2 : 2
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1. połowa1 : 2
20:00

Po słabym meczu i bardzo emocjonującej końcówce (głównie za sprawą sędziego Złotka) Sandecja remisuje z Puszczą Niepołomice, 2:2. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski.

94'

Koniec meczu!!

93'

Kołodziej za Biela

93'

Lewiński ukarany drugą żółtą kartką, ale sędzia Złotek nie wyciąga "czerwieni" i obrońca Puszczy pozostaje na boisku. Co za skandal!!

92'

Uwakwe ukarany żółtą kartką

92'

Bębenek ukarany czerwoną kartką, ale nie wiadomo za co

92'

Stróziak sam na sam z Cabajem i strzelił obok bramki!

19:45

Bębenek idealnie wyłożył piłkę Czarneckiemu, a ten bez problemu pokonał bramkarza

91'

GOOOOL!! 2:2!! Arkadiusz Czarnecki

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy

86'

Cholewiak za Nowaka

85'

Petran uderzył z dystansu, ale niestety dla niego, nie trafił w światło bramki

84'

Mójta ładnie wrzucił w pole karne, tam dobrze znalazł się Fałowski, ale źle przyjął sobie piłkę i nie dał rady oddać strzału

81'

Szczepański za Margola. Dziwna zmiana trenera Kuźmy

80'

Petran ładnie oddał piłkę Nowakowi, ale tak fatalnie podał do Cabaja, że gdyby nie przytomność byłego gracza "Pasów" to Puszcza prowadziłaby dwoma bramkami!

19:32

Na stadionie zebrało się dzisiaj około 1,5 tyś widzów

77'

Po podaniu Bębenka, Górski zszedł do środka i oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał

74'

Dośrodkowanie Makucha wpadło idealnie w "koszyczek" bramkarza Puszczy

19:25

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

71'

Z rzutu rożnego dośrodkował Mójta, w polu karnym najlepiej znalazł się Bębenek, który uderzył głową i trafił w słupek!

69'

Z dystansu uderzał Uwakwe, ale trafił prosto w Cabaja

67'

A w Puszczy Szymonik za Moskwika. Trener Wójtowicz broni wyniku

66'

Górski za Certika

66'

Mójta ukarany żółtym kartonikiem za faul w środku pola

65'

Mójta uderzył z rzutu wolnego i tylko milimetry zadecydowały o tym, że Sandecja nie doprowadziła do wyrównania!

64'

Lewiński ukarany "żółtkiem" za faul na Makuchu

63'

Mójta uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trafił w mur

62'

Za faul na Bębenku, który wychodził na czystą pozycję "czerwienią" ukarany Zontek

61'

Z rzutu rożnego dośrodkowywał Mójta, ale w polu karnym Puszy faulowany był jej zawodnik

59'

Zmiana w Sandecji. Za Grzeszczyka wchodzi Badalyan

56'

Za faul na Borovicanine żółtą kartką ukarany Grzeszczyk

55'

Jak na razie obrazy gry nie uległ wielkiej zmianie. To Puszcza jest stroną przeważająca, a Sandecja nie ma żadnego pomysłu na grę

49'

Po dośrodkowaniu Nowaka, w polu karnym Sandecji najwyżej wyskoczył.....Margol i omal nie pokonał własnego bramkarza!

48'

Po podaniu od Grzeszczyka, Bębenek zdecydował się na dośrodkowanie z pierwszej piłki, ale lepiej zostawić to bez komentarza

46'

Sandecja zaczyna drugą część spotkania!!

18:49

18:48

Za nami pierwsza połowa tego, powiedzmy szczerze, przeciętnego spotkania. Przez pierwsze minuty to Sandecja przeważała, ale po stracie bramki wyraźnie osłabła, co skrzętnie wykorzystała Puszcza i strzeliła kolejną bramkę. Jeśli gracze z Nowego Sącza myślą o korzystnym rezultacie to muszą ostro zabrać się do pracy. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

46'

Nowak uderzył sprzed pola karnego, ale piłka poleciała nad bramką Sandecji

45'

Kontra Puszczy! Moskwik wyszedł sam na sam z Cabajem, ale to bramkarz gospodarzy okazał się lepszy!

45'

Minutę dłużej potrwa ta połowa

43'

Grzeszczyk zagrał do Makucha, ale dośrodkowanie byłego zawodnika Kmity Zabierzów na rzut rożny wybił "Boro"

40'

Moskiwik dostał piłkę na polu karne, uderzył i piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki Sandecji!

