Niedziela, 29 września 2013, godz. 12:15
1. połowa1 : 2
93'

Koniec meczu! Kibice w Ząbkach w szoku, Miedź przełamała się w świetnym stylu!

90'

Po centrze z prawej strony piłkę zgrał Grzegorzewski, a najniższy na boisku Garuch zdobył bramkę głową!

90'

Miedź dobija rywala! Garuch podwyższa na 4:1! Prawdziwy nokaut Dolcanu i udane przełamanie Miedzi!

90'

Zrywa Dolcanu w ostatnich sekundach na niewiele się już zda. Miedź spokojnie broni rezultatu.

90'

Trzy minuty doliczone, w tym meczu już nic się raczej nie wydarzy.

89'

Leszczyński obronił pierwszą próbę Grzegorzewskiego, ale sędzia nakazał powtórzyć rzut karny. Kolejna próba już skuteczna i jest 3:1 dla Miedzi.

87'

Rzut karny dla Miedzi po faulu Prejsca na Zasadzie.

86'

O kolejna okazja Miedzi! Ponownie na posterunku Leszczyński, który wybronił strzał Grzegorzewskiego w środek bramki.

85'

Grzegorzewski wyszedł na czystą sytuację z bramkarzem, ale tym razem był na spalonym.

84'

Dolcan stara się atakować, ale naraża się na groźne kontry. Lekko licząc, powinno już być 4:1 dla Miedzi, jednak gospodarze mają rozregulowane celowniki.

82'

Zjawiński dostał podanie na wolne pole, ale uprzedził go Ptak.

80'

Prejs dobrze znalazł podaniem Matuszka, jednak ten będąc w polu karnym, uderzył niecelnie.

77'

Świetna okazja Łobodzińskiego. Leszczyński dobrze jednak obronił jego strzał.

76'

Komplet zmian wykorzystany także przez Miedź. Trener Fedoruk nie chce ryzykować głębszej kontuzji Bartoszewicza.

75'

Ostatnia zmiana Dolcanu.

75'

Miedź w komplecie. Bartoszewicz wraca na boisko.

74'

Sytuacja dla Miedzi. Nad poprzeczką uderza Szczepaniak.

74'

Wiśniewski z wolnego w mur.

73'

71'

Na boisku leży także Bartoszewicz.

71'

Grzegorzewski ostro sfaulował Piesia. Idealne miejsce do strzału dla Wiśniewskiego.

69'

Z 35 metrów tuż nad poprzeczką uderzał Grzelak.

69'

Druga zmiana w Dolcanie.

68'

Tatara faulowany z boku boiska na wysokości pola karnego Miedzi.

67'

Boisko opuszcza kapitan Miedzi, a wchodzi Grzegorzewski, który przejmuje opaskę kapitańską.

66'

Rzut wolny dla Dolcanu 25 metrów od bramki. Strzela Wiśniewski i pewnie broni Ptak.

65'

Przejęcie Cierpki, który podaje do Garucha, lecz łapie piłkę Leszczyński.

64'

Pierwszą zmianę wykonuje także trener Podoliński.

63'

Pierwsza zmiana w Miedzi.

63'

Świerblewski z dystansu ponad bramką.

63'

Świerblewski pada w polu karnym Miedzi, lecz nie ma rzutu karnego.

63'

Zakrzewski na spalonym. Rozpocznie Leszczyński.

61'

Leszczyński broni strzelającego z ostrego kąta Szczepaniaka.

61'

Zjawiński na spalonym.

60'

Kontratak Dolcanu i po raz kolejny złe podanie Świerblewskiego.

58'

Klepczarek fauluje Łuszkiewicza na połowie Miedzi.

57'

Szczepaniak z dystansu obok bramki.

57'

Strata Dolcanu po niecelnym podaniu Świerblewskiego.

56'

Zjawiński po podaniu od Wiśniewskiego pudłuje w znakomitej sytuacji do zdobycia bramki.

55'

Niecelne podanie Wołczka do Szczepaniaka i od bramki Leszczyński.

54'

Jakubik fauluje Zakrzewskiego w środku pola.

53'

Rzut rożny dla Dolcanu, lecz wszyscy zawodnicy minęli się z piłką.

52'

Zjawiński pada po starciu z Midzierskim, jednak sędzia nakazuje grać dalej.

52'

Ptak łapie piłkę po wrzutce Piesia.

51'

Ostry faul na Piesiu.

50'

Świerblewski w pole karne do Zjawińskiego, lecz ten nie trafia w piłkę.

49'

Podanie na wolne pole do Łuszkiewicza i zawodnik Miedzi jest faulowany przez Świerblewskiego tuz przed polem karnym, za co zawodnik Dolcanu dostaje żółtą kartkę.

47'

Dośrodkowanie w pole karne po indywidualnej akcji Łobodzińskiego.

46'

Oba zespoły rozpoczynają II połowę bez zmian.

46'

Dolcan od środka boiska.

13:18

Na murawie pojawili się także zawodnicy Miedzi oraz sędziowie.

13:17

Dolcan już wyszedł na boisko.

