Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
4 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
17:54

To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Puszcza wygrywa z Okocimskim 4:0. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

17:54

Puszcza przeważała w dzisiejszym spotkaniu. Całkowicie zasłużone zwycięstwo podopiecznych Wójtowicza. Świetnie zaprezentował się środek pola gospodarzy a w szczególności Paweł Strózik, który zdobył gola, asystował i rządził w środkowej strefie boiska. Gratulacje dla całego zespołu Puszczy i kapitana, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Fatalnie zachowali się zawodnicy Okocimskiego, którzy otrzymując czerwone kartki przekreślili jakiekolwiek szanse na przynajmniej remis.

94'

KONIEC MECZU! Puszcza zdemolowała dziś fatalnie grający Okocimski.

93'

Po tym zdarzeniu ucierpiał Kozioł, ale po chwili podniósł się i zgłosił gotowość do gry, co wynagrodzili brawami kibice... Puszczy! Piękne obrazki mogę dziś ogladać na stadionie Puszczy.

93'

91'

Co się dzieje w Niepołomicach! Strózik fantastycznie obsłużył długim podaniem Nowaka ten w polu karnym obrócił się na obrońcy uderzył, ale jego strzał wybronił bramkarz po czym Nowak dobijał, piłka znalazła się pod nogami jednego z zawodników Puszczy, który uderzał, ale jego strzał został zablokowany przez golkipera. Do piłki dopadł jeszcze jeden zawodnik Puszczy, ale fenomenalną paradą popisał się Kozioł!

88'

Zawodnicy z Niepołomic nie spieszą się już z rozgrywaniem akcji. Zwycięstwo mają już w kieszeni.

86'

COŚ NIESAMOWITEGO! Trzecia czerwona kartka dla gości! Wyrzucony z boiska Konrad Wieczorek.

86'

Fantastyczny występ Strózika. Świetnym wślizgiem powstrzymuje kontrę rywali.

85'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Czychowski za Biela.

84'

Puszcza dzięki przewadze liczebnej kompletnie zdominowała gości.

84'

Druga czerwona kartka dla Okocimskiego. Za drugą żółtą kartkę wykluczony został Piotr Darmochwał. Okocimski w dziewiątkę!

82'

Sebastian Janik, który asystował przy bramce Cholewiaka opuszcza boisko, a w jego miejsce zameldował się już Mikołajczyk.

81'

KOLEJNY GOL! Longinus Uwakwe zabawił się z rywalami przed polem karnym i zagrał w pole karne do Nowaka, który z małymi problemami umieścił piłkę bramce!

80'

CHOLEWIAK STRZELA BRAMKĘ DLA PUSZCZY! Świetna dwójkowa akcja Cholewiaka i Janika. Cholewiak rozpoczął akcję środkiem zagrał na lewo do Janika a ten błyskawicznie wyłożył mu piłkę w polu karnym. Puszcza - Okocimski 3:0

77'

Na trybunie gości trwa fiesta, jakby to właśnie ich zespół prowadził w tym meczu.

77'

Zmianę przeprowadza, także trener Stach. Boisko opuszcza Wojcieszyński, a wchodzi Stefański.

76'

Zmiana w drużynie Puszczy boisko opuszcza Moskwik, a za niego pojawia się Cholewiak.

73'

GOL dla PUSZCZY! Paweł Strózik fantastycznie zagrywa piłkę na dobieg do kapitana drużyny Łukasza Nowaka, który z zimną krwią pokonuje bramkarza gości! Puszcza 2, Okocimski 0.

71'

Kibice przyjezdni mimo złego wyniku nie zaprzestają dopingować swoich piłkarzy, natomiast fani Puszczy ucichli w ostatnich minutach.

70'

Okocimski bardzo szybko przedostaje się pod bramkę rywali robiąc nie małe zamieszanie w szeregach gospodarzy. Pytanie do trenera Stach: Nie można było tak grać od pierwszych minut?

67'

Słabsze chwile przeżywają piłkarze Puszczy. Okocimski w przeciągu jednej minuty stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji. Co więcej, o mały włos samobójczego trafienia nie zaliczył jeden z zawodników Wójtowicza.

66'

Termanowski dopiero co wszedł, a robi niezłe zamieszanie. Po jego podaniu mogła paść bramka dla gości.

66'

Zmiana w drużynie Okocimskiego. Boisko opuszcza Damian Buras, a za niego pojawi się Maciej Termanowski.

65'

Sytuacja Okocimskiego nie wygląda najlepiej. W tym spotkaniu nie stworzyli praktycznie żadnej dobre okazji, a teraz grają w dziesięciu i nic nie zapowiada dobrych okazji dla gości.

63'

To mogły być koszmarne 2 minuty Okocimskiego! Czzerwona kartka, a także mogli stracić bramkę po uderzeniu głową Strózika!

62'

Bardzo szybko drugą żółtą kartkę otrzymuje Daniel Brud, co w konsekwencji oznacza opuszczenie placu gry!

