Wlazło i również został ukarany żółtą karktą.

87'

Żółta kartka dla Janusa.

85'

Zmiennicy Wisły wnieśli o wiele więcej do gry swojego zespoły. Zmiany w zespole gospodarzy sprawiły, że na murawie jest trzech nominalnych napastników, co wprowadza trochę chaosu, bo nie wiedzą za bardzo jak się ustawić.

84'

Sołdecki został zablokowany w polu karnym, będąc w dogodnej sytuacji strzeleckiej!

83'

Komplet zmian niewiele zmienił w grze zespole gospodarzy. To Wisła prezentuje się lepiej.

81'

Ostatnia zmiana w Termalice. Za Rybskiego wchodzi Sołdecki.

80'

Druga zmiana w WIśle, za Sekulskiego wchodzi Grudzień

77'

Kolejna okazja Wisły. Wlazło huknął z dystansu, ale obił tylko słupek!

75'

Zmiana w Wiśle. Burkhardt nie dotrwa do końca meczu. W jego miejsce Wlazło

74'

Wisła wyszła szybkim atakiem, ale Góralski przegrał pojedynek 1 na 1 z Nowakiem, który wybronił jego strzał nogami.

72'

Druga zmiana w Termalice. Drozdowicz zmienia Ceglarza.

70'

Termalika przycisnęła, ale nadal ma problemy z przeprowadzaniem składnych ataków. Jest delikatna poprawa w wymianie podań, ale cały czas brakuje ostatniego.

69'

Nowak broni kolejny strzał z rzutu wolnego, tym razem uderzał Sekulski.

67'

W groźnej sytuacji Piątek niecelnie podał do Schulmeistera i jeden z rywali zdołał wybić piłkę!

66'

Z rzutu wolnego z 35 metrów uderzył Burkhardt, ale Nowak wyłapał piłkę, zmierzającą w światło bramki.

65'

Pielorz uruchomił Ceglarza, który dośrodkował z pierwszej piłki, ale Kiełpin znowu uprzedził napastników rywali.

64'

Kiełpin uprzedził Schulmeistera po wrzutce Piątka z rzutu rożnego.

63'

Schulmeister dobrze zgrał do Ceglarza, ale ten zwlekał z dośrodkowaniem i obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

62'

Pierwsza żółta kartka dla Wisły. Za faul ukarany Sekulski.

61'

Może zmiany pomogą zespołowi Dusana Radolskiego? Na początek szkoleniowiec niecieczan wpuszcza na boisko Schulmeistera w miejsce Horvatha, który miał dzisiaj rozregulowany celownik.

58'

Okres dominacji gości. Bardzo aktywny jest Dziedzic, który sprawia sporo problemów obrońcom Termaliki. Gospodarze nie potrafią opanować sytuacji na boisku. Mecz nie wygląda, jak spotkanie kandydata do awansu z beniaminkiem...

54'

Horvath ponownie uderzał z dystansu, zza narożnika pola karnego, ale znowu niecelnie.

52'

Janus umieścił piłkę w siatce, ale sędzia odgwizdał spalonego Dziedzica.

50'

Rzut rożny dla Termaliki. Niepewna interwencja Kiełpina, ale bez konsekwencji.

47'

Burkhardt zagrał prostopadłą piłkę do Mysony, ale za mocno i piłka wyszła za linię końcową.

46'

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

16:50

Trzeba przyznać, że z przebiegu całej pierwszej połowy, Wisła zasługuje na prowadzenie. Gra mądrze w defensywie i nie pozwala na wiele rywalom. Jeśli Termalica nie zmieni obrazu swojej gry, o punkty może być jej dzisiaj ciężko.

46'

Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi 1:0.

45'

Burkhardt uderzył z 25. metrów, ale piłka minęła bramkę nad poprzeczką.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Trzy kornery dla Wisły, ale nie przyniosły one zagrożenia.

42'

Próba Horvatha zza pola karnego, ale strzał bardzo niecelny. Wisła dobrze się broni i nie dopuszcza do groźnych sytuacji.

39'

Sędzia podyktował rzut karny dla Termaliki, dopatrując się zagrania ręką. Po kilku sekundach cofnął jednak decyzję, bo to Kujawa zagrywał ręką w polu karnym rywali!

