2 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
17:55

94'

Koniec! Flota była dzisiaj po prostu lepsza. Skutecznością popisał się Bartosz Śpiączka. Tym samym goście z Chojnic doznali pierwszej wyjazdowej porażki w sezonie.

92'

Jeszcze kartka dla Gąsińskiego za opóźnianie gry.

90'

Gąsiński obronił strzał Mikołajczaka! Jak nie idzie, to nie idzie.

89'

Co się dzieje na murawie! Czerwona kartka dla Radosława Jasińskiego i rzut karny dla Chojny!

88'

Akcja rezerwowych Chojniczanki. Wojdyga zagrywał do Ziąbskiego, lecz ten uderzył nieprecyzyjnie.

87'

Zawodnicy czekają na końcowy gwizdek. W ekipie z Chojnic nie widać wiary w odwrócenie losów pojedynku.

86'

I ostatnia zmiana w meczu. Marek Niewiada za Szałka.

84'

Za Ostalczyka wchodzi Kraol Ziąbski.

82'

Zanosi się na pierwszą wyjazdową porażkę w tym sezonie dla zespołu z Chojnic. Przed nami ostatnie 8 minut regulaminowego czasu gry.

80'

Kolejna kartka, tym razem dla Kieruzela.

79'

Flota kontroluje w pełni to spotkanie. Chojniczanka w nieco chaotycznych atakach stara się przechytrzyć wysokich obrońców gospodarzy.

77'

Pomoc medyczna potrzebna dla Bodzionego.

76'

Główkował nad bramką Ropiejko.

75'

Spojenie! Mrozik potężnie huknął z 30 metrów, zabrakło niewiele do kontaktowego trafienia.

73'

Żółta kartka dla Szałka.

72'

Nie patyczkowali się obrońcy Floty z Nwaogu, biorąc go w kleszcze.

70'

Owacja na stojąco dla Śpiączki, który opuszcza plac gry. Bogusław Baniak desygnuje do gry Charlesa Nwaogu.

70'

Mrozik ogląda żółtą kartkę.

69'

Nic nie wychodzi dzisiaj Chojniczance. Błażej Radler uderzył w mur.

68'

To nie był dobry mecz Iwanickiego. Zastępuje go Grzegorz Wojdyga.

66'

Piękny, zaskakujący strzał Śpiączki z narożnika pola karnego. Flota prowadzi 2:0 i jest coraz bliższa kompletu punktów.

65'

GOOOOOL!!! Chyba już po meczu! Śpiączka podwyższa na 2:0!

63'

Ryzykownie gra w obronie Chojniczanka, niekiedy defensorzy interweniują w ostatniej chwili.

61'

Bardzo mocne uderzenie Jakuba Mrozika i również bardzo niecelne.

60'

59'

Zmiana młodzieżowca w ekipie gospodarzy. Za Września wchodzi Tomasz Mokwa.

59'

Chyła zderzył się ze Śpiączką i mamy chwilę przerwy.

57'

Kartonikiem ukarany Iwanicki.

56'

Ależ okazja dla gości! Uderzał głową Daniel Chyła, a Krzysztof Bodziony wybił futbolówkę z linii bramkowej!

55'

Trwa walka o środek boiska, chojniczanom zależy na jak najszybszym wyrównaniu.

53'

Zdecydowanie ofensywniej na drugą część ustawił swoich podopiecznych Pawlak. Obrońców Floty stara się nękać aż trzech graczy.

51'

Padł jak długi w polu karnym Orłowski, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o rzucie karnym. Słusznie.

49'

Misztal musiał skorzystać z pomocy sztabu medycznego.

48'

Kartka dla Września, który zaatakował bramkarza Chojniczanki, gdy ten zabierał się do złapania futbolówki.

46'

Za Filipe Godinho pojawia się Maciej Ropiejko.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie. Czekamy na lepszą postawę obu zespołów i przede wszystkim bramki.

16:53

45'

Koniec pierwszej połowy! Dużo strzałów (niecelnych) oddali Chojniczanie, ale pod koniec obudziła się Flota i zdołała zadać cios rywalowi. Wracamy za kwadrans, będzie ciekawie.

45'

Centrostrzał Bodzionego i Chojna może mówić o ogromnym szczęściu! Zabrakło dosłownie centymetrów.

43'

Chojniczanka kompletnie opadła z sił. Swoją sytuację na 2:0 miał Śpiączka, ale tym razem zabrakło skuteczności.

