Niedziela, 22 września 2013, godz. 12:15

Koniec spotkania. Olimpia wywozi z Płocka trzy punkty.

93'

Jeszcze strzał Pisarczuka z dystansu. Piłka leci nad bramką Wisły.

93'

Akcja rezerwowych. Ruszkul otrzymał dobre podanie od Frańczaka, ale przegrał pojedynek z Kiełpinem.

91'

Z rzutu wolnego strzelał Smoliński. Uderzenie gracza Olimpii było jednak niecelne.

90'

Obie drużyny pograją jeszcze cztery minuty.

89'

Schodzi strzelec bramki Adam Cieśliński. Za niego Adrian Frańczak.

87'

Woźniak sfaulował Janusa. Po dośrodkowaniu w "szesnastkę" Olimpii niebezpieczeństwo oddala Piotr Ruszkul. Rzut rożny.

86'

Sielewski zastępuje Góralskiego.

84'

Ruszkul dopiero pojawił się na boisku, a już obejrzał żółtą kartkę za faul na Hiszpańskim.

83'

Sekulski przewrócił się w polu karnym rywali po interwencji Kłusa. Sędzia nakazał grać dalej.

82'

A Ruszkul Szczota.

81'

Sekulski zmienia Radicia.

79'

Mimo gry w osłabieniu personalnym gospodarze potrafią od czasu do czasu stworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Grudzień podał w pole karne do Janusa, ale jego strzał został zablokowany.

76'

Banasiak ucierpiał chwilę wcześniej i opuścił boisko z powodu urazu.

75'

Marcin Woźniak zmienia Adama Banasiaka.

74'

Stefańczyk poturbował Cieślińskiego. Rzut wolny dla gości.

72'

Bardzo aktywny w ostatnim fragmencie gry Janus znów dośrodkował w "szesnastkę" gości. Uderzał dopiero co wprowadzony Grudzień - niecelnie.

70'

Z rzutu wolnego z 16. metra uderzał Krzysztof Janus. Futbolówka odbija się od muru i spada pod nogi Burkhardta, który jednak minimalnie się pomylił. Piłka mija bramkę Fabiniaka.

70'

Tomasz Grudzień zmienia Arkadiusza Mysonę. Czy świeży zawodnik jest w stanie wnieść coś nowego w poczynania gospodarzy?

69'

Staniek ukarany żółtą kartką.

65'

Kiełpin niedokładnie wybija piłkę.

64'

Gawęcki już doszedł do siebie. Wracamy do gry.

63'

Mocno poturbowany po tym spotkaniu będzie Dariusz Gawęcki. Ucierpiał w starciu z rywalem i konieczna będzie przerwa w grze.

62'

Nie udało się za pierwszym razem, za drugim było już lepiej. Znów Janus na prawej stronie - tym razem faulowany przez Kłusa. Dośrodkował, wiadomo, Burkhardt. Szczot "czyści".

61'

Janus uciekł prawym skrzydłem, ale nie poradził sobie z defensywą gości.

58'

No i się Dziedzic doigrał. Kolejny faul i druga żółta kartka. Wisła w bardzo trudnej sytuacji.

56'

Z kornera zagrywał niezmordowany Burkhardt. Staniek oddala jednak niebezpieczeństwo.

55'

Po faulu na Szczocie z 20 metrów od bramki Kiełpina rzut wolny wykonywał Banasiak. Piłkę piętą trącił Cieśliński, a ta trafiła do Smolińskiego. Uderzenie byłego gracza Legii było jednak nieczyste i w efekcie niecelne.

51'

Po kolejnym dośrodkowaniu Burkhardta w bramkę Fabiniaka trafić próbował Magdoń. Nie trafił.

50'

Po drugiej stronie boiska Fabiniak pewnie łapie kolejne dośrodkowanie.

48'

Gawęcki zmarnował sytuację sam na sam po super podaniu Rogalskiego. Zawodnik Olimpii uderzył prosto w bramkarza gospodarzy.

46'

Wracamy do gry. Wznawiają gospodarze.

46'

Koniec pierwszej połowy. Goście prowadzą do przerwy w Płocku 1:0.

45'

W Płocku obie drużyny pograją jeszcze przez minutę.

45'

Za słabo uderzył jednak Burkhardt. Fabiniak spisuje się bez zarzutu.

44'

20 metrów od bramki Fabiniaka zawodnika Wisły sfaulował Piter-Bucko. Żółta kartka dla piłkarza Olimpii.

43'

Magdoń faulowany przez Cieślińskiego.

41'

Magdoń posłał długie podanie do Hiszpańskiego. Za długie...

40'

Tym razem dośrodkowania spróbował Janus. Fabiniak pewnie chwyta piłkę.

39'

Strzelał Gawęcki. Gospodarze zablokowali jednak uderzenie zawodnika Olimpii.

