Arka GdyniaArka Gdynia
21:54

Dziękuję serdecznie za uwagę i zapraszam na kolejne transmisje LIVE !!! Miłego wieczoru :)

21:53

Po końcowym gwizdku czerwoną kartką ukarany został Arkadiusz Malarz !!! Bramkarz GKS-u miał zbyt wiele do powiedzenia arbitrowi tego spotkania !!

93'

Pan Sędzia Kwiatkowski kończy spotkanie. Arka Gdyni wygrywa z GKS-em Bełchatów 1:0 po pięknym golu Tomasza Jarzębowskiego.

92'

GKS rozpaczliwie szuka swojej szansy na wyrównanie stanu bramkowego, ale akcje bełchatowian są nieprzemyślane, szarpane, owiane zbyt dużą ilością strat.

91'

Żółta kartka również dla bramkarza. Golkiper Arki ukarany kartonikiem za opóźnianie gry.

90'

Dawid Kubowicz ukarany żółtą kartką za faul na Michale Mak.

89'

Da Silva popisuje się pięknym strzałem z dalszej odległości. Malarz końcówkami palców wybija futbolówkę poza pole gry.

86'

Bartłomiej Bartosiak miał okazję oddać strzał na bramkę Arki, ale młody piłkarz za dużo kalkulował. Obrona miała wystarczająco dużo czasu by zareagować.

85'

Brutalnie zrobiło się teraz na placu gry. Paweł Baranowski ostro potraktował zawodnika Arki za co otrzymał od sędziego drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. GKS od tego momentu gra w osłabieniu.

83'

Dużo żółtych kartek oglądamy w tym spotkaniu. Tym razem żółty kartonik otrzymuje Szymon Sawala po faulu na rywalu.

81'

W GKS-ie boisko opuszcza Baran, a do gry wchodzi Bartosiak.

81'

Wspomniane zmiany. W Arce dziękujemy za grę Szubertowi, a na polu gry witamy Łukasza Jamróza.

80'

Szykują się kolejne zmiany w obu zespołach. Tymczasem Arka znowu w natarciu, ale ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Arkadiusza Malarza.

77'

Mateusz Mak dał znak do ataku i rajdem lewą stroną boiska przedarł się pod pole karne Arki. Dobrą interwencję w obronie zanotował w tej konfrontacji Dawid Kubowicz.

75'

Żółta kartka dla Gonzaleza, który składając się do strzału mocno poturbował obrońcę Arki.

73'

Trener Kiereś reaguje na wydarzenia boiskowe. Za Prokicia na plac gry posyła Gonzaleza.

71'

Mamy pierwszą bramkę !! Autorem trafienia jest Tomasz Jarzębowski. Bramka padła po stałym fragmencie gry podyktowanym po faulu Pawła Baranowskiego.

70'

Żółta kartka dla Pawła Baranowskiego za nieprzepisowe zatrzymywanie rywala tuż przed własnym polem karnym.

68'

Od dawna nie byliśmy pod polem karnym GKS-u, ale Arka tak jak we wcześniejszym fragmencie gry tak i teraz nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji podbramkowej.

66'

Rzut rożny wykonany został przez Mateusza Maka. W polu karnym zderzyli się ze sobą Baranowski i Sawala przez co nic nie wyszło z tej akcji.

65'

Ciekawa akcja Bełchatowa, którą strzałem zakończył Michał Mak. Bramkarz Arki sparował piłkę na rzut rożny.

63'

Rzut wolny zdecydowanie nie wyszedł Arce. GKS ruszył z kontrą, w której świetną okazję na zdobycie gola miał Michał Mak. Napastnik został jednak zatrzymany przez obrońcę gości.

62'

Faul Kamila Wacławczyka na Da Silvie. Arka ma rzut wolny z prawej strony blisko pola karnego.

60'

Tym razem żółty kartonik ogląda Adrian Basta. Zawodnik GKS-u zagrał piłkę ręką.

59'

Żółta kartka dla Juraszka za faul na zawodniku gospodarzy.

56'

Rzut rożny dla GKS-u. Kamil Wacławczyk dośrodkował piłkę w pole karne, a znajdujący się tam Baranowski oddał strzał wysoko ponad poprzeczką.

