Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
2 : 0
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
94'

Koniec meczu. Olimpia pokonuje drużynę Floty Świnoujście 2:0 i jest bardzo bliska objęcia fotela lidera pierwszej ligi!

91'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Smoliński schodzi, a zmienia go Ruszkul

90'

Na duży plus zasługują dzisiaj kibice Olimpii, którzy w trudnych momentach potrafią wesprzeć swoją drużynę

88'

Flota całe siły rzuciła na poczynania w ofensywie. Na razie zupełnie bezskutecznie.

87'

Zmiana również w Olimpii. Frańczak zmienia Cieślińskiego

86'

Trzecie zmiana w ekipie gości. Boisku opuścił Grzelak. Zmienił go Kolendowicz.

84'

Ostatnie minuty będą bardzo ciężkimi jeśli chodzi o drużynę Olimpii. Przewagę liczebną ma zespół Floty.

82'

Na szczęście dla miejscowych były bramkarz Widzewa Łódź jest w stanie grać dalej!

82'

Teraz w brutalny sposób potraktowany w swoim polu został Fabiniak. Czyżby kolejny golkiper Olimpii musiał poddać się leczeniu?

81'

Asekuracyjna zmiana w Olimpii. Boisko opuszcza Szczot, a wchodzi Mazurkiewicz.

79'

Chwilę później również żółtą kartką ukarany został Michał Stasiak z Floty

78'

Olimpia musi grać w osłabieniu. Z boiska za drugą żółtą kartkę zszedł Michał Piter-Bućko.

75'

Po chwili dośrodkowanie w pole karne Olimpii pewnie wyłapuje Bartosz Fabiniak. Dobry i pewny mecz golkipera gospodarzy.

74'

Teraz żółtą kartką został zawodnik Olimpii - Robert Pisarczuk

73'

Szczot może grać dalej. Jest już na boisku!

72'

Szczot w jednym ze starć z rywalem został uderzony ręką w twarz i potrzebuje pomocy lekarzy. Miejmy nadzieję, że zawodnik Olimpii będzie zdolny do dalszej gry w dzisiejszym meczu.

70'

W świetnej dyspozycji jest dzisiaj Marcin Smoliński. Teraz popularny "Smoła" po rzucie rożnym doszedł do dobrej okazji strzeleckiej. Pomylił się nieznacznie.

70'

Ależ zamieszanie pod bramką Floty! Najpierw Pisarczuk trafia w bramkarz gości, potem piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową!

68'

Ekwueme ukarany żółtą kartką

68'

Nieźle w mecz wprowadził się Charles Nwagou, który na boisku pojawił się przed kilkoma minutami. Jest bardzo aktywny w ofensywnych poczynaniach swojej drużyny.

66'

Druga zmiana w drużynie Baniaka. Schodzi Kieruzel, wchodzi Niewiada.

65'

Olimpia idzie za ciosem! Teraz Pisarczuk, który miał sporo wolnego miejsca próbuje dograć w pole karne Floty. Robi to jednak zbyt mocno.

64'

Fantastyczne dogranie w pole karne otrzymał Smoliński, który pewnym strzałem na pełnej prędkości pokonał golkipera Floty! Olimpia prowadzi 2:0 i jest na bardzo dobrej drodze, by odnieść kolejne zwycięstwo z rzędu!

63'

Gooool! Olimpia! Marcin Smoliński!

62'

Teraz ładna interwencja Fabiniaka, który ratuje Olimpię od straty bramki!

62'

Cieśliński dostał prostopadłe podanie z głębi pola. Przez kilka metrów poprowadził piłkę, po czym oddał bardzo niecelny strzał.

60'

Rozgrzewkę rozpoczęli właśnie wszyscy piłkarze Olimpii. Wśród nich jest kontuzjowany w ostatnim czasie, Maciej Kowalczyk.