18:39

Nowak podał na do Strózika, a ten uderzył z 25 metrów i piłka wpadła idealnie w okienko bramki Cabaja

39'

GOOOOOOL!! 1:2!! Paweł Strózik

18:33

KibicPasów1910 - zdjęcia będą dostępne po meczu, a ilość widzów podamy w drugiej połowie spotkania

18:32

Nowak mając stającą piłką na linii pola karnego idealnie przymierzył w lewy róg bramki i Cabaj był bez szans

33'

GOOOOOL!! 1:1!! Łukasz Nowak

32'

Petran ukarany żółtą kartką za faul na Moskwiku

30'

Sandecja wychodziła 4 na 3, ale Grzeszczyk na siłę próbował wymusić faul co skończyło się stratą piłki

29'

Dwa z rzędu cornery dla Puszczy, ale żadne z nich nie przyniósł zagrożenia pod bramki Cabaja

18:27

25'

Po podaniu Fałowskiego z powietrza uderzał Certik, ale pewnie interweniował Stępniowski

18:22

Mójta uderzył płasko w prawy róg bramki i bramkarz nie miał nic do powiedzenia

22'

GOOOOOL!! 1:0!! Adam Mójta

21'

Bębenek faulowany w polu karnym i mamy "11" dla Sandecji!

19'

Moskwik przebiegł z piłką przez pół boiska, idealnie podał do nie pilnowanego Janika, a ten mając przez sobą tylko Cabaja strzelił obok bramki!

16'

Uwakwe zagrywał prostopadle w stronę Moskwika, ale za mocno i piłka w rękach Cabaja

15'

Boro dośrodkował, ale uczynił to tak niedokładnie, że piłka wyszła na aut bramkowy

14'

W środku pola Petran faulował Janika

18:10

Sandecja gra dzisiaj w swoich tradycyjnych biało-czarnych strojach. Natomiast zawodnicy Puszczy ubrani są w niebieskie koszulki i białe spodenki

7'

Po dośrodkowaniu Mójty i strąceniu piłki przez Certika, z pięciu metrów uderzał Fałowski, ale piłka poleciała wysoko nad bramką!

5'

Z rzutu wolnego uderzał Margol, ale trafił tylko w boczną siatkę

4'

Z lewej strony boiska, zaraz przy polu karnym Puszczy faulowany był Mójta

1'

Puszcza rozpoczyna mecz!!

17:57

Oba zespoły są już na murawie stadionu w Nowym Sączu. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia tego spotkania

17:49

Sędzia ze Stalowej Woli zaprosił zawodników obu ekip do szatni, aby ci mogli spokojnie przygotować się do rozpoczęcia spotkania

17:37

17:30

Na przedmeczowej rozgrzewce pojawili się zawodnicy ekip. A Nowym Sączu panują idealne warunki do gry: świeci słońce i wieje lekki, ale chłodny wietrzyk.

17:27

Ławka rezerwowych Puszczy: Andrzej Sobieszczyk, Mateusz Cholewiak, Dawid Kabat, Jarosław Lizak, Dmytro Rodin, Patryk Kołodziej, Damian Szymonik

17:26

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Pavel Besta, Gevorg Badalyan, Maciej Górski, Piotr Giel, Rafał Zawiślan, Sebastian Szczepański

17:25

Natomiast podopieczni trenera Wójtowicza ulegli na własnym stadionie Flocie Świnoujście, 0:1. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem. Gołym okiem było widać, że obu ekipom bardziej zależy na zdobyciu trzech punktów, niż na stylu w jakim to zrobią. Lepsi okazali się gracze znad morza i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

17:20

W ostatniej kolejce Sandecja bezbramkowo zremisowała w Stróżach z tamtejszym Kolejarzem. Remis ten można uważać za stratę dwóch punktów przez biało-czarnych, ponieważ to oni byli lepszym zespołem, a do tego w końcówce spotkania grali "11" na "9" (czerwona karta Wojciecha Trochima i kontuzja Kamila Nitkiewicza).

17:15

17:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

17:05

Czy Sandecja zainkasuje kolejne trzy punkty? Czy też Puszcza podniesie się z kolan? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

17:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 9. kolejki pierwszej ligi, w którym to Sandecja Nowy Sącz na własnym stadionie podejmować będzie Puszcze Niepołomice. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