37'

Dziedzic centruje spod linii końcowej, ale Nowak uprzedził Sekulskiego i wyłapał piłkę.

36'

Trzecia kartka dla piłkarza gospodarzy. Tym razem ukarany Pleva.

35'

Niewiele wskazywało na to, że to goście pierwsi zdobędą gola, bo to Termalica lepiej wyglądała przez większość czasu. Wisła potrafiła jednak wyprowadzać groźne akcje i jedna z nich przyniosła efekt.

34'

Dośrodkowanie z lewej strony. W polu karnym spore zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Janusz Dziedzic, który wykazał się największym sprytem i pokonał zasłoniętego Nowaka. Wydaje się, że bramkarz Termaliki mógł zachować się lepiej w tej sytuacji.

31'

Ukarany za faul Jakub Kiełba. Sędzia nie pozwala piłkarzom na zbyt wiele.

28'

Przewaga Wisły Płock, która próbowała zaskoczyć rywali dośrodkowaniami.

26'

Pielorz podaje do Ceglarza, ten przyjmuje piłkę i uderza nad bramką.

25'

Doskonała okazja i tylko dobre wyjście z bramki Kiełpina i skrócenie kąta spowodowało, że zawodnik Termaliki posłał piłkę tuż nad bramką!

25'

Burkhardt zdaje się utykać, a rozgrzewa się już Stefańczyk, który najprawdopodobniej zastąpi go, najpewniej jeszcze przed przerwą.

24'

Piątek bardzo ładnie podał za plecy obrońców do Ceglarza, ten doszedł do piłki i dotknął piłkę końcem buta, jednak chybił.

21'

Na strachu się skończyło. Poszła kontra Termaliki, ale również bez efektu bramkowego.

20'

Janusz Dziedzic wywalczył rzut rożny dla gości. Będzie okazja.

19'

Piątek szybko wstał i jest w stanie grać dalej. Gra trochę zwolniła po dynamicznym początku, piłka głównie w środku pola. Na uwagę zasługują wysokiej klasy dośrodkowania niecieczan, z którymi radzą sobie jednak defensorzy i Kiełpin.

17'

Burkhartd wrócił do gry, a na boisku leży tym razem piłkarz gospodarzy.

15'

Nie wiadomo, czy poszkodowany w akcji piłkarz Wisły będzie w stanie dokończyć mecz.

14'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Ukarany Horvath za brzydki faul na Burkhardcie.

11'

Termalika ma optyczną przewagę, ale groźne wyjścia z kontrą Wisły sprawiają gospodarzom trochę problemów.

9'

Horwath przyjął piłkę na 30. metrze i z uderzył z woleja, ale piłka przeleciała obok słupka.

8'

Teraz do interwencji zmuszony Nowak, który wybronił strzał Fabiana Hiszpańskiego z pola karnego.

6'

Goście próbują się odgryzać, ale po kontrze nie udało się Wiśle oddać strzału.

6'

Sporo roboty ma Kiełpin w pierwszych minutach! Teraz w sytuacji niemal sam na sam z Kiełbem znowu wyszedł obronną ręką!

5'

Duże brawa dla Kiełpina, który przy główce Kujawy popisał się doskonałą interwencją.

5'

Po wrzutce w pola karne głową uderzał Kujawa, ale po jego strzale tylko rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Po składnej akcji gości na strzał z pola karnego zdecydował się Dziedzic, ale gola nie ma.

3'

Piłkę z rzutu wolnego wrzucał w pole karne Jarecki, ale Kiełpin zdołał uprzedzić czyhającego na nią Kujawę.

2'

Dynamiczne wejście Góralskiego, ale w kluczowym momencie nie zrozumiał się z kolegami i z akcji nic nie wyszło.

1'

Początek meczu, od środka rozpoczęła Wisła.

16:00

Termalika gra standardowo w pomarańczowych strojach. Wisła dzisiaj w białych kompletach.

15:59

Piłkarze obu zespołów są już na murawie. Za chwilę zaczynamy mecz.

15:55

Pogoda idealna do gry, ale frekwencja nie dopisała. Z niewiadomych przyczyn, bo pora i pogoda sprzyjają przyjściu na meczu. Na trybunach poniżej 1000 osób.