Niedziela, 29 września 2013, godz. 16:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
0 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
18:00

Po słabym meczu Kolejarz zasłużenie zremisował z GKS-em Katowice i umocnił się na czwartej pozycji w tabeli. Dziękuje za śledzenie relacji LIVE i zapraszam na kolejne w portalu Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!!

91'

Szymański za Bajdura

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Cichy zabawił się we własnym polu karnym i omal nie skończyło się to fatalnie dla Kolejarza, bo piłkę przejął Fonfara, ale odebrał mu ją Szuftyn!

84'

Gancarczyk z łatwością minął Cichego, wpadł w pole karne gospodarzy, ale dośrodkował za wysoko zarówno dla Chwalibogowskiego jak i dla Pitrego

81'

Chwalibogowski za Wołkowicza

80'

Pietrzak przebiegł z piłką kilka metrów, zdecydował się na dośrodkowanie, ale lepiej pozostawić je bez komentarza

78'

Fonfara ukarany "żółtkiem" za faul w środku pola na Trochimie

76'

Wołowicz sam na sam z Radlińskim i to bramkarz Kolejarza okazał się lepszy!

75'

Trochim uderzał z ostrego kąta, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz gości

74'

Goncerz za Wróbla

74'

Kamiński ukarany tylko żółtą kartką za faul na wychodzącym na czystą pozycję Majchrzaku. Oj daje "popis" sędzia z Warszawy

71'

Niane ukarany żółtą kartką, a że było to już jego drugie "żółtko" to Senegalczyk musi opuścić boisko

68'

Majchrzak za Rockiego

64'

Kolejarz miał rzut wolny na linii pola karnego. Na strzał zdecydował się Trochim, ale po raz kolejny było to niecelne uderzenie

63'

Wchodzi Gancarczyk, schodzi Figiel

62'

Pietrzak uderzył z około 30. metrów, ale piłka poleciała daleko od bramki gospodarzy

57'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rocki, ale piłka trafiła prosto w ręce Budziłka

56'

Fonfara wpadł w pole karne gospodarzy, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i ta padła łupem bramkarza

17:10

Na trybunach w stadionu w Stróżach zasiada dzisiaj około 500 widzów

52'

Z prawej strony dośrodkowywał Czerwiński, ale uczynił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

49'

Wróbel dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym z piłką minął się Radliński ta spadła na głowę Jurkowskiego, ale zawodnik gości nie skierował jej do pustej bramki!

46'

GKS rozpoczyna drugą część meczu!!

16:50

Za nami pierwsza połowa tego nudnego spotkania. Zawodnicy obu drużyn częściej przebywają w środkowej części boiska niż pod bramkami rywali. Strzałów jest dość sporo, ale zazwyczaj są one baaaaardzo niecelne. Miejmy nadzieję, że po przerwie obraz gry ulegnie zmianie i będziemy świadkami większych emocji w Stróżach. Na drugą połowę spotkania Kolejarz Stróże - GKS Katowice zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Minutę dłużej potrwa ta połowa

44'

Pity mając trochę wolnego miejsca zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale niestety dla niego piłka poleciała nad bramką gospodarzy

41'

Ładna akcja Trochima, który oddał dwa strzały na bramkę GKS-u i tylko dzięki Budziłkowi nadal mamy remis!

40'

Fonfara faulowany przez Niane i mamy żółtą kartkę dla zawodnika Kolejarza

38'

Bajdur ładnie minął dwóch zawodników rywala, dośrodkował w pole karne, ale za wysoko dla niskiego Rockiego

35'

Niane uderzył z dystansu i znów centymetry zadecydowały o tym, że Kolejarz nie prowadzi w tym meczu!

34'

Pitry zagrał przed pole karne do Fonfary, ten oddał strzał z pierwszej piłki, ale trafił obok bramki

31'

Rocki ukarany żółtą kartką za faul na Fonfarze

30'

W środku pola Fonfara ewidentnie faulował Rockiego (za co powinien obejrzeć "żółtko"), ale sędzia z Warszawy nawet nie myślał o tym by zagwizdać

28'

Tym razem z dystansu uderzył Gryźlak, ale był to bardzo bardzo niecelny strzał

26'

Z rzutu wolnego dośrodkował Szufryn, w polu karnym gości najwyżej wyskoczył Trochim, ale jego strzał był bardzo niecelny

24'

Kolejne uderzenie Trochima z dystansu i kolejny raz było ono niecelne

21'

Rocki ostro starł się z Kamińskim i mamy wolny dla gości

20'

Wróbel kąśliwie uderzył z dystansu, ale na posterunku był Radliński

19'

Pity minął trzech zawodników Kolejarza, ale już na czwartym musiał się zatrzymać

16:17

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych czerwonych strojach. Natomiast piłkarze GKS-u ubrani są w żółto-czarne koszulki i czarne spodenki

17'

Trochim uderzył z dystansu, ale podobnie jak w przypadku uderzenia sprzed kilku minut i tym razem piłka poleciała nad bramką

15'

Z rzutu wolnego uderzał Pity, ale trafił prosto w bramkarza

13'

Trochim uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki gości!

12'

Jurkowski faulował Trochima i obejrzał żółtą kartkę

9'

Zawodnicy gości krótko rozegrali rzut rożny, dzięki czemu dobrym dośrodkowaniem popisał się Figiel, ale w polu karnym gospodarzy najwyżej wyskoczył Markowski i wyjaśnił sytuację

6'

Trochim dobrze przyjął sobie piłkę w polu karnym gości, ale dwóch stojących przy nim zawodników uniemożliwiło mu oddanie strzału

3'

Pietrzak dośrodkował w pole karne, ale tam najlepiej ustawiony był Cichy, który wybił piłkę

2'

Po prawej stronie boiska Cichy faulował Czerwińskiego

1'

Kolejarz rozpoczyna mecz!!

15:56

Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

15:48

Sędzia z Warszawy zaprosił wszystkich zawodników do szatni, by ci mogli się przygotować do rozpoczęcia tego arcyciekawego spotkania

15:35

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się już gracze obu drużyn. A w Stróżach panują idealne warunki do gry w piłkę: świeci piękne słońce, wieje lekki wietrzyk i nic nie zapowiada by to miało się zmienić

15:30

Ławka rezerwowych GKS-u: Rafał Dobroliński, Kamil Cholerzyński, Grzegorz Goncerz, Janusz Gancarczyk, Bartłomiej Chwalibogowski, Michał Zieliński, Dominik Sadzawicki

15:25

Ławka rezerwowych Kolejarza: Mariusz Różalski, Adrian Danek, Marcin Stefanik, Krzysztof Kaliciak, Patryk Szymański, Paweł Leśniak, Marcin Majchrzak

15:20

Również GKS wygrał ostatnie spotkanie, 3:1. Zespołem, który okazał się gorszy od Katowiczan był Dolcan Ząbki. Zwycięstwo podopiecznych trenera Moskala było w pełni zasłużone, ponieważ to oni przez cały mecz dominowali i z zimną krwią wykorzystali wszystkie słabości rywala.

15:15

W ostatniej kolejce Kolejarz pewnie wygrał w Brzesku z tamtejszym Okocimskim, 3:1. Podopieczni trenera Cecherza pokazali w tym meczu prawdziwy, góralski charakter, ponieważ mimo, iż przegrywali potrafili odwrócić losy spotkania i przywieźli do Stróż bardzo cenne trzy punkty.

15:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

15:05

Czy Kolejarz zainkasuje kolejne trzy punkty? Czy też GKS przełamie wyjazdową niemoc? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

15:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 10. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie GKS Katowice. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