41'

Przytomny kontratak Floty. Rafał Grzelak zwiódł obrońcę, po czym wystawił piłkę Śpiączce, a ten nie miał problemu z wpakowaniem jej do siatki.

40'

GOOOOOOOL!!! Śpiączka na 1:0!!

38'

Przewaga po stronie gospodarzy, ale cały czas brakuje najważniejszego, czyli wykończenia.

36'

Ładne techniczne uderzenie Szałka sprzed pola karnego, ale niedokładne.

34'

Pewnie wyłapał dośrodkowanie Rafał Misztal. Jeszcze przeszkadzał mu z szybkim wznowieniem gry Michał Stasiak.

32'

Fatalne pudło Orłowskiego. Odległość od bramki Floty była jednak spora.

30'

Na murawie nie dzieje się nic ciekawego. Piłka krąży między zawodnikami obu drużyn głównie w środkowej strefie.

28'

W ostatnich minutach Flota osiągnęła przewagę i nieustannie gości na połówce chojniczan.

27'

Bezpośrednio z rzutu wolnego pokusił się o uderzenie Piotr Kieruzel i... oczywiście nad poprzeczką.

25'

Niecelne uderzenie Śpiączki po dośrodkowaniu Mateusza Szałka.

24'

Nie klei się gra Floty na połowie przeciwnika. Krzysztof Bodziony zagrywał do Bartosza Śpiączki, ale skończyło się stratą.

22'

Pierwsza celna próba gości. Bramkarza Floty sprawdził Tomasz Mikołajczak.

20'

I znowu z dystansu posłał piłkę piłkarz Chojniczanki - Paweł Iwanicki, ale po rykoszecie wywalczył tylko rzut rożny.

19'

Słabe tempo tego meczu. Brakuje sytuacji podbramkowych, cały czas czekamy na pierwszy celny strzał.

16'

Jak na razie dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymują się gospodarze, ale to chojniczanie oddali więcej strzałów. Co prawda żaden z nich nie był celny, ale i tak byli groźniejsi...

15'

14'

A jeszcze przed tą akcją już trzeci strzał oddała Chojniczanka. Marcin Orłowski jednak niepotrzebnie szukał szybkiego rozwiązania akcji, bo odległość od bramki była spora.

12'

Kolejne niecelne uderzenie z ponad 20 metrów. Tym razem w wykonaniu Tomasza Ostalczyka.

10'

W szesnastce przyjezdnych znalazł się wysoki Sebastian Zalepa i był bliski oddania celnego strzału.

9'

Twardą warunki postawili defensorzy Chojniczanki, którzy ostro atakują graczy ze Świnoujścia.

7'

Na ataki gospodarzy, strzałami z dalszej odległości próbowali odgryźć się podopieczni Mariusza Pawlaka. Dwie próby były jednak niecelne.

5'

Długo, spokojnie operują piłką świnoujścianie, ale nie są w stanie przedrzeć się w pole karne Chojny.

3'

Trwa wzajemne badanie sił, a warto wspomnieć, że na trybunach są również fani z Chojnic, którzy dopingują swoich zawodników.

1'

Z małym, bo pięciominutowym opóźnieniem, rozpoczęło się spotkanie!

16:01

Zawodnicy z powrotem pojawili się na płycie głównej, za moment zaczynamy.

15:40

Trwa już w pełni rozgrzewka obu zespołów.

15:34

Rezerwowi Chojniczanka: Jałocha Konrad, Laskowski Patryk, Laskowski Przemysław, Pląskowski Artur, Wojdyga Grzegorz, Ziąbski Karol, Ropiejko Maciej.

15:33

Rezerwowi Flota: Forenc Konrad, Niewiada Marek, Nwaogu Charles, Mokwa Tomasz, Mysiak Maciej, Arifović Ensar, Kolendowicz Robert.

15:20

W Świnoujście pochmurno, bezwietrznie, lekko przebija się słońce. Na rozgrzewkę wyszli już bramkarze Chojniczanki.

15:17

Biało-niebiescy na swoim obiekcie nie wygrali już od kilku meczów i to spotkanie będzie najlepszą okazją do przerwania tej passy. Chojniczanka jednak na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie przegrała.

15:15

Witamy ze Świnoujście, gdzie miejscowa Flota poszuka dzisiaj punktów z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację live!