Niedziela, 15 września 2013, godz. 12:30
2 : 0
Wisła PłockWisła Płock
14:24

94'

Koniec meczu. Chojniczanka wygrywa 2-0, a Wisła niestety wraca z niczym. Z przebiegu gry jednak Nafciarze zasłużyli sobie na bramkę honorową, a nawet na remis.

94'

Wisła zyskała kilka rzutów rożnych w końcówce meczu, ale wszystkie stałe fragmenty przez Nafciarzy są fatalne.

93'

Wiśle niewątpliwie należy się bramka honorowa. Mimo wszystko Nafciarze stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki, a i mieli także momentami przewagę optyczną.

90'

Doliczono 4 minuty.

89'

Bardzo mądra decyzja Godinho. Przytrzymał piłkę i do tego wymusił faul.

86'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Za Iwanickiego wszedł Godinho.

83'

Janus zagrywa do Sekulskiego, ale jego strzał bardzo niecelny.

81'

Dośrodkowanie Iwanickiego z wolnego w pole karne Wisły, ale Magdoń wybija piłkę głową.

79'

Druga zmiana w Chojniczance. Schodzi Mikołajzak, a w jego miejsce pojawia się Pląskowski.

77'

Strzał Sieleskiego........beznadziejny.

76'

Petarda Sekulskiego z wolnego! Misztal paruje na róg!

73'

Dziedzic oddawał strzał już praktycznie w pozycji leżącej i wywalczył tylko rzut rożny po którym nic nie wynikło.

73'

Fatalne podanie Feciucha.

70'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Góralskiego wchodzi Sekulski.

69'

Grzelak za długo czekał na oddanie strzału i stracił piłkę. Błyskawiczna kontra Chojniczanki, Iwanicki wpada w pole karne, ale Stefańczyk w ostatniej chwili go zatrzymuje!

67'

Wiśle brakuje pomysłu na rozmontowanie obrony Chojniczanko. Wygląda to jak bicie głową w mur.

65'

Wrzutka Iwanickiego w pole karne, ale prosto w nogi Magdonia.

63'

63'

Pierwsza zmiana w Chojniczance. Za Ostalczyka na boisku melduje się Ropiejko.

61'

Druga zmiana w zespole Wisły. Schodzi Krzywicki, a w jego miejsce wchodzi Grzelak.

59'

Mikołajczak ukarany kartką za odkopnięcie piłki po gwizdku.

57'

Wrzutka Hiszpańskiego wyłapana przez Misztala.

56'

Żółtym kartonikiem za faul ukarany Chyła.

56'

Pierwsza zmiana w zespole gości. Za Grudnia wchodzi Mysona.

52'

Wydaje się, że Chojniczanka kontroluje przebieg gry. Nafciarze nie mają pomysłu na sforsowanie obrony gospodarzy.

49'

Znowu było groźnie pod bramką Wisły. Uderzenie Orłowskiego broni Kielpin, Mrozik starał się dojść do dobitki, ale Kielpin był szybszy. Mimo wszystko i tak był spalony.

48'

Wrzutka w pole karne Wisły, ale Radić wyjaśnia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce gospodarze.

13:30

Piłkarze wracają już na murawę.

13:19

46'

Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka zasłużenie prowadzi do przerwy 2-0. Wracamy za 15 minut.

46'

Żółta kartka dla Feciucha.

45'

Doliczono minutę.

44'

Świetne dośrodkowanie Mrozika, głową uderzył Radler, ale świetnie obronił Kielpin. Przy dobitce Chyły nie miał jednak żadnych szans!

44'

2-0!!!! CHYŁA!!

42'

Uderzenie Dziedzica z wolnego bardzo wysoko nad bramką.

40'

Żółta kartka dla Stefańczyka za dyskusje z arbitrem.

39'

Wyrzut z autu w pole karne Wisły, Ostalczyk odgrywa do Mikołajczaka, który oddaje strzał, ale po nodze Radicia piłką powędrowała na rzut rożny.

37'

Na uznanie zasługuj doping kibiców gości. Nafciarzy w klatce gości jest ok. 200. Zagłuszyli kibiców gospodarzy.

35'

Ostalczyk wdał się w drybling na prawej stornie i stracił piłkę na rzecz Hiszpańskiego.

34'

Ale okazja dla gospodarzy!! Rajd Ostalczyka zakończony strzałem, zabrakło niewiele!

33'

Uderzenie Grudnia z dystansu bardzo niecelne.

31'

Wisła po utracie bramki ma przewagę, ale nie przekłada się to na sytuacje.

28'

Dośrodkowanie Grudnia wyłapuje Misztal.

27'

Nafciarze zaczęli wyżej podchodzić do rywali. Starają się zaatakować pressingiem gospodarzy już na ich połowie.

25'

Wrzutka Janusa w pole karne, ale nie miał kto zakończyć tej akcji.

22'

Uderzenie Chyły głową, ale lekkie i bez problemów łapie piłkę Kielpin.

21'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany nią Magdoń za faul bez piłki.

19'

GOOOOL! Mikołajczak zmylił Kielpina i Chojniczanka wychodzi na prowadzenie!

18'

Rzut karny dla Chojniczanki! Orłowski faulowany w polu karnym!

16'

Dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale obrońcy wybijają futbolówkę.

15'

15'

Moment wyrównanej gry. Piłka toczy się w środku pola.

12'

Kontra Wisły, ale za mocne prostopadłe podanie i od bramki rozpocznie bramkarz Chojniczanki.

9'

Było groźnie pod bramką gospodarzy. Dziedzic dostał piłkę w polu karnym, ale niepotrzebnie starał się podawać jeszcze do Krzywickiego i gospodarze przerwali tę akcję.

7'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Wisły. Orłowski uderzał głową, ale prosto w Kielpina.

5'

Wisła od początku meczu atakuje lewym skrzydłem i tamtą stroną stara się zagrozić bramce Chojniczanki.

3'

Próba zagrania prostopadłej piłki do Ostalczyka, ale Nafciarze przecięli to podanie.

2'

Od razu szybka akcja gości. Krzywicki był faulowany na lewym skrzydle. Dośrodkowanie z rzutu wolnego jednak nie sprawiło żadnych problemów gospodarzom.

12:30

Początek meczu. Od środka Wisła.

12:29

Na trybunach jest także pokaźna grupa kibiców z Płocka. Zaśpiewali przed momentem 'Jesteśmy zawsze tam...'.

12:27

Piłkarze wychodzą już na murawę. Kto okaże się dzisiaj zespołem lepszym? A może padnie remis? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

12:16

W ekipie gości dzisiaj dwie wymuszone zmiany. Za Burkhardta wystąpi Sielewski, a za Kaczmarka zagra Grudzień.

12:09

Piłkarze obecnie przebywają na przedmeczowej rozgrzewce.

12:08

W tabeli obecnie lepiej wygląda pozycja Nafciarzy, którzy z dorobkiem dwunastu punktów plasują się na szóstej pozycji. Chojniczanka za to z dziewięcioma oczkami jest na miejscu jedenastym.

12:04

Do meczu pozostało ok. 25 minut. Zapraszam więc jeszcze do zapoznania się z Zapowiedzią tego meczu.

11:59

Starcie beniaminków - tak można nazwać dzisiejszą potyczkę obydwu zespołów. Gospodarze dzisiejszego meczu nie wygrali już od kilku spotkań i dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli przerwać tą niechlubną passę przed własnymi kibicami.

11:54

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 8 kolejki 1 ligi gdzie na własnym obiekcie Chojniczanka Chojnice podejmie Wisłę Płock.