Koniec spotkania. Termalika wyrywa w Jaworznie 3-0

Niestety nawet tutaj nie potrafią gospodarze zagrozić

Małkowski jeszcze usrawia sobie piłkę do rzutu wolnego...

+3 minuty

90'

Minęła 90 minuta spotkania...

89'

0-3!!! GOOOOLLL dla gości. Łukasz Pielorz dopada do odbitej piłki i porękach Misztala wpada do siatki. Czas Fornalika dobiegł końca?!

87'

W miejsce Kujawy pojawia się Schulmeister w drużynie gości.

86'

Kąsa Smółka i Grzybek... piłkę przejmują goście.

86'

Grę kreują goście. Tyszanie liczą już chyba na najniższy wymiar kary.

84'

Czerwiński uderozny łokciem leży na placu gry.

83'

Ciekawa sytuacja w GKSie Tychy gdyż sponsorem jest TYSKIE. Na koszulce jednak Mateusza Grzybka sponsora brak... Piłkarz jest nieletni!

82'

Andrzeja Rybskiego zastępuje w drużynie goście Vojtech Horvath

80'

Tymczasem kibice domagają się zmiany trenera - tak słyszymy z trybun

80'

Dobre dośrodkowanie, Misztal piąstkuje!

79'

Kolejny corner dla gości

78'

Kolejna szans dla gości. Biskup!!! ale piłka mija prawy słupek bramki Misztala

76'

Mateusz Grzybek pojawia się na placu gry. Zastępuje Pawła Lisowskiego

75'

Rzut wolny dla Tyszan - Małkowski... obok bramki.

73'

Za Pawlusińskiego na placu gry melduje się Biskup.

72'

Mączyński poślizgnąl się w polu karnym czy otworzył drogę Pawlusińskiemu, ten jednak nie trafił w bramkę.

70'

Około dwudziestu minut do końca spotkania. Tyszanie dość niemrawo i mozolnie budują akcje ofensywne.

67'

Tyszanie jakby bez werwy. Jakby bez planu... Termalika natomiast skrzętnie wykorzytuje luki w obronie gospodarzy.

66'

Marcel Gąsior zastępuje Bartosza Flisza w GKSie Tychy

65'

Zółty kartonik dla Słowaka w zielonej koszulce. Carnota ukarany przez Szreka

65'

Na boisko powraca Lisowski. Czy pomoże podnieść się z kolan...

63'

leży Tyski piłkarz. Lisowski opuszcza boisko w asyście medyka

62'

Nic nie zapowiadało gola. Jak się okazał chwila ciszy i mieliśmy małe trzęsienie ziemi. Termalika zasłużenie prowadzi 2-0, a dla tyszan oznacza to 19 stracony gol w 9 spotkaniu!!!

61'

Ależ fenomenalne podanie w uliczę do Kiełba. Ten przebiegł z piłką 20-30 metrów i umieszcza piłkę w siatce. Wynik spotkanie 0-2!

60'

59'

Za nami godzina gry... mecz troszkę nam się popsuł... zupełnie jak pogoda.

58'

Dobre dośrodkowanie Tyszan. Niestety sałbo bita piłka bez problemu ląduje w rękach bramkarza

57'

Lewą stroną Kujawa, ale przewrócił się przy narożniku. Stracił piłkę i czeka na masażystę

55'

Flis do Mączyńskiego, sam na sam z bramkarzem...

54'

Flis w pole karne, ale Nowak dziś broni rewelacyjnie.

54'

Pierwsza zmiana w Tyskiej ekipie. Daniela Mąkę zastępuje Paweł Smółka

51'

Krótko rozegany rożny. Sołdecki jedna po dośrodkowanie nie trafił w Tyską bramkę.

51'

Błąd w obronię Mączyńskiego i mamy corner dla gości

50'

Carnota uderza na bramkę Termaliki. Niecelnie!

50'

Tyszanie atakują. Ale Nowak nie chce skapitulować.

49'

Początek II połowy zupełnie wpasowuje się w obraz pierwszęj. Sporo "bilarda" i niedokładności

46'

Rozpoczynamy II połowę. Tyszanie musze coś zmienić w swojej grze i oby im starczyło czasu.

46'

Koniec pierwszej połowy. Mecz na razie nie zaskakuje. Jest wolny i niedokładny. Ale jak to mówią "wszystkiego mieć nie można"

16:45

45'

Jeszcze przed przerwą mamy corner dla gospodarzy

45'

Dobra akcja gości. Tyłem do bramki gola zdobyć próbował Kujawa

44'

Rybski i Piątek wywalczyli aut dla gości w okolicy pola karnego

43'

Szybka akcja Tyszan, Lisowskiemu ucieka piłka, niestety ten kopnął przeciwnika. I otrzymał żółtą kartkę.

41'

Pierwszy kartonik w meczu. Czerwiński fauluje taktycznie i tu sędzie nie ma już wyjścia.

41'

Pononie dobre zagranie Termaliki. Długie krosowe podanie, ale Tyska defensywa stanęłą na wysokości zadania.

39'

Rzut wolny dla Tyszan...

39'

Ależ komplikuje się sytuacja gospodarzy.