39'

Znów piłkę w pole karne rywali "dokręcał" Burkhardt. Fabiniak był jednak nieprzepisowo zatrzymywany przez rywala. Rzut wolny dla gości.

36'

Dobrze w defensywie spisał się Marcin Staniek, który wybił piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu Burkhardta strzelał Marko Radić, ale piłkarze Olimpii zablokowali uderzenie rywala.

35'

Dziedzic fauluje Pisarczuka. Rzut wolny dla gości.

33'

Hiszpański huknął z 16 metrów i trafił w poprzeczkę. Dobitka Burkhardta nieznacznie minęła bramkę Olimpii. Było groźnie.

32'

Z rzutu wolnego w "szesnastkę" gości dośrodkowywał Burkhardt. Dobrze w obronie zachował się jednak Rogalski.

30'

Gawęcki już się pozbierał i... sfaulował Fabiana Hiszpańskiego.

29'

Krótka przerwa w grze. Gawęcki nieco ucierpiał w tym starciu.

28'

Żółta kartka dla Dziedzica za faul na Dariuszu Gawęckim.

23'

Wisła chce szybko odrobić straty. Takimi dośrodkowaniami zagrożenia pod bramką Fabiniaka gospodarze na pewno jednak nie stworzą. Magdoń wybitnie nie popisał się w tej sytuacji.

21'

W pole karne płasko dośrodkował Banasiak, a Cieśliński strzałem w okienko zapewnił gościom prowadzenie.

21'

Olimpia prowadzi w Płocku! Cieśliński!

19'

Sędzia odgwizdał faul Cieślińskiego na Stefańczyku. Rzut wolny dla Wisły.

17'

Gospodarze nie pozostają dłużni. Dośrodkowywał Arkadiusz Mysona a głową strzelał Krzywicki. Futbolówkę chwyta jednak Fabiniak.

16'

Teraz po drugiej stronie boiska piłkę w "szesnastkę" wrzucał Adam Banasiak. Futbolówka trafiła na głowę Macieja Rogalskiego, ale strzał zawodnika Olimpii był jednak niecelny.

15'

Teraz odważniej Wisła. Jacek Góralski zagrał do Dziedzica, a ten "zwrócił" futbolówkę. Chwilę później prostopadłe podania "Górala" nie doszło jednak do Krzywickiego. Obrońcy skutecznie interweniują.

14'

Po próbach Smolińskiego przyszedł czas na Szczota. Uderzenie z 20 metrów było celne, ale nie zaskoczyło Kiełpina.

13'

Teraz piłka znalazła się w rękach golkipera broniącego bramki po drugiej stronie boiska. Fabiniak łapie futbolówkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

12'

I kopia sytuacji sprzed chwili. Jeszcze raz strzela Smoliński, znów piłkę chwyta Kiełpin.

11'

Znów uderzał Smoliński. Tym razem z ok. 20 metrów i celnie, ale w środek bramki. Seweryn Kiełpin pewnie broni.

9'

Dziedzic "spalił". Piłka dla Olimpii.

8'

Pierwsze minuty raczej spokojne. Żadna z drużyn nie forsuje tempa.

7'

Dariusz Gawęcki nie popisał się precyzją podając do Roberta Szczota. Piłka dla gospodarzy.

6'

Z wolnego uderzał Filip Burkhardt. Golkiper Olimpii broni strzał zawodnika gospodarzy.

4'

Faul Michala Pitera-Bucko na Januszu Dziedzicu. Rzut z wolny z odległości 30 metrów od bramki Bartosza Fabiniaka.

4'

Strzałem z 11 metrów odpowiedział Marcin Smoliński. Uderzenie było jednak bardzo niecelne.

3'

Pierwszy akcent ofensywny Wisły. Do dośrodkowania Krzysztofa Janusa nie doszedł jednak Marcin Krzywicki.

1'

Gramy. Rozpoczęli goście.

12:12

Piłkarze już na boisku. Za chwilę sędzia Wojciech Krztoń zagwizda po raz pierwszy.

11:58

Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania.

11:58

Ławka rezerwowych Olimpii: Daniel Osiecki, Adrian Bielawski, Michał Łabędzki, Marcin Woźniak, Sławomir Mazurkiewicz, Adrian Frańczak, Piotr Ruszkul

11:57

Ławka rezerwowych Wisły: Marcin Kwiatkowski, Grzegorz Wawrzyński, Bartłomiej Sielewski, Łukasz Sekulski, Tomasz Grudzień, Łukasz Nadolski, Piotr Wlazło.

11:56

Witamy z Płocka, gdzie Wisła podejmie w meczu 9. kolejki 1. ligi Olimpię Grudziądz. Pierwszy gwizdek już za nieco ponad kwadrans.