1 : 3
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
18:03

93'

Sędzia Jarzębak kończy spotkanie w Brzesku. Okocimski mimo prowadzenia dał sobie strzelić trzy bramki i po fatalnej dyspozycji w obronie przegrywa 1:3. Dla Kolejarza to już 6 meczów bez porażki z rzędu!

93'

1:3... Dzieła zniszczenia w zamieszaniu podbramkowym dokonuje Patryk Szymański!

92'

Kiepskie podanie Termanowskiego niweczy jedną z ostatnich szans gospodarzy na kontrę.

91'

Żółta kartka dla Wolańskiego (Kolejarz).

90'

Mecz potrwa jeszcze 3 minuty.

90'

Ostatnie, desperackie ataki brzeszczan bez efektu.

88'

Dośrodkowanie Niechciała z rzutu wolnego zdecydowanie za mocne.

86'

Wolański był na spalonym, ale sędzia liniowy nie podniósł chorągiewki. Piłkarz Kolejarza pudłuje z bliskiej odległości, strzelając prosto w Pączka po dobrym zagraniu Majchrzaka.

83'

Kapitan Okocimskiego nie wypełnił znanego przysłowia. Strzał jak z armaty wysoko nad poprzeczką.

83'

Radosław Jacek będzie miał trzecią okazję do strzału z rzutu wolnego z podobnego miejsca, kilkanaście metrów od bramki Kolejarza.

82'

Za mocne podanie do Darmochwała. Okocimski wciąż nie może sobie stworzyć okazji do wyrównania.

81'

Dobry powrót Bociana, który wygarnia piłkę Wojcieszyńskiemu w niebezpiecznej sytuacji.

78'

Szymański zaplątany w drybling pod polem karnym gospodarzy, pada na murawę - o faulu nie może być mowy.

76'

Uraz Bajdura wyklucza go z gry, zastępuje go Patryk Szymański (Kolejarz).

76'

Kolejna próba Jacka z wolnego, impet piłki taki sam jak poprzednio, ale celność lepsza! Niewiele zabrakło do wyrównującego gola!

74'

Piotr Stach wykorzystuje limit zmian, Cebulę zmienił Sobotka (Okocimski).

73'

Darmochwał uwikłany w drybling, głupia strata na rzecz Bajdura. Powrót "Piwosza" i odbiór piłki. Sam Bajdur ucierpiał w starciu i zejdzie z boiska na moment.

68'

Nieporadne wyprowadzenie piłki przez obronę Okocimskiego, na 20. metrze piłkę przyjmuje Trochim. Potężna petarda po rękach Pączka wpada do bramki! 1:2!

67'

...i Termanowski za Smolińskiego (Okocimski).

67'

Marcin Majchrzak wszedł za Rockiego (Kolejarz).

66'

Jacek uderzył mocno, ale przymierzył fatalnie nad bramką.

65'

Rzut wolny dla Okocimskiego sprzed pola karnego, odległość do bramki wynosi około 18 metrów.

63'

Niecelna próba zgrania Rockiego w pole karne po mocnej centrze z prawej strony.

61'

Stefański za bezbarwnego Szewczyka (Okocimski).

60'

Sprytna taktyka Kolejarza, zbiorowo zasłaniają pole widzenia mikremu Pączkowi... dośrodkowanie z kornera głową uderza Szufryn, boczna siatka!

60'

59'

Szybka kontra gości, sprytny lob Wolańskiego instynktownie wybity przez Pączka!

58'

"Patelnia" dla Wojcieszyńskiego, w idealnej sytuacji strzelaza lekko, prosto w ręceRadlińskiego.

57'

Urywa się Darmochwał, bez namysłu strzela... technika zawodnika Okocimskiego mocno trampkarska, koszmarne pudło.

56'

Bajdur (Kolejarz) fauluje taktycznie, zatrzymuje kontrę "Piwoszy", ale dostaje żółtą kartkę.

55'

Łukasz Bocian składa się do centry z prawego narożnika boiska, zablokowany.

52'

Bocian próbował zaskoczyć Pączka, plasowany strzał dobre kilka metrów od słupka.

50'

Do przodu ruszył Wojcieszyński, kluczowe podanie w kierunku Szewczyka niedokładne.

48'

Rocki dobrze przypilnowany przez Jacka. Kapitan "Piwoszy" odbija od niego piłkę, od bramki Pączek.

48'

Z dystansu uderzał Wojcieszyński, kompletnie niecelnie.

47'

Zabawa piłką i strata Wawryki, odbiera ją Bajdurowi moment później.

46'

W przerwie Niane'a (Kolejarz) zmienił Trochim.

45'

Rozpoczynamy drugąpołowę meczu w Brzesku!

16:47

Prowadzenie Okocimskiego mogło być wyższe, ale "Piwoszom" brakuje wykończenia i dokładności pod bramką rywali. Nieliczne kontry gości to za mało, żeby walczyć o zwycięstwo w tym meczu.