13:08

Miedź prowadzi z Dolcanem zasłużenie, stworzyła sobie więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki niż gospodarze, a także lepiej panuje nad całą boiskową sytuacją. Aby Dolcan mógł myśleć o choćbym 1 punkcie w tym meczu, musi przejąć inicjatywę i zacząć stwarzać więcej zagrożenia pod bramką Miedzi.

46'

Koniec I połowy. Miedź prowadzi w Ząbkach 2:1.

45'

Sędzia dolicza 1 minutę.

44'

Zakrzewski ucierpiał przy strzale głową i jest opatrywany poza boiskiem.

43'

Zakrzewski dostaje dośrodkowanie w pole karne, uprzedza interweniującego Leszczyńskiego i lobuje głową bramkarza Dolcanu.

43'

GOL Zakrzewski! 2:1 dla Miedzi!

43'

Świetna akcja Jakubika lewa stroną, zagrywa do środka, Matuszek strzela i ponownie broni Ptak.

42'

Zakrzewski w polu karnym! Piłka jednak przelatuje nad poprzeczką.

41'

Rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie w pole karne, po którym na rzut rożny wybija piłkę Grzelak.

40'

Na boisku leży Wiśniewski.

39'

Leszczyński łapie piłkę po dośrodkowaniu Zasady.

38'

Zjawiński na wolne pole do Świerblewskiego, lecz niecelnie.

37'

Dobra akcja Miedzi, lecz Łobodzińskiego powstrzymuje Osoliński.

35'

Wołczek fauluje Piesia z boku boiska około 30 metrów od bramki Miedzi.

35'

Rzut z autu dla Dolcanu na wysokości pola karnego Miedzi.

34'

Faul Zjawińskiego na Wołczku.

32'

Strzał z rzutu wolnego Mariusza Zasady obok bramki.

31'

Łobodziński faulowany 25 metrów od bramki Dolcanu.

30'

Strzał z dystansu Zjawińskiego, który chciał przelobować wysuniętego z bramki Ptaka. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

28'

Po składnej akcji Dolcanu z lewej strony boiska dośrodkowuje Wiśniewski wprost na głowę Zjawińskiego, który zdobywa swoja 9. bramkę w tym sezonie.

28'

GOL Zjawiński!

27'

Piłkarze obu drużyn rozgrywają piłkę w środku boiska.

24'

Puszkiewicz z rzutu wolnego i obok muru, i obok bramki.

23'

Klepczarek fauluje Zakrzewskiego na 25. metrze od bramki Leszczyńskiego.

22'

Po starciu ze Świerblewskim na boisku leży Łobodziński.

20'

Po 20 minutach zasłużenie prowadzi Miedź, która jak dotąd miała zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych niż Dolcan.

20'

Zakrzewski na spalonym.

18'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Dolcanu, a tam niepilnowany Mateusz Szczepaniak spokojnie przyjmuje piłkę i strzałem w długi róg pokonuje Rafała Leszczyńskiego.

18'

GOL! Mateusz Szczepaniak!

16'

Spojenie po fenomenalnym strzale główką Zjawińskiego. Ostatecznie rzut rożny dla Dolcanu.

15'

Grzelak faulowany w walce w powietrzu.

14'

Strzela Wiśniewski i po rykoszecie broni Aleksander Ptak.

14'

Kontratak Dolcanu powstrzymany przez Midzierskiego.

12'

Łobodziński strzela po podaniu Szczepaniaka, lecz Leszczyński broni i piłka wylatuje na rzut rożny.

11'

Kontra Miedzi, lecz Leszczyński wychodzi na 30. metr i wybija piłkę przed nadbiegającym Szczepaniakiem.

9'

Dobra akcja Dolcanu lewą stroną boiska, lecz dośrodkowanie Wiśniewskiego nie znalazło adresata.

7'

Dobre dośrodkowanie Miedzi, ale główkującego Szczepaniaka uprzedza Leszczyński.

5'

Zjawiński trafia z wolnego w mur, a poprawka Grzelaka nad poprzeczką.

4'

Pierwsza żółta kartka za faul taktyczny na Zjawińskim.

4'

Dobra sytuacja dla Miedzi, lecz Zakrzewski nie wykorzystuje szansy do zdobycia bramki.

3'

Przecierał się przez pole karne Łuszkiewicz, lecz Leszczyński z Klepczarkiem go powstrzymali.

2'

Podanie na wolne polne do Zjawińskiego, lecz piłkę zabrał mu obrońca Miedzi.

1'

Początek meczu. Od środka boiska rozpoczęła Miedź.

12:14

Wyszli! Dolcan na czerwono-biało, Miedź - w jednolitych niebieskich strojach.

12:10

Niebawem obie jedenastki powinny wyjść na murawę. Młynarze ćwiczą gardła. Widzów jest ok. 500.

12:04

Zaskoczeniem w składzie Dolcanu jest obecność Grzegorza Piesio. Pomocnik zdaje się wykurować kontuzję wcześniej niż się spodziewano. Ku radości Roberta Podolińskiego.

12:02

Około kwadransa do rozpoczęcia spotkania. Obie drużyny prowadzą oszczędną rozgrzewkę. Najlepsze zostawiają na mecz. Oby i poziom meczu był wysoki.