61'

Zółta kartka dla Daniela Bruda, który sfaulował Janika w środkowej strefie boiska.

59'

Paweł Strózik jest głodny goli! Uderza zza pola karnego tuż koło słupka!

57'

Puszcza coraz bardziej naciska na rywali. Dobra akcja Nowaka jednak zbyt mocno zagrał do wychodzącego Moskwika.

56'

Nowak uderza, ale bardzo słabo i piłka pewnie ląduje w rękach bramkarza.

56'

Biel faulowany w pobliżu pola karnego. Będzie dobra okazja dla Puszczy, choć kontynuacją tej akcji mogła dać gola.

55'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska w polu karnym przejmuje Uwakwe i uderza tuż koło słupka. To była świetna okazja!

54'

Walka obu drużyn o piłkę wygląda imponująco.

54'

Piłkarze Puszczy i Okocimskiego walczą o piłkę.

51'

Rzut wolny dla Okocimskiego. Będzie dobra okazja na wrzucenie piłki w pole karne... jednak zawodnik gości trafia prosto w mur.

49'

Aktywny Szymonik dośrodkowuje z prawego skrzydła na dłuższy słupek, ale czujny obrońca gości wybija zza linię końcową. Rzut różny dla Puszczy. PIłka dośrodkowana na zawodnik z Niepołomic, który przestrzela.

47'

W przerwie zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Wawryka, a za niego pojawił się Wieczorek.

46'

Piłkarze obu drużyn ją oczekują na rozpoczęcie. Zaczną zawodnicy gości. Gramy!

16:59

Na murawie pojawili się już zawodnicy Okocimskiego. Czekamy na piłkarzy Wójtowicza!

16:55

Czas oczekiwania na drugą połowę umila oto ten wyczynowiec.

16:50

Żongler w przerwie meczu.

48'

Sędzia Małek kończy pierwszą połowę. Po bramce Pawła Strózika w 37. minucie Puszcza prowadzi zasłużenie z Okocimski Brzesko 1:0.

47'

Dobra akcja Biela, który pognał z piłką w stronę bramki, ściął do środka i zagrał piłkę w uliczkę do Moskwika, który został powstrzymany przez rywali.

46'

Zółta kartka dla Uwakwe za faul w środkowej strefie boiska.

45'

Ależ okazja dla Puszczy! Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne, gdzie najlepiej w powietrzu zachował się jeden z zawodników Puszczy przedłużył podanie do Uwakwe, który trafił w poprzeczkę!

44'

Janik faulowany na prawym skrzydle tuż przy linii bocznej, będzie rzut wolny.

42'

W ostatnich minutach pierwszej połowy Okocimski próbuje stworzyć przewagę na połowie gospodarzy, jednak czujni defensorzy z Niepołomic nie pozwalają kreować akcji rywalom .Bardzo ładnie wygląda zespół Puszczy w pierwszej polowie.

40'

Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Puszczy. Szewczyk fauluje rywala w walce o piłkę.

38'

Sebastian Janik ukarany żółtą kartką.

37'

GOL dla PUSZCZY! Dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystuje Paweł Stróźik trafiając do siatki głową.

35'

Nowak nieprzepisowo zatrzymwany przez rywala. Rzut wolny z około 40 metrów.

35'

Po dobre akcji lewym skrzydłem Borovicanina Puszca zyskuje rzut roźny. Obrońcy bez problemu wybijają piłkę wrzucona w pole karne.

32'

Uwakwe uderza zza pola karnego, ale jego strzał jest zbyt słaby, aby zagrozić bramce rywali.

32'

Pół godziny gry za nami. Puszcza ma przewagę, częściej utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji. Okocimski Brzesko spokojnie wyczekuje kontrataków, jednak te jak na razie nie nadchodzą.

29'

Borovicanin fantastycznie wszedł z lewego skrzydła, zakręcił obrońcą, ale ostatecznie piłka została wybita mu spod nóg zza linię końcową. Rzut rożny. Dośrodkowanie na Stróźika, który posyła słaby strzał w kierunku bramki.

28'

Rzut wolny z lewej strony dla Puszczy. Dośrodkowanie na długi słupek wyłapuje golkiper gości.

27'

Fantastyczny powrót Szymonika, czysty wślizg zatrzymuje kontrę gości.

24'

Bardzo dobra sytuacja dla Puszczy. Dosrodkowanie z rzutu wolnego i strzał na bramkę wybroniony przez bramkarza rywali. Później zawodnicy Puszczy oddali jeszcze jedną uderzenie, ale już niecelne.

23'

Goście próbują uspokoić grę przetrzymując piłkę pod własnym polem karnym. Zdecydowali się szybko przenieść jednak piłkę pod bramkę Puszczy, ale napastnik Okocimskiego poślizgnął sie w polu karnym rywali.