60'

Pierwsza zmiana w ekipie gości. Schodzi Śpiączka, wchodzi Nwaogu

59'

Sporo dzieje się w drugiej części gry. Najpierw niemal sam na sam z Gęsińskim był Cieśliński. Chwilę później spore zamieszanie w polu karnym Olimpii próbowali wykorzystać napastnicy Floty. W obu przypadkach było nieskutecznie.

57'

Gra Olimpii może się dzisiaj podobać. Dużo ciekawej gry w środku pola. Kombinacyjne wymiany podań i mało strat. Widać spory progres formy u podopiecznych trenera Kafarskiego.

53'

Rzut rożny ma Olimpia. Dobre dośrodkowanie, jednak strzał jednego z grudziądzan leci wysoko nad bramką.

52'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Olimpii. Rzut rożny ma Flota. Uderza Zalepa, ale broni Fabiniak!

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał Zalepa. Obrońca Floty minimalnie się jednak pomylił

48'

"Żółtko" dla Marcina Woźniaka

47'

Drugą część gry od bardzo niecelnego strzału rozpoczął Robert Szczot

46'

Drugą połowę zaczyna Olimpia

45'

Zakończyła się właśnie pierwsza połowa meczu w Grudziądzu. Olimpia jak na razie zasłużenie prowadzi 1:0 po bramce Macieja Rogalskiego. Do relacji powrócimy za niespełna kwadrans.

44'

Efekt namoczonej murawy próbował teraz wykorzystać Smoliński, Piłkę z problemami złapał Gęsiński. Po chwili kolejne dogranie w pole karne do Gawęckiego. Lepsi tym razem obrońcy przyjezdnych.

43'

W jaki sposób odpowiedzą podopieczni trenera Baniaka? Padający deszcz i ślizga murawa będzie pewnym utrudnieniem.

42'

Na trybunach trwa doping miejscowych kibiców. Olimpia w tej chwili jest bardzo bliska objęcia fotela lidera pierwszej ligi!

41'

Fantastyczne dośrodkowanie Pisarczuka w pole karne. Pewnie do piłki wystartował Rogalski i ulokował piłkę w siatce.

39'

GOOOL! Maciej Rogalski!

38'

Teraz bardzo niebezpieczna sytuacja pod bramką Olimpii. Woźniak nie porozumiał się z Fabiniakiem i zdjął mu piłkę sprzed rękawic. O mały włos nie padłaby bramka samobójcza.

37'

Kolejne dogranie w pole karne Floty. Tym razem Cieśliński przegrywa pojedynek biegowy z defensorem Floty.

36'

Tym razem "żółtko" dla Zalepy (Flota)

35'

Kolejna okazja Olimpii. Rogalski dogrywa w pole karne do Cieślińskiego. Ten nieco wolniejszy od bramkarza Floty.

34'

Warunki do gry robią się fatalne. Mimo to próbuje Olimpii. Próby strzałów jak na razie nie przynoszą pożądanego efektu.

33'

Za nami nieco ponad 30 minut gry. Jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła sobie stuprocentowej okazji do zdobycia bramki. Nad stadionem w Grudziądzu mocno pada i na razie nie widać, by miało przestać.

32'

Teraz Szczot z prawej strony dośrodkował w pole karne Floty. Futbolówkę na razie pewnie chwyta Gąsiński.

30'

Teraz Ekwueme z dystansu. Piłka nabiera na mokre murawie niebezpiecznego poślizgu. Na szczęście dla gospodarzy, futbolówka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Fabiniaka.

28'

Rzut rożny dla Floty. Dobre dośrodkowanie w pole karne Olimpii wypiąstkował z problemami Fabiniak

27'

Dodatkiem do niekorzystnej aury jest porywisty wiatr, który również będzie uprzykrzał życie zawodnikom obu drużyn.

26'

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzą w Grudziądzu zaczął padać rzęsisty deszcz. Warunki do gry robią się coraz gorsze.