54'

Michał Mak znowu ma pretensje. Tym razem do swojego brata, który zamiast podać mu piłkę sam zdecydował się na wykończenie akcji.

53'

Kamil Wacławczyk zanotował tzw. centrostrzał ;) chciał dośrodkować, ale wyszedł strzał. Szromnik nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

52'

Wiele niedokładności w drużynie Bełchatowa. Daje się zauważyć niezadowolenie i poirytowanie poszczególnych zawodników m. in. Michała Maka.

50'

Strata Kamila Wacławczyka, z kontrą ruszyła Arka, ale w linii defensywnej dobrze popracował Wilusz.

48'

Próbę ataku Szuberta skutecznie zastopował Paweł Baranowski.

46'

Za Adriana Budkę na boisku pojawił się Da Silva.

46'

Od początku 2. połowy mamy dwie zmiany w szeregach gości. Kamil Juraszek pojawił się za Marcjanika.

21:01

Wracamy już na boisko. Rozpoczynamy drugie 45 minut spotkania !!

46'

Sędzia Kwiatkowski zakończył pierwszą połowę spotkania. GKS bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia. Czekamy na drugą odsłonę meczu :)

46'

Grzegorz Baran prawie ustrzelił sędziego, ale ten wykazał się refleksem dzięki czemu piłka trafiła do Marcina Flisa ;)

44'

Arka w ataku. Michał Rzuchowski wywalczył dla swojej drużyny rzut rożny. Wykonawcą był Radosław Pruchnik, ale piłka wstrzelona została prosto na obrońcę Bełchatowa.

42'

Strzał Grzegorza Barana !! Piłka odbiła się jeszcze od zawodnika gości dając GKS-owi rzut rożny. Stały fragment gry nie przyniósł jednak gospodarzom żadnej korzyści.

40'

Żółta kartka dla Marcina Flisa za brutalny faul na przeciwniku.

38'

Bełchatów nie zwalnia tempa !!! Mateusz Mak podał do Prokicia, który piętką przepuścił piłkę do biegnącego Sawali. Ten ostatni odegrał do Michała Maka, którego strzał trafił w poprzeczkę odbijając się następnie tuż przed linią bramkową !!

37'

Akcja zainicjowana przez Kamila Wacławczyka, który świetnym podaniem wypuścił swojego kolegę prawą stroną boiska. Dośrodkowanie padło jednak łupem Tomasza Jarzębowskiego.

35'

Kolejna akcja w wykonaniu Prokicia. Pomocnik Bełchatowa zamiast podać do Michała Maka skierował futbolówkę prosto pod nogi Piotra Tomasika.

34'

Gra przeniosła się pod bramkę Szromnika. Na bramkę golkipera gości strzelał Andreja Prokić, ale jego uderzenie poszybowało obok bramki.

32'

Głupia strata Grzegorza Barana w środku boiska, po której Arka mogła stworzyć sobie dogodną sytuację. Zagrożenie zażegnał Adrian Basta.

30'

Arka próbuje skonstruować skuteczną akcję, ale obrońcy GKS-u bardzo dobrze sobie poradzili. Malarz rozpoczyna grę Bełchatowa od bramki.

29'

Kolejny rzut rożny dla Bełchatowa. Jego wykonawcą był Mateusz Mak, ale wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

27'

Baran wywalczył rzut rożny dla Bełchatowa nabijając Kubowicza. Nic jednak z niego nie wyszło.

24'

Ależ rozwiązał to Pruchnik! znakomite zagranie na lewo do Radzewicza, błąd Baranowskiego i była znakomita szansa dla Arki. Aleksander przegrał jednak pojedynek o piłkę w polu karnym...

23'

Tym razem Kubowicz sfaulował i Bełchatów zaczyna akcję krótkim rozegraniem z rzutu wolnego.

21'

Kubowicz zatrzymał akcję Bełchatowa na prawej stronie i dał się sfaulować. Dobra interwencja.

20'

Rzut rożny po tej akcji Maka dla Bełchatowa, ale piłka wybitna przez obrońców.

19'

Michał Mak znakomicie wpadł w pole karne, złamał na lewą nogę i oddał strzał. Na posterunku Jarzębowski, który zablokował uderzenie, ale piłka minęła bramkę w bliskiej odległości!