20'

Dobra kontra Puszczy jednak ostatnie podanie nie bylo dokładne i piłkę przechwycił bramkarz gości.

18'

Szewczyk ładnie ograł rywala przed polem karnym, uderzył, ale pika zatrzymałą się na plecach jego kolegi.

16'

Ładna dwójkowa akcja Moskwika i Nowak zakończona uderzeniem tego drugiego sprzed pola karnego. Pewna interwencja bramkarza.

15'

Szymonik faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

14'

Moskwik przegrywa walkę o piłkę z trzema rywalami. na prawym skrzydle.

12'

Doping gospodarzy na chwilę ustał, za to goście bawią się w Niepołomicach bardzo dobrze.

11'

Kolejna dobra interwencja Szymonika, który przeciął groźne podanie z prawego skrzydła.

10'

Piłka ląduje pewnie w rękach golkipera Puszczy.

10'

Wawryka z prawego skrzydła dośrodkowuje, ale czujny w polu karnym jest Damian Szymonik. Rzut rożny dla Okocimskiego.

8'

Krótko zdecydowali się rozegrać ten stały fragment gry piłkarze Okocimskiego. Jednak nie przyniosło to spodziewanego efektu.

8'

Rzut wolny dla Okocimskiego. Będzie okazja na wrzutkę.

7'

Bardzo szybko do notesu sędziego trafia także zawodnik Puszczy, Arkadiusz Lewiński. Czy w tym meczu także pozostanie ba boisku, gdy otrzyma drugi kartonik?

6'

Piotr Darmochwał ukarany żóltym kartonikiem. Rzut wolny dla Puszczy ze sporej odległości.

4'

Grający w niebieskich strojach piłkarze z Niepołomic próbują od pierwszych minut przejąć inicjatywę.

4'

Co ciekawe oprócz oczywiście dopingu gości mamy także doping kibiców gospodarzy. Używają oni nawet bębna. Jest to niespodzianka, gdyż podczas ostatniego spotkania Puszcza nie miała zorganizowanego dopingu!

2'

Na trybunie zameldowali się kibice gości.

2'

Na trybunie zameldowali się już pierwsi kibice drużyny gości.

1'

Rozpoczną piłkarze Puszczy. Robert Małek daje znak i zaczynamy!

15:58

Piłkarze obu drużyn wraz z dziecięcą eskortą wyszli na murawę.

15:57

Rezerwowi Puszczy już zasiedli na ławce rezerwowej.

15:53

Piłkarze obu drużyn zakończyli rozgrzewkę i udali się do szatni. Za około 5 minut zaczynamy!

15:50

Arbitrem głównym tego spotkania będzie Robert Małek, a na liniach pomagać mu będą Marcin Lis i Jacek Tokarski.

15:48

W drużynie Okocimskiego, także jest kilka zmian w porównaniu do ostatnej kolejki, kiedy to u siebie podejmowali Kolejarza Stróże. W bramce gości wystąpi Aleksander Kozioł, który był jedynie rezerwowym tydzień temu. Można powiedzieć, że role się zamieniły, bo dziś jego zmiennikiem będzie podstawowym bramkarz w meczu z Kolejarzem, Marek Pączek. Do wyjściowej "jedenastki" dostali się Sobotka, Brud i Buras, którzy mecz z Kolejarzem rozpoczęli na ławce. Dziś, na ławkę powędrowali Cebula i Smoliński. Na ławce gości znajduje się także Bruno Żołądź, który w tamtym sezonie bronił barw Cracovii.

15:40

W porównaniu do ostatniego meczu Puszczy Niepołomice z Sandecją Nowy Sącz jest kilka zmian w składzie ekipy Wójtowicza. Dziś, w bramce zamiast Stępniowskiego wystąpi Sobieszczyk. W kadrze na to spotkanie nie ma Marcina Zontka, który w Nowym Sączu rozegrał pełne 90 minut oraz Patryka Kołodzieja.

15:36

Na murawie mamy już także piłkarzy Puszczy Niepołomice. Trwa rozgrzewka.

15:35

Rozgrzewka piłkarzy Okocimskiego.

15:27

Z zapowiedzią tego spotkania mogą Państwo zapoznać się klikając w LINK

15:24

Znamy już składy obu drużyn. Ławka rezerwowa prezentuje się następująco:

PUSZCZA: Krystian Stępniowski, Mateusz Cholewiak, Dmytro Rodin, Dawid Kałat, Jarosław Lizak, Michał Mikołajczyk, Paweł Czychowski.

OKOCIMSKI: Marek Pączek, Konrad Cebula, Robert Smoliński, Patryk Stefański, Maciej Termanowski, Konrad Wieczorek, Bruno Żółądź.

15:20

Witam ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach już za około 40 minut rozpocznie się spotkanie Puszczy Niepołomice z Okocimskim Brzesko w ramach 10. kolejki ligowej. Serdecznie zapraszam na relacje LIVE!