37'

GOOOOLLLL 0-1 dla gości. Niekryty Rafał Kujawa otrzymuje piłkę od Kiełba i bez problemu umieszcza ją pod ręką Misztala

35'

Tym razem akcje poprze defensorów budeją goście.

33'

Lewą stroną Mączyński, oddaje strzał... ale Nowak zdecydowanie to "podanie" wyłapuje

31'

"Panu Bogu w okno" strzelają Tyszanie.

31'

Faull Termaliki, do bramki około 25-30 metrów.

28'

Mecz nie porywa... chwię temu było kilka groźnych akcji, ale piłkarze chyba się przemęczyli...

25'

Kujawa w pole karne do Kiełba, ale Chomiuk wybija w aut.

25'

Dobre podanie Flisa, niestety niedokładne. Dodatkowe Flis faulował. Nadal bez konsekwencji kartkowej

24'

Ponownie Tyszanie budują akcję poprzez defensywę

22'

Kolejna dobra akcja Tyszan... Chomiuk powstrzymany po prawej stronie.

20'

Mecz robi się coraz ciekawszy! Akcja za akcje... pachnie golem.

20'

Szybka akcja po rugiej stronie, Tyszanie nie trafiają w dogodnej sytuacji...

19'

Kiełb przedryblował dwóch Tyszan, pierwszy strzał zablokowany, ale dobitka już poprawna choć obok słupka

18'

Tyszanie budują akcję od defensywy

16'

Dobrze rozrzucona gra Tyszan. Chomiuk dośrodkowuje w pole karne, ale w pore "obudził się" Nowak

15'

Głową atakuje Rybski, ale Misztal na posterunku.

15'

14'

Niestety źle rozegrany rożny. Piłkę wstrzelał Jarecki, ale nic z tego nie wyniknęło.

14'

Po wybiciu Kopczyka mamy corner dla gości.

13'

Podopieczni Radolskiego, rozgrywają piłkę. Pozwala to się jednak zbliżać do pola karnego

11'

Mąka przerzuciał pole karne. Jeszcze wstrzelił piłkę w pole karne Tyszanina ale ta odbiła się do obrońców Termaliki

10'

Rzut rożny dla GKS, dośrdkowywał będzie Mąka

9'

Podjechał autobus z kibicami GKS Tychy

9'

Po małym karambolu piłkrzy opatrywany Tyski piłkarz

8'

Szybka akcja Termaliki, Misztal interweniuje głową poza polem karnym

8'

Ależ Chomik się urwał... niestety nie dokładnie ostatnie podanie.

7'

Mąka faulowany przez Plewę w środku pola. Sędzia chwilowo "zapomniał kartek"

6'

Sporo niedokładnościw środku. Lepiej wykorzystują to goście, ponownie atakują lewą flanką.

5'

Goście niezbyt się porozumieli. Stracili piłkę, ale wysoko pressingiem atakują. odzyskują piłkę w środkowej strefie boiska.

5'

Jarecki atakuje lewą stroną. Aut na wysokości pola karnego.

4'

Atak prawą stroną boiska piłkarzy gosći. Ale na wysokości pola karnego dobrze defensorzy Tyskiej ekipy.

3'

Powracamy do gry. Atak rozpoczynają Tyszanie po nieudanym dośrodkowaniu piłkarzy Termaliki

2'

Łukasz Pielorz opatrywany przez lekarzy

2'

Tyszanie zaczynają ostro. Carnota jednak bez kartki.

16:00

Mecz rozpoczną piłkarze gości. Oby mecz obfitował w wiele ciekawych akcji, a bramki były odzwierciedleniem 1 ligi polskiej!

15:58

Piłkarze meldują się na murawie.

15:57

Defensywa Tyska nie należy w tym sezonie do najsolidniejszych. Czy dziś kapitan GKS Tychy Łukasz Kopczyk dziś da jasny sygnał do wyjścia ze strefy spadkowej?!

15:54

Zapowiedź mecz można przeczytać TUTAJ

15:49

A na trybunach chwilowo pustki...

15:47

Spotkanie poprowadzi Marcin Szrek z Kielc. Jak podaje oficjalna strona GKSu Tychy sędzie ten był rozjemcą meczu GKS Tychy - GKS Katowice

15:45

Zupełnie inną pracę ma Dusan Radolsky, Termalica gra w kratkę, ale 12 pkt po 8 kolejkach spokojnie pozwala utrzymać przewagę nad strfą spadkową.

15:44

W Tyskich kuluara coraz głościej mówi się o posadzie Tomasza Fornalika. Czy dzisiejszy mecz okaże się ostatnim? Podobno w każdej plotce jest zdźbło prawdy...

15:43

Niespełna 20 minut do rozpoczęcia spotkania w Jaworznie gdzie GKS Tychy podejmie Termalicę. My poznaliśmy wyjściowe składy. A kto siedzi na ławce?

GKS TYCHY: Maciej Budka (Br), Ivica Žunić, Marcel Gąsior (M), Michał Kołodziejski (M), Paweł Smółka, Mateusz Grzybek (M), Damian Czupryna

TERMALICA: Grzegorz Kasprzik (Br), Kamil Moskal (M), Tomasz Foszmańczyk, Vojtech Horváth, Piotr Piekarski (M), Vojtěch Schulmeister,Jakub Biskup