16:46

46'

Po minucie doliczonego czasu arbiter odgwizduje koniec pierwszej części gry.

44'

Niski Szewczyk przepchany w walce o piłkę przez rosłego obrońcę Kolejarza.

42'

Rocki wpadł w pole karne, jak charty doskoczyli do niego obrońcy i zażegnali niebezpieczeństwo.

40'

Ofiarnie walczy Niane, ale jego współpraca z Wolańskim układa się kiepsko.

39'

Płaska centra Rockiego zblokowana, Kolejarz ma rzut rożny... piłka wybita z pola karnego.

38'

Do strzału z dystansu przymierzał się Bocian, traci piłkę na szesnastym metrze.

37'

Niane przepuszcza piłkę, Niechciał nie zauważył, że w polu karnym nie ma nikogo i posyła piłkę w "próżnię".

36'

Konrad Cebula na spalonym w polu karnym Kolejarza.

34'

Smoliński!!! W zamieszaniu w polu karnym obija spojenie bramki Radlińskiego, poprawkę z przewrotki wybija bramkarz Kolejarza!

32'

Faul Cebuli w środku pola.

31'

Wojcieszyński wkręca piłkę w kierunku bramki, ale ta odbija się od ciasnego muru.

30'

Wojcieszyński zaraz zagra z rzutu wolnego na linii pola karnego Kolejarza.

29'

Stefanik z dwudziestukilku metrów dobrze przymierzył przy prawym słupku, płaska piłka wpadła do siatki gospodarzy.

29'

Podczas nieudanej parady Pączek boleśnie obił się o słupek. Chwila przerwy i z bramkarzem "Piwoszy" już wszystko w porządku.

28'

Błyskawiczna riposta Kolejarza, z rzutu wolnego trafia Stefanik! 1:1!!!

27'

Dobry przebój Wojcieszyńskiego kończy jego mierzony strzał z 18 metrów, Radliński bez szans. Gospodarze udokumentowują przewagę golem!

27'

1:0 dla Okocimskiego! Wojciech Wojcieszyński!

24'

Wolański nabiega na dośrodkowanie Rockiego z rzutu rożnego... nad bramką.

22'

Darmochwał strzela z 20 metrów, piłka odbita od nóg obrońców.

21'

Przy kontrze gości Rocki pomagał sobie ręką w polu karnym Okocimskiego.

20'

Techniczny strzał Cebuli wybity piętą Stefanika na rzut rożny, dośrodkowanie też wyekspediowane na korner.

20'

Osaczony w polu karnym Darmochwał nie miał szans na zagranie albo strzał.

18'

Cebula wybrał Wojcieszyńskiego zamiast nieobstawionego Szewczyka i "Piwosze" stracili szansę na dobrą okazję.

16'

Wawryka próbował dośrodkowania z prawej strony, piłka ląduje nad poprzeczką.

15'

14'

Kolejny rzut rożny wybity przez defensorów ze Stróż, do kontry dynamicznie ruszył Rocki... powstrzymany przez obrońcę Okocimskiego.

12'

Mała przerwa od ataków Okocimskiego, strzał z dystansu piłkarza gości daleko nad bramką.

11'

Przebój Darmochwała kończy się niecelnym podaniem pomocnika gospodarzy.

10'

Dośrodkowanie Wojcieszyńskiego prosto w ręce Radlińskiego.

9'

Po błędzie Szufryna Okocimski ma rzut rożny.

9'

Na murawie leży Stefanik, poszkodowany po starciu w środku boiska.

7'

Grupa lokalnych kibiców rozpoczęła doping.

7'

Ostre wejście Cichego w szarżującego Szewczyka, obrońca Kolejarza trafił w piłkę.

5'

Krótkie rozegranie, kiepskie dośrodkowanie Cebuli nie trafia do nikogo.

4'

Strzał Wojcieszyńskiego po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

3'

Tą samą stroną popędził Darmochwał, ale próba strzału zablokowana przez obrońców Kolejarza.

2'

Stefanik przerywa akcję "Piwoszy" lewym skrzydłem.

1'

Kościelne dzwony biją na szesnastą, sędzia Jarzębak rozpoczyna mecz!

15:56

Sędzia Jarzębak wyprowadza obie jedenastki na boisko.

15:54

W Brzesku słoneczna pogoda, choć wieje bardzo chłodny wiatr. Rezerwowi powoli schodzą się na boisko, początek meczu już za kilka minut.

15:47

Faworytem dzisiejszego meczu jest drużyna gości. Kolejarz nie przegrał w lidze od pięciu spotkań, z kolei brzeszczanie nie wygrali żadnego z trzech dotychczasowych meczów na własnym boisku, notując 2 remisy i porażkę.