15'

Arkadiusz Aleksander ruszył z akcją Arki, ale przed polem karnym gospodarzy stracił futbolówkę.

11'

Inicjatorem akcji był Grzegorz Baran, który szukał na prawym skrzydle Mateusza Maka. Ten był jednak na pozycji spalonej.

9'

Ależ uderzył Marcin Flis! Niewiele brakowało a piłka wpadła by do bramki Michała Szromnika.

6'

Atak Arki Gdynia, indywidualną akcję przeprowadził Arkadiusz Aleksander, zagrał futbolówkę do Marcina Radzewicza, ale ten popisał się, ponieważ źle trafił w piłkę...

3'

Ostre wejście Michała Rzuchowskiego, wskutek którego ucierpiał Michał Mak. Potrzebna była pomoc sztabu medycznego dla najlepszego strzelca Brunatnych.

1'

Rozpoczęli gospodarze.

20:00

Startujemy !! Piłkę do gry wprowadzają gospodarze, a konkretnie Michał Mak i Kamil Wacławczyk !!

19:58

Piłkarze już wychodzą na boisko. Przywitanie, losowanie i zaczynamy !!!

19:48

Piłkarze udali się już do swoich szatni, by zaraz ponownie pojawić się na murawie. Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut !!

19:47

W drużynie Arki występuje dzisiaj piłkarz, który kibicom z Bełchatowa jest dobrze znany. Tomasz Jarzębowski, bo o nim mowa miał niemały wkład w zdobycie przez GKS wicemistrzostwa Polski. Jarzębowski rozegrał w barwach GKS-u 91 spotkań, w których strzelił 14 bramek.

19:33

GKS - Arka

19:28

Oba zespoły już rozpoczęły swoje rozgrzewki. Warunki pogodowe nie rozpieszczają, dlatego trzeba się solidnie "dogrzać", by uniknąć kontuzji.

GKS Bełchatów - Arka GdyniaGKS Bełchatów - Arka Gdynia

19:24

Skład sędziowski prezentuje się następująco : Sędzia Główny : Tomasz Kwiatkowski Asystent I : Marcin Lisowski Asystent II : Filip Sierant Sędzia Techniczny : Tomasz Czajkowski ( wszyscy Mazowiecki ZPN ) Obserwator : Marcin Szulc ( PZPN ) Delegat : Janusz Kowalski (PZPN )

19:20

Poznaliśmy właśnie pierwsze jedenastki, które rozpoczną dzisiejsze spotkanie. Spójrzmy kogo na ławkach rezerwowych mają do dyspozycji trenerzy obu drużyn. GKS : Damian Podleśny, Raul Gonzalez , Mateusz Szymorek, Patryk Rachwał, Łukasz Wroński, Kamil Poźniak, Bartłomiej Bartosiak. Arka : Dawid Kędra, Marcus da Silva, Łukasz Jamróz, Glauber, Mateusz Szwoch, Paweł Wojowski, Kamil Juraszek.

18:58

GKS Bełchatów

18:53

Witam serdecznie ze stadionu w Bełchatowie, gdzie o godz. 20:00 miejscowy GKS podejmie Arkę Gdynia. Bełchatowianie po rozegraniu 9 meczów skompletowali na swoim koncie 20 punktów i przewodzą w tabeli. Zawodnicy Arki rozegrali o jeden mecz mniej ( z powodu zatrucia pokarmowego mecz z 21.09 został przełożony na inny dzień ) i mają w swoim dorobku 11 punktów. Gospodarze na pewno chcieliby podtrzymać dobrą passę i po raz kolejny dać swoim kibicom powody do radości. Goście natomiast nie mogą ostatniego okresu zaliczyć do udanych. Przed rozpoczęciem sezonu byli wymieniani jako jedna z tych drużyn, którym najbliżej jest do bram ekstraklasy. Oczywiście jeszcze nic straconego, dlatego każdy mecz może być dla zawodników Arki momentem przełomowym, po którym zaczną piąć się w górę tabeli. Zapraszam na relację LIVE ze spotkania GKS Bełchatów - Arka Gdynia !!!