25'

Kolejna świetna okazja Olimpii. Robert Pisarczuk wbiegł dynamicznie w pole karne Floty i wyszedł niemal sam na sam z Gąsińskim. Górą golkiper Floty

22'

Nad stadion Olimpii nadciągają ciemne chmury. Najprawdopodobniej już wkrótce zacznie padać deszcz

21'

Teraz dobrą okazję miała Olimpia. Dośrodkowanie w polu karnym przejął Szczot. Defensorzy Floty wybili piłkę na rzut rożnym, po którym nikt się nie wydarzyło.

19'

Żółtą kartką ukarany Michał Piter-Bućko

19'

Olimpia jak na razie próbuje przedostać się skrzydłami pod bramkę Floty. Póki co robią to nieskutecznie

17'

Teraz spróbowali piłkarze Floty. Dogranie w pole karne Ekwueme, do piłki doszedł Śpiączka. Na szczęście jego podanie do środka "szesnastki" przecięli defensorzy Olimpii.

15'

Teraz po kombinacyjnej akcji w środku boiska do pozycji strzału doszedł Gawęcki. Futbolówka po uderzeniu pomocnika Olimpii przeleciała nad bramką.

14'

Po zbyt lekkim strzale zza pola karnego Macieja Rogalskiego piłkę bez kłopotów łapie Szymon Gąsiński.

12'

Przed momentem lewą stronę popędził Woźniak. Po jego dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy gości.

12'

Na trybunie gości jak już wcześniej wspomniałem jest jeden kibic Floty, który zabrał ze sobą... bęben.

9'

Teraz świetna okazja dla Floty. Śpiączka uderzał głową po rzucie rożnym. Piłka minęła Fabiniaka i leciała do bramki. Na posterunku byli jednak defensorzy Olimpii i zażegnali niebezpieczeństwo!

6'

Teraz odpowiedziała Olimpia. Smoliński dośrodkowywał z lewej strony boiska, Lepsi tym razem okazali się zawodnicy gości.

4'

Ekwueme przed chwilą uderzał głową. Na posterunku Fabiniak!

2'

Początek bardzo spokojny. Na razie gra toczy się na połowie gospodarzy.

16:01

No to zaczynamy. Pierwsi zagrają piłkarze Floty!

15:59

Piłkarze już gotowi do gry. Za chwilę zaczynamy!

15:52

Piłkarze zeszli już do swoich szatni, aby wysłuchać ostatnich porad od szkoleniowców. Kibiców jak na razie mamy niespełna 800. Ciekawostką jest, że na grudziądzkim stadionie pojawił się jeden sympatyk gości.

15:47

Jeszcze godzinę temu nad Grudziądzem zbierały się ciemne chmury. Teraz mamy słońce. Piłkarze obu drużyn właśnie prowadzą rozgrzewkę. Za niespełna kwadrans zaczynamy!

15:46

Rezerwowi Flota: Konrad Forenc, Marek Niewiada, Charles Nwaogu, Maciej Mysiak, Mateusz Wrzesień, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz.

15:46

Rezerwowi Olimpia: Daniel Osiecki, Sławomir Mazurkiewicz, Michał Łabędzki, Mateusz Górka, Adrian Frańczak, Piotr Ruszkul, Maciej Kowalczyk.

15:45

Tomasz Kafarski i Jacek Paszulewicz - dziś ten duet tworzy 2/3 sztabu szkoleniowego Olimpii Grudziądz. Jeszcze niespełna 5 miesięcy temu obaj panowie zasiadali na ławce trenerskiej Floty Świnoujście. Znajomość gruntu ze Świnoujścia to z pewnością spory atut grudziądzkich trenerów. Czy to wystarczy do sobotniego zwycięstwa nad zespołem Floty? W przypadku wygranej gości, obie ekipy zrównają się punktami w ligowej tabeli. Zwycięstwo Olimpii, może przybliżyć biało-zielonych do fotela lidera 1. ligi.

15:35

Witamy z Grudziądza, gdzie miejscowa Olimpia zmierzy się z Flotą Świnoujście. Zapraszamy na relację